Rezultāti :

Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019

 419453/Lab.Jatn.konkurs.19.04.04.xlsx (129.23 KB)

 419453/Lab.Jatn.iejade.19.03.12.xlsx (297.37 KB)

 

KONKŪRS:

kopā februāris

kopā marts

 

 419522/marts kopa.xls (14.50 KB)

marts
Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 3494 1 Kristīne Egle JSK TopSport 123
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 823 2 Annija Vārna JSK Kriķi 79
3 Laura Penele ZS Lielceri 90 3 Valters Celms JSS Kleisti 49
4 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 82 4 Valts Segliņš JSS Kleisti 37
5 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 67 5 Anna Šellere JSK Telfas 33
6 Jaroslavs Trubānovs SK Drostalas 49 6 Toms Andrejs Plīkša ZS Lielceri 27
7 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 47 7 Kate Ansone RJSK Sport De Lu 28
8 Andis Vārna ZS Lielceri 44 8 Dinija Poikāne RVA 23
9 Aigars Bregže ZS Lielceri 40 9 Līga Pētersone JSK Princis 19
10 Anna Arhipova RIT Team 21 10 Anete Potošova JSK Eminent Sport 15
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 56 1 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 63
2 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 30 2 Līva Girgensone Čačka JSK Mustangs 35
3 Keitija Racina BET 28 3 Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 31
4 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 4 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 25
5 Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 5 Annija Ance Valdmane Saldus JK 24
        6 Elizabete Reinholde JJS 23
        7 Anna Romašenko JK Mežezeri 18
        8 Katrīna Anna Krūklīte JSK Temperaments 14
9 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 10
10 Sindija Fjodorova LJAA 11
Juniori
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 40 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
2 Daniela Briņķe Ropažu JK 27
3 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 19
4 Helēna Toomingas JSK EquiLat 3 2 Awelina/ Elīna Kaimiņa ZA Kocēni 11
5 Kitija Bilinska JSK Princis 1 3 Corras/Maira Leja V un partneri 9
5 Agnes Kroiča Veti Active 1 4 Chiaro di Luna/ Elīna Kaimiņa ZA Kocēni 6
        5 Gladiola V/ Jolanta Ādamsone LJAA 4
        5 Corents/Sintija Grundštoka JSK Princis 4
7 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 3
7 Lara/Mārtiņš Ernests Pilders Burtnnieku ZA 3
Bērni
1 Madara Pēetersone JSK Princis 64
2 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 38 Poniji I grupa
3 Paula Pikāne ZS Lielceri 24 1 Māra Buša JSK Īriss 10
4 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 22 2 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 8
5 Laura Luīze Leinerte RJSK 21 3 Līva Dreimane JSK Meždruvas 1 6
5 Eva Vīnava JSK Princis 21 4 Elza Buša JSK Īriss 3
7 Ance Anna Katkovska JJS  17 5 Viktorija Afanasjeva JSK Princis 2
8 Karīna Balonova JSK Princis 16 5 Diāna Rengarte JSK Īriss 2
8 Nikola Laganovska JSK Eminent Sport 16 5 Kitija Burtniece Brocēnu un Saldus JK 2
10 Tīna Dreimane JSK Meždruvas 1 14 5 Anna Krūmiņa Agates sports 2
10 Līga Daģe Biedrība Ūsiņš 14 9 Baiba Brokāne JSK Princis 1
9 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 1
9 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 1
Poniji II grupa 9 Antuanete Prince JSK Demora 1
1 Kate Dzenīte JSK Kriķi 34
2 Alise Lūse JSK Demora 20
3 Anna Čakstiņa JSK Demora 15
4 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 13
5 Anna Salmiņa JSC Kaijas 12
6 Rūta Vicinska Brocēnu un Saldus JK 9
7 Katrīna Kemlere Zāgkalnu JSK 8
8 Zoja Krisko JSK Demora 6

 

IEJĀDE: