Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11ONLINE Download

LJF Rudens sacensības konkūra disciplīnā

24-25.09.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.1 80 cm (Art. 274.2.5.) Speciālās divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem. € (60,-40,-30,-20,-20,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
47
S.p. II Laiks II
38
Kopā
124KerijaZuteTautas klaseAlfa2000BWPCanadian RiverJade WSIA PrincisJSK Princis 0 40.94 0 26.54 0
228AleksandraMakejenkovaPieaugušieMeggena-Nemo2013AkhGudjurly-Sanita AuniņaSIA SG equestrian 0 39.03 0 27.07 0
319AivaMorozaJuniori līdz 18 g.v.Abel-Nemo2013AHD. MorozaMēmeles JSK 0 39.90 0 27.11 0
418MarijaKiričenkoJātnieki ar 2.grupas ponijiemStrux Shakira2007ZpPower Boy RP112Lorimer RNF49J. ZēbergaJSK Temperaments 0 40.05 0 27.24 0
513AliseNiedreAmatieriParis Hilton2010LSPedroLatangoI. GribuleMēmeles JSK 0 43.20 0 28.59 0
622Annija ElizabeteVildeBērni līdz 14 g.v.Landgolds2015LSLAVILONSLearSarmīte StrazdiņaLielkažoki-1 0 40.68 0 29.09 0
77PatrīcijaLočmeleBērni līdz 14 g.v.Lirika2017LSLAVILONSQueridesSarmite StrazdinaLielkažoki-1 0 38.92 0 30.43 0
810AnabellaPāžaJuniori līdz 18 g.v.Cagota2005LSCorallGangut Ang58I/u Ivetas zirgiKandavas JK STAFETE 0 46.79 0 33.10 0
91AmēlijaStankēvičaBērni līdz 14 g.v.LARKENDA2015LVLAVILONSQueridesSARMĪTE STRAZDIŅALielkažoki-1 0 46.13 0 35.39 0
1026MāraBušaJātnieki ar 2.grupas ponijiemNoodle2012Welsh Cob--Anta BehmaneRJSK 1 47.06 0 30.31 1
119AnnijaUpīteJuniori līdz 18 g.v.Kapeika2014LSKedriksPedroEdīte ŽvīguleJKS"Īriss" 2 48.12 0 31.15 2
1230PoļinaObrazejaBērni līdz 14 g.v.Deep Purple2007LSDancing PrincMarina ObrazejaZ/S Tīraines Staļļi 4 41.01 0 28.83 4
1317Ramona AnceMiglinieceAmatieriKlinta2005LSCallianoGvidonsIeva KondrāteJSK Īriss 0 43.17 4 29.67 4
146KeitaVeceleBērni līdz 14 g.v.Loretta2011LSVivaldi(Lanselots)Šahs H172Uldis PāžaKandavas JK STAFETE 4 45.77 0 32.66 4
150LauraMaculēvičaTautas klaseAntejs2006LSAtrejsTormozOlga ŠellereJSK"Telfas" 0 40.32 4 32.79 4
1623AmēlijaStankēvičaBērni līdz 14 g.v.INGVERS2002LVINGUSSIRTIŠSSARMĪTE STRAZDIŅALielkažoki-1 0 42.86 4 34.46 4
178SindijaAlksneJuniori līdz 18 g.v.Cornets2016LSCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 4 50.66 0 35.25 4
182AigarsBregžePieaugušieWin Express2018WestfGlobal ExpressOrameAigars BregžeLielceri 4 43.02 0 35.39 4
194AnnaBrokāneBērni līdz 14 g.v.Ingvers2002LWBIngussIrtišsSarmite StrazdinaLielkažoki-1 5 51.47 0 36.37 5
203JūratéDijokaitéTautas klaseAmuleta2017LSAromātsAutorsSIA Burtnieku ZirgauSIA Burtnieku Zirgaudzētava 4 46.69 1 38.09 5
2112LindaJostaTautas klaseAlekos Clerus2018LWBAbc ClerusKaldansJJSJSK Royal Sport 2 48.44 4 35.39 6
2211VanessaSamuševaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Aragon K2015LSAmor-LeoKaptein PremiumTamāra SamuševaJSS Kleisti 4 45.36 4 34.45 8
2329AnnaFromaneBērni līdz 14 g.v.Kakao2013LSKadilakCalano IIB.BļodnieceTīraines staļļi 5 51.50 4 32.18 9
2415KatrīnaAbāšinaJuniori līdz 18 g.v.Corvete2016Latvijas sCalano IICalatoKaspars RavaZ/S Tīraines Staļļi 5 47.16 4 35.35 9
2521ElzaBušaJuniori līdz 18 g.v.Golden Boy GG2017LSGilonGvidonsAndris BušsRJSK 5 51.13 4 36.01 9
ā/k5JūratéDijokaitéTautas klaseAmuleta2017LSAromātsAutorsSIA Burtnieku ZirgauSIA Burtnieku Zirgaudzētava 9 51.40 1 38.50 10
2614KatrīnaBļodnieceBērni līdz 14 g.v.Kakao2013LSKadilakCalano IIB.BļodnieceTīraines staļļi 4 45.94 14 47.93 18
2720SabīneSiliņaPieaugušieAleksa Clera2017-N.SiliņaMežstrazdiņi 27 65.72 0 34.06 27
2825RasaRušmaneJuniori līdz 18 g.v.Eldorada2011LTElbrusasEdelveisTamāra SamuševaJSS Kleisti 4 42.33 24 53.38 28
2927LindaAnsoneAmatieriCinevilla2020LSCaraokiKapteinis CukursSIA PrincisJSK Princis. 4 50.68 30 55.62 34
16RebekaZotovaJuniori līdz 18 g.v.Lorans2017LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis el el