Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7ONLINE Download

LJF ZIEMAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ

22-23.01.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.1 80 cm (Art. 274.2.) Sacensības divās fāzēs. Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāfinišē abās fāzēs. Bez ierobežojumiem.

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks S.p. II Laiks II Kopā
13Karlīna MonikaUlmeJuniori līdz 18 g.v.Leisa2017LSLeopoldsSultānsL1591Maija MačevskaJSK Equus Cordis 0 38.25 0 28.78 0
237EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis 0 36.92 0 28.85 0
36PatrīcijaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.Passo2006LSPiparsStasisP.DzirnieceLielceri 0 38.96 0 30.20 0
418AleksandraMakejenkovaPieaugušieRaveliin2007ESHRoyalistDarioSandis ĢērmanisJSK Eridana 0 36.96 0 30.26 0
520KarlīnaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.Nirvana2003LSNivanaDextraB.DzirnieceLielceri 0 35.86 0 30.53 0
629PoļinaObrazejaJātnieki ar 2.grupas ponijiemDeep Purple2007LatvijasDancing PrincMarina ObrazejaZ/S Tīraines Staļļi 0 38.00 0 30.72 0
715IsoldeUrgaJuniori līdz 18 g.v.Calakonte2013OLDChlodwigAbkeSIA 3 vītolu staļļiLielceri 0 38.86 0 31.31 0
827Karlīna MonikaUlmeJuniori līdz 18 g.v.Sezams2016LSSīmanis LS1685Zenīts ANG72Agnese FeldmaneJSK Equus Cordis 0 38.63 0 31.65 0
936SolvitaStrāķeAmatieriArgvandello2013LSAmaranthGrādsSolvita StrāķeZ/S Tīraines Staļļi 0 42.57 1 32.47 1
1028LoretaDišlereTautas klaseKrakow2017LSKolibriKellijaLoreta DišlereZ/S PRIEŽKALNI 0 39.06 1 32.89 1
1112LīnaKokorevičaJuniori līdz 18 g.v.Karēro2008LSStolpegardens CastelloLambordžiniLJFJSS Kleisti 0 38.63 2 33.43 2
1217EvelīnaPirogaBērni līdz 14 g.v.Perkin's Lady2015LSPerkins PowerCapučinoEdīte ŽvīguleJSK Īriss 0 42.12 2 33.72 2
1330Annija KatrīnaHaukaJuniori līdz 18 g.v.Lee Roy2015LatvietisLacapoAlfa RomeoIeva HaukaTiraines stalli 0 41.43 3 34.56 3
1432MarksUlmisBērni līdz 14 g.v.Antejs2006LSAtrejsTormozR. BriedisJSK"Telfas" 0 33.61 4 29.25 4
1513ElīnaPilmaneJātnieki ar 1.grupas ponijiemMaestro2017LSMaksisD.PilmaneJSK Lejnieki 4 35.85 0 29.66 4
1631ElīnaKaimiņaTautas klaseCastella2016LTCouvainsBacardiE.KaimiņaJSK Princis 1 45.33 3 34.03 4
ā/k24KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016KWPNGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS Kleisti 0 41.14 5 36.95 5
179MartaAntonovaJuniori līdz 18 g.v.Lee Roy2013LSLeksussPojuI.BeļinkajaJSK Lejnieki 4 39.50 3 34.51 7
182OlgaŠellereTautas klaseLinfort2017LSLacapoTormozO.ŠellereJSK"Telfas" 8 44.38 0 0 8
194KristiānaPavāreBērni līdz 14 g.v.Lords2014LSLīvsMagnussIngus PavārsBiedrība "Jūras zirgi" 0 40.94 8 35.04 8
2010MegijaŠtrausaJuniori līdz 18 g.v.Solero2013LWSorentoLearLJFJSS Kleisti 4 40.58 4 35.91 8
2111KristaLorbergaTautas klaseLeicester2016KWPNHampshire VDLPlot BlueU. LorbergsJSS Kleisti 0 42.49 8 39.77 8
228JānisKisielsAmatieriKlasika2004LWCapatinoDiskoJ.KisielsJSS Kleisti 4 44.16 5 36.93 9
2333DenīzeTruksneJuniori līdz 18 g.v.Ligreta2015LSLiverpullGardegeneralArnita TruksneJSK Eridana 4 42.27 8 35.05 12
245GuntarsLekutrisTautas klaseCinks2017LatvijasChagalliCorallVeronika MiltaJSS Kleisti 3 47.74 11 42.87 14
2519DenīzeDzeneBērni līdz 14 g.v.Cikcers2015Latvijas sRegressAmigoEdīte ŽvīguleJSK Īriss 8 40.25 32 59.50 40
21AnnaHeislereTautas klaseHugo2014HAN-LaraleeA. RadziņaBrocēnu un Saldus JK wd wd
1MontaPareizaTautas klaseAstrjak2017LSAlloy BoyKvartetM. PareizaBrocēnu un Saldus JK wd wd
7Mia Snovdropa DragonVillemseJātnieki ar 1.grupas ponijiemTra-La-La2008PVTangoM.PinteBrocēnu un Saldus JK wd wd
34ElizabeteReinholdeAmatieriCarmentos De Mar2016LSCarpaccio IICarson ASKA.VeidemaneJJS wd wd
14ŽaneteBitmaneJātnieki ar 2.grupas ponijiemMalibu Blue2014velsas ponMoravikens MalibuFS Harry PotterM.PinteBrocēnu un Saldus JK wd wd
16EstereOšenieceJuniori līdz 18 g.v.Gandaija2015LSGaultjērsKastilioB. Lietiņa"Golden Equestrian Club" wd wd
ā/k23GuntarsLekutrisTautas klaseCinks2017LatvijasChagalliCorallVeronika MiltaJSS Kleisti wd wd
22LindaPilpeTautas klaseCobaschi L2017LWBCobaschiLordanoL.Pilpe"Golden Equestrian Club" wd wd
25OlgaŠellereTautas klaseCarimandore La Sine2016LSCarpaccio IIBleisbergs LiwiusA.KlucisJSK"Telfas" wd wd
26MontaPareizaTautas klaseKemal2017LSConsensusLiverpuļM. PinteBrocēnu un Saldus JK wd wd
38PoļinaObrazejaJātnieki ar 2.grupas ponijiemDeep Purple2007LatvijasDancing PrincMarina ObrazejaZ/S Tīraines Staļļi wd wd
35DanielaUlmaneTautas klaseKairo2017LSConsensusRadžaR. UlmanisBrocēnu un Saldus JK wd wd
39AliseKluceJuniori līdz 18 g.v.Carimandore La Sine2016LSCarpaccio IIBleisbergs LiwiusA.KlucisJSK"Telfas" wd wd