Nolikumi : ARHĪVS : 2008 :

31.05-17.08.2008 „INČUKALNA NOVADA DOMES KAUSS”

 409183/jauniesi21nolikums-v2.doc (72.50 KB)

 „INČUKALNA NOVADA DOMES KAUSS”


NOLIKUMS


  1. VIETA UN LAIKS: Sacensības notiek trijos posmos Inčukalna novada „Zustrenēs” sacensību ietvaros š.g. 31.05.-01.06., 28.-29.06., 16.-17.08.

  2. DALĪBNIEKI: piedalās Jaunieši līdz 21 gadu vecumam.

  3. MARŠRUTI: Maršrutu augstums un veids ir atrodams kopējā nolikumā, kas tiek publicēts ne vēlāk kā četras nedēļas pirms sacensībām. Plānotie maršrutu augstumi 120 – 130 cm.

  4. NOTEIKUMI: Sacensībās„Inčukalna novada domes kauss” jauniešiem līdz 21 gada vecumam katra maršruta (trijos posmos kopā seši maršruti) rezultāts tiks ieskaitīts kopvērtējumā. Ja sportists startē ar vairākiem zirgiem – tiek ieskaitīts labākais rezultāts. Par katru nākošo rezultātu, neatkarīgi no izcīnītās vietas tiek piešķirts viens punkts. Par pirmo vietu tiek piešķirti 10 punkti, otro – 9 punkti, utt. Par desmito, kā arī visiem, kas pēc rezultātiem sarindojušies pēc 10 vietas – 1 punkts. Punktu piešķir tikai finišējušiem sportistiem (ja dalībnieks izslēgts vai izstājies, punktus nepiešķir).

  5. APBALVOŠANA: Katra maršruta pirmo sešu vietu ieguvējus posmos apbalvo kopējā nolikumā paredzētajā kārtībā. Kopvērtējuma pirmo sešu vietu ieguvējus apbalvo ar kausiem un balvām, uzvarētāja zirgam – sega ar Inčukalna novada domes logotipu.

  6. PIETEIKŠANĀS: Pieteikumus sūtīt atbilstoši kopējam nolikumam - elektroniski info@latvianhorses.lv vai pa tālruni 26527937 ne vēlāk kā 7 dienas pirms sacensībām. Starta nauda jāiemaksā ne vēlāk kā 1 stundu. pirms maršruta sākuma. Starta kārtība būs apskatāmas mūsu mājas lapā divas dienas pirms sacensībām.

  7. ORGANIZATORI: Jauno jātnieku skola


INFORMĀCIJA: Informāciju - starta kārtību, informāciju par maršrutiem, rezultātus pēc posmiem u.c. meklēt mūsu mājas lapā www.latvianhorses.lv

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX