Rezultāti :

LR sportistu izpildītās sporta klases

 418611/sportistu izpilditas sporta klases.2018.05.19.xls (272.00 KB)

 

LR sportistu izpildītās sporta klases 2018.g.  
 
KONKŪRS            IEJĀDE             TRĪSCĪŅA
   
Neretnieks Kristaps SKSM Penele Airisa SKSM Izotjevs Vladimirs SM
Šakurovs Sergejs SKSM Belovzorova Astrida SM Līvmanis Dainis SM
Siliņš Guntars SKSM Bistrova Inga SM  
Vārna Andis SKSM Burkovskis Oļegs SM
Bistrovs Andrejs SM Lisovska Kristīne SM
Bricis Girts SM Loja Guna SM
Leja Maira SM Mainiece Aina SM
Ozols Dainis SM Mangale Anita SM
Penele Laura SM Rozīte Edīte SM
Penelis Mairis   SM Rozīte Kristīne SM
Šakurovs Aleksandrs SM Zaķe Gita SM
Samohvalovs Mareks   SM Ivanova Laura SMK
Kalita Jānis SMK Kiesnere Una SMK
Reznuka Tatjana SMK Kosova Jūlija SMK
Siliņa Sabīne   SMK Krīgere Gundega SMK
Šteinberga Santa Quattro SMK Kukaine Agnese SMK
Ansone Kate I Lapina Anita SMK
Ansule Linda I Liepiņa Agnese SMK
Birzniece Lauma   I Malikova Tatjana SMK
Bregže Aigars I Panovska Aleksandra SMK
Cālīte Monika   I Pētersone Terēze SMK
Egle Kristīne I Petrova Ksenija SMK
Kārkliņš Mārtiņš I Rozenberga Terēze SMK
Maspāne Santa I Stepanova Jūlija SMK
Pētersone Līga I Šakurova Natālija SMK
Pētersone Sarmīte I Šakurova Olga SMK
Pinte Mārīte I Baribina Viktorija I
Rimeiks Jānis I Bērziņa Ilga I
Siliņa Natālija   I Butāne Aija I
Šteinberga Santa RVA I Daubure Iveta I
Vilde Lauris I Davidsone Marite I
Ādamsone Gundega   II Dūdele Anete I
Ādamsone Jolanta   II Ēzīte Jūlija I
Ādamsons Mārtiņš II Grundmane Elīna I
Apsīte Anna   II Hruleva Marina I
Baradovska Kristīne II Irbe Sabīne I
Barčevska Katrīna   II Juršāne Vita I
Bērgsone Laila   II Kostina Angelīna I
Bērziņa Liene   II Kozulane Ance I
Bojāre Liene II Kukure Krista I
Bregže Juris II Lāce Klinta I
Buceniece Karīna   II Lapina Anita I
Būliņa Gunita   II Lapsiņa Elza I
Bušers Jānis II Levčonoka Dagnija I
Ceriņa Vija II Loja Linda I
Ciemiņa Karlīne   II Mazbērziņš Gustavs I
Cipruse Lita II Meinharde Māra I
Dežina Aleksandra   II Nikolaisone Anete I
Dianova-Karaša Janīna II Ņukša Nora I
Djadenko Vitālijs   II Nulle Nellija I
Dubrovska Marija II Pleskačova Kristīna I
Empele Elga II Potanina Elīna I
Frēliha Madara   II Samuša Dace I
Gaisa Elīza II Silavniece Aiga I
Ģīle Zane   II Stanke Lāsma I
Glāzere Paula II Tarvida Marina I
Glinska Vita II Vainute Anna I
Grase Irīna II Vasiļjeva Guna I
Indrāne Diāna II Viņķele Margarita I
Josta Linda   II Zaķe Elza I
Juraša Viktorija   II Ābelīte Laima II
Jurecka Ligita II Baltiņa Inese II
Jurjāne Tija II Bogorada Karīna II
Jurševskis Andris II Bula Sanita II
Kandevica Elīna II Daubure Everita II
Kaupuža Lana II Davidsone Marite II
Kļaviņa Līna II Dubrovska Marija II
Kliesmete Krista II Endzele Laura II
Kokina Patrīcija II Frolova Marianna II
Lapiņa Iolanta II Heinrihsone Odrija II
Lavrinoviča Sofija II Hmeļnicka Signija II
Lekutris Guntars II Kārkliņa Elīzabete II
Liepa Evita   II Kļaviņa Monta II
Lizbovska Ingrīda   II Mazbērziņš Gustavs II
Losevs Aleksandrs II Mieze Līga II
Mežinskis Andris II Mišuta Katerina II
Millere Elīna II Obuševa Alina II
Neretnieks Roberts II Pelše Liāna II
Nikolaisone Anete II Reinvalde Agrita II
Oze Marija   II Rituma Agnese II
Ozols Ģirts II Romaņuk Sofija II
Pavare Elīna   II Saulīte Jana II
Pavare Karīna   II Silavniece Aiga II
Pondzele Viktorija II Sokolova Kristina II
Rapa Regīna II Špakauska Sabina II
Raščevska Elīna II Štrāle Laura II
Romanovska Elīna   II Tolkunova Olga II
Rožkalna Marta II Žuka Ennija II
Samohvalova Sindija   II Antone Anita III
Šellere Anna   II Baumane Gunta III
Šellere Olga   II Bērgsone Laila III
Senkāne Kristīne   II Brūniņa-Buila Marta III
Stumpe Elza   II Farafonova Vita III
Šūpola Linda   II Gaidukeviča Olga III
Svipsta Sindija II Galviņa Sidija III
Šwllere Anna   II Grinberga Paula III
Titovs Vladimirs II Jansone Laima III
Vagnere Edīte II Kaupuža Lana III
Vasiļjeva Guna   II Kļaviņa Monta III
Vilde Toms II Lavrinoviča Sofija III
Viša Linda II Lisovska Jekaterina III
Vjaksa Anna II Melngaile Renate III
Zalte Terēze II Petrova Jūlija III
Žukovs Ilja   II Podniece Dace III
Ābols Agris   III Rituma Agnese III
Alksne Krista Kristiāna III Rudzīte Emīlija III
Andersone Sabīne   III Salma Sabīne III
Apalupa Ieva   III Ševčuka Sofija III
Beļska Anna   III Sidorova Marina III
Bertrama Beāte   III Silamiķele Baiba III
Bērziņa Ilga   III Tverdohļeba Kristīne III
Bibikovs Jevgēnijs   III Vaituže M III
Blaubergs Kārlis   III Varenberga Sanita III
Breikša Līga   III Veide Jana III
Briļjante Anna   III Viļuma Agnese III
Cauna Santa   III Volkova Margarita III
Cekulis Agris   III Žagata Marina III
Celmiņa Gunta   III Želtova Jelizaveta III
Celmiņš Jānis III Zvirgzdiņa Anda III
Ēglīte Ruta   III  
Eisaka Katrīna   III
Endziņa Dina   III
Evertovska Gita   III
Galviņa Linda Anna III
Gerasimeca Bogdana   III
Grēna Aija   III
Grinberga Paula   III
Grundule Sintija   III
Hūna Agnese   III
Ivanova Santa III
Kaimiņa Elīna III
Kalnajs Rolands   III
Ķīvīte Anete   III
Kļaviņa Monta   III
Kolosova Marija III
Kopajeva Diāna   III
Krīgere Gundega   III
Krūmiņa Lāsma   III
Kukule Laila   III
Kutepovs Jevgenijs   III
Lamberte Šarlotta   III
Lapiņa Elīna   III
Leinasāre Ieva   III
Lieplalne Dārta III
Linga-Bērziņa Antra   III
Līniņa Kitija   III
Lūse Aija   III
Miezava Maruta   III
Miķeļsone Lita   III
Muižniece Elza   III
Nešķerenko Darjana   III
Nulle Nellija III
Ozoliņa Elīna III
Ozoliņa Elīza   III
Panteļejeva Žanna III
Patmalniece Aija   III
Petkevičs Ernests III
Prieditis Roberts III
Reināne Madara III
Rezniece Katrīna   III
Roķe Evija III
Rudmieze Svetlāna   III
Ruštāne Kristīna   III
Škapare Mārīte   III
Strāķe Solvita   III
Straujupa Amanda III
Šuvcāce Juta   III
Tamane Marta III
Tjurkins Aleksejs   III
Triblis Eduārds III
Udraite Sintija   III
Veiss Paula   III
Veja Inta   III
Vernere Lauma   III
Zaksa Maija   III
Žarinova Anita   III
       
 
Ja sarakstā ir neprecizitātes vai labojumi, lūdzu zvanīt t.29753828        
Apliecības par sp. Kl.piešķiršanu iespējams pieteikt un saņemt LJF. t.29753828