|
LJF DATUBĀZE® ZIRGI JĀTNIEKI KLUBI
STARTA KĀRTĪBA / REZULTĀTI BETA
PIETEIKUMI
LOGIN |
MasterLB(L)VB1(V)MB(M)MB-JJ3TJ-J3TJ-O1-B1-OPar1-A2IC-A2IC-Otmp
Download
LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 -2.posms
19-20.03.2022. Kleisti, Rīga
Pieteikumi vairs netiek pieņemti
Master list
Vārds |
Uzvārds |
Grupa |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
LB(L) | VB1(V) | MB(M) | MB-JJ | 3TJ-J | 3TJ-O | 1-B | 1-O | Par | 1-A | 2IC-A | 2IC-O | tmp | Piezīmes |
added |
Yeva | Bilokrynytska | Juniori līdz 18 g.v. | Elbrus | 2008 | OLD | Lancer III | Landgraf I | Olena Lytvynenko | z/s Lielceri | | | | | x | | | | | | | | | Is it possible to have one box inside the stables? Thank you! | 4.03.2022. 21:14 |
Darja | Jariga | Amatieri | Champion Story | 2014 | LS | Chevers | Landgold | A.Jariga | JSK Mežstrazdiņi | | | | | | | | | | x | | | | | 8.03.2022. 11:56 |
Laura | Bokta | Amatieri | Galaktika | 2011 | LWB | Gaspars | Bleisbergs Liwius | M. Baltgalve | Rīgas JSK | | | | | | | | | | x | | | | | 10.03.2022. 10:06 |
Anna Marija | Romašečkina | Pieaugušie | Lola | 2010 | LS | Levantos I | Levis | Anna Romašečkina | Rīgas JSK | | | | | x | | | | | | | | | | 12.03.2022. 14:12 |
Ennī | Žuka | Pieaugušie | Lausks | 2013 | LWB | Lakmuss | Stolpegardens Castello | Diāna Kazina | JSK Temperaments | | | | | x | | | | | | | | | | 12.03.2022. 19:51 |
Letīcija | Politere | Juniori līdz 18 g.v. | Kalando | 2012 | LS | Calano II | Legato | SIA "HM Agro" | LLU | | | | | | | | | | | x | | | | 12.03.2022. 19:51 |
Alise | Muižniece | Juniori līdz 18 g.v. | Baily | 2011 | DE | Belissimo M | Pikor | Uldis Muižnieks | JSK Temperaments | | | | | | | | | | x | | | | Paradressage grade 4 Team Test | 12.03.2022. 21:56 |
Rugilė | Žižniauskaitė | Pieaugušie | Karē | 2009 | LS | Stolpegardens Castello | Calano II | Rugilė Žižniauskaitė | Dailiojo jojimo mokykla | | | | | x | | | | | | | | | | 13.03.2022. 15:29 |
Sandra | Stepuro | Pieaugušie | Amerika | 2016 | Trakehner | Fetišas | Abdulah | Sandra Stepuro | Dailiojo jojimo mokykla | | | | | | | | | | | | x | | One box inside the stable from the 17.03 till 19.03 (Thursday-Saturday) | 13.03.2022. 19:27 |
Ilva | Lazdiņa | Pieaugušie | Flamenco | 2010 | Reinzemes | Fleury | Feinsinn | A.Mainiece | LSVK "Harmonija" | | x | | | | | | | | | | | | | 13.03.2022. 21:10 |
Olga | Šakurova | Pieaugušie | Falestra | 2014 | OLD | Fidertanz | Jerome-E | N. Šakurova | Rīgas JSK | | | | | x | | | | | | | | | | 14.03.2022. 7:27 |
Marija | Timofejeva | Bērni līdz 15 g.v. | Prelūdija | 2011 | Latvijas | Paparaci | Lefēna | Igor Khasin | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | x | | | | | 14.03.2022. 10:59 |
Elza | Zaķe | Pieaugušie | A Splash Of Class | 2009 | WE | Arthur | Grannus | SIA Laksta | SK "Drostalas" | x | | | | | | | | | | | | | | 14.03.2022. 11:33 |
Elza | Zaķe | Pieaugušie | Coco Chanel | 2011 | LS | Karnetto | Hamlets | Gita Zaķe | SK "Drostalas" | | | x | | | | | | | | | | | | 14.03.2022. 11:33 |
Sintija | Ģīle | Amatieri | Royal Ocean | 2014 | LS | Rainy Day Blues | Londonderry | Iveta Janelsiņa | JSK Temperaments | | | | | | | | | | | x | | | Ērzelis. Lūdzu likt shēmas beigās, paldies! | 14.03.2022. 14:05 |
Kornelija | Zubrytė | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Picasso Ice | 2014 | Hanover | Ice Age | Picadon | Kornelija Zubrytė | Idgi Sport | | | | | x | | | | | | | | | Will be competing in open class | 14.03.2022. 14:34 |
Terēze | Rozenberga | Pieaugušie | Rostoka | 2016 | LS | Rituāls | Calano II | Juris Mežnieks | JSK Mežstrazdiņi | | | | | x | | | | | | | | | | 14.03.2022. 16:20 |
Kristiāna | Kaniņa | Amatieri | Adeira | 2015 | LS | ABC Clerus | Daions | Gaļina Sjarki | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | x | | | | | 15.03.2022. 10:04 |
Dina | Endziņa | Pieaugušie | Camelot | 2012 | LS | Stolpegardens Castello | Ludvigs | Dina Endziņa | JSK Temperaments | | | | | x | | | | | | | | | Lūdzu likt pēc iespējas tuvāk Ennī Žukai ar Lausku. Paldies! | 15.03.2022. 10:27 |
Patrīcija | Baranovska | Bērni līdz 15 g.v. | Licenciado JF | 2007 | PRE | Sevillano JF | Licenciada XI | Iveta Baranovska | z/s Lielceri | | | | | | | x | | | | | x | | abās dienās likt shēmas beigās. | 15.03.2022. 17:25 |
Dagnija | Ārgule | Pieaugušie | Russian Gold | 2015 | LWB | Rainy Day Blues | Princis | Dagnija Ārgule | LSVK "Harmonija" | | | | | x | | | | | | | | | Ja iespējams, lūdzu, likt kā otro pēc iesildes. | 16.03.2022. 9:14 |
Anastasija | Novikova | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Praga | 2014 | Ukr | Akkord | Babuin | JSK Laimīgais Pakavs | JSK Laimīgais pakavs | | | | | | | | x | | | | | | Oc | 16.03.2022. 9:16 |
Luize | Dinsdorfa | Juniori līdz 18 g.v. | Agrīna | 2012 | LS | Akapulko | Gigants | Svens Dinsdorfs | Ropažu JK | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 9:43 |
Iveta | Daubure | Amatieri | Jumbo Van De Ambachthoeve | 2009 | BWP | Canturano Z | Ferro | A.Ščogoļa | LSVK "Harmonija" | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 9:53 |
Everita | Daubure | Pieaugušie | Hercogs | 2016 | LS | Hobart | Hector | A.Mainiece | LSVK "Harmonija" | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 9:53 |
Everita | Daubure | Pieaugušie | Fantastika 31 | 2016 | bud | | | SIA Laksta | LSVK "Harmonija" | | | | | | | | x | | | | | | Lūdzu likt shēmas beigās | 16.03.2022. 9:53 |
Everita | Daubure | Pieaugušie | Colibri | 2017 | LS | | | G.Zaķe | LSVK "Harmonija" | | | | | | | | x | | | | | | | 16.03.2022. 9:53 |
Rihards | Snikus | Pieaugušie | King Of The Dance | 2008 | Latvijas | Kadilak | Kings | Irina Andrusa | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | x | | | | | | Paraiejāde freestyle 1 | 16.03.2022. 9:55 |
Sintija Elizabete | Apsīte | Juniori līdz 18 g.v. | Dolly V | 2016 | LS | De Lordo | Vintas | S.E.Apsīte | JSK "Reiteri" | | | | | | | | | | | | x | | | 16.03.2022. 10:45 |
Sintija Elizabete | Apsīte | Juniori līdz 18 g.v. | Rhadamanthus | 2008 | LS | Rohdiamant | Samba Hit | S.Dombrovska | JSK "Reiteri" | | | | x | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 10:45 |
Justīne | Vārpa | Pieaugušie | Dark Double Dee | 2015 | LS | Daramis | Lagerfeld | J.Vārpa | Rīgas JSK | | | | | | | | x | | | | | | | 16.03.2022. 10:58 |
Stefanija | Mechetina | Juniori līdz 18 g.v. | SAN DIAMANTINO | 2009 | OLD | San Amour | Diamond Hit | Alexander Mechetin | JJS Kleisti | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 12:17 |
Sabrina | Itkina | Bērni līdz 15 g.v. | Čibas | 2014 | LT | Čadas-S | Chlora | Jūlija Zaiceva | Rīgas JSK | | | | | | | x | | | | | | | Pēc Jasminas Martinovas | 16.03.2022. 14:31 |
Airisa | Penele | Pieaugušie | Quince | 2013 | HAN | Quaterhall | Wolkenstein II | Airisa Penele | z/s Lielceri | | x | | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 14:50 |
Anastasija | Naidenko | Bērni līdz 15 g.v. | Silver Cannon | 2011 | ESH | Silver Draem | Lakmuss | N. Naidenko | Rīgas JSK | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 15:30 |
Anda | Cukermane | Juniori līdz 18 g.v. | Roxandra | 2008 | LS | Rubin Class | Don Weltmeyer | Antra Cukermane | GREEN HORSE | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 16:14 |
Sindija | Cukermane | Bērni līdz 15 g.v. | Rafaēls | 2009 | LS | Rubin Class | Donnerbube II | Antra Cukermane | GREEN HORSE | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 16:14 |
Jekaterina | Zeigliša | Amatieri | Burshy | 2008 | - | | | A.Mangale | Rīgas JSK | | | | | | | | | | x | | | | | 16.03.2022. 16:43 |
Jeļizaveta | Sorokina | Juniori līdz 18 g.v. | Kali Deila | 2014 | LS | Condor | Don Weltmeyer | A.Mangale | Rīgas JSK | | | | | | | | x | | | | | | | 16.03.2022. 17:00 |
Anna Nikola | Pence | Bērni līdz 15 g.v. | Lavanda | 2005 | LS | Levo | Valgums | LJF | Rīgas JSK | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 17:02 |
Hanna | Mālniece | Bērni līdz 15 g.v. | Gvineta | 2001 | LS | Gurman | Ladors | A.Mangale | Rīgas JSK | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 17:23 |
Karīna | Bolanova | Juniori līdz 18 g.v. | Conceta | 2015 | LS | Caraoki | Caliano | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | x | | | | | 16.03.2022. 17:43 |
Aiga | Martinova | Amatieri | Kapitāls | 2016 | LS | Kupidons | Akapulko | Vita Vētra | LLU | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 17:43 |
Kristiāna | Politere | Pieaugušie | Lupe | 2010 | LS | Lacapo | Pikards | SIA "HM Agro" | LLU | | | x | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 17:43 |
Kellija | Kārkliņa | Juniori līdz 18 g.v. | Laplada | 2014 | LWB | Leksus | - | K.Kārkliņa | JSK Mežstrazdiņi | | | | x | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 17:43 |
Barbora | Jakilaitė | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Hefaistas | 2007 | Baltic Han | Forsaitas | | Barbora Jakilaitė | Hobby horse | | | | x | | | | | | | | | | Please book me a box inside from Friday till Saturday, next to Raimonda Palionytė, thank you! | 16.03.2022. 19:53 |
Jasmine | Martinova | Bērni līdz 15 g.v. | Čibas | 2014 | LT | Čadas-S | Chlora | Jūlija Zaiceva | Rīgas JSK | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 20:01 |
Anna | Romašenko | Amatieri | Karl | 2011 | LS | Colard | Levantinus | Anna Romašenko | JK "Telfas" | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 20:20 |
SANDRA | SYSOJEVA | Pieaugušie | Maxima Bella | 2016 | Oldenburg | Millenium | Christ | Sandra Sysojeva | ŽIRGU PASAULIS | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 20:31 |
SANDRA | SYSOJEVA | Pieaugušie | Fernando | 2012 | PRE | | | Sandra Sysojeva | ŽIRGU PASAULIS | | | x | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 20:31 |
Keita | Filatova | Amatieri | Don Diamond | 2010 | LS | Dunkans | Don Weltmeyer | undefined | JSK "Reiteri" | | | | | | | | | | | x | | | | 16.03.2022. 20:33 |
