Rezultāti :

Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019

 419453/Lab.Jatn.konkurs.19.05.27.xlsx (137.35 KB)

 419453/Lab.Jatn.iejade.19.05.13.xlsx (305.82 KB)

 419453/Lab.paj.braucejs.19.06.15.xls (96.50 KB)

 

KONKŪRS:

kopā februāris

kopā marts

kopā aprīlis

kopā maijs

 419703/maijs kopa.xlsx (12.00 KB)

Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 3574 1 Kristīne Egle JSK TopSport 397
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 126
3 Laura Penele ZS Lielceri 639 3 Annija Vārna JSK Kriķi 117
4 Aigars Bregže ZS Lielceri 203 4 Valters Celms JSS Kleisti 107
5 Andis Vārna ZS Lielceri 168 5 Līga Pētersone JSK Princis 94
6 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 167 6 Valts Segliņš JSS Kleisti 83
7 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 151 7 Kate Ansone RJSK Sport De Lux 71
8 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 135 8 Terēze Zalte ZA Kocēni 67
9 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 91 9 Anna Šellere JSK Telfas 57
10 Anna Arhipova RIT Team 46 10 Anete Potošova JSK Eminent Sport 47
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 116 1 Līva Girgensone Čačka JSK Mustangs 122
2 Keitija Racina BET 97 2 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
3 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 62 3 Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 112
4 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 4 Elizabete Reinholde JJS 74
5 Elīna Kaimiņa JSK Princis 3 4 Ilona Juraša ZA Burtnieki 74
6 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 6 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 68
7 Marija Kļukina JSK Īriss 64
Juniori 8 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 49
1 Daniela Briņķe Ropažu JK 97 9 Katrīna Anna Krūklīte JSK Temperaments 35
2 Una Adamoviča JSK Kriķi 95 9 Unda Egendorfa JSK Demora 35
3 Kitija Bilinska JSK Princis 32
4 Adriāna Anna Arāja RJSK Sport De Lux 27
5 Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 16 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10
7 Agnese Kroiča Veti Active 8 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 89
8 Helēna Toomingas JSK EquiLat 4 2 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 54
3 Awelina/Elīna Kaimiņa JSK Princis 44
4 Chiaro di Luna/ Elīna Kaimiņa JSK Princis 35
Bērni 5 Corents/Sintija Grundštoka JSK Princis 6
1 Karīna Balonova JSK Princis 127 6 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 4
1 Madara Pētersone JSK Princis 127 7 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 4
3 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 90 7 Lara/Mārtiņš Ernests Pilders Burtnnieku ZA 3
4 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 80
5 Paula Pikāne ZS Lielceri 67
6 Ance Anna Katkovska JJS  67 Poniji I grupa
7 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 59 1 Māra Buša JSK Īriss 27
8 Eva Vīnava JSK Princis 58 2 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 25
9 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 51 3 Elza Buša JSK Īriss 18
10 Kristīna Zomera JSK Mustangs 45 4 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JSK 15
        5 Viktorija Afanasjeva JSK Princis 13
6 Baiba Brokāne JSK Princis 11
7 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 10
Poniji II grupa 7 Diāna Rengarte JSK Īriss 10
1 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 88 9 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 5
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 88 9 Kitija Burtniece Brocēnu un Saldus JK 5
3 Alise Lūse JSK Demora 45 9 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 5
3 Kate Dzenīte JSK Kriķi 45
5 Anna Čakstiņa JSK Demora 44
6 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 23
7 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JSK 21
8 Zoja Krisko JSK Demora 19
9 Rūta Vicinska Brocēnu un Saldus JSK 18
10 Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 15

 

IEJĀDE:

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX