Vārds |
Uzvārds |
Grupa |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12A | 12B | 13 | tmp | Piezīmes |
added |
Adriāna Anna | Arāja | Juniori līdz 18 g.v. | Wind's Connectica Spin | 2015 | LW | Consensus | Bleisbergs Liwius | Ieva Tracevska | ZBZ Premium Club | | x | x | | | | | | | | | | | | | | 8.05.2022. 18:41 |
Nikita | Aleksejevs | Juniori līdz 18 g.v. | Adele | 2011 | - | | | Ņikita Aļeksejevs | Equestrian Park Silameži | | x | | | | x | | | | | | | | | | | 8.05.2022. 18:41 |
Anna | Fromane | Bērni līdz 14 g.v. | Kakao | 2013 | LS | Kadilak | Calano II | B.Bļodniece | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūdzu likt 11 maršruta beigās un 12 maršruta sakuma :) | 11.05.2022. 22:28 |
Līga | Dage | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Kroders | 2008 | LW | Colins | Rends | Baiba Daģe | Biedrība "Ūsiņš" | | | | | | | x | | | | | | | | | | 13.05.2022. 14:55 |
Yulia | Vitvinova | Juniori līdz 18 g.v. | Fortūna | 2005 | LWB | Fabiāns | Rapsis | L.Birzniece | Veti Active | | | | | | | | | | | x | | | | | | 13.05.2022. 21:05 |
Krista Kristiāna | Alksne | Tautas klase | Caira z | 2017 | ZANG | Cicero Z | Kannan | L.Birzniece | | | | | | | | | | | | x | | | | | | 13.05.2022. 21:05 |
Luīze | Gidrevica | | Fortūna | 2005 | LWB | Fabiāns | Rapsis | Iveta Kroiča | Veti Active | | | | | | | | | | | x | | | | | | 13.05.2022. 21:05 |
Krista Kristiāna | Alksne | Tautas klase | Derlano van Pamel | 2014 | BWP | Douglas VDL | Indoctro | L.Birzniece | | | | | | | | | | | | | x | | | | Likt ka 3.dalībnieku | 13.05.2022. 21:05 |
Daiga | Meģe | Amatieri | Kefaļ | 2010 | Hanover | Kovbojs | Halif | Daiga Meģe | SIA "Future Horse" | | | | | | | | | | | x | | | | | Lūdzu maršruta beigās | 13.05.2022. 22:59 |
Anastasija | Popova | Amatieri | Ladies Boy | 2007 | LATV | Ladiesman | Pajaco | Anastasija Popova | JSS "Kleisti" | | | | | | | | | | | | | x | | | Lūdzu maršruta sākuma, paldies | 14.05.2022. 14:01 |
Loreta | Boka | Amatieri | Fay | 2015 | LS | Furioso | Dancing Princ | L. Boka | JSK "Baltic Equestrian Team" | | | | | | | | | | | x | | x | | | | 15.05.2022. 21:55 |
Loreta | Dišlere | Amatieri | Krakow | 2017 | LS | Kolibri | Capatino | Loreta Dišlere | Biedrība "Ūsiņš" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 16.05.2022. 9:32 |
Linda | Josta | Tautas klase | Krakow | 2017 | LS | Kolibri | Capatino | Loreta Dišlere | JSK Royal Sport | | | | | | | | | | | | x | | | | | 16.05.2022. 9:32 |
Beāta | Laseviča | Pieaugušie | Karamele | 2013 | LWB | Calano II | Heraldik xx | Beāta Laseviča | JSK Kleisti | | x | | | | | | | | | | | | x | | 13.Maršrutā-2 starti:
1) 110 cm
2) 120 cm (ārpus konkurences) | 16.05.2022. 9:33 |
Anna Annija | Alsiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Valencia B | 2015 | aes | Vingino | Sam R | E. Baķe | Z/S Tīraines Staļļi | | x | | x | | | | | | | | | | | | Lūgums likt kā 3. zirgu, beigās | 16.05.2022. 9:33 |
Jasmin | Kallio | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Luigi 241 | 2008 | Hanover | Lordanos | Zeus | Tarja Kallio | Finland | | | | | | | x | | | | | | | | | | 16.05.2022. 11:34 |
Gabriela | Jēkabsone | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Noah | 2005 | - | | | Sandra Jēkabsone | JSK Atēna | | | | | | | | | | x | | | | | | | 16.05.2022. 13:15 |
Estere | Grīvane | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Spark | 2008 | LS | Serrano | Daugavietis | Daija Grīvane | JSK D'equus M | | | | | | | | | | | | x | | x | | 13 maršruts augstums 110 | 16.05.2022. 18:01 |
Renāte | Ozola | Bērni līdz 14 g.v. | Laquino W | 2015 | HOLST | Larius W | Quinar | Kristīne Ozola | Equestrian Park Silameži | | | | | | x | | | | | | x | | | | | 16.05.2022. 19:37 |
Marta Līva | Tomasa | Juniori līdz 18 g.v. | Altairs | 2012 | LW | Alfanss | Kalderons | Elīna Tomasa | z/s Lielceri | | | | | | | x | | | | | | | | | | 16.05.2022. 23:45 |
Kerija Līva | Nīkrence | Juniori līdz 18 g.v. | Cassio | 2008 | OLD | Catoki | Meras | Indra Nīkrence | DG Sporthorse, MB | | x | | | | | x | | | | | | | | | | 17.05.2022. 7:34 |
Signe | Melkina | Tautas klase | For Agarde | 2016 | LS | Akapulko | For Edition | S.Melkins | SIA "Future Horse" | | | | | | | | | | | | x | | | | | 17.05.2022. 9:24 |
Kellija | Kārkliņa | Juniori līdz 18 g.v. | Laplada | 2014 | LWB | Leksus | - | K.Kārkliņa | JSK Mežstrazdiņi | | x | | | | | x | | | | | | | | | | 17.05.2022. 9:40 |
Liāna | Mełnikova | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Antanja Des Terdrix Z | 2018 | ZANG | Arezzo VDL | Cantos | Melnikova | RJSK Sport de Lux | | | | | | | | | | | x | | | | | | 17.05.2022. 11:58 |
Liāna | Mełnikova | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Doctorandus B Z | 2018 | ZANG | Dovenport VDL | Lux Z | Melnikova | RJSK Sport de Lux | | | | | | | | | | | x | | | | | | 17.05.2022. 12:00 |
Elza | Stumpe | Amatieri | Mister Glasgow L | 2017 | KWPN | Glasgow-W VH Mereslsnest | Quite Easy I | Sofija Lavrinoviča | Veti Active | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūdzu likt 11. Maršruta beigās (80 cm) | 17.05.2022. 13:42 |
Laura | Skuja | Juniori līdz 18 g.v. | Centebo | 2009 | LWB | Centuryo | Bold Indian | Dārta Nikuļceva | Z/S PRIEŽKALNI | | | | | | | x | | | | | | | | | | 17.05.2022. 13:55 |
Luīze | Vilāne | Bērni līdz 14 g.v. | Pērle Akācija | 2011 | LV | Passi | Querides | Maruta Bērziņa | JK Erceni | | | | | | x | | | | | | | | | | | 17.05.2022. 14:42 |
Magdalēna | Pildere | Juniori līdz 18 g.v. | Hoppy W.B | 2012 | KWPN | Indoctro | | E. Kociņa | JSK Zāgkalni | | | | x | | | x | | | | | | | x | | | 17.05.2022. 16:36 |
Gabriela | Hehta | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Reeta | 2018 | Igaunijas | Roki-Balboa | Aksel | Edīte Žvīgule | JSK Īriss | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 17.05.2022. 17:23 |
Armands | Kociņš | Bērni līdz 14 g.v. | Barrisia | 2006 | KWPN | Cavalier | Leandro | Eva Kociņa | Equestrian Park Silameži | | | | | | | | | | | x | | | | | | 17.05.2022. 18:40 |
Markuss | Kociņš | Bērni līdz 14 g.v. | Gilbert | 2007 | Westf | Godolphin | Cornet Obolensky | Eva Kociņa | Equestrian Park Silameži | | | | | | | | | | | x | | | | | | 17.05.2022. 18:43 |
Nikola | Moora | Bērni līdz 14 g.v. | Aprika | 2014 | LS | Apriori | Caurage | N.Moora | Ropažu JK | | | | | | | | | | | x | | | | | Ludzu ierakstit maršruta sākumā | 17.05.2022. 18:48 |
Nellija Anna | Karkliņa | Juniori līdz 18 g.v. | Cardemon | 2014 | Latvijas | Chicos Son | Fedijs | Agris Kārkliņš | Veti Active | | x | | | | | x | | | | | | | x | | Sesdien, pēdējā maršrutā lecu 120, un svētdien arī 120cm | 17.05.2022. 19:54 |
Katrīna Anna | Krūklīte | Tautas klase | Feliche | 2017 | LS | Fumo Twirre MP | Centuryo | K.A.Krūklīte | SIA "Future Horse" | | | | | | | | | | | x | x | | | | | 17.05.2022. 21:26 |
Tiāna | Caune | Juniori līdz 18 g.v. | Safirs | 2011 | LS | Sapards | Deriks | Daiga Podēna | ZBZ Premium Club | | | | | | | | | | | x | | | | | | 17.05.2022. 22:29 |
Marta | Kravale | Bērni līdz 14 g.v. | Safirs | 2011 | LS | Sapards | Deriks | Daiga Podēna | ZBZ Premium Club | | | | | | | | | | | x | | | | | | 17.05.2022. 22:29 |
Elvita | Prokofjeva | Amatieri | Cool Boy | 2011 | LV | Centuryo | Libertino | Daiga Podena | ZBZ Premium Club | | | | | | | | | | | | | x | | | | 17.05.2022. 22:29 |
Guntars | Trautmanis | Tautas klase | Seidy | 2015 | LV | Saimons | Legato | kristine Trautmane | ZBZ Premium Club | | | | | | | | | | | | | x | | | | 17.05.2022. 22:29 |
Kristiāna | Kravale | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Rikarda | 2008 | velsas pon | Rakt's Rocky | Tetworth crimson Lake | Daiga Podēna | ZBZ Premium Club | | | | | | | | x | x | | | | | | | | 17.05.2022. 22:29 |
Guntars | Trautmanis | Amatieri | Seidy | 2015 | LV | Saimons | Legato | kristine Trautmane | ZBZ Premium Club | | | | | | | | | | | | | x | | | | 17.05.2022. 22:34 |
Odrija Roberta | Brālēna | Juniori līdz 18 g.v. | Cielava | 2012 | LS | Calliano | Le Cowando | O. Brālena | Jauno Jātnieku skola | | | | x | | | x | | | | | | | | | Cielava Mr.7 lec 120 cm | 18.05.2022. 0:34 |
Odrija Roberta | Brālēna | Juniori līdz 18 g.v. | Bring it On | 2011 | Norsk Varm | Cabachon | Robin Z | A.Brālēns | Jauno Jātnieku skola | | | | x | | | x | | | | | | | | | Bring it On Mr.7 lec 120 cm | 18.05.2022. 0:34 |
Maruta | Bērziņa | Amatieri | Pērle Akācija | 2011 | LV | Passi | Pedro | Maruta Bērziņa | JK Erceni | | | | | | | | | | | | | x | | | Lūgums likt kā pēdējo dalībnieku | 18.05.2022. 1:03 |
Ņikita | Aļeksejeva | Juniori līdz 18 g.v. | Adele | 2011 | - | | | Ņikita Aļeksejevs | Equestrian Park Silameži | | | | x | | | x | | | | | | | | | 7 marsruts ludzu no sakuma | 18.05.2022. 8:31 |
Marta | Ločmele | Amatieri | Classic Victory | 2015 | LS | Calinaro | Querides | M.Ločmele | "Golden Equestrian Club" | | | | | | | | | | | | | | x | | 110cm + 120cm ārpus konkurences. | 18.05.2022. 8:49 |
Marta | Ločmele | Amatieri | Cleo | 2007 | LS | Cattio | Guido | M.Ločmele | "Golden Equestrian Club" | | | | | | | | | | | | | | x | | 110cm | 18.05.2022. 8:49 |
Helēna Anna | Zvilna | Juniori līdz 18 g.v. | Conore | 2013 | LS | Kapteinis Cukurs | Notarde Kokarde | Guntis Zvilna | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | x | x | | | | | 18.05.2022. 9:40 |
Luīze Gabriela | Butāne | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Absolvents | 2012 | PV | Amareto | | L.Pētersone | JSK Princis | | | | | | | | x | x | | | | | | | | 18.05.2022. 11:07 |
Līva | Pūre | Amatieri | Claudia | 2016 | Latvijas | Calliano | Lear | Ivars Kozlovskis | JSK Princis | | | | | | | | | | | x | | x | | | | 18.05.2022. 11:25 |
Anna | Kaktiņa | Amatieri | Florentine | 2016 | LWB | Fumo Twirre Mp | Serrano | Jānis Kaktiņš | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | | | x | x | | Lūgums likt maršruta 12b beigās un maršruta 13 sākumā.
Maršrutā 13 augstums-110cm. | 18.05.2022. 11:30 |
Guntars | Lekutris | Tautas klase | Cinks | 2017 | LS | Chagalli | Corall | V.Milta | JSS "Kleisti" | x | | | | | | | | | | | | | | | | 18.05.2022. 12:54 |
Evelīna | Dankerte | Bērni līdz 14 g.v. | Casallino | 2011 | HOL | Casall ASK | Libertino 1 | Agnese Pallo | z/s Lielceri | | | | | | x | | | | | | | | | | | 18.05.2022. 13:09 |
Amanda Emīlija | Bērziņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | A Candy Crush | 2017 | LSK | Argvandello | - | Anna Beļska Seile | Z/S PRIEŽKALNI | x | | | | | | | | | | | | | | | | 18.05.2022. 13:52 |
Lita | Cipruse | Tautas klase | Wonder Cherry L | 2017 | LWB | Wispher D | Caretino | L.Cipruse | JSK RVA | | | | | | | | | | | x | | | | | | 18.05.2022. 16:31 |
Lita | Cipruse | Tautas klase | Chelsea RJM | 2014 | LWB | Contatour Jp | Caraoki | R. Kalniņa | JSK RVA | | | | | | | | | | | | x | | | | Vēlos lekt maršutu 2 reizes | 18.05.2022. 16:31 |
Katrīna | Geste | Tautas klase | Kapella | 2006 | Latvijas s | Kolibri | Libertino | Silvija Geste | JSK D'equus M | | | | | | | | | x | | x | | | | | Maršrutā nr9 startēju ārpus konkurences | 18.05.2022. 16:51 |
Annija Elīza | Stabiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Cavalier | 2010 | ESH | Cumberland | Chambertin | Krišjānis Stabiņš | Biedrība "Ūsiņš" | | | | x | | | x | | | | | | | | | | 18.05.2022. 17:06 |
Gabriela Dora | Žuromska | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Eiro | 2004 | POK | Eho | Ahpel 434 | Edīte Žvīgule | JSK Īriss | | | | | | | | x | x | | | | | | | Lūgums abos maršrutos likt beigās. | 18.05.2022. 17:07 |
Gabriela Dora | Žuromska | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Princese | 2018 | POK | Smiļģis | | Edīte Žvīgule | JSK Īriss | | | | | | | | x | x | | | | | | | Lūgums abos maršrutos likt sākumā. | 18.05.2022. 17:07 |
Krista | Bušere | Pieaugušie | Capelle | 2009 | Latvijas s | Captain | Zeb-Element ZV1 | Guntars Sūniņš | SIA "Future Horse" | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūdzu, 80cm maršrutā likt starta kārtības beigās un 100 cm-sākumā. | 18.05.2022. 19:19 |
Māra | Buša | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Noodle | 2012 | Welsh Cob | - | - | Anta Behmane | Rīgas JSK | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūgums likt 11.maršuta beigās un 12.A maršutā sākumā! | 18.05.2022. 20:03 |
Anna | Arhipova | Pieaugušie | Liviana | 2012 | HAN | | | B.Laseviča | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | x | | | | | | | | | | | | 18.05.2022. 21:02 |
Anna | Arhipova | Pieaugušie | Holie Molie | 2016 | KWPN | Harley VDL | Indoctro | RIT Team | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | x | | | | | | x | | | | | 18.05.2022. 21:02 |
Anna | Arhipova | Pieaugušie | Heesamar | 2012 | KWPN | Toulon | | RIT Team | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | x | | | | | | | | | | | | 18.05.2022. 21:02 |
Madara | Zīrapa | Bērni līdz 14 g.v. | Barboletta | 2005 | SVKWB | Barbarian | Caretino | Madara Zīrapa | JSK Gongs | | | | | | x | | | | | | | | | | | 18.05.2022. 21:22 |
Madara | Rūdele | Tautas klase | Aronia | 2008 | LATV | Antonio | Atvars | A.Rūdele | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | | | x | | 13.maršrutā 110cm | 18.05.2022. 22:53 |
Poļina | Obrazeja | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Deep Purple | 2007 | Latvijas | Dancing Princ | | Marina Obrazeja | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | x | x | | | | | Lūgums abos maršrutos likt beigās. | 18.05.2022. 23:04 |
Sandis | Ģērmanis | Pieaugušie | Lance | 2011 | OLD | Lordanos | Ginsberg | Nords Andersons | SIA SG equestrian | | | | | | | | | | | | x | | x | | 13. Maršrutā leksim 110cm | 19.05.2022. 7:52 |
Darja | Starikova | Tautas klase | Dortmunde | 2015 | LWB | Daramis | It's Me Du Mesnil | Ilona Drikina | SIA "Future Horse" | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūdzu ielikt 11. maršruta beigās | 19.05.2022. 8:38 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Conterina | 2008 | HL | Contendro ll | Lortino | A. A. Arāja | Equestrian Park Silameži | | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Lucky Luke | 2016 | KWPN | Etoulon VDL | | A.Vasiļjevs | Equestrian Park Silameži | | | x | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Lady Dream | 2017 | LWB | LATIZIO | Lear | Viktorija Serguna | Equestrian Park Silameži | | | | | | | | | | | x | | | | | Ludzu vidū | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Le Jaguar Joop RR | 2016 | KWPN | Jaguar Mail | Quick Star | Anete Brice | Equestrian Park Silameži | | | x | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | King Coconut GW | 2015 | KWPN | Etoulon VDL | | A.Brice | Equestrian Park Silameži | | | x | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Silexta | 2017 | LWB | Salomon | Montender | Ģ.Bricis | Equestrian Park Silameži | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | First Devil | 2016 | West | For Pleasure | Arpeggio | Ivars Ozols | Equestrian Park Silameži | | | | | | | | | | | x | x | | | | Ludzu beigas un sakuma | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Vivadaiet | 2013 | OLD | Contact van de Heffink | Canabis | | Equestrian Park Silameži | | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Wind's conectica Spin | 2015 | LWB | | | Ieva Tracevska | Equestrian Park Silameži | | x | | x | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Nikita | Aleksejevs | Juniori līdz 18 g.v. | Corneta | 2018 | LWB | Capitol S. | Numero Uno | A.Brice | Equestrian Park Silameži | | | | | | | | | | x | x | | | | | 2x | 19.05.2022. 8:58 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | I am Paris | 2016 | OLD | | | Didzis Frēlihs | Equestrian Park Silameži | | x | x | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 8:58 |
Elīza Elva | Treija | Pieaugušie | Kvantiko | 2017 | LS | Carpaccio II | Verso De Paulstra | E.E.Treija | JSK Kriķi | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 9:13 |
Marks | Ulmis | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Lakijs | 2010 | PV | Lemdoro | Bambino | SIA JK Mežezeri | JK "Telfas" | | | | | | | | | | x | | | | | | | 19.05.2022. 10:02 |
Liāna | Stulpiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Didy | 2014 | LS | Danzis | Akots | Līga Stulpiņa | JSK Royal Sport | | | | | | | | | | | x | x | | | | | 19.05.2022. 10:02 |
