Sacensību grafiks
sac.gr.2024 projekts.v35.xls (36.50 KB)
8.03. |
|
|
Apstiprinu : |
|
|
|
LJF prezidents |
Agris Blaus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2024.g. PROJEKTS |
|
|
|
|
|
|
|
|
SACENSĪBAS LATVIJĀ |
|
STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS |
Datums |
|
Sacensību nosaukums |
vieta |
Datums |
Sacensību nosaukums |
Valsts |
Janvāris |
|
|
|
|
|
|
|
|
06.01. |
|
|
|
|
06.01. |
|
|
07.01. |
|
|
|
|
04.-07.01. |
CSI2*, CSIYH1* |
Dubai (UAE) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.01. |
|
|
|
|
13.01. |
|
|
14.01. |
|
|
|
|
9-14.01. |
CSI4*-W, CSI2*, CSIYH1* |
Abu Dhabi (UAE) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01. |
* |
(PĀRCELTS uz 27-28.01.) Ziemas kauss konkūrā, fināls |
Inčukalns |
|
20.01. |
|
|
21.01. |
|
|
|
|
21.01. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01. |
|
LJF klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
|
27.01. |
|
|
27.-28.01. |
* |
Ziemas kauss konkūrā, fināls |
Inčukalns |
|
25.-28.01. |
CSIO4*, CSI1*, CSIYH1*, CSIOY, CSIOJ, CSIOCH |
SHARJAH, UAE |
|
|
|
|
|
31.01.-04.02. |
CSI2*; CSIAm-A |
Sopota, Polija |
Februāris |
|
|
|
|
|
|
|
|
03.02. |
|
|
|
03.02. |
|
|
04.02. |
|
|
|
04.02. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.02. |
|
Gada noslēguma pasākums |
Berģi |
07.-11.02. |
CSIO5*-LLN, CSI2*, CSIJ-A, CSICh-A |
Abu Dhabi (UAE) |
11.02. |
|
LJF klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
11.02. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02. |
* |
Ziemas sacensības konkūrā |
Kleisti |
17.02. |
|
|
18.02. |
|
|
|
15.-18.02. |
H.H Sharjah Ruler Cup 2023 - CSI5*-W, CSI2* |
Sharjah, UAE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms |
Inčukalns |
24.02. |
|
|
25.02. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms |
Inčukalns |
21.-25.02. |
CSI4*-W LF, CSI1*; CSIAm-A |
Krakova, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
Marts |
|
|
|
|
|
29.02.-3.03. |
CSI3* |
Abu Dhabi, UAE |
02.03. |
* |
LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms |
Kleisti |
02.03. |
|
|
03.03. |
* |
LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms |
Kleisti |
03.03. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.03. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms |
Inčukalns |
09.03. |
|
|
10.03. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms |
Inčukalns |
10.03. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.03. |
|
|
|
14.-17.03. |
CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 |
Upaja, Somija |
17.03. |
|
|
|
15.-17.03. |
CSI5*, CSIU25 |
Parīze, Francija |
|
|
|
|
|
|
|
23.03. |
|
|
|
|
|
|
24.03. |
|
|
|
|
|
|
23.03. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms |
Kleisti |
21.-24.03. |
CSI3*, CSI1*, CSIYH1* 6yo, CSIYH1* 7yo, CSIP |
Busto Arsizio, ITA |
24.03. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms |
Kleisti |
22.-24.03. |
CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 |
Vroclava, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03. |
|
|
|
30.03. |
|
|
31.03. |
|
|
|
31.03. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aprīlis |
|
|
|
|
|
|
|
|
06.04. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms |
Kleisti |
06.04. |
|
|
07.04. |
* |
LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms |
Kleisti |
01.-07.04. |
CSI4*, CSIYH1* |
Valensija, Spānija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04. |
* |
LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms |
Kleisti |
13.04. |
|
|
14.04. |
* |
LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms |
Kleisti |
14.04. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04. |
|
|
|
20.04. |
|
|
21.04. |
|
|
|
19.-21.04. |
CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 |
Gosciszow, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.04. |
* |
LJF kauss konkūrā 1.posms |
Kleisti |
24.-28.04. |
CSIOCh, CSIOJ, CSIOY, CSIU25-A |
Zduchovice, CZE |
28.04. |
* |
LJF kauss konkūrā 1.posms |
Kleisti |
25.-28.04. |
CSI3*, CSI1*, CSIYH1* |
Zelona Gora, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
Maijs |
04.05. |
* |
LJF sacensības pajūgu braukšanā (CAN 1*) |
Atvases |
|
|
|
|
04.05. |
|
JSK Lejnieki Sacensības Konkūrā |
Lejnieki |
|
|
|
04.05. |
* |
LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms |
Kleisti |
03.-05.05. |
CDI3*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 |
Radzionkow, Polija |
05.05. |
* |
LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms |
Kleisti |
02.-05.05. |
CSI2*, CSIYH1* |
Boguslowice, Polija |
05.05. |
|
(ATCELTS) Jura staļļu kauss 2024 |
Grobiņa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.05. |
* |
LJF kauss konkūrā 2.posms |
Inčukalns |
11.05. |
|
|
12.05. |
* |
LJF kauss konkūrā 2.posms |
Inčukalns |
12.05. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.05. |
|
Starptautiskas sacensības modernajā pieccīņā "Rīga Open 2024" |
Kleisti |
18.05. |
Starptautiskas sacensības modernajā pieccīņā "Rīga Open 2024" |
Rīga, Latvija |
18.05. |
* |
LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms |
Kleisti |
15.-19.05. |
CSIO3*-NC-EEF RQ, CSI1* |
Uggerhalne, Dānija |
19.05. |
* |
LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms |
Kleisti |
16.-19.05. |
CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A |
Budapešta, Ungārija |
19.05. |
|
Salaspils Zirgu diena 2024 |
Salaspils |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.05. |
* |
LJF kauss konkūrā 3.posms |
Kleisti |
25.05. |
|
|
26.05. |
* |
LJF kauss konkūrā 3.posms |
Kleisti |
25.-26.05. |
CDI1*, CDI-W,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP,CDIU25 |
Pērnava, Igaunija |
|
|
|
|
30.05.-02.06. |
CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIP |
Pērnava, Igaunija |
Jūnijs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01.06. |
|
Ūsiņa kauss 2024 |
Jēkabpils nov. |
01.06. |
|
|
02.06. |
|
Ūsiņa kauss 2024 |
Jēkabpils nov. |
30.05.-02.06. |
CAI3*, CAI2* Pērnava, Igaunija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06.-09.06. |
CSIO3*-NC EEF,CSI1*, CSIYH1* |
Drammen, Norvēģija |
06.-09.06. |
* |
CSI2*/ CSIY/ CSIJ/ CSICh/ CSIU25 |
Inčukalns |
06.-09.06. |
CSI2*/ CSIY/ CSIJ/ CSICh/ CSIU25 |
Inčukalns, Latvija |
06.-09.06. |
* |
CDI1*, CDI-W,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP |
Kleisti |
06.-09.06. |
CDI1*, CDI-W,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP |
Rīga, Latvija |
|
|
|
|
06.-09.06. |
CSI3*, CSI1*, CSIYH1* |
Lack, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.-16.06. |
* |
CSI2*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Rīga |
Kleisti |
12.-16.06. |
CSI2*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Rīga |
Rīga, Latvija |
16.06. |
|
|
|
13.-16.06. |
CSIO4*, CSI1* |
Sopota, Polija |
|
|
|
|
13.-16.06. |
CDI3*, CDI1*,CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 |
Upaja, somija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.06. |
|