Sanita | Auniņa | Amatieri | Lambordžini | 2009 | LS | Latvāns | Bastejs | Gita Zaķe | JSS "Kleisti" | | | x | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 20:35 |
Beatrise | Dinsberga | Pieaugušie | Don De Fieros | 2010 | LS | De Lordo | | B. Dinsberga | SK "GKSPORT" | | | | | x | | | | | | | | | Lūgums likt pēc iespējas ātrāk starta kārtībā. | 16.03.2022. 20:36 |
Kristiāna | Ramiņa | Amatieri | Kadija | 2013 | LS | Kelvins | Daions | Daiga Ramiņa | Tukuma JSK | | | | | | | | | | | x | | | | 16.03.2022. 20:41 |
Gunita | Šumska-Žagata | Pieaugušie | Dustinov V | 2008 | KWPN | Ustinov | Amaretto I | Gunita Šumska-Žagata | z/s Lielceri | | | x | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 20:53 |
Daniils | Košeļevs | Bērni līdz 15 g.v. | Kali Deila | 2014 | LS | Condor | Don Weltmeyer | A.Mangale | Rīgas JSK | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 21:04 |
Agnese | Rozīte | Pieaugušie | De Granda | 2017 | latv. | Donnerbube II | Aromats | Agnese Rozīte | JSK Temperaments | | | | | | | | x | | | | | | | 16.03.2022. 21:21 |
Agnese | Rozīte | Pieaugušie | Apriori L | 2017 | Latvias | Apriori | Lacapo | Agnese Rozīte | JSK Temperaments | | | | | | | | x | | | | | | Lūdzu vismaz stundu starp zirgiem | 16.03.2022. 21:21 |
Tatjana | Maļikova | Pieaugušie | Salano | 2013 | WB | San Amour | Levantos I | Raimonds Ruķeris | Rīgas JSK | | x | | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 21:26 |
Tatjana | Maļikova | Pieaugušie | Bartolomeo | 2014 | OLD | Beaulieu | Ako | Raimonds Ruķeris | Rīgas JSK | | | | | x | | | | | | | | | | 16.03.2022. 21:26 |
Raimonda | Palionyte | Pieaugušie | Bavaras | 2008 | TRAK | Baitas Plius | Verdenas | R. Palionytė | LTU | x | | | | | | | | | | | | | Box next to B. Jakilaite. Friday-Saturday. | 16.03.2022. 21:35 |
Aiga | Marčenoka | Amatieri | Radimants | 2013 | LS | Rhadamanthus | Daims | A.Marčenoka | JSK "Reiteri" | | | | | | | | | | | x | | | | 16.03.2022. 21:36 |
Linda | Josta | Pieaugušie | Keramique B | 2015 | KWPN | Clinton | Verdi | Alīna Bula | JSK Royal Sport | | | | | | | | x | | | | | | | 16.03.2022. 21:45 |
Olga | Korolenko | Pieaugušie | Ardento | 2016 | LWB | Apriori | Deriks | Svens Dinsdorfs | Ropažu JK | | | | | | | | | | | | x | | | 16.03.2022. 21:48 |
Olga | Korolenko | Pieaugušie | Grindeks | 2014 | LWB | Gvidons | Kaptein Premium | Ellada Kazašvilli | Ropažu JK | | x | | | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 21:48 |
Odrija | Popele | Bērni līdz 15 g.v. | Lambordžini | 2009 | Latvijas s | Latvāns | Bastejs | Gita Zaķe | Kleisti | | | | | | | x | | | | | | | | 16.03.2022. 22:07 |
Ieva Renāte | Pētersone | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Karlo | 2011 | LV | Calliano | Land Cruiser | I.R.Pētersone | JSK "Reiteri" | | | | x | | | | | | | | | | | 16.03.2022. 22:33 |
Elina | Rubene | Juniori līdz 18 g.v. | Darling | 2007 | LT | Ritm | | Nataļja Stepanova | JSK Mežstrazdiņi | | | | | | x | | | | | | | | Shēma Nr.3-Team Competition Test Juniors | 17.03.2022. 19:00 |
Elina | Rubene | Juniori līdz 18 g.v. | Lenn'Art | 2015 | LS | Blesibergs Liwius | | Nataļja Stepanova | JSK Mežstrazdiņi | | | | | | | | | | | | | x | Shēma Nr.2-Individual Competition Test Children-(2022) ("Open") | 17.03.2022. 19:45 |
Jātnieki: 60, Zirgi: 67, Starti: 70
|
|