Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.tmpNr.6Nr.7Nr.8ANr.8BNr.9Nr.10ONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2022- I posms

5-6.02.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.8B 100 cm (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
88
116PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kelly2010LSCalano IILegatoLāsma PikāneZ/s Lielceri 0 65.41
220ElīnaKaimiņaTautas klaseCastella2016LTCouvainsBacardiE.KaimiņaJSK Princis 0 72.15
34KarīnaBalanovaJuniori līdz 18 g.v.Conceta2015LSCaraokiCalianoSIA PrincisJSK Princis 0 72.57
429KeitijaRacinaTautas klaseCentoss2014LSPommeranceSir SalutL. PavļičenkoBET 0 72.85
59Keita AirisaDaņkoJuniori līdz 18 g.v.Sulfia2014LSSimbols (Tornado)-I.EglīteJSK Princis 0 75.24
611KeitijaRacinaTautas klaseAskaneli2016LSAcobat IIILearI. ZalamaneBET 0 75.39
73MontaPareizaTautas klaseKemal2017LSConsensusLiverpuļM. PinteBrocēnu un Saldus JK 0 77.83
819KeitijaRacinaTautas klaseBeatrise2012LSBonoparte LVKadilakI. PalmaBET 0 79.56
913MontaPareizaTautas klaseAstrjak2017LSAlloy BoyKvartetM. PareizaBrocēnu un Saldus JK 0 79.70
1012KristaKliesmetePieaugušieMr. Smith2015HANStolzenbergEscudo IK. NeretnieksJJS 0 82.54
1122Elizabete KristaJurašaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Alba2017LSAromātsAktsBurtnieku ZirgaudzētBurtnieku Zirgaudzētava 0 82.64
1228MontaPareizaTautas klaseKairo2017LSConsensusRadžaR. UlmanisBrocēnu un Saldus JK 0 83.35
1323SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015BWPVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAS Agrofirma Tērvete 0 85.56
1415OlgaŠellereTautas klaseKarl2011LSColardLevantinusAnna RomašenkoJSK"Telfas" 4 69.96
150Laura LuīzeLeinerteJuniori līdz 18 g.v.Geiša2012LSGaultjērsCattioA. VasiļjevsRJSK 4 70.06
165StefanijaMechetinaJuniori līdz 18 g.v.Irving Del Masset2006-Indret del MasetQuica Del MassetAlexander MechetinJSS Kleisti 4 70.30
178EstereOšenieceJuniori līdz 18 g.v.Gandaija2015LSGaultjērsKastilioB. Lietiņa"Golden Equestrian Club" 4 71.28
1810AigarsBregžePieaugušieSibarons2015-SaltatorussSandra KarisaZ/s Lielceri 4 75.21
1926KarīnaBalanovaJuniori līdz 18 g.v.Nika2013BēraNeapoļKapteinis CukursSIA PrincisJSK Princis 4 76.06
2014LindaJostaTautas klaseKeramique B2015KWPNClintonVerdiAlīna BulaJSK Royal Sport 4 76.52
217AndisVārnaPieaugušieBroš2016UJOptimistAmarantAntonina GaivoronskaZ/s Lielceri 6 89.92
2224LiānaStulpiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Didy2014LSDanzisAkotsLīga StulpiņaJSK Eridana 8 73.92
2327KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJJS 8 95.76
2421LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 19 102.29
2KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJJS el
6SandisĢērmanisPieaugušieKildu Pärl2015ESHPeronGromOÜ Kildu hobusedJSK Eridana el
25AnastasijaPopovaAmatieriKalifornija2016LTJDynamitCattioA.PopovaDG Horses wd
1KeitijaRacinaTautas klaseFay2015LSFuriosoDancing PrincL. BokaBET wd
17KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cipra2011LWBKapteinis CukursPrincisAleksejs PravdinsJSK Princis wd
18EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis wd