Helena | Tomingasa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Aladina | 2016 | LS | Aromāts | Rektors | Helena Tomingasa | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | x | | x | | 110 | 19.05.2022. 11:56 |
Ramona Ance | Migliniece | Amatieri | Klinta | 2005 | LS | Calliano | Gvidons | Ieva Kondrāte | JSK Īriss | | | | | | | | | | | | x | x | | | Likt maršruta vidū | 19.05.2022. 12:15 |
Anna Annija | Alsiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | KS Molly Malone | 2015 | LS | Cornet Obolensky | Cardento 933 | SIA Kurzemes sēklas | Z/S Tīraines Staļļi | | | x | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 13:18 |
Anna Annija | Alsiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Cleo | 2012 | LS | Colard | Levantos l | R. Ruķeris | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 13:18 |
Anna Annija | Alsiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Akvitānija | 2016 | LS | Avelinus C | Kadilak | A.Blauberga | Z/S Tīraines Staļļi | | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 13:18 |
Anna Annija | Alsiņa | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Quick Del Munda | 2015 | LS | Quel Craneur | Cita 43 | V. Roze | Z/S Tīraines Staļļi | | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 13:18 |
Sintija | Semenkova | Pieaugušie | Dakota | 2015 | LS | Diploms | Furioso | Anna Beļska Seile | JSK Kriķi | | | x | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 13:23 |
Karlīna | Kvitka | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Tinkijs Vinkijs Tonijs Triks | 2008 | PV | Tango | Bambino | A.Ozoliņa | JSK Atēna | | | | | | | | | x | x | | | | | | Lūdzu ielikt 9 maršrutā startēt sākumā un 10 maršrutā startēt uz beigām. Paldies! | 19.05.2022. 13:28 |
Karlīna | Kvitka | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Mimi | 2010 | LSP | Moravikens Black Velvet | Maorita | Aiga Ozoliņa | JSK Atēna | | | | | | | | | x | x | | | | | | Lūdzu 9 maršrutā ielikt startēt maršruta beigās un 10 maršrutā startēt kautkur no sākuma. Paldies! | 19.05.2022. 13:28 |
Gundega | Ādamsone | Amatieri | Paul de Vito | 2014 | LS | Passi | Vintas | P.Arne | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | | x | | | | 19.05.2022. 13:39 |
Gundega | Ādamsone | Amatieri | Saifo | 2010 | LS | Saimons | Fabiāns | Vents Arnis | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | | x | | | | 19.05.2022. 13:39 |
Elfrīda | Baradovska | Amatieri | Gribaldi B | 2017 | LS | Goldfinger B | Acobat III | Elīna Lapiņa | JSK Gongs | | | | | | | | | | | x | | | | | Ludzu likt kā maršruta pēdējos dalībnieci.(jauns ērzelis ) | 19.05.2022. 13:47 |
DĀVIS | JASIS | Amatieri | DENVERA | 2008 | LV | Dimants Dante | LIVS | IEVA JASE | Biedrība "Ūsiņš" | | | | | | | | | | | | | x | x | | Lec 110cm | 19.05.2022. 14:06 |
Sintija | Semenkova | Pieaugušie | Lord Cairus | 2015 | LS | Lord Picasso | Chasseur | Sintija Semeņkova | JSK Kriķi | | | | | | | | | | | | x | | x | | 110 | 19.05.2022. 15:13 |
Sanita | Lāce | Amatieri | Chardonnay | 2012 | LS | Cardo | Disko | Sandra Lūce | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | | x | | | | 19.05.2022. 15:24 |
Elizabete | Voika | Juniori līdz 18 g.v. | Ayers Rock | 2015 | Deutsches | Araldik | Timbaly | Kristīna Zeltkalne-V | Jauno Jātnieku skola | | | | | | | | | | | | x | | x | | 13.maršrutā uz 110 cm augstumu | 19.05.2022. 16:06 |
Līga | Krūmiņa | Amatieri | Cortez | 2016 | LS | Carpaccio II | Tormoz | Līga Krūmiņa | JK "Telfas" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 19.05.2022. 17:26 |
Olga | Šellere | Pieaugušie | Cortez | 2016 | LS | Carpaccio II | Tormoz | Līga Krūmiņa | JK "Telfas" | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 17:26 |
Džuljeta | Jēkabsone | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Cherkes | 2014 | Latvijas | Chelders | Kaļavados | D.Jēkabsone | VIP Rider Academy | | | | | | | | | | | x | | | | | | 19.05.2022. 19:00 |
Jānis | Rimeiks | Pieaugušie | Radisons | 2017 | Latvijas | Romeo | Calano 2 | Jānis Rimeiks | JSK Montepals | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 19:03 |
Nauris | Laizāns | Tautas klase | Guanti | 2009 | LS | Gaultjērs | Cattio | Ance Kozulāne | JSK Gongs | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 19:22 |
Nauris | Laizāns | Tautas klase | Eristoff Blue | 2009 | KWPN | Mr. Blue | Tin Rocco | Laura Voiko | JSK Gongs | | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 19:22 |
Nauris | Laizāns | Tautas klase | Concerto Von Seeder | 2016 | EST | Contendro I | Bonne Pleasure | Filips Laizāns | JSK Gongs | | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 19:22 |
Anna | Greitāne | Amatieri | Amareta | 2009 | LS | Antonio | Atvars | A. Greitāne | JJSK Meždruvas-1 | | | | | | | | | | | | | x | | | | 19.05.2022. 19:22 |
Marija | Kiričenko | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Strux Shakira | 2007 | Zp | Power Boy RP112 | Lorimer RNF49 | J. Zēberga | JSK Temperaments | | | | | | | | | x | | | | | | | | 19.05.2022. 20:14 |
Sofija | Poluhina | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Toledo | 2008 | POK | Tornado | Dallass | E.Treija | JSK Kriķi | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 19.05.2022. 20:15 |
Amanda | Zariņa | Juniori līdz 18 g.v. | Clea | 2013 | LS | Calano II | Legato | Svetlana Zariņa | SIA "Future Horse" | | | | | | | x | | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:15 |
Evita | Jansone | Amatieri | Penelope Cruz | 2016 | LS | Perkins Power | Calando IV | E. Jansone | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | x | x | | 110cm | 19.05.2022. 20:20 |
Aigars | Bregže | Pieaugušie | Miss Montreal | 2017 | - | Freeman VDL | Indorado | Irina Grase | z/s Lielceri | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:50 |
Aigars | Bregže | Pieaugušie | Fotin | 2015 | - | | | Aleksandra Zagorodno | z/s Lielceri | | | x | x | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:50 |
Aigars | Bregže | Pieaugušie | Nick Nack Z | 2017 | ZANG | NIACK DE L'ABBAYE | OKLUND | Irina Grase | z/s Lielceri | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:50 |
Aigars | Bregže | Pieaugušie | Sibarons | 2015 | - | Saltatoruss | | Sandra Karisa | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | | x | | x | | | 19.05.2022. 20:50 |
