Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8ANr.8BNr.9Nr.10Nr.tempONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ- II posms

19-20.02.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.8B 100 cm (Art.274.2) Speciālās divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
45
S.p. II Laiks II
45
Kopā
111EvelīnaDankerteBērni līdz 14 g.v.Casallino2011HOLCasall ASKLibertino 1Agnese PalloZ/s Lielceri 0 33.34 0 29.12 0
21RobertaBirzuleBērni līdz 14 g.v.Inga2010WLKPGluosnis XXMywillM. BirzulisJJSK Meždruvas 0 31.54 0 30.26 0
314EstereOšenieceJuniori līdz 18 g.v.Gandaija2015LSGaultjērsKastilioB. Lietiņa"Golden Equestrian Club" 0 35.65 0 30.65 0
429AigarsBregžePieaugušieSibarons2015-SaltatorussSandra KarisaZ/s Lielceri 0 37.90 8 32.30 0
515ElizabeteVoikaJuniori līdz 18 g.v.Ayers Rock2015Deutsches AraldikTimbalyKristīna Zeltkalne-VJauno Jātnieku skola 0 38.39 0 34.50 0
631KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJJS 0 41.27 0 36.36 0
724AgneseKroičaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kialotta Z2011ZANGKannanCorofinoI.KroičaVeti Active 0 40.06 0 37.34 0
825KarīnaBalonovaJuniori līdz 18 g.v.Conceta2015LSCaraokiCallianoSIA PrincisJSK Princis 0 35.17 0 37.36 0
ā/k6KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJJS 0 37.03 0 37.89 0
923SolvitaStrāķeAmatieriArgvandello2013LSAmaranthGrādsSolvita StrāķeZ/S Tīraines Staļļi 0 35.42 0 37.89 0
1028AnnaRomašenkoAmatieriKarl2011LSColardLevantinusAnna RomašenkoJSK"Telfas" 0 39.00 0 39.89 0
1130SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015BWPVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAS Agrofirma Tērvete 0 37.06 0 40.50 0
1226Dana MartaGrauzermaneTautas klaseRoksalana2017LSRegressAvandro HNI/u Ivetas zirgiKandavas JK STAFETE 0 36.16 0 42.68 0
132LīvaDreimaneJuniori līdz 18 g.v.Alicia2016LSA Challe RaeLagretaN. DreimaneJJSK Meždruvas 0 37.09 4 32.48 4
145KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJJS 4 37.44 0 39.97 4
154PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kelly2010LSCalano IILegatoLāsma PikāneZ/s Lielceri 0 32.10 8 27.34 8
1628AigarsBregžePieaugušieSibarons2015-SaltatorussSandra KarisaZ/s Lielceri 0 37.90 8 32.30 8
1716Elizabete KristaJurašaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Alba2017LSAromātsAktsBurtnieku ZirgaudzētBurtnieku Zirgaudzētava 4 38.26 4 34.15 8
1819StefanijaMechetinaJuniori līdz 18 g.v.Irving Del Masset2006-Indret del MasetQuica Del MassetAlexander MechetinJSS Kleisti 8 37.58 0 36.28 8
1912Ramona AnceMiglinieceAmatieriKlinta2005LSCallianoGrādsIeva KondrāteJsk "iriss" 4 35.39 7 47.13 11
2020LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 8 48.09 4 37.59 12
2133PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quentint Tarantino RP2014ESHAndis PikānsZ/s Lielceri 14 50.11 0 41.28 14
223SandisĢērmanisPieaugušieAlmazunda2017LWBAprioriLevantos IR. RuķerisJSK Eridana 16 44.64 0 38.56 16
2313DenīzeTruksneJuniori līdz 18 g.v.Ligreta2015LSLiverpullGardegeneralArnita TruksneJSK Eridana 15 55.82 4 36.74 19
2417KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016KWPNGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS Kleisti 0 37.23 22 58.29 22
2510AndisVārnaPieaugušieBroš2016UJOptimistAmarantAntonina GaivoronskaZ/s Lielceri 16 35.37 12 29.43 28
24SandisĢērmanisPieaugušieKildu Pärl2015ESHPeronGromOÜ Kildu hobusedJSK Eridana el el
9LindaJostaTautas klaseKeramique2015KWPNClintonVerdiAlīna BulaJSK Royal Sport wd wd
7KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJJS wd wd
0TatjanaReznukaPieaugušieContent2017KWPN,Tatjana ReznukaRopažu JK wd wd
8AleksandraMakejenkovaPieaugušieRaveliin2007ESHRoyalistDarioSandis ĢērmanisJSK Eridana wd wd
21JelizavetaReznukaBērni līdz 14 g.v.Adeliene2005KWPJOHNNY BOY IITOPASTatjana ReznukaRopažu JK wd wd
9LindaJostaTautas klaseKeramique2015KWPNClintonVerdiAlīna BulaJSK Royal Sport wd wd
7KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJJS wd wd
0TatjanaReznukaPieaugušieContent2017KWPN,Tatjana ReznukaRopažu JK wd wd
8AleksandraMakejenkovaPieaugušieRaveliin2007ESHRoyalistDarioSandis ĢērmanisJSK Eridana wd wd
22XinyueGongPieaugušiePakalnute2009TRAKENAICathy ShiZ/s Lielceri wd wd
21JelizavetaReznukaBērni līdz 14 g.v.Adeliene2005KWPJOHNNY BOY IITOPASTatjana ReznukaRopažu JK wd wd
22XinyueGongPieaugušiePakalnute2009TRAKENAICathy ShiZ/s Lielceri wd wd
32KristaLorbergaTautas klaseLeicester2016KWPNHampshire VDLPlot BlueU. LorbergsJSS Kleisti wd wd
11KeitijaRacinaTautas klaseLecor2015LSLestonCorallV. RomaneBET
ā/k17RēzijaPalmaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Carlord2007KWPNLandlordIndoctroEvija PalmaEquestrian Park Silameži
24PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quentint Tarantino RP2014ESHAndis PikānsZ/s Lielceri
32KristaLorbergaTautas klaseLeicester2016KWPNHampshire VDLPlot BlueU. LorbergsJSS Kleisti
33PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quentint Tarantino RP2014ESHAndis PikānsZ/s Lielceri