Rezultāti :

Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019

 419453/Lab.Jatn.konkurs.19.10.29.xlsx (181.74 KB)

 419453/Lab.Jatn.iejade.19.09.09.xlsx (150.77 KB)

 419453/Lab.paj.braucejs.19.06.28.xlsx (103.12 KB)

 

KONKŪRS:

kopā februāris

kopā marts

kopā aprīlis

kopā maijs

kopā jūnijs

kopā jūlijs

kopā augusts

kopā septembris

kopā oktobris

 420262/oktobris kopa.xlsx (13.63 KB)

Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 9861 1 Kristīne Egle JSK TopSport 1193
2 Laura Penele ZS Lielceri 1519 2 Terēze Zalte Golden Equestrian Club 379
3 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1241 3 Līga Pētersone JSK Princis 335
4 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 1005 4 Anete Potošova JSK Eminent Sport 305
5 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 902 5 Anna Šellere JSK Telfas 267
6 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 802 6 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 192
7 Anna Arhipova RIT Team 631 7 Annija Vārna JSK Kriķi 166
8 Aigars Bregže ZS Lielceri 609 8 Valters Celms JSS Kleisti 158
9 Andis Vārna ZS Lielceri 558 9 Valts Segliņš JSS Kleisti 140
10 Tatjana Rezņuka Ropažu JK 261 10 Dinija Poikāne RVA 130
Jaunie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 603 1 Līva Girgensone-Čačka JSK Mustangs 337
2 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 514 2 Ilona Juraša ZA Burtnieki 265
3 Elīna Kaimiņa JSK Princis 184 3 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 248
4 Keitija Racina JK Erceni 136 4 Unda Egendorfa JSK Demora 247
5 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 5 Ilze Krūmiņa JSK Equilat 231
6 Monta Pareiza Brocēnu un Saldus JK 13 6 Sabīne Andersone ZS Lielceri 176
7 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 7 Atis Zariņš JSB Lagoss Dressage 168
Juniori 8 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 139
1 Una Adamoviča JSK Kriķi 370 9 Linda Ansone JSK Princis 116
2 Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club 282 9 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
3 Agnese Kroiča Veti Active 224        
4 Daniela Briņķe Ropažu JK 124
5 Anna Adriana Arāja RJSK Sport De Lux 82 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Kitija Bilinska SIA Princis 56
7 Elīza Stauža JSK Eridana 55 1 Andžella N/Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club 290
8 Aleksandra Zumente RJSK Sport De Lux 40 2 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 88
9 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 3 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 64
10 Anna Ruķere ZS Tīraines Staļļi 6 4 Kaldero/Elīza Stauža JSK Eridana 48
Bērni 4 Awelina/Elīna Kainiņa JSK Princis 46
1 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 550 6 Chiaro di Luna/Elīna Kaimiņa/A.Šellere JSK Princis 39
2 Madara Pētersone JSK Princis 513 7 Corents/Sintija Grundšoka JSK Princis 6
3 Tīna Dreimane JJSK Meždruvas 1 477        
4 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 398
5 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 291
6 Kristina Zomera JJS 266 Poniji I grupa
7 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 258 1 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 218
8 Marta Vildava JSK Princis 200 2 Māra Buša JSK Īriss 208
9 Ance Anna Katkovska JJS 179 3 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 202
10 Karīna Balonova JSK Princis 164 4 Viktorija Afanasjea JSK Princis 197
        5 Baiba Brokāne JSK Princis 97
6 Elza Buša JSK Īriss 96
7 Lāsma Vasiļjeva Saldus JSS 66
Poniji II grupa 8 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 50
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 402 9 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 49
2 Ance Aleksandrova Brocēnu un Saldus JK 284 10 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 31
3 Heidija Krastiņa Brocēnu un Saldus JK 259        
4 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 228
5 Alise Lūse JSK Demora 191
6 Velta Krustiņa Jūras Zirgi 190
7 Anna Čakstiņa JSK Demora 181
8 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 109
9 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JK 106
10 Kate Dzenīte JSK Kriķi 89

 

IEJĀDE:

 

Latvijas iejādes jātnieku 2019. gada I pusgada reitings

Kopā uz 9.09.

 

 420141/kopa iej.09.09.xlsx (20.07 KB) 

Latvijas iejādes jātnieku 2019. gada  reitings 09.09.2019.   (iekļaujot līdz 10 labākajiem rezultātiem)
PIEAUGUŠIE JAUNIE JĀTNIEKI
1 Olga Šakurova RJSK 471.55 1 Everita Daubure LSVK"Harmonija" 292.72
2 Airisa Penele ZS "Lielceri" 382.23 2 Ilva Lazdiņa LSVK"Harmonija" 244.53
3 Elza Zaķe JSK "Drostalas" 350.60 3 Elza Alma Graumane ZS "Lielceri" 226.46
4 Laura Ivanova  JSS Kleisti 312.17 4 Anastasija Kljukova Rīgas JSK 55.78
5 Terēze Rozenberga JSK "Mežstrazdiņi" 305.78
6 Inga Bistrova JSS "Kleisti" 304.98
7 Indra Gabaliņa JSS "Kleisti" 185.42 JUNIORI
8 Kristiāna Politere SK LLU 183.46
9 Olga Koroļenko JSK "Eminent Sport" 177.94 1 Sintija Elizabete Apsīte SK"Reiteri" 205.11
10 Kristīna Rozīte JSB "Lagoss Dressage" 162.87 2 Aleksandra Sīle Rgas JSK 203.58
11 Jūlija Pumpure JSS "Kleisti" 156.86 3 Ieva Renāte Pētersone JSB "Lagoss Dressage" 188.97
12 Tatjana Maļikova Rīgas JSK 154.64 4 Dominika Lela Rīgas JSK 141.79
13 Jeļena Tretjakova LSVK"Harmonija" 143.64 5 Alise Grēta Baranovska SK"Reiteri" 107.79
14 Antra Cukermane Green Horse 140.45 6 Polina Politiko RJSK 26.88
15 Jūlija Kmita JSK "Eminent Sport" 104.96 7 Anna Belova RJSK 12.29
16 Agnese Kukaine JSK''Temperaments'" 101.29
17 Maksims Kadņikovs ZS "Lielceri" 83.87
18 Gunita  Šumska-Žagata ZS"Lielceri" 75.06 AMATIERI
19 Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija" 65.98
20 Linda Josta JSK "Royal Sport" 45.58 1 Dina Endziņa JSK "Temperaments" 117.72
21 Vineta Kusiņa Veti Active 41.31 2 Līga Ģīle JSK"Temperaments" 114.10
22 Diāna Suvorova LSVK "Harmonija" 38.82 3 Ance Koškina SK LLU 83.72
23 Katerina Agapova ALJK 24.62 4 Sabīne Andersone RJSK 81.91
24 Jūlija Kosova ZS "Lielceri" 13.04 5 Deina Zalāne ZS "Ekvi" 81.11
25 Ansatasija Morozova RJSK 12.44 6 Gerda Madara Ziemele  JSB"Lagoss Dressage" 62.81
26 Iveta Titova LSVK "Harmonija" 12.41 7 Beatrise Dinsberga SK"GKSPORT" 61.85
27 Jūlija Zaiceva Rīgas JSK 0.00 8 Keita Filatova SK "Reiteri" 57.00
9 Sanita Auniņa JSS "Kleisti" 53.41
BĒRNI 10 Ieva Haitova SK"Reiteri" 46.72
11 Katarīna Molla ZS"Tīraines staļļi" 44.03
1 Anda Cukermane Green Horse 109.44 12 Loreta Neško Green Horse 41.43
2 Letīcija Politere SK LLU  107.27 13 Līga Ansonska SK LLU 36.37
3 Elīna Rubene ZS "Tīraines staļļi" 63.43 14 Jana Saulīte SK LLU 36.34
4 Kristina Jankovska JSS "Kleisti" 13.06 15 Inga Pērkona BET 32.11
5 Viktorija Reinholde SK LLU 12.80 16 Alise Šteinberga Agates sports 29.78
6 Yeva Bilokrynytska ZS "Lielceri" 9.32 17 Laura Čaunāne Green Horse 28.12
7 Luize Dinsdorfa JSK"Eminent Sport" 6.70 18 Kristīne Fiļipova JSB"Lagoss Dressage" 27.94
8 Patrīcija Baranovska ZS"Lielceri" 6.48 19 Jeļena Mackeviča SIA "Wilde Transports" 18.58
9 Marta Tomasa ZS"Lielceri" 6.45 20 Daiga Gavare ZS "Tīraines staļļi" 17.83
10 Katrīna Tauriņa JSK "Princis" 6.26 21 Laima Jansone Zirguskola 17.68
11 Līva Pūre JSK"Ķirpju staļļi" 6.09 22 Viktorija Cudzanovska SK LLU 14.10
12 Kerija Līva Nikrence ZS"Tītraines staļļi" 6.08 23 Zane Legzdiņa JSB"Lagoss Dressage" 12.82
13 Laura Maculēviča Dārtes zirgi 6.03 24 Jeļena Petrova JK "Erceni" 8.63
14 Anna Kaktiņa ZS"Lielceri" 6.02 25 Jeļizaveta Vaščenkova SK LLU 7.87
15 Sofija Sviridenkova ZS"Ekvi" 0.00 26 Ilze Krūmiņa JSK"EquiLat" 6.52
16 Valerija Kensmina ZS"Ekvi" 0.00 27 Iveta Andersone Mēmeles JSK 6.48
17 Marta Vīgante ZS"Lielceri" 0.00 28 Ulrika Lauka GREEN HORSE 6.42
18 Estere Ošeniece ZA"Kocēni" 0.00 29 Laila Čepāne SK"GKSPORT" 6.23
19 Kristiāna Gromova JSK"Princis" 0.00 30 Agnese Pallo ZS "Lielceri" 0.00
20 Agate Levččenoka JSK"Princis" 0.00 31 Irīna Turlo JSK"Eminent Sport" 0.00
21 Sofija Tarasova JSB "Lagoss Dressage" 0.00 32 Tatjana Sorokina RJSK 0.00
22 Anna Fromane ZS"Tītraines staļļi" 0.00
JAUNIE ZIRGI
Latoki Secret (7g) īp.A.Penele 156.80
Cloud Dancer (4g)  īp.Laima Eihmane 136.00
Ludgers (4g) īp. K.Kadaša 128.00
Rosinelli (4g) īp.J.Mackeviča 73.20
Concorde (5g) īp.K.Milberga 71.20
Grindeks (5g) īp. E. Kazašvilli 67.20
Apache JJ (5g) īp. J.Lapiņa/J.Evelons 64.20

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX