Rezultāti : ARHĪVS : 2003 : KONKŪRS :

Rīgas čempionāts

Maršruts Nr 1. 105 cm (2 fāzes)

Rīgas rajona atklātais čempionāts
Kriķi, Garkalnes pagasts 31.05.2003.
Maršruts Nr 1. 105 cm (2 fāzes)
I.v. Jātnieks Zirgs Komanda S.p.I Laiks I S.p.II Laiks II
1 I. Jūrisone Saida Kriķi 0 39,46 0 27,77
2 M. Karkliņš Kandīne Jura Stalli 0 42,52 0 27,94
3 I. Jurisone Poēne   0 43,95 0 29,67
a/k S.Šakurovs Grand-Granus NLSVS 0   0 30,67
4 G. Siliņš Sanders Kriķi 0 45,20 0 31,18
a/k D. Ločmele Pollijs Priekuļi 0 44,85 0 31,84
5 S. Šakurovs Pulīno NLSVS 0 43,09 0 32,15
6 G. Siliņš Lemūrs Kriķi 0 45,28 0 33,14
7 S. Sakurovs Pilots NLSVS 0 46,42 0 33,93
a/k G. Siliņš Calvados Kriķi 0 45,04 0 34,19
8 Z. Zvirbule Stefānija Upesciems 0 45,44 0 34,68
9 L. Leiete Rembrants NLSVS 0 46,19 0 35,20
10 K.Egle Singa Jura Stalli 0   4 27,65
11 A. Mancevičs Grāfs Narvaiši 0 45,53 4 27,68
12 S. Šakurovs Falcons NLSVS 0 43,05 4 31,52
13 L.Pētersone Daniils Princis 0 46,73 4 42,93
14 K. Neretnieks Fiesta Limbaži 1 47,47    
15 D. Podēna Bonaparts Gravas 1 47,68    
16 R. Jurašs Frusta Burtnieki 1 47,77    
17 M. Leja Reve De Paris Vigas 1 48,52    
18 G. Mazbērziņš Maestro Brīvdabas muzējs 1 49,54    
19 D. Podīna Linnejs Tērvete 2 51,83    
20 J. Kalita Difa Jura Stalli 2 53,45    
21 G. Siliņš Elkantara Salana 4 42,41    
22 N. Siliņa Rislings Bajāri 4 43,07    
23 G. Ādamsone Tabo Bajāri 6 52,50    
24 I. Jurisone Sahara Kriķi 6 55,74    
25 D. Tirzīte Lavīna Bajāri 10 52,02    
26 L. Kaupuža Nerijs Kriķi 19 79,04    
  I. Matuzāle Dalderis Brīvdabas muzējs izsl      
  A. Luse Heidija Madona izsl      
  J. Rimeiks Averons Kuldīga izsl      
  S. Mutule Ašers Lielceri izsl      
  S. Staško Eskorts RVA izsl      
  S. Apina Kalifs Lielceri izsl      
  M. Škapare Leģenda   izsl      
  Z. Zvirbule Fausts Upesciems izsl      
  L. Kaupuža Saida Kriķi izsl      

 

 Maršruts Nr 2. 115 cm (2 fāzes)

Rīgas rajona atklātais čempionāts
Kriķi, Garkalnes pagasts 31.05.2003.
Maršruts Nr 2. 115 cm (2 fāzes)
I.v. Jātnieks Zirgs Komanda S.p.I Laiks I S.p.II Laiks II
1 M. Leja Monopolija Vigas 0 40,16 0 20,72
2 N. Laizāns Dreifs Burtnieki 0 43,23 0 22,45
3 A. Jurģis Bagra NLSVS 0 44,25 0 22,82
4 D. Ozols Valse LPJSK 0 44,15 0 22,86
5 I. Vaskovs Lavanda Vigas 0 43,26 0 23,04
6 S. Prihockas Parnel Lietuva 0 45,56 0 23,74
7 G. Siliņš Ligrems Kriķi 0 43,55 0 24,34
8 M. Leja Legāno Vigas 0 43,16 0 24,50
9 M. Pēnelis Leverano RVA 0 44,68 0 24,68
10 J. Bregže Loreta Arizona 0 46,25 0 24,73
11 I. Žukovs Dango NLSVS 0 40,29 0 25,16
12 L. Petrevica Veto Jura Stalli 0 44,33 0 25,81
13 L. Petrevica Kaspars Jura Stalli 0 45,19 0 25,90
14 K. Neretnieks Fiesta Limbaži 0 45,82 0 26,19
15 G. Siliņš Privis Bajāri 0 43,09 0 26,44
16 G. Gavare Gēra Kocēni 0 45,72 0 27,47
17 M. Leja Calmonta Vigas 0 46,37 0 29,13
18 S. Orlova Holivuda Valmiera 0 41,05 0 29,37
19 R. Jurašs Grāds Burtnieki 0 44,02 0 29,76
20 M. Penelis Kalifs Lielceri 0 44,66 0 29,80
21 E. Broks Kavalieris RVA 0 39,28 0 29,93
22 G. Siliņš Elkontāra Salana 0 44,77 0 30,99
23 I. Kravale Avalanš Brasla 0 45,22 0 31,09
24 M. Kārkliņš Bulta Jura Stalli 0 41,05 4 21,61
25 I. Vaskovs Lifa Vigas 0 42,54 4 22,63
26 A. Bistrovs Raskats NLSVS 0 43,31 4 23,72
27 G. Siliņš Kapučino Salana 0 42,07 4 24,64
28 R. Ozols Dona Vega LPJSK 0 43,28 4 25,36
29 G. Ivanovs Ingvers Lielceri 0 44,02 4 25,73
30 I. Jurisone Pojene   0 43,01 4 28,42
31 I. Vaskovs Ideals Vigas 0 43,04 4 29,99
32 D. Ločmele Polija Priekuļi 0 45,90 4 31,21
33 D. Ločmele Arbats Priekuļi 0 45,58 4 32,14
34 G. Siliņš Grācija Bajāri 0 43,03 4 32,31
35 Ē. Kirkenšteins Līrs Lacīšu dzirnavas 0 45,35 4 33,33
36 R. Ozols Gabriela Vent/Dumbrinieki 0 45,28 5 36,61
37 R. Jurašs Arhīvs Burtnieki 0 42,06 6 42,30
38 I. Vaskovs Autors Burtnieki 0 44,49 ist  
39 S. Prihockas Kantona Lietuva 1 47,26    
40 T. Koļako Malkolms NLSVS 1 48,27    
41 G. Krigere Arona Temperaments 1 48,36    
42 G. Skoka Cabrio Ventspils JSK 1 48,81    
43 S. Stefanovičs Visums NLSVS 1 48,81    
44 L. Leiiete Rembrants NLSVS 1 49,56    
45 L. Pumpure Feba NLSVS 1 49,89    
46 T. Koļako Rodeo NLSVS 2 49,84    
47 I. Vaskovs Calvados Vigas 2 51,63    
48 A. Kvitka Varfejs Brasla 3 55,93    
49 I. Gabaliņa Alianse NLSVS 4 41,50    
50 G. Skoka Nivana Ventspils JSK 5 47,59    
51 S. Šakurovs Grand-Granus NLSVS 5 48,02    
52 B. Blekte Verdijs Cesvaine 7 55,07    
53 L. Cipruse Dino Smiltene 8 42,43    
54 R. Šteinbergs Maestro Brīvdabas muzejs 9 49,07    
55 D. Ločmele Vestfals Žubites 13 63,20    
56 J. Rimeiks Ametists Kuldīga 16 59,95    
  A. Kvitka Askona Brasla izsl      

 

Maršruts Nr 3. 130 cm

Rīgas rajona atklātais čempionāts
Kriķi, Garkalnes pagasts 31.05.2003.
Maršruts Nr 3. 130 cm
I.v. Jātnieks Zirgs Komanda S.p. Laiks P. S.p. P. Laiks
1 S. Prihockas Reglaments Lietuva 0 89,31 0 39,43
2 S. Šakurovs Virsaitis Saldus JSS/NLSVS 0 90,85 0 40,62
3 J. Kalita Šēra Jura Stalli 0 86,65 0 43,08
4 L. Pētersone Princis SIA Princis 0 91,65 0 47,12
5 G. Siliņš Espalina Salana 0 88,82 0 47,17
6 D. Ozols Gvidons LPJSK 0 89,37 4 48,32
7 G. Siliņš Lavanda Salana 0 94,40 4 48,75
8 S. Orlova Holivuda Valmiera 1 95,55    
9 S. Orlova Igruška Valmiera 1 95,77    
10 I. Vaskovs Autors Burtnieki 1 98,10    
11 N. Laizāns Diena Burtnieki 4 87,41    
12 M. Leja Monopolija Vigas 4 88,83    
13 S. Šakurovs Vālodze NLSVS 4 89,08    
14 M. Leja Reičela Vigas 4 90,73    
15 D. Ozols Valse LPJSK 4 91,39    
16 M. Penelis Alfredo Ventspils JSK 5 95,35    
17 E. Broks Konševaljē RVA 8 93,42    
18 A. Šakurovs Ikars NLSVS 13 98,00    
19 N. Laizāns Dreifs Princis 15 105,15    
20 T. Koļako Rodeo NLSVS 19 138,14    
  E. Broks Kavasaki RVA izsl      
  G. Ivanovs Ingvers Lielceri ist      
  G. Siliņš Radiants Kriķi ist      

 

 Maršruts Nr 4. 140 cm

Rīgas rajona atklātais čempionāts
Kriķi, Garkalnes pagasts 31.05.2003.
Maršruts Nr 4. 140 cm  
I.v. Jātnieks Zirgs Komanda P.p. Laiks
1 Guntars Siliņš Radiants Kriķi 55 57,59
2 Sergejs Šakurovs Virsaitis Saldus JSS/NLSVS 55 60,03
3 Dainis Ozols Gvidons LPJSK 55 62,12
4 Mairis Penelis Alfredo Ventspils JSK 55 64,62
5 Maira Leja Reičela Vigas 55 66,28
6 Sergejs Šakurovs Valodze NLSVS 55 66,91
7 Andrejs Komarišins Faktis NLSVS 55 69,30
8 Guntars Siliņš Lavanda Salana 55 72,77
9 Jānis Kalita Šēra Jura Stalli 50 55,87
10 Guntars Siliņš Maglesias Bajāri 49 66,64
11 Reinis Jurašs Bombeja Burtnieki 46 66,17
12 Līga Pētersone Princis SIA Princis 43 77,90
13 Lita Cipruse Dino Smiltene 40 66,15
14 Aleksandrs Šakurovs Ikars NLSVS 35 72,51
15 Nauris Laizāns Diena Burtnieki 35 90,15

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX