Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12ANr.12BNr.13Nr.tmpONLINE Download

LJF KAUSS KONKŪRĀ-2022 – II posms

11-12.06.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.13 110/120/130 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts ar handikapu. Bez ierobežojumiem. Ieskaites maršruts amatieriem. Dalībniekam pieteikumā jānorāda, kurā augstumā vēlas startēt. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
81
112ElizabeteGriķeJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Zippo2013KWPNBerlin-A.ŠakurovsRīgas JSK 0 67.97
227EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis 4 57.69
335SigneMelkinaTautas klaseKārlis2003-A.MelkinsSIA "Future Horse" 4 62.75
436KristaKliesmetePieaugušieCasallfina2015HOLCasallCorofino IL.GustsoneJauno Jātnieku skola 4 66.38
511Marta LīvaTomasaJuniori līdz 18 g.v.Altairs2012LWAlfanssKalderonsElīna Tomasaz/s Lielceri 4 67.37
63AnastasijaPopovaAmatieriKalifornija2016LTJDynamitCattioA.PopovaDG Sporthorse, MB 4 68.29
75KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJauno Jātnieku skola 4 70.45
817LitaCipruseTautas klaseChelsea RJM2014LWBContatour JpCaraokiR. KalniņaJSK RVA 4 70.77
921ŽannaMetusAmatieriDarley2014WestfDuracellFrederiekLaila BergsoneJSK Mustangs 4 71.23
1016LindaAnsoneAmatieriPina Kolada2014LVPrincis-PrinceKosmossL.AnsoneJSK Princis 4 71.34
1131Deina PaulaDakšaJuniori līdz 18 g.v.Consuella2015LATVCaraokiCarpaccioA.DakšaJSK Princis 4 71.61
1224LindaJostaTautas klaseFirst Choise2016LWFriscatiCalvados 87Ieva JaseJSK Royal Sport 4 73.77
132LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 4 74.67
1425KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016KWPNGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS Kleisti 4 74.95
1513AtisZariņšPieaugušieCapella2010OLDCorallAmadeussAntra ZariņaSK "GKSPORT" 4 76.34
164AgneseTišuņinaAmatieriFēbs2015LSFriscatiBazilioAgnese TišuņinaZ/S Tīraines Staļļi 8 62.85
171KarīnaBalonovaJuniori līdz 18 g.v.Conceta2015LSCaraokiCalianoSIA PrincisJSK Princis 8 64.95
1829AigarsBregžePieaugušieSibarons2015-SaltatorussSandra Karisaz/s Lielceri 8 65.45
197SigneMelkinaTautas klaseFor Agarde2016LSAkapulkoFor EditionS.MelkinsSIA "Future Horse" 8 66.70
2022KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Corenta2016LVCaraokiCarpaccioI. TauriņaJSK Princis 8 70.56
2137MartaLočmeleTautas klaseCleo2007LSCattioGuidoM.Ločmele"Golden Equestrian Club" 8 71.13
2234AleksandrsŠakurovsPieaugušieLarisa2016-Rīgas JSK 8 72.39
2310AnnaPalmaAmatieriBeatrise2012LSBonoparte LVKadilakI. PalmaJK Erceni 8 73.52
2420KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJauno Jātnieku skola 8 74.93
ā/k40KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJauno Jātnieku skola 8 76.12
2532DĀVISJASISAmatieriDENVERA2008LVDimants DanteLIVSIEVA JASEBiedrība "Ūsiņš" 12 67.71
2614SindijaFjodorovaAmatieriKrēzs2007LSColinsRendsS.FjodorovaJSK EquiLat 12 68.10
2733SantaVibāneAmatieriCamelija2016LVCaraokiCallianoSIA PrincisJSK Princis 12 69.93
2819SandisĢērmanisPieaugušieLance2011OLDLordanosGinsbergNords AndersonsSIA SG equestrian 12 76.76
2941MartaLočmeleTautas klaseClassic Victory2015LSCalinaroQueridesM.Ločmele"Golden Equestrian Club" 16 78.21
ā/k38KristaKliesmetePieaugušieCasallfina2015HOLCasallCorofino IL.GustsoneJauno Jātnieku skola 18 82.59
306AleksandrsŠakurovsPieaugušieQuincy2016LWBRīgas JSK 20 75.55
3130SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015BWPVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAgrofirma Tērvete 21 81.52
3228SindijaAlksneJuniori līdz 18 g.v.Nipa2012Latvijas sNeapoļPikardsSIA PrincisJSK Princis 27 83.96
18LīvaGirgensone ČačkaAmatieriCor Meum2009LWBCianoCalibroLīva Girgensone-ČačkJSK Mustangs wd
23IlonaJurašaAmatieriFromecs Quick D' or2013OLDQuickly De KreiskerPolytraumJānis JurašsJSK "Burtnieku rotors" wd
15Vendija MadaraKancāneTautas klaseKalifornia2016LSKolibriColeoV. M. KancāneJauno Jātnieku skola wd
9GiedriusButkusTautas klaseGregory Green2014FWBEldorado vd ZeshoekZymbalTEHO ratsutbitaiciu zirgai wd
8Krista KristiānaAlksnePieaugušieDerlano van Pamel2014BWPDouglas VDLIndoctroL.BirznieceSK Baltic Royal Team wd
26BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LWBCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti wd
ā/k39BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LWBCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti wd