Sacensību grafiks : ARHĪVS :
2008
409512/Sac.gr_.2008.xls (83.00 KB)
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS KALENDĀRAIS PLĀNS 2008. g.
SACENSĪBAS LATVIJĀ |
|
STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS |
Datums |
|
Sacensību nosaukums |
vieta |
Datums |
Sacensību nosaukums |
Valsts |
Janvāris |
|
|
|
|
|
|
|
|
12,01, |
|
Klasifik.sac.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
26,01, |
* |
LR ziemas č-ts 1. p.(konk) |
Rīga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Februāris |
2,02, |
|
|
|
|
|
|
|
3,02, |
|
|
|
|
|
|
9,02, |
|
Klasifik.sac.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
10,02, |
|
|
|
|
|
|
16,02, |
* |
LR ziemas č-ts 2. p.(konk) |
Rīga |
|
|
|
17,02, |
|
|
|
|
|
|
23,02 |
* |
LR ziemas č-ts 1. posms (iejāde) |
Rīga |
|
|
|
Marts |
1,03 |
|
Klasifik.sac.konkūrā
|
Rīga |
|
29-2,03, |
CSI2* Gomeļa |
BLR |
2,03, |
|
|
|
|
|
|
8,03, |
* |
LR ziem.č-ts JJ,Jun.iejāde |
Rīga |
|
|
|
9,03, |
|
|
|
13-15,03, |
CDI-W Warszawa |
POL |
15,03, |
|
Klasifik.sac.konkūrā |
Rīga |
13-16,03, |
CSI3*-W Wazszawa |
POL |
16,03, |
|
|
|
|
|
|
22,03 |
* |
LR ziemas č-ts 3. p.(konk) |
Rīga |
|
|
|
23,03, |
|
|
|
|
|
|
29,03, |
* |
LR ziemas č-ts 2. posms (iejāde) |
Rīga |
|
|
|
Aprīlis |
5.04, |
* |
Burtnieku pavasaris |
Burtnieki |
|
3-6,04, |
CDI3* Gomeļ |
BLR |
12,04, |
|
Klasifik.sac.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
13,04, |
|
|
|
|
|
|
19,04, |
|
Klasifikācijas sacensības konkūrā |
Grobiņa |
|
|
|
20,04, |
|
|
|
|
|
|
26,04, |
* |
Sez.atkl.s.(konk) |
Rīga |
25-27,04 |
CSI3* S-Pēterburga |
RUS |
Maijs |
1,05, |
* |
Sez.atkl.s.(iejāde) |
Rīga |
|
1-4,05, |
CDI3*/2*/J -St.Petersburg |
RUS |
3-4,05, |
* |
BFSC kauss (konk. 2d.) |
Grobiņa |
|
|
|
10,05, |
* |
LJF kauss 1. posms ( iejāde.). |
Rīga |
10-11,05, |
|
|
10,05, |
|
Sac. jaunajiem jātniekiem ar ponijiem |
Rīga |
|
|
|
10-11,05, |
* |
LR Nac.čem-ts konkurs(2.d.) |
Rīga |
|
|
|
17,05, |
|
Klasifik.sac.konkūrā |
Rīga |
17-18,05, |
CSI3*- Chernjahovska |
RUS |
18,05, |
|
|
|
|
|
|
24,05, |
|
Klasifikācijas sacensības konkūrā |
Rīga |
23-25,05 |
CSI3*-W Chernjahovska |
|
25,05, |
|
Klasifikācijas sacensības konkūrā |
Grobiņa |
23-25,05, |
CDI3*-Kijeva |
UKR |
31,05,-1,06 |
*
|
Jauno Jātnieku skolas starpt. sac. (konk, 2d.)
