Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8ANr.8BNr.9Nr.10Nr.tempONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ- II posms

19-20.02.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.6 80 cm (Art.274.2) Speciālās divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem*. € (40,-35,-30,-25,-20,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
38
S.p. II Laiks II
42
Kopā
115Ramona AnceMiglinieceAmatieriKlinta2005LSCallianoGrādsIeva KondrāteJsk "iriss" 0 34.59 0 30.44 0
229KarlīnaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.Nirvana2003LSNivanaDextraB.DzirnieceLielceri 0 34.28 0 32.28 0
35IsoldeUrgaJuniori līdz 18 g.v.Calakonte2013OLDChlodwigAbkeSIA 3 vītolu staļļiLielceri 0 35.79 0 33.19 0
434LīvaDreimaneJuniori līdz 18 g.v.Alicia2016LSA Challe RaeLagretaN. DreimaneJJSK Meždruvas 0 37.17 0 35.44 0
520EvelīnaMiglāneBērni līdz 14 g.v.Kandijs2017Latvijas sĢirts MiglānsJūras Zirgi 0 36.94 0 38.28 0
623AnabellaPāžaBērni līdz 14 g.v.Cagota2005LSCorallGangut Ang58I/u Ivetas zirgiKandavas JK STAFETE 0 37.35 0 38.51 0
737SāraLazdaAmatieriWilmonta2008LSWillyMomentsAija PopeZ/S Tīraines Staļļi 1 38.40 0 36.47 1
81SandisĢērmanisPieaugušieAlmazunda2017LWBAprioriLevantos IR. RuķerisJSK Eridana 0 34.96 1 42.48 1
916OlgaŠellereTautas klaseAndiago Z2014ZANGAndiamoCarthagoOlga KutajevaJSK"Telfas" 2 39.81 0 30.39 2
1019JasmīnaŠternbergaBērni līdz 14 g.v.Antejs2006LSAtrejsTormozR. BriedisJSK"Telfas" 2 39.50 0 30.81 2
112Elizabete KristaJurašaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cornet's Special Soul 622017OLDCornet ObolenskyAlpaschinoBurtnieku ZirgaudzētBurtnieku Zirgaudzētava 2 40.09 0 37.77 2
1231Dana MartaGrauzermaneTautas klaseRoksalana2017LSRegressAvandro HNI/u Ivetas zirgiKandavas JK STAFETE 3 40.56 0 38.35 3
1313BaibaBrokāneJātnieki ar 2.grupas ponijiemMūkas2011ŽMŠamasRitmasA.DakšaJSK Princis 4 36.13 0 28.79 4
1428ElīnaPilmaneJātnieki ar 1.grupas ponijiemMaestro2017LSMaksisD.PilmaneJSK Lejnieki 0 33.62 4 28.89 4
158KristiānaPavāreBērni līdz 14 g.v.Lords2014LSLīvsMagnussIngus PavārsBiedrība "Jūras zirgi" 0 34.69 4 30.46 4
1635ElizabeteReinholdeAmatieriCarmentos De Mar2016LSCarpaccio IICarson ASKA.VeidemaneJJS 4 36.99 0 33.27 4
1727LoretaBokaAmatieriFay2015LSFuriosoDancing PrincLoreta BokaBET 5 38.39 0 35.73 5
183VeltaKrustiņaJuniori līdz 18 g.v.Rachita2017LSRekordChicos SonA.GusarovaGKSPORT 6 43.13 1 42.13 7
1924SidnijaFreimaneTautas klaseRiviera Paradise2017SKRegressPelynasS. FreimaneTalsu JS 8 41.20 0 40.51 8
2025AliseKluceJuniori līdz 18 g.v.Carimandore La Sine2016LSCarpaccio IIBleisbergs LiwiusA.KlucisJSK"Telfas" 1 38.42 8 35.16 9
2122SamantaSondoreBērni līdz 14 g.v.Bella2014LTAllaJSK"Telfas" 4 36.91 5 42.50 9
224OlgaŠellereTautas klaseCarimandore La Sine2016LSCarpaccio IIBleisbergs LiwiusA.KlucisJSK"Telfas" 6 39.51 4 34.24 10
2310SandisĢērmanisPieaugušieKildu Pärl2015ESHPeronGromOÜ Kildu hobusedJSK Eridana 4 33.60 8 33.66 12
246DenīzeTruksneJuniori līdz 18 g.v.Ligreta2015LSLiverpullGardegeneralArnita TruksneJSK Eridana 5 38.81 8 34.13 13
2536PoļinaObrazejaJātnieki ar 2.grupas ponijiemDeep Purple2007LatvijasDancing PrincMarina ObrazejaZ/S Tīraines Staļļi 14 47.27 0 27.88 14
2617DenīzeDzeneBērni līdz 14 g.v.Cikcers2015Latvijas sRegressAmigoEdīte ŽvīguleJSK Īriss 4 41.43 12 41.40 16
2726MartaŠmiteBērni līdz 14 g.v.Radiante SG2011AndalūzijaNaviero SGEcuador XIJelena PetrovaErceni JK 3 40.44 21 58.66 24
ā/k32KsenijaŠišļaņikovaTautas klaseAndiago Z2014ZANGAndiamoCarthagoOlga KutajevaJSK"Telfas" 0 35.58 el 65.17 el
33Elizabete KristaJurašaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Roxy2018LSRigli-VuAromātsBurtnieku ZirgaudzētBurtnieku Zirgaudzētava 6 39.49 el el
30PatrīcijaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.Passo2006LSPiparsStasisP.DzirnieceLielceri el el
14IevaValanteBērni līdz 14 g.v.Antejs2006LSAtrejsTormozR. BriedisJSK"Telfas" 4 34.97 el el
12MartinaVaivaraBērni līdz 14 g.v.Sparta2015Latvijas sSaimonsPandaMartina VaivaraVeti Active el el
18Maria Mechetina2008Bērni līdz 14 g.v.O'Venus2012IPOnslowTollarAlexander Mechetin el el
21SandisĢērmanisPieaugušieCan Din Dam2018LWBCananeroDonārsR. RuķerisJSK Eridana el el
11XinyueGongPieaugušiePakalnute2009TRAKENAICathy ShiZ/s Lielceri wd wd
ā/k12VeltaKrustiņaJuniori līdz 18 g.v.Rachita2017LSRekordChicos SonA.GusarovaGKSPORT wd wd
7AleksandraMakejenkovaPieaugušieRaveliin2007ESHRoyalistDarioSandis ĢērmanisJSK Eridana wd wd