Aigars | Bregže | Pieaugušie | Bacchus de Troy | 2007 | BWP | Adonis | Bacara | A.Upīte | z/s Lielceri | | | | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:50 |
Monta | Garā | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Džonijs | 2012 | PV | Džimmijs | Bambīno | SIA Mālnieki | Mēmeles JSK | | | | | | | | x | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:58 |
Patrīcija | Lataite | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Kursa | 2008 | PV | Bambīno | | SIA Mālnieki | Mēmeles JSK | | | | | | | | x | | | | | | | | | 19.05.2022. 20:58 |
Laura | Penele | Pieaugušie | Clarima | 2017 | LWB | Charmeur | Quinair Z | L.Penele | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūgums 80 cm marsuta beigās un 100 sākumā | 19.05.2022. 21:02 |
Maira | Leja | Pieaugušie | Vegas | 2014 | KWPN | Verdi TN | Corland | Sia Norfa | SIA MonReCor | | | | x | x | | | | | | | | | | | Lūdzu liekiet maršruta sākumā. | 19.05.2022. 21:02 |
Laura | Penele | Pieaugušie | Dundas V.D.M. | 2008 | KWPN | Cardento | Nimmerdor | L.Penele | z/s Lielceri | | | | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:02 |
Laura | Penele | Pieaugušie | Let's Fly Z | 2015 | ZANG | London | Hickstead | J. Meļņika | z/s Lielceri | | | x | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:02 |
Laura | Penele | Pieaugušie | Picobello van de Fruitkorf | 2012 | BWP | Nabab de Reve | President | L.Penele | z/s Lielceri | | | x | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:02 |
Sofija | Baikulova | Bērni līdz 14 g.v. | Rīgas Relikvija | 2014 | Latvijas s | Rememberme-Remo | Leduāre | Andra Šteinberga | Agates Sports | | | | | | x | | | | | | | | | | Lūdzu pieteikt vairāk uz maršuta beigām | 19.05.2022. 21:14 |
Kristīne | Egle | Tautas klase | Kaypatero | 2015 | KWPN | Zapatero VDL | No Limit | G.Egle, K.Egle | SK TOP SPORT | | x | | | | | | | | | | | | x | | 120cm/kā pirmais zirgs | 19.05.2022. 21:25 |
Kristīne | Egle | Tautas klase | Magnifique WW | 2017 | KWPN | Irvington VDL | Hold up Premier | Gundars Egle | SK TOP SPORT | x | x | | | | | | | | | | x | | | | | 19.05.2022. 21:25 |
Kristīne | Egle | Tautas klase | Casquetta | 2010 | HOLST | Casquetto | Coronado | K.Egle, G.Egle | SK TOP SPORT | | | | | x | | | | | | | | | x | | 130cm | 19.05.2022. 21:25 |
Kristīne | Egle | Tautas klase | Lovely | 2016 | KWPN | Quasimodo vd Molendreef | Martel | K.Egle, G.Egle | SK TOP SPORT | | | x | | | | | | | | | | | x | | 120cm/kā trešais zirgs | 19.05.2022. 21:25 |
Kristīne | Egle | Tautas klase | Cincinatti Z | 2009 | ZANG | Commanchi | Bentley | K.Egle, G.Egle | SK TOP SPORT | | | | x | | | | | | | | | | x | | 120cm/kā otrais zirgs | 19.05.2022. 21:25 |
Aleksandra | Zumente | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Rigonda | 2010 | LS | Royaldik | Donnerbube | I. Zumente | z/s Lielceri | | x | | | | | x | | | | | | | | | 2. maršruta beigās lūdzu | 19.05.2022. 21:26 |
Madara | Pētersone | Juniori līdz 18 g.v. | Corinte | 2017 | LS | Caraoki | Kapteinis Cukurs | SIA Princis | JSK Princis | x | x | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:27 |
Madara | Pētersone | Juniori līdz 18 g.v. | Lilions | 2010 | LS | Lacapo | Bleisbergs Liwius | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | x | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:27 |
Aleksandra | Zumente | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | La Gaultier | 2016 | KWPN | Gaultier VDL | Glennridge | I. Zumente | z/s Lielceri | | x | x | | | | | | | | | | | | | 2. maršruta sākumā lūdzu | 19.05.2022. 21:28 |
Patrīcija | Dzirniece | Bērni līdz 14 g.v. | Passo | 2006 | LS | Pipars | Stasis | P.Dzirniece | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | x | | | | | Likt marsruta sākumā aiz Karlīnas Dzirnieces | 19.05.2022. 21:31 |
Karlīna | Dzirniece | Bērni līdz 14 g.v. | Nirvana | 2003 | LS | Nivana | Dextra | B.Dzirniece | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | x | | | | | | 19.05.2022. 21:31 |
Grēta | Zālīte | Bērni līdz 14 g.v. | Charīsma | 2013 | LV | Colard | Salana-Radiants | H.Vaivade | JSS "Kleisti" | | | | | | x | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:33 |
Elizabete Krista | Juraša | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Alba | 2017 | LS | Aromāts | Akts | Burtnieku Zirgaudzēt | SIA Burtnieku Zirgaudzētava | x | x | | | | | | | | | | | | | | Lūdzu maršuta Nr.1 likt maršuta beigās un maršutā Nr.2 maršuta sākumā. | 19.05.2022. 21:41 |
Ilona | Juraša | Amatieri | Cartouche | 2007 | KWPN | Tangelo Vad De Zuuthoeve | Oklund | Ilona Juraša | JSK "Burtnieku rotors" | | | | | | | | | | | | | | x | | Nr.13-120cm | 19.05.2022. 21:41 |
Ilona | Juraša | Amatieri | Fromecs Quick D' or | 2013 | OLD | Quickly De Kreisker | Polytraum | Jānis Jurašs | JSK "Burtnieku rotors" | | | | | | | | | | | | | x | x | | NR.13-110cm | 19.05.2022. 21:41 |
Elizabete Krista | Juraša | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Andžella N | 2014 | LS | Aromāts | Numero Uno | SIA IGL vet serviss | SIA Burtnieku Zirgaudzētava | | x | | | | | x | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:41 |
Elizabete Krista | Juraša | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Cornet's Special Soul 62 | 2017 | OLD | Cornet Obolensky | Alpaschino | Burtnieku Zirgaudzēt | SIA Burtnieku Zirgaudzētava | | | | | | | | | | | x | | | | | Vēlos lekt 2 reizes šo maršutu. | 19.05.2022. 21:46 |
Polina | Obuhova | Bērni līdz 14 g.v. | Sandora | 2015 | LS | Sultans | Daro | Diāna Ščigoleva | JSK Kriķi | | | | | | | | | | | x | | | | | Lugums ielikt pa vidu | 19.05.2022. 21:47 |
Enija | Kukaine | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Ratti (Ledene) | 2013 | ESP | Ralf | | N.Laizāns | JSK Gongs | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 19.05.2022. 21:47 |
Loreta | Stemačonoka | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Kenas | 2012 | ZHM | Kardas | Aidas | Beāte Broliša | JSK Gongs | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 19.05.2022. 21:47 |
Paula Evelīna | Kauliņa | Bērni līdz 14 g.v. | Darty | 2006 | LS | De Fiero V. | Ramses | Beāte Broliša | JSK Gongs | | | | | | x | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:47 |
Annija | Keire | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Marmelāde | 2017 | VPK | Moravikens Malibu | - | Beāte Broliša | JSK Gongs | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 19.05.2022. 21:47 |
Alise | Muižniece | Juniori līdz 18 g.v. | Capriolli | 2017 | LS | Cattio | Guido | D.Spinu | JSK Temperaments | | | | | | | | | | | x | | | | | Likt maršruta sākumā | 19.05.2022. 21:50 |
Līna | Bērziņa | Bērni līdz 14 g.v. | Sandora | 2015 | LS | Sultāns | Daro | Diāna Ščigoleva | JSK Kriķi | | | | | | | | | | | x | | | | | Lūgums ielikt sākumā | 19.05.2022. 21:55 |
Agnese | Kroiča | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Helsinki VD Water | 2007 | - | Veni Vidi Vici | Coromino | I.Kroiča | Veti Active | | | | | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:55 |
Agnese | Kroiča | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Luzi | 2011 | LWB | Colard | Stedinger | I.Kroiča | Veti Active | | | | | | | x | | | | | | | | | | 19.05.2022. 21:55 |
Enija | Albova | Juniori līdz 18 g.v. | Quintano | 2017 | HOLST | Quibery | Uriko | Ritma Jedinaka | Para Equestrian Support Fund | | | | | | | | | | | | x | | | | | 19.05.2022. 22:05 |
Agnese | Tišuņina | Amatieri | Fēbs | 2015 | LS | Friscati | Bazilio | Agnese Tišuņina | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | | | | x | x | | 13. maršrutā-110cm | 19.05.2022. 22:11 |
Selīna | Spūle | Amatieri | Avenīte | 2014 | LV | Alberto | Irasir | S.Spūle | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | | | | x | | | Vajadzības gadījumā velos startēt šo maršutu vēlreiz ārpus konkurences | 19.05.2022. 22:11 |
Anna | Salmiņa | Juniori līdz 18 g.v. | Fīniksa | 2015 | LS | Fumo Twirre Mp | Centuryo | Sia Norfa | JSC Kaijas | | | | | | | x | | | | | | | | | Liekiet mani 120cm un pēdējo. | 19.05.2022. 22:11 |
Anna | Salmiņa | Juniori līdz 18 g.v. | Calgary du Seigneur | 2008 | BWP | Bentley VD Heffinck | Quasibelle du Seigneur | Sia Norfa | JSC Kaijas | | | | x | | | | | | | | | | | | Lūdzu liekiet maršruta pēdējo dalībnieci | 19.05.2022. 22:15 |
Darja | Siņukova | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Lerikona | 2012 | OLD | Levantos I | Rufs | SIA 3 Vītolu Staļļi | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | x | | | | | | 19.05.2022. 22:16 |
Andis | Vārna | Pieaugušie | Ive-Roger | 2013 | KWPN | Victor E | Casall | Andis Vārna | z/s Lielceri | | | | x | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 22:16 |
Andis | Vārna | Pieaugušie | Carloni | 2014 | HL | Catoki | Carentan | Kaspars Grava | z/s Lielceri | | | | | x | | | | | | | | | | | Ieskaites zirgs | 19.05.2022. 22:16 |
Isolde | Urga | Juniori līdz 18 g.v. | Calakonte | 2013 | OLD | Chlodwig | Abke | SIA 3 vītolu staļļi | z/s Lielceri | | | | | | | | | | | x | | | | | Lūdzu likt 2 reizes | 19.05.2022. 22:16 |
Andis | Vārna | Pieaugušie | Golden Fire PKZ | 2010 | - | Gilion VD Heffinch | Clinton | JSK Laimīgais Pakavs | z/s Lielceri | | | | x | x | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 22:16 |
Linda | Josta | Tautas klase | Contango L | 2017 | LWB | Call Me Black | - | Linda Josta | JSK Royal Sport | x | | | | | | | | | | | | | | | | 19.05.2022. 22:59 |
Krista | Kliesmete | Pieaugušie | Casallfina | 2015 | HOL | Casall | Corofino I | L.Gustsone | Jauno Jātnieku skola | | | | | | | | | | | | | | x | | Lūdzu, augstums 110 un 120cm | 20.05.2022. 5:27 |
Krista | Kliesmete | Pieaugušie | Dyminka B | 2015 | aes | Diarado | Jodokus | K.Kliesmete | Jauno Jātnieku skola | | | | | | | | | | | | x | | x | | 13.maršrutā augstums 110cm | 20.05.2022. 5:27 |
Krista | Kliesmete | Pieaugušie | Vitalo | 2013 | WE | Valeron | Sandro Song | Patrīcija Ezīte | Jauno Jātnieku skola | | | | | | | | | | | | | | x | | Augstums 110 un 120cm | 20.05.2022. 5:27 |
Krista | Kliesmete | Pieaugušie | Lobamba | 2016 | KWPN | Emir R | Veron | K.Kliesmete | Jauno Jātnieku skola | | | | | | | | | | | | | | x | x | Augstums 110cm; 13 | 20.05.2022. 5:27 |
Krista | Kliesmete | Pieaugušie | Feja | 2017 | LWB | Fumo Twirre Mp | Fedijs | I. Neretniece | Jauno Jātnieku skola | | | | | | | | | | | x | x | | | | Lūdzu, maršruta nr. 11 beigās | 20.05.2022. 5:27 |
Ģirts | Bricis | Pieaugušie | Apriori L | 2017 | Latvias | Apriori | Lacapo | Agnese Rozīte | Equestrian Park Silameži | | | | | | | | | | | x | x | | | | | 20.05.2022. 6:58 |
Jelizaveta | Reznuka | Bērni līdz 14 g.v. | Esmee | 2000 | . | . | . | Tatjana Reznuka | Ropažu JK | | | | | | x | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 7:13 |
Jelizaveta | Reznuka | Bērni līdz 14 g.v. | Adeliene | 2005 | KWP | JOHNNY BOY II | TOPAS | Tatjana Reznuka | Ropažu JK | | | | | | | | | | | | x | | | | | 20.05.2022. 7:13 |
Tatjana | Reznuka | Pieaugušie | Content | 2017 | KWPN | , | | Tatjana Reznuka | Ropažu JK | | x | | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 7:13 |
Anna | Arhipova | Pieaugušie | Content | 2017 | KWPN | , | | Tatjana Reznuka | Z/S Tīraines Staļļi | x | | | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 7:13 |
Olga | Šellere | Tautas klase | Linfort | 2017 | LS | Lacapo | Tormoz | O.Šellere | JK "Telfas" | x | | | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 7:37 |
Alise | Kluce | Juniori līdz 18 g.v. | Carimandore La Sine | 2016 | LS | Carpaccio II | Bleisbergs Liwius | A.Klucis | JK "Telfas" | | | | | | | | | | | x | x | | | | | 20.05.2022. 7:40 |
Ksenija | Šišļaņikova | Tautas klase | Andiago Z | 2014 | ZANG | Andiamo | Carthago | Olga Kutajeva | JK "Telfas" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 7:41 |
Samanta | Sondore | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Bella | 2014 | LT | | | Alla | JK "Telfas" | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 20.05.2022. 7:42 |
Ieva | Valante | Bērni līdz 14 g.v. | Antejs | 2006 | LS | Atrejs | Tormoz | R. Briedis | JK "Telfas" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 7:44 |
Laura | Maculēviča | Tautas klase | Antejs | 2006 | LS | Atrejs | Tormoz | R. Briedis | JK "Telfas" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 7:45 |
Olga | Šellere | Tautas klase | Karl | 2011 | LS | Colard | Levantinus | Anna Romašenko | JK "Telfas" | | | | | | | | | | | | x | | x | | 110 cm | 20.05.2022. 7:46 |
Viktorija | Dūmiņa | Tautas klase | Eragons | 2011 | LS | Eiro | | Iveta Dūmiņa | SIA "Future Horse" | | | | | | | | | | | x | x | | | | | 20.05.2022. 8:08 |