|
Inčukalns
|
30-01,06 |
CDIO3* Kijeva |
UKR |
|
|
|
|
29-31,05, |
CDIJY-Novij vek Maskava |
RUS |
Jūnijs |
31-01,06, |
* |
LR nac.č-ts (iejāde.) 2 d. |
Rīga |
|
30-01,06, |
CSI2* Viļņa |
LTU |
|
|
|
|
30-01,06, |
Baltic Cup Dressage-Viļņa |
LTU |
|
|
|
|
5-8,06, |
CSIO4* Poznaņ |
|
7,06, |
* |
LPJSK kauss |
Lēdmane |
9-13,06 |
CDI3*-W Nižnij Novgorod |
RUS |
8,06, |
|
|
|
11-15,06 |
CSI2* Maskava |
RUS |
14-15,06, |
* |
Latvijas Olimpiāde |
Ventspils |
13-15,06, |
CSI3*-Sopot |
POL |
14-15,06, |
* |
Ventspils kauss |
Ventspils |
19-22,06, |
CSI3* Otrada |
RUS |
20-22,06, |
* |
Baltijas kauss |
Lielceri |
20-22,06, |
Baltijas kauss |
LAT |
28,06, |
* |
LJF kauss 2. posms ( iejāde.) |
Rīga |
28-29,06, |
CSI4*Maskava |
RUS |
28,06, |
|
|
|
|
|
|
29,06, |
|
Jauno Jātnieku skolas starpt. sac. (konk)
|
Inčukalns
|
|
|
|
Jūlijs |
5,07, |
* |
LJF kauss 1. posms ( konk..). |
Inčukalns |
|
5-6,07 |
CDI4*/CDIJ Čerņahovska |
RUS |
12,07, |
|
|
|
10-13,07 |
CSIO4*-W Tallinna |
EST |
12-13,07 |
* |
LR nac.čem-ts JJ,Jun.Bērni(iej.) |
Rīga |
10-13,07 |
CSI3* Leningradas apg. |
RUS |
12-13,07 |
* |
LJF kauss 3. posms ( iejāde.). |
Rīga |
|
|
|
18-20,07, |
* |
CSI2*-W Rīga |
Rīga |
18-20,07, |
CSI2*-W Rīga |
LAT |
26,07, |
* |
TJK kauss |
Talsi |
26-27,07, |
|
|
27,07,
|
|
Demoras kauss
|
Tārgale
|
|
|
|
Augusts |
|
|
|
|
|
5-10,08, |
CDI3*/2*/CDIJ L:eningr.apg. |
RUS |
2-3,08, |
* |
Burtnieku kauss |
Burtnieki |
|
|
|
9,08, |
* |
LJF kauss 4. posms ( iejāde.). |
Rīga |
|
|
|
9-10,08, |
|
Vislatvijas Zirgu dienas sac., izstāde, šovi. 2d.
|
Inčukalns
|
|
|
|
16,08, |
* |
LJF kauss 2.p.(konk.) |
Rīga |
|
|
|
23,08, |
|
Mārupes kauss |
Tīraine |
|
|
|
23,08, |
* |
Pakavs |
Cesvaine |
|
|
|
24,08, |
|
Priekules balva (konk)
|
Priekule
|
|
|
|
30,08, |
* |
LPJSK kauss |
Lielvārde |
28-31,08, |
CDI-W/CDI2* Otrada |
RUS |
30,08, |
|
Z/a Kocēni sacensības (konk) |
Kocēni |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Septembris |
5-8.09. |
* |
Challenge Cup (iejāde) |
Rīga |
|
04-07,09, |
CSI4* Geogienburg |
RUS |
6,09, |
* |
LJF kauss 5. posms ( iejāde.).
|
Rīga |
|
|
|
13,09, |
* |
Rīgas raj. un Garkalnes nov. atkl. čemp. (konk) |
Kriķi |
11-14,09, |
CSI3*-W Maskava |
RUS |
14,09, |
|
|
|
|
|
|
20-21,09 |
|
|
|
18-21,09, |
CSI3*-Hrustaļnoje sedlo |
RUS |
20,09, |
|
|
|
|
|
|
21,09, |
|
Klasifik.sac-bas konk. |
Rīga |
|
|
|
27,09, |
* |
LJF kauss 3.p konk. |
Rīga |
|
|
|
Oktobris |
4,10, |
|
|
|
|
3-5,10, |
CSI2*-W Tallinn |
Igaunija |
5,10, |
|
|
|
|
|
|
11,10, |
|
Klasifik.sac. konk. |
Rīga |
|
|
|
25,10, |
|
Klasifik.sac. konk. |
Rīga |
|
|
|
Novembris |
14-16,11, |
|
|
|
|
14-16,11, |
CSI2*-W Leszno |
POL |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
Ieskaites sacensības |
|
Trīs vitolu staļļu kauss -2d Riebiņi
|