Nr.1.ANr.1.BNr.1.CNr.2Nr.3Nr.4Nr.5.ANr.5.BNr.6Nr.7Nr.8Nr.9ONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2023- III posms

15-16.04.2023. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.7 100 cm. (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
72
152AleksandraZumenteJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Rigonda2010LSRoyaldikDonnerbubeI. Zumentez/s Lielceri 0 56.42
28JānisKisielsAmatieriHighlander2016-J.KisielsJSS Kleisti 0 57.07
337Annija ElizabeteVildeBērni līdz 14 g.v.Lirika2017LSLAVILONSQueridesSarmite StrazdinaJSK Lielkažoki 1 0 57.42
44AleksandraMakejenkovaTautas klaseMeggena-Nemo2013AkhGudjurly-Sanita AuniņaSIA SG equestrian 0 57.74
ā/k0BaibaBrokāneJuniori līdz 18 g.v.Pina Kolada2014LVPrincis-PrinceKosmossL.AnsoneJSK Princis 0 59.23
541VeltaRomāneAmatieriKairouan2015KWPNArezzo VDLLexiconI. RomāneJSS Kleisti 0 59.57
65KarlīnaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.Noah de L'eau2015CLSNumero UnoMr.BlueK.Dzirniecez/s Lielceri 0 61.53
742RūtaTreimaneWind Dale's Cherona2015-Carpaccio IIBleisbergs LiwiusI. RubeneJauno Jātnieku skola 0 63.26
848LindaJostaTautas klaseKrakow2017LSKolibriCapatinoJānis LaitānsJSK Royal Sport 0 63.42
913AmēlijaStankēvičaBērni līdz 14 g.v.Larkenda2015LSLAVILONSQueridesSarmite StrazdinaJSK Lielkažoki 1 0 64.47
1012LindaJostaTautas klaseAlekos Clerus2018LWBAbc ClerusKaldansJJSJSK Royal Sport 0 64.96
1117DarjaStarikovaTautas klaseDortmunde2015LWBDaramisIt's Me Du MesnilIlona DrikinaSIA "Future Horse" 0 64.96
1230KristaKliesmetePieaugušieDominika B-Jauno Jātnieku skola 0 67.99
136PatrīcijaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.San Marco2019Latvijas sSalanoRobinsRaimonds Ruķerisz/s Lielceri 0 68.19
ā/k0Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cecīlija2017LSCananeroLevantos lRaimonds RuķerisZ/S Tīraines Staļļi 0 68.93
1423KristaKubaTautas klaseKahela2015KWPNDienellieIndoctroKrista KubaJSK Mustangs 0 69.95
ā/k14LindaJostaTautas klaseAlekos Clerus2018LWBAbc ClerusKaldansJJSJSK Royal Sport 0 71.00
ā/k0Kerija LīvaNīkrenceJuniori līdz 18 g.v.Cendila2012oldenburCentadelAndiamoDGDG Sporthorse, MB 2 76.12
1547ŽaneteBitmaneBērni līdz 14 g.v.Gisborns2015LSGeliussLaval IIM.PinteBrocēnu un Saldus JK 4 54.45
1619BaibaBrokāneJuniori līdz 18 g.v.Pina Kolada2014LVPrincis-PrinceKosmossL.AnsoneJSK Princis 4 57.09
1722ŽaneteBitmaneBērni līdz 14 g.v.Tutti-Frutti2018IVTitaniumVoore Aurum 835 EM.PinteBrocēnu un Saldus JK 4 58.41
1838EvelīnaVidiņevičaBērni līdz 14 g.v.A Candy Crush2017LSKArgvandello-Sintija VidiņevičaJSK Princis 4 58.57
1925Dana MartaGrauzermaneAmatieriRose Gabriel2016LSRegressGrādsIveta PāžaKandavas JK STAFETE 4 58.99
2045LindaKadeka-HarkovaJuniori līdz 18 g.v.Leandra2010LSLebronsR. Adermie 58Inga Kadeka-HarkovaSK Baltic Royal Team 4 60.13
2135MarijaPevkoBērni līdz 14 g.v.Campio Mar2008LSKvatroLuzotM.Pevkoz/s Lielceri 4 63.35
2220SofijaJuškaBērni līdz 14 g.v.Insar KOE2012OLDCapitol IVanessa VIILaura LiberteZirgu māja Baltezers 4 64.98
2349Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Icarus2013-LexiconLennardA. VārnaZ/S Tīraines Staļļi 4 66.99
ā/k16Vendija MadaraKancāneAmatieriKalifornia2016LSKolibriColeoV. M. KancāneJauno Jātnieku skola 4 67.30
2436AgnijaJaneleAmatieriVitalo2013WEValeronSandro SongZ/S KalnblāķiSIA MonReCor 4 67.56
2534DarjaSiņukovaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Lerikona2012OLDLevantos IRufsSIA 3 Vītolu Staļļiz/s Lielceri 4 69.17
2615Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cecīlija2017LSCananeroLevantos lRaimonds RuķerisZ/S Tīraines Staļļi 4 70.54
2750KristaKliesmetePieaugušieCall Me Quattro A2017LSCall Me BlackQuattroD.Oliņš, T.OliņaJauno Jātnieku skola 4 71.62
2821AnnaAndersoneBērni līdz 14 g.v.Etalons2007LVZeb-ElementAlamoNords AndersonsZirgu māja Baltezers 5 75.27
ā/k0ElizabeteČistjakovaJuniori līdz 18 g.v.Chrystal2017LSConsensusAgrovorm's AmerigoTatjana ČistjakovaJauno Jātnieku skola 6 79.66
2946AnnaHeislereAmatieriHugo2014HanoverLaraleeHeislereBrocēnu un Saldus JK 8 59.50
3043LuīzeGrosbahaJuniori līdz 18 g.v.Felix-Emaire2010KWPNArizonaHeartbreakerK.GrosbahsAgrofirma Tērvete 8 60.16
3131Paula EvelīnaKauliņaJātnieki ar 2.grupas ponijiemFaberžē2017LSFriscatiAvellynusAnita BlaubergaJSK Gongs 8 61.90
3211Annija ElizabeteVildeBērni līdz 14 g.v.Landgolds2015LSLAVILONSLearSarmīte StrazdiņaJSK Lielkažoki 1 8 63.89
ā/k51LindaJostaTautas klaseKrakow2017LSKolibriCapatinoJānis LaitānsJSK Royal Sport 8 64.34
ā/k40AgnijaJaneleAmatieriVitalo2013WEValeronSandro SongZ/S KalnblāķiSIA MonReCor 8 65.49
3310AndisVārnaPieaugušieLora2017-JSK Laimīgais Pakavsz/s Lielceri 8 67.00
349Vendija MadaraKancāneAmatieriKalifornia2016LSKolibriColeoV. M. KancāneJauno Jātnieku skola 8 68.43
3527AnabellaPāžaBērni līdz 14 g.v.Relax DMG2014LSRegressAmigoDana M. GrauzermaneKandavas JK STAFETE 12 56.22
3624RasaBaltkalneBērni līdz 14 g.v.Raveliin2007ESHRoyalistDarioSandis ĢērmanisSIA SG equestrian 12 66.29
3732Kerija LīvaNīkrenceJuniori līdz 18 g.v.Cendila2012oldenburCentadelAndiamoDGDG Sporthorse, MB 15 98.68
3829SandisĢērmanisTautas klaseSanto Rico2018LSSalomonCardentoMaija RinkaSIA SG equestrian 16 68.25
3933Elīza ElvaTreijaAmatieriKvantiko2017LSCarpaccio IIVerso De PaulstraE.E.TreijaJSK Kriķi 27 81.90
402KristaKliesmetePieaugušieUnited B-Jauno Jātnieku skola 29 114.14
28ElizabeteČistjakovaJuniori līdz 18 g.v.Chrystal2017LSConsensusAgrovorm's AmerigoTatjana ČistjakovaJauno Jātnieku skola el
26MartaKravaleBērni līdz 14 g.v.Safirs2011LSSapardsDeriksDaiga PodēnaJK "Skudru Stallis" el
18LuīzeGrosbahaJuniori līdz 18 g.v.Darvins2011LSDiskoKaldansK.GrosbahsAgrofirma Tērvete el
3AneteFreibergaJātnieki ar 2.grupas ponijiemKiplings2017PVM.PinteBrocēnu un Saldus JK el
1MARIJA KLĒRADARMUDASABērni līdz 14 g.v.Atticus2013UNOctavioGinusGunita Skaldere-DarmJauno Jātnieku skola wd
7AneteBriceTautas klaseRoyal Black2017LWBRainy Day BluesEquestrian Park Silameži wd
39MarijaKiričenkoJuniori līdz 18 g.v.Le Grands2007LSLopessE. JansoneZ/S Tīraines Staļļi wd
44LindaAnsoneAmatieriCinevilla2017LSCaraokiKapteinis CukursSIA PrincisJSK Princis wd
Break