Sabīne | Saļma | Amatieri | Arcadia | 2015 | LV | A Challe Rae | Calando IV | M.Irbe | JK Erceni | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 8:13 |
Sabīne | Saļma | Amatieri | Monako | 2010 | LS | Mio | Ako | Ilze Saļma | JK Erceni | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 8:13 |
Lāsma | Vasiļjeva | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Amēlija | 2012 | LS | Amors | Molstabergs Action Man RWM | Jūlija Vasiļjeva | Kalnsētas Jātnieku Klubs | | | | | | | | x | x | | | | | | | lūgums likt maršrutu beigās | 20.05.2022. 8:19 |
Lāsma | Vasiļjeva | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Telynau Melody | 2011 | Velsas pon | Eyarth Rio | Oakley Eleven Up | Jūlija Vasiļjeva | Kalnsētas Jātnieku Klubs | | | | | | | | x | x | | | | | | | lūgums likt maršrutu sākumā | 20.05.2022. 8:19 |
Sabīne | Siliņa | Pieaugušie | Conte Clero | 2017 | Lat | | | N. Siliņa | JSK Mežstrazdiņi | x | | | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 8:32 |
Sabīne | Siliņa | Pieaugušie | ABC Clera | 2016 | LATV | Abc Clerus | Calliano | N.Siliņa | JSK Mežstrazdiņi | | | x | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 8:32 |
Sabīne | Siliņa | Pieaugušie | Fantast | 2010 | KWPN | | | N.Siliņa | JSK Mežstrazdiņi | | | | | x | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 8:32 |
Anastasija | Popova | Amatieri | Kalifornija | 2016 | LTJ | Dynamit | Cattio | A.Popova | DG Sporthorse, MB | | | | | | | | | | | | | x | | | Lūdzu likt ka beidzamo dalībnieku. Paldies. | 20.05.2022. 8:45 |
Dana Marta | Grauzermane | Tautas klase | Relax DMG | 2014 | LS | Regress | Amigo | Dana M. Grauzermane | | | x | | x | | | | | | | | | | | | Lūdzu nelikt maršrutu pašā sākumā | 20.05.2022. 8:50 |
Dana Marta | Grauzermane | Tautas klase | Roksalana | 2017 | LS | Regress | Avandro HN | I/u Ivetas zirgi | | x | | | | | | | | | | | | | | | Lūdzu nelikt maršruta pašā sākumā | 20.05.2022. 8:50 |
Megija | Štrausa | Juniori līdz 18 g.v. | Solero | 2013 | LS | Sorento | Lear | LJF | JSS "Kleisti" | | | | | | | | | | | x | | | | | Lūdzu, likt sākumā. | 20.05.2022. 9:11 |
Līna | Kokoreviča | Juniori līdz 18 g.v. | Karēro | 2008 | LS | Stolpegardens Castello | Lambordžini | LJF | JSS "Kleisti" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 9:11 |
Solvita | Strāķe | Amatieri | Argvandello | 2013 | LS | Amarant | Grāds | Solvita Strāķe | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | | | | x | | | | 20.05.2022. 9:31 |
Sāra | Lazda | Amatieri | Wilmonta | 2008 | LS | Willy | Moments | Aija Pope | Z/S Tīraines Staļļi | | | | | | | | | | | x | | x | | | | 20.05.2022. 9:32 |
Aleksa Laura | Kļaviņa | Amatieri | California | 2006 | LS | Calano II | Lagerfeld | Aija Freidenfelde | JSK Lejnieki | | | | | | | | | | | | | x | | | Lūdzu maršruta sākumā.
Paldies! | 20.05.2022. 9:38 |
Elīna | Pilmane | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Maestro | 2017 | LS | Maksis | | D.Pilmane | JSK Lejnieki | | | | | | | | x | x | | | | | | | | 20.05.2022. 9:38 |
Elija | Fogele | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Prērija | 2005 | PV | | | M. Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | x | | | | | | | | | 20.05.2022. 10:14 |
Anna | Heislere | Amatieri | Hugo | 2014 | HAN | - | Laralee | A. Radziņa | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | | | | x | | x | | | | 20.05.2022. 10:14 |
Marta | Vereteļņika | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Tobago | 2009 | PV | Tango | | M.Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | x | x | | | | | | | | 20.05.2022. 10:14 |
Žanete | Bitmane | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Gisborns | 2015 | LS | Geliuss | Lavall II | M.Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 10:14 |
Mia Snowdropa Dragon | Vilemse | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Tra-La-La | 2008 | PV | Tango | | M.Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | x | x | | | | | | | | 20.05.2022. 10:14 |
Daniela | Ulmane | Amatieri | Kairo | 2017 | LS | Consensus | Radža | R. Ulmanis | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | | | | x | | x | | | | 20.05.2022. 10:14 |
Anete | Freiberga | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Kiplings | 2017 | PV | | | M.Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | | | x | x | | | | | Atvērtais 80cm-ponijs | 20.05.2022. 10:14 |
Kate | Ose | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Prērija | 2005 | PV | | | M. Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | x | | | | | | | | Lūdzu likt kā pirmo jātnieku kas startē ar Prēriju. | 20.05.2022. 10:14 |
Monta | Pareiza | Tautas klase | Gisborns | 2015 | LS | Geliuss | Lavall II | M.Pinte | Brocēnu un Saldus JK | | | | | | | | | | | | | | x | | 120cm | 20.05.2022. 10:14 |
Krista | Lorberga | Tautas klase | Artoss | 2016 | LS | Acordplus | Legato | I. Brūniņa | JSS "Kleisti" | | | | | | | | | | | x | | | | | | 20.05.2022. 10:24 |
Krista | Lorberga | Tautas klase | Leandro De La Pomme | 2016 | KWPN | Gaillard De La Pomme | Highline | I. Gabaliņa | JSS "Kleisti" | | x | | | | | | | | | | | | x | | 13. maršrutā lūdzu uz 110cm | 20.05.2022. 10:24 |
Agate | Ļevčenoka | Juniori līdz 18 g.v. | Val di Sole | 2007 | Latvijas | Valdajs | Legato | Dace Samuša | JSK Princis | | | | | | | x | | | | | | | | | Juniors līdz 18.g. | 20.05.2022. 10:32 |
Tīna | Dreimane | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Luis | 2007 | LWB | Liberato H | Hamlets | N. Dreimane | JJSK Meždruvas-1 | | | | | | | x | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:05 |
Līva | Dreimane | Juniori līdz 18 g.v. | Picasso | 2007 | LWB | A Pichachu De Muze | Kopernik | N. Dreimane | JJSK Meždruvas-1 | | | | | | | x | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:05 |
Tīna | Dreimane | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Heraldika | 2008 | LWB | Kalderons | Hermess | N. Dreimane | JJSK Meždruvas-1 | | | | | | | x | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:05 |
Roberta | Birzule | Bērni līdz 14 g.v. | Inga | 2010 | WLKP | Gluosnis XX | Mywill | M. Birzulis | JJSK Meždruvas-1 | | | | | | x | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:05 |
Līva | Dreimane | Juniori līdz 18 g.v. | Alicia | 2016 | LS | A Challe Rae | Lagreta | N. Dreimane | JJSK Meždruvas-1 | | | | | | | | | | | | x | | | | | 20.05.2022. 11:05 |
Sindija | Fjodorova | Amatieri | Krēzs | 2007 | LS | Colins | Rends | S.Fjodorova | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | | x | x | | Maršruts nr.13 110cm | 20.05.2022. 11:05 |
Sindija | Fjodorova | Amatieri | Kerria | 2018 | LS | Kolibri | Rinaldo | K.Aparjods | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | x | | | | | Lūgums likt maršruta beigās | 20.05.2022. 11:05 |
Katrīna Emīlija | Zeltiņa | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Duglass | 2013 | POK | --- | --- | V.Pīrs | JSK Morfijs | | | | | | | | | x | x | | | | | | | 20.05.2022. 11:16 |
Madara | Rekšņa | Amatieri | Kristi Lady | 2013 | LS | Calano II | Legato | L. Rekšņa | JSK Morfijs | | | | | | | | | | | x | | x | | | | 20.05.2022. 11:16 |
Emija | Vorma | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Erots Ra | 2018 | SK | Eho | Roderix | I. Forstmane | JSK Morfijs | | | | | | | | | x | | | | | | | | 20.05.2022. 11:16 |
Paula | Glāzere | Amatieri | Carneo | 2015 | OLD | Corall | Aravija | Grantini Horses SIA | SIA "Grantini Horses" | | | | | | | | | | | | | x | x | | 13 maršrutā lekšu 110cm | 20.05.2022. 11:22 |
Ilze | Krūmiņa | Amatieri | Kurts | 2006 | OLD | | | I.Krūmiņa | JSK EquiLat | | | | | | | | | | | | | x | | | | 20.05.2022. 11:26 |
Evelīna | Vidiņeviča | Jātnieki ar 1.grupas ponijiem | Milky Way | 2012 | PV | Amareto | | L. Pētersone | JSK Princis | | | | | | | | x | x | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Katrīna | Asare | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Conda | 2016 | LWB | Caraoki | Neapoļ | SIA Princis | JSK Princis | | | x | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Katrīna | Asare | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Cipra | 2011 | LWB | Kapteinis Cukurs | Princis | Aleksejs Pravdins | JSK Princis | | | | | x | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Katrīna | Asare | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Platiniums | 2017 | LS | Princis | Neapoļ | SIA Princis | JSK Princis | x | x | | | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Santa | Vibāne | Amatieri | Camelija | 2016 | LS | Caraoki | Caliano | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | x | x | | 110 | 20.05.2022. 11:40 |
Līga | Pētersone | Tautas klase | Nileone | 2012 | LWB | Neapoļ | Kapteinis Cukurs | SIA Princis | JSK Princis | | | | x | | | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Līga | Pētersone | Tautas klase | Nildans | 2012 | LATV | Neapoļ | Ladiesman | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | | x | | 120 | 20.05.2022. 11:40 |
Karīna | Balonova | Juniori līdz 18 g.v. | Conceta | 2015 | LS | Caraoki | Calliano | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | | | x | | x | | Maršrutā lūdzu kā beidzamo. 110 | 20.05.2022. 11:40 |
Anete | Japina | Bērni līdz 14 g.v. | Cadrills | 2007 | LWB | Kapteinis Cukurs | Leons | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | x | | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Līga | Pētersone | Tautas klase | Lingstons | 2016 | LS | Lacapo | Neapoļ | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | | | x | | x | x | 110 | 20.05.2022. 11:40 |
Deina Paula | Dakša | Juniori līdz 18 g.v. | Consuella | 2015 | LATV | Caraoki | Carpaccio | A.Dakša | JSK Princis | | | | | | | | | | | | x | | x | | | 20.05.2022. 11:40 |
Kristiāns | Nikolajevs | Juniori līdz 18 g.v. | Kosta | 2008 | LWB | Kapteinis Cukurs | Otbors | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | x | | | | | | | | | | 20.05.2022. 11:40 |
Ance Anna | Katkovska | Juniori līdz 18 g.v. | Falko | 2005 | TR | 33 Poet | Fantagira | Anitra Eglīte | Jauno Jātnieku skola | | x | | x | | | x | | | | | | | | | 7.maršrutā 120 cm | 20.05.2022. 11:57 |
Linda | Ansone | Amatieri | Pina Kolada | 2014 | LV | Princis-Prince | Kosmoss | L.Ansone | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | x | x | | 110 | 20.05.2022. 12:01 |
Baiba | Brokāne | Jātnieki ar 2.grupas ponijiem | Mūkas | 2011 | ŽM | Šamas | Ritmas | L. Pētersone | JSK Princis | | | | | | | | | | x | x | | | | | | 20.05.2022. 12:01 |
Laura | Ziemele | Juniori līdz 18 g.v. | Cinderella | 2016 | LV | Ciklons | Bjornhojgard Gibson | Inita Kligina | "Jūras zirgi" | | | | | | | | | | | | | | | x | 11 | 21.05.2022. 9:41 |
Kristiāna | Pavāre | Bērni līdz 14 g.v. | Lords | 2014 | LS | Līvs | Magnuss | Ingus Pavārs | "Jūras zirgi" | | | | | | | | | | | | | | | x | 11 | 21.05.2022. 9:41 |
Anna Elizabete | Palma | Amatieri | Beatrise | 2012 | LS | Bonoparte LV | Kadilak | I. Palma | JK Erceni | | | | | | | | | | | | | | | x | 12b | 21.05.2022. 19:54 |
Pēteris | Pētersons | Juniori līdz 18 g.v. | Nilans | 2011 | LS | Neapoļ | Leuthen I | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | | | x | 12a, 13 110 | 22.05.2022. 9:47 |
Rebeka | Zotova | Bērni līdz 14 g.v. | Alfa | 2000 | BWP | Canadian River | Jade W | SIA Princis | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | | | x | 13 110 | 22.05.2022. 9:47 |
Katrīna | Asare | Jaunie jātnieki līdz 21 g.v. | Corents | 2014 | LS | Caraoki | Nicky Des Bruyeres | Sergejs Nabatņikovs | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | | | x | 12a, 13 110 | 22.05.2022. 9:47 |
Maira | Leja | Pieaugušie | Fīniksa | 2015 | LS | Fumo Twirre Mp | Centuryo | Sia Norfa | SIA MonReCor | | | | | | | | | | | | | | | x | 13 110, 120ak | 22.05.2022. 12:14 |
Anna | Palma | Amatieri | Beatrise | 2012 | LS | Bonoparte LV | Kadilak | Ingūna Palma | JK Erceni | | | | | | | | | | | | | | | x | 12a, 12b ak | 22.05.2022. 12:14 |
Krista Kristiāna | Alksne | Pieaugušie | Cavalina | 2015 | - | Cartani | | Sergey Gvardeitsev | SK Baltic Royal Team | | | | | | | | | | | | | | | x | 12a | 22.05.2022. 12:14 |
Laura | Ziemele | Juniori līdz 18 g.v. | Kandijs | 2017 | Latvijas s | | | Ģirts Miglāns | "Jūras zirgi" | | | | | | | | | | | | | | | x | 11 | 22.05.2022. 12:14 |
Lisa | Gvardeitseva | Bērni līdz 14 g.v. | Cavalina | 2013 | SWB | | | Sergey Gvardeitsev | Veti Active | | | | | | | | | | | | | | | x | 11 | 22.05.2022. 12:14 |
Līva | Pūre | Amatieri | Voda | 2014 | - | Fredis Star | Wolkenstein II | Līva Pūre | JSK Princis | | | | | | | | | | | | | | | x | 12ab | 22.05.2022. 19:07 |