Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8ANr.8BNr.9Nr.10Nr.tempONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ- II posms

19-20.02.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.9 110 cm (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. Ieskaites maršruts (Konkursam gada labākais jātnieks) amatieriem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
76
115IlonaJurašaAmatieriFromecs Quick D'or2013OLDQuickly De kreiskerPolytraumJānis JurašsBurtnieku Zirgaudzētava 0 58.61
212EstereOšenieceJuniori līdz 18 g.v.Gandaija2015LSGaultjērsKastilioB. Lietiņa"Golden Equestrian Club" 0 61.76
317ElizabeteVoikaJuniori līdz 18 g.v.Ayers Rock2015Deutsches AraldikTimbalyKristīna Zeltkalne-VJauno Jātnieku skola 0 65.22
416BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LWBCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti 0 66.37
50KeitijaRacinaTautas klaseBeatrise2012LSBonoparte LVKadilakI. PalmaBET 0 69.00
62KristaKliesmetePieaugušieVitalo2013WEValeronSandro SongPatrīcija EzīteJJS 0 69.14
ā/k34RēzijaPalmaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Carlord2007KWPNLandlordIndoctroEvija PalmaEquestrian Park Silameži 0 69.30
733KristaKliesmetePieaugušieMr. Smith2015HANStolzenbergEscudo IK. NeretnieksJJS 0 70.09
819Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Akvitānija2016LSAvelinus CKadilakAnita BlaubergaZ/S Tīraines Staļļi 0 70.16
920KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJJS 0 71.78
1026MārtiņšPildersPieaugušieCareca 92015HOLSTCornet ObolenskyCassini IIE. SilinevičaAS Agrofirma Tērvete 0 73.22
113Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quick Del Munda2015LSQuel CraneurCita 43Vita RozeZ/S Tīraines Staļļi 0 73.40
1213AleksandraŠčigolevaAmatieriSandora2015LSSultansDaroDiāna ŠčigolevaJSK Kriķi 4 55.51
1318DarjaBerkovaAmatieriCardoDeRio2014LVCarpaccio IID.BerkovaDG Horses 4 57.26
147AnastasijaPopovaAmatieriKalifornija2016LTJDynamitCattioA.PopovaDG Horses 4 59.05
1527LīvaGirgensone ČačkaAmatieriCor Meum2009LWBCianoCalibroLīva Girgensone-ČačkJSK Mustangs 4 60.37
160Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Valencia B2015LSVinginoSam RElīza BaķeZ/S Tīraines Staļļi 4 63.53
1721AnnaRomašenkoAmatieriKarl2011LSColardLevantinusAnna RomašenkoJSK"Telfas" 4 65.89
1822StefanijaMechetinaJuniori līdz 18 g.v.Irving Del Masset2006-Indret del MasetQuica Del MassetAlexander MechetinJSS Kleisti 4 66.33
1928KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Conda2016LWBCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 4 70.47
201PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quentint Tarantino RP2014ESHAndis PikānsZ/s Lielceri 4 71.09
ā/k23Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quick Del Munda2015LSQuel CraneurCita 43Vita RozeZ/S Tīraines Staļļi 4 74.29
218AleksandrsŠakurovsPieaugušieZippo2013KWPNBerlin-A.ŠakurovsRīgas JSK 4 74.41
226LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 8 72.18
2329KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016KWPNGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS Kleisti 22 89.25
245MārtiņšPildersPieaugušieChampion vom Eigen2012CHCorlensky GIndigene De CordaySIA EzersētaAS Agrofirma Tērvete 24 91.90
254KeitijaRacinaTautas klaseCentoss2014LSPommeranceSir SalutL. PavļičenkoBET 25 96.65
11RēzijaPalmaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Carlord2007KWPNLandlordIndoctroEvija PalmaEquestrian Park Silameži el
28SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015BWPVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAS Agrofirma Tērvete ret 78.30
9LindaJostaTautas klaseKeramique2015KWPNClintonVerdiAlīna BulaJSK Royal Sport wd
10SofijaGrīnvaldeAmatieriKarmena2006HanoverCalano IIAlamoSofija GrīnvaldeZ/s Lielceri wd
24EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis wd
14TatjanaReznukaPieaugušieContent2017KWPN,Tatjana ReznukaRopažu JK wd
30JelizavetaReznukaBērni līdz 14 g.v.Esmee2000...Tatjana ReznukaRopažu JK wd
32DĀVISJASISAmatieriDENVERA2008LVDimants DanteLIVSIEVA JASEBiedrība "Ūsiņš" wd
31PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kelly2010LSCalano IILegatoLāsma PikāneZ/s Lielceri wd