Salaiņu Jāņu kauss |
Siguldas nov. |
20.-23.06. |
CDI3*,CDI1*,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 |
Sopota, polija |
23.06. |
|
|
|
20.-23.06. |
CSI2*-W, CSIYH1*, CSIJ-A, CSIU25-A |
Olomuc, Čehija |
|
|
|
|
21.-23.06. |
CDI3*, CDI2*, CDI1*,CDI-W,CDIYH,CDIY, CDIJ,CDICh-A |
Brno, Čehija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.-30.06. |
* |
LR Nacionālais čempionāts konkūrā |
Kleisti |
26.-30.06. |
CSIO3*-W,CSI1*, CSIYH1* |
Prāga, Čehija |
29.06. |
|
Treniņsacensības Mūrnieku kauss 2024 |
Salacgrīva |
29.06. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jūlijs |
|
|
|
|
|
|
|
|
06.07. |
|
JSK Lejnieki Sacensības Konkūrā |
Lejnieki |
|
|
|
06.07. |
* |
LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Klesti |
06.07. |
|
|
07.07. |
* |
LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Klesti |
07.07. |
|
|
06.-07.07. |
* |
CAI2*-H1 CAI2*-P1 |
Inčukalns |
06.-07.07. |
CAI2*-H1 CAI2*-P1 |
Inčukalns, Latvija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.-14.07. |
CAI3*, CAI2* |
Ksiaz, Polija |
12.-14.07. |
* |
Vislatvijas zirgu dienas |
Inčukalns |
11.-14.07. |
CSI2*, CSI1*, CSIYH1* |
Biskupiec, Polija |
14.07. |
|
|
|
11.-14.07. |
CSIO3-W-NC EEF SF, CSI1*, CSIYH1* |
Budapešta, Ungārija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.07. |
|
Tukuma novada atklātais čempionāts konkūrā |
Tukums |
20.07. |
|
|
20.-21.07. |
|
KRUSTPILS KAUSS 2024 konkūrā |
Jēkabpils nov. |
15.-21.07. |
CH-EU-Y-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Ch-S |
Kronenberga, Nīderlande |
21.07. |
|
Sacensības konkūrā "Bokalderi" |
Liepas pag. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.07. |
* |
LJF kauss konkūrā 4.posms |
Kleisti |
26.07.-06.08. |
Olimpiskās spēles -S-D |
Parīze, Francija |
28.07. |
* |
LJF kauss konkūrā 4.posms |
Kleisti |
25.-28.07. |
CH-EU-J-D, CH-EU-Ch-D, CH-EU-P-D |
Opglabbek, Beļģija |
|
|
|
|
22.-28.07. |
CH-EU-U25-H-A 1 |
Flyinge, Zviedrija |
Augusts |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02.-04.08. |
* |
Iejādes festivāls |
Inčukalns |
03.08. |
|
|
03.08. |
|
Kandavas kauss 2024 |
Kandava |
04.08. |
|
|
03.-04.08. |
|
Jaunbērziņu kauss pajūgu braukšanā 2024 |
Jaunbērziņi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.08. |
* |
LJF kauss konkūrā 5.posms |
Burtnieki |
10.08. |
|
|
11.08. |
* |
LJF kauss konkūrā 5.posms |
Burtnieki |
11.08. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.08. |
|
Kocēnu kauss 2024 konkūrā |
Kocēni |
|
|
|
17.08. |
* |
Sacensības konkūrā Pāces kauss - "Kalēji" 2024. |
Talsu nov. |
|
|
|
17.08. |
* |
LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 3.posms |
Kleisti |
17.08. |
|
|
18.08. |
* |
LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 3.posms |
Kleisti |
18.08. |
|
|
18.08. |
|
Sacensības konkūrā "Bokalderi" |
Liepas pag. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.-25.08. |
* |
Jauniešu kauss konkūrā |
Inčukalns |
24.08. |
|
|
23.-25.08. |
* |
Baltijas Kauss pajūgu braukšanā. LR Nacionālais čempionāts pajūgu braukšanā |
Kocēni |
25.08. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.08.-01.09. |
CDI1*, CDI-W, CDIYH,CDIY, CDIJ,CDICh-A,CDIP, CDIU25 |
Bialy Las, Polija |
31.08. |
|
Drostalu kauss iejādē |
Iecavas nov. |
26.08.-01.09. |
CSI5*, CSI3*, CSI2* open, CSI1* |
Brisele, Beļģija |
Septembris |
01.09. |
|
Drostalu kauss konkūrā |
Iecavas nov. |
|
01.09. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07.09. |
* |
LJF kauss konkūrā 6.posms |
Inčukalns |
04.-08.09. |
CH-EU-A4 |
Szilvasvarad, Ungārija |
08.09. |
* |
LJF kauss konkūrā 6.posms |
Inčukalns |
05.-08.09. |
CSIO4*-NC EEF Final, CSIYH1* |
Varšava, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
14.09. |
|
Salaiņu Jāņu kauss |
Siguldas nov. |
|
|
|
14.09. |
|
Aviekstes kauss konkūrā 2024 |
Lēdmanes pag. |
|
|
|
14.09. |
* |
LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
14.09. |
|
|
15.09. |
* |
LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
11.-15.09. |
CSI2*-W, CSI1*, CSIYH1* |
Vazgaikiemis, Lietuva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.-22.09. |
* |
Jauniešu kauss konkūrā fināls |
Inčukalns |
21.09. |
|
|
22.09. |
|
|
|
18.-22.09. |
CH-M-YH-S |
Lanaken, Beļģija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.09. |
|
Zirgu skate Rudens Pērle 2024 |
Kleisti |
|
|
|
28.09. |
* |
LJF Rudens sacensības konkūrā |
Kleisti |
28.09. |
|
|
29.09. |
* |
LJF Rudens sacensības konkūrā |
Kleisti |
29.09. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oktobris |
|
|
|
|
|
|
|
|
05.10. |
|
|
|
04.-06.10. |
CDI-W |
Tallina, Igaunija |
06.10. |
|
|
|
04.-06.10. |
CSI2*-W, CSIU25-A |
Tallina, Igaunija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10. |
* |
LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
12.10. |
|
|
13.10. |
* |
LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
13.10. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10. |
* |
LJF Rudens sacensības konkūrā |
Kleisti |
19.10. |
|
|
20.10. |
* |
LJF Rudens sacensības konkūrā |
Kleisti |
18.-20.10. |
CDI3*, CDI1*,CDI-W, CDIY, CDIj |
Vroclava, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10. |
* |
Ziemas kauss konkūrā 1.posms |
Inčukalns |
24.-27.10. |
CSI5* |
Helsinki, Somija |
27.10. |
* |
Ziemas kauss konkūrā 1.posms |
Inčukalns |
24.-27.10. |
CSI2*, CSI1*, CSIYH1* |
Vroclava, Polija |
|
|
|
|
24.-27.10. |
CDI3* |
Helsinki, Somija |
Novembris |
|
|
|
|
|
|
|
|
02.11. |
|
|
|
02.11. |
|
|
03.11. |
|
|
|
03.11. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.11. |
* |
Ziemas kauss konkūrā 2.posms |
Inčukalns |
09.11. |
|
|
10.11. |
* |
Ziemas kauss konkūrā 2.posms |
Inčukalns |
10.11. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11. |
* |
LJF Rudens sacensības konkūrā |
Kleisti |
16.11. |
|
|
17.11. |
* |
LJF Rudens sacensības konkūrā |
Kleisti |
13.-17.11. |
CSI3*-W,CSIAm-A |
Varšava, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.11. |
|
LJF klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
23.11. |
|
|
24.11. |
|
|
|
24.11. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11. |
|
|
|
30.11. |
|
|
Decembris |
01.12. |
|
|
|
|
01.12. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07.12. |
* |
Ziemas kauss konkūrā fināls |
Inčukalns |
07.12. |
|
|
08.12. |
* |
Ziemas kauss konkūrā fināls |
Inčukalns |
04.-08.12. |
CSI4*-W, CSIAm-A |
Poznaņa, Polija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12. |
|
LJF Ziemassvētku sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē |
Kleisti |
14.12. |
|
|
15.12. |
|
|
|
15.12. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.12. |
|
|
|
21.12. |
|
|
22.12. |
|
|
|
18.-22.12. |
CSI4*, CSIYH1* |
Frankfurte, Vācija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.12. |
|
|
|
28.12. |
|
|
29.12. |
|
|
|
26.-30.12. |
CSI5*-W, CSI2* |
Mechelen, Beļģija |
|
|
|
|
26.-30.12. |
CDI-W |
Mechelen, Beļģija |
|
|
* |
- ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks 2024 |
|
|