Jaunumi : ARHĪVS : ARHĪVS - 2008 :

B

 409095/SURVEY OF BALTIC RIDERS TOUR lv.doc (28.50 KB)

 PĀRSKATS PAR BALTIC RIDERS TOUR
Jauno konkūra sacensību „Baltic Riders Tour” mērķis ir popularizēt jāšanas sportu visās Baltijas valstīs. Pirmo reizi mūsu valstīs mēs piedāvājam iespēju poniju jātniekiem, junioriem un jaunajiem jātniekiem gūt starptautisku sacensību pieredzi. Tāpat arī tā saucamo senioru jātnieku otrās un trešās komandas dalībniekiem būs iespēja piedalīties starptautiska mēroga sacensībās. Jaunajiem jātniekiem mēs sniegsim papildus motivāciju trenēties un kļūt vēl spēcīgākiem.


„Baltic Riders Tour” sastāv no trim atsevišķiem konkūra sacensību posmiem, katrs no kuriem ir reģistrēts FEI (Starptautiskā Jātnieku Federācija) oficiālajā kalendārā (http://www.fei.org/) un tos atbalsta visas Nacionālās Federācijas. Visi pasākumi ir CSI2* līmeņa, kas nozīmē, ka no Grand Prix maršruta tiks aprēķināti Rolex Reitinga punkti. Tāpat notiks starptautiska līmeņa sacensības ponijiem, junioriem un jaunajiem jātniekiem B – CSIPJY-B līmenī. Šķēršļu augstums sāksies no 90 cm ponijiem un sasniegs 145 cm Grand Prix maršrutā. Saskaņā ar FEI noteikumiem, minimālais balvu fonds CSI2* līmeņa sacensībām ir 50 000 CHF.


Pirmā Baltic Riders Tour posma sacensības notiks no 2008. gada 16-18. maijam Igaunijas ciematā Tori, otrais posms notiks no 2008. gada 20-22. jūnijam Latvijas ciematā Mārupe, bet pēdējais posms notiks no 2008. gada 29-31. augustam Lietuvas ciematā Vazgaikiemis. Katrā pasākumā piedalīsies pieredzējušas un starptautiski atzītas amatpersonas. Mēs ceram, ka Baltijas jātnieku vidū mēs redzēsim jātniekus no visām kaimiņu valstīm.


Punkti tiks rēķināti atsevišķi poniju, junioru/jauno jātnieku, jauno zirgu (6 un 7 gadu vecu) un CSI2* klasēs. Katrā sacensību posmā katrai aprēķina klasei būs paredzēti 3 maršruti. Sacensību ietvaros 7 labākie maršruti tiks iekļauti aprēķinos. Pielikumā atradīsiet Igaunijas posma sacensību projekta grafiku, kurā arī ir iekļauta punktu aprēķina tabula.


 http://www.balticriderstour.eu/

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX