Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12Nr.tmpONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2022- IV posms

26-27.03.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.12 110 cm (Art.274.2.5) Speciālās divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem. Ieskaites maršruts (Konkursam gada labākais jātnieks) amatieriem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
45
S.p. II Laiks II
42
Kopā
18EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis 0 36.49 0 32.10 0
23IlonaJurašaAmatieriFromecs Quick D' or2013OLDQuickly De KreiskerPolytraumJānis JurašsJSK "Burtnieku rotors" 0 41.06 0 35.36 0
324KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Conda2016LWBCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 0 41.14 0 36.14 0
416KarīnaBolanovaJuniori līdz 18 g.v.Conceta2015LSCaraokiCalianoSIA PrincisJSK Princis 0 43.47 0 36.43 0
523IlonaJurašaAmatieriCartouche2007KWPNTangelo Vad De ZuuthoeveOklundIlona JurašaJSK "Burtnieku rotors" 0 41.73 0 37.70 0
622LindaAnsoneAmatieriPina Kolada2014LSPrincis-PrinceKosmossL.AnsoneJSK Princis 4 40.04 0 35.68 4
77DĀVISJASISAmatieriDENVERA2008LVDimants DanteLIVSIEVA JASEBiedrība "Ūsiņš" 0 41.88 4 38.29 4
82SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015BWPVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAgrofirma Tērvete 0 42.54 4 40.31 4
911Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quick Del Munda2015LSQuel CraneurCita 43Vita RozeZ/S Tīraines Staļļi 4 47.63 1 42.02 5
1025AnnaRomašenkoAmatieriKarl2011LSColardLevantinusAnna RomašenkoJK "Telfas" 4 41.25 4 37.88 8
ā/k13Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quick Del Munda2015LSQuel CraneurCita 43Vita RozeZ/S Tīraines Staļļi 5 49.70 5 42.70 10
119Dana MartaGrauzermaneTautas klaseRelax DMG2014LSRegressAmigoDana M. Grauzermane 12 44.48 4 37.77 16
1214SantaVibāneAmatieriCamelija2016LSCaraokiCalianoSIA PrincisJSK Princis 19 51.83 0 38.47 19
17Deina PaulaDakšaJuniori līdz 18 g.v.Lilions2010LSLacapoBleisbergs LiwiusSIA PrincisJSK Princis el el
18Elizabete KristaJurašaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Lorenso2012LSVIVALDIRemarksBurtnieku ZirgaudzētSIA Burtnieku Zirgaudzētava 9 45.54 ret ret
15MadaraPētersoneJuniori līdz 18 g.v.Pandors2012LSPrincisDaionsSIA PrincisJSK Princis 4 35.09 ret ret
1LindaKadeka-HarkovaJuniori līdz 18 g.v.Leandra2010LSLebronsR. Adermie 58Inga Kadeka-HarkovaZ/S Tīraines Staļļi wd wd
19BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LWBCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti wd wd
21LiānaMełnikovaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Rigonda2010LSRoyaldikDonnerbubeMelnikovaRJSK Sport de Lux wd wd
10LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis wd wd
6ĢirtsBricisPieaugušieKing Coconut GVV2015KWPNEtoulon VDLV. Alba 69A.BriceEquestrian Park Silameži wd wd
12ĢirtsBricisPieaugušieMy Paris2016OLDEquestrian Park Silameži wd wd
20ĢirtsBricisPieaugušieVivadaiet2013OLDContact van de HeffinkCanabisEquestrian Park Silameži wd wd
26ĢirtsBricisPieaugušieSilexta2017LWBSalomonMontenderĢirts BricisEquestrian Park Silameži wd wd
4AleksandraŠčigolevaAmatieriSandora2015LSSultansDaroDiāna ŠčigolevaJSK Kriķi wd wd
5KellijaKārkliņaJuniori līdz 18 g.v.Laplada2014LWBLeksus-K.KārkliņaJSK Mežstrazdiņi wd wd
0Laine DailaMuktupauleTautas klaseCoco L'Eau2015-Cesano IICentoL. MuktupauleJSK EquiLat wd wd