Sacensību grafiks

 419253/sac.gr.2019.07.14.xls (37.00 KB)

14.07.2019.    

Apstiprinu :

   
 

LJF prezidents   

Agris Blaus  
               
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2019.g.
               

 

SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
05.01.       05.01.    
06.01.       06.01.    
             
        10.-13.01 CSI1*; CSI2*; CSICh-A; CSIYH1* Sopot (POL)
12.01.       12.01.    
13.01.       13.01.    
             
        17.-20.01. CSI1*; CSI2*; CSICh-A; CSIYH1* Sopot (POL)
19.01.   LR ziemas čempionāts modernajā pieccīņā Kleisti 19.01.    
20.01.   LR ziemas čempionāts modernajā pieccīņā Kleisti 20.01.    
             
             
26.01. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Kleisti 26.01.    
27.01.       27.01.    
             
Februāris
               
02.02.       02.02.    
03.02.     Kleisti 03.02.    
             
        08.-10.02. CDI3*; CDIJ; CDIP; CDIY Sopot (POL)
09.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 09.02.    
10.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 10.02.    
             
             
16.02.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 16.02.    
17.02.       17.02.    
             
             
23.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 23.02.    
24.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 24.02.    
        28.02.-03.03 CSI2* Krakov (POL)
Marts
               
02.03.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 02.03.    
03.03.       03.03.    
             
        07.-10.03 CSI3*-WLF, CSIYH1* Warsaw (POL)
09.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 07.-10.03. CDI2*; CDI3*; CDICh-A; CDIJ; CDIY Moscow (RUS)
10.03.       10.03.    
             
             
16.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 16.03.    
17.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 17.03.    
             
        22.-23.03. CDI3*; CDICj-A; CDIJ; CDIP; CDIY Ypaja, (FIN)
23.03.       26.03.    
24.03.       24.03.    
        28.-31.03. CSI2*; CSIYH1* Javenpaa (FIN)
30.03. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti      
31.03.            
Aprīlis
               
             
        05.-07.04. CDI2*; CDI3*; CDICh-A; CDIJ; CDIP; CDIY Zakrzow,( POL)
06.04. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 06.04.    
07.04. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 07.04.    
             
             
13.04.       13.04.    
14.04.       14.04.    
             
        17.-21.04. CDI-W, CDI2*; CDI3*; CDIj; CDIU25; CDIY Ratomka (BLR)
20.04.   (ATCELTS) Zelta rati Klasisikācijas sacensības konkūrā Ķekava 20.04.    
21.04.       21.04.    
             
27.04. * Valmieras kauss konkūrā Valmiera      
27.04.   (PĀRCELTS uz 1.05.) Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 27.04.    
27.-28.04. * pajūgu braukšanas sacensības "Priekules novada kauss 2019" Priekules nov. 28.04.    
             
Maijs
01.05.   Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti        
04.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 02.-05.05. CDI2*; CDI3*; CDICh-A; CDIJ; CDIY Moscow (RUS)
05.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 05.05.    
             
        09.-12.05 CSI1*; CSI2*; CSIYH1*; CSIP Draguziai (LTU)
11.05. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 1.posms Kleisti 11.05.    
11.05. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete      
12.05. * LJF sacensības pajūgu braukšana Kleisti 12.05.    
             
        16.-19.05 CSI1*; CSI2*; CSIYH1*; CSIP Draguziai (LTU)
18.05. * (PĀRCELTS uz 1.06.) LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 17.-19.05. CAI1*-H1-H2; CAI2*-H1-H2: CAI3*-H1-H2; Boguslawice (POL)
19.05. * (PĀRCELTS uz 2.06.) LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 17.-19.05. CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDIP, CDICh Vazgaikiemis (LTU)
             
25.05. * (PĀRCELTS uz 26.05.) Durbes novada kauss konkūrā Durbe 21.-26.05. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
25.05.   Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 26.05.    
25.-26.05. * Jauno jātnieku skolas turnīrs 1.posms Inčukalns      
26.05. * Durbes novada kauss konkūrā Durbe      
Jūnijs
          28.05.-02.06 CSI2*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
01.06. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 01.-02.06. CAI1*-H1; CAI2*-H2 Parnu (EST)
02.06. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 02.06.    
             
             
08.06. * "Lielceri" kauss iejādē Lielceri 04.-09.06. CSI1*; CSI3*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
08.06. * (ATCELTS) Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete 06.-09.06. CSI1*; CSI4*; CSIYH1* Poznan (POL)
             
             
15.06. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 13.-16.06. CSIAm-A; CSIO5*; CSIYH1* Sopot (POL)
16.06. * pajūgu braukšanas sacensības "Tērvete 2019" Tērvete 13.-16.06. CSI2*-W; CSICh-B; CSIJ-B; CSIYH1* Moscow (RUS)
16.06.   Tukuma JSK treniņsacensības - seminārs konkūrā Tukums      
             
22.06. * DROSTALU KAUSS IEJĀDĒ Iecavas nov. 20.-23.06. CDI-W; CDI3*; CDIJ; CDIP; CDIY Sopot (POL)
22.06. * Salacgrīvas kauss konkūrā Salacgrīva 21.-23.06 CSI1*; CSI2* Vazgaikiemis (LTU)
22.06. * Ziemeļkurzemes kauss konkūrā 2019 Tukuma nov. 23.06.    
             
29.06.   Tukuma JSK kauss konkūrā 2019 Engures nov.      
29.06.   Ūsiņa kauss 2019 Jēkabpils      
29.06. * Baltic Dressage League 2019 - Latvia Kleisti 27.-30.06. CDI4*; CDICh-A; CDIJ; CDIY; CDIYH Moscow (RUS)
30.06. * Baltic Dressage League 2019 - Latvia Kleisti 28.-30.06. CSI1*; CSI2*; CSIAm-A;CSICh-A;CSIJ-A;CSIU25-A; CSIYH1* Vazgaikiemis (LTU)
Jūlijs
          03.-07.07 CSI1*; CSI2*; CSICh-A;CSIJ-A;CSIU25-A; CSIYH1* Jakubovice (POL)
        05.-07.07 CDI3*; CDIJ; CDIY; CDIYH Radzinkow (POL)
        04.-07.07. CSI2*-W;CSIYH1* St.-Peterburg(RUS)
06.07. * LR Jaunatnes Olimpiāde Princis 06.07.    
07.07.   GREEN HORSE kauss iejādē Ikšķile 07.07.    
             
12.-13.07. * Jauno jātnieku skolas turnīrs 2.posms Inčukalns 10.-14.07. CSI1*; CSI3*; CSICh-A; CSIJ-A; CSIU25; CSIYH1* Jakubovice (POL)
14.07.   XII Vislatvijas zirgu dienas Inčukalns 13.-14.07. Baltic Dressage League 2019 – Lithuania Vazgaikiemis (LTU)
             
             
             
20.07.   Cesvaines kauss Cesvaine      
20.-21.07. * Drostalu kauss konkūrā Iecavas nov. 20.07.    
21.07. * Sacensības pajūgu braukšana "Skudru kauss 2019" Ropaži 21.07.    
             
        25.-28.07. CSI2*-W; CSIYH1* Riga (LAT)
25.-28.07. * CSI2*-W, CSIYH1* - Riga Kleisti 26.-28.07. CDI2*; CDICh-A; CDIJ; CDIY; CDIYH Moscow (RUS)
28.07.       25.-28.07. CAI1*-H1; CAI2*-H1; CAI2*-H2; CAI3*-H1-H2 Ptakowice (POL)
        26.-28.07. Baltic Dressage League 2019 – Estonia Perila (EST)
Augusts
               
03.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Kleisti 03.08.    
03.08. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete      
03.08.   Krustpils novada kauss 2019 Krustpils      
03.-04.08.   Pāces kauss – „Kalēji” Dundagas nov. 04.08.    
04.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Kleisti      
04.08. * Rūijienas kauss konkūrā Rūjiena      
             
09.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 09.-11.08. CAI1*-H1; CAI2*-H1-H2; CAI3*-H1-H2 Olustvere (EST)
10.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 10.08.    
11.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 11.08.    
             
17.08. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 3.posms Kleisti      
17.08. * Mārupes kauss - 2019 Tīraine 17.08.    
17.-18.08.   (PĀRCELTS uz 14.07.) XII Vislatvijas zirgu dienas Inčukalns 18.08.    
             
24.08.   Kocēnu Kauss konkūrā Kocēni      
24.-25.08. * Kocēnu Kauss pajūgu braukšanā Kocēni      
24.-25.08. * Lielceri Future Jumping Cup 2019 Jaunmārupe 20.-25.08. CSI1*; CSI2*; CSIOCh; CSIOJ; CSIOY;CSIOP;CSIYH1* Ciekocinko (POL)
        27.-01.09. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
             
Septembris
31.08. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti   30.08-01.09. CDI-W;CDI2*; CDI3*; CDIJ Moscow (RUS)
01.09. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 01.09.    
             
             
             
05.-08.09.   ESEE Latvija 2019 Kleisti      
07.09. * (PĀRCELTS uz 15.09.) Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 07.09.    
7.-8.09. * Jauno jātnieku skolas turnīrs 3.posms - fināls Inčukalns 08.09.    
             
             
14.09. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 11.-15.09. CSI2*; CSIAm-B; CSICh-B; CSIJ-B; CSIYH1* Moscow (RUS)
15.09. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 14.-15.09. CSI5* Moscow (RUS)
             
             
        19.-22.09 CDI-W; CDI2*; CDIYH Moscow (RUS)
21.09. * Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. konkūrā Kleisti 22.09.    
22.09. * Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. iejādē un paralimp. iejādē Kleisti      
             
28.09. * LJF sacensības pajūgu braukšanā Kleisti 28.09.    
29.09.   Salaspils kauss 2019 Salaspils 29.09.    
             
Oktobris
               
05.10.       04.-06.10. CSI2*-W; CSIU25; CSIYH1* Tallinn (EST)
06.10.       04.-06.10. CDI-W Tallinn (EST)
             
        10.-13.10. CSI2*-W; CSIYH1* Siauliai (LTU)
12.10.       12.10.    
13.10.       13.10.    
             
             
19.10.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 16.-20.10. CDI-W; CDI2*; CDI3*; CDIJ; CDIY; CDIU25; Ratomka (BLR)
20.10.       17.-20.10. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Michalowice (POL)
             
        24.-27.10. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Michalowice (POL)
26.10. * LJF rudens sacensības konkūrā Kleisti 25.-27.10. CDI-W; CDI2*; CDICh-A;CDIJ; CDIP; CDIY Zakrzow (POL)
27.10. * LJF rudens sacensības konkūrā Kleisti 27.10.    
             
Novembris
      Kleisti   30.10.-02.11.    
02.11.       02.11.    
03.11.       03.11.    
             
             
09.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 08.-11.11. CSI2*; CSIYH1* Wroclaw (POL)
10.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 08.-11.11. CDI3*; CDIJ; CDIP; CDIY Sopot (POL)
             
             
16.11. * LJF rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 16.11.    
17.11.       17.11.    
             
23.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 23.11.    
24.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 24.11.    
        28.11-01.12. CSI1*; CSI4*-W; CSIYH1* Poznan (POL)
30.11.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 28.11-01.12. CDI2*; CDI3*;CDICh-A; CDIJ Moscow (RUS)
Decembris
               
01.12.       01.12.    
             
             
             
07.12. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 07.12.    
08.12. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 08.12.    
             
             
14.12.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 14.12.    
15.12.       15.12.    
             
             
21.12.   Ziemassvētku kauss (sporta svētku pasākums) Kleisti 21.12.    
22.12.       22.12.    
             
             
28.12.       28.12.    
29.12.       29.12.    
             
  * - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2019  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX