Tiesneši

 410617/LJF-Tiesnesi.2017.08.23.xls (14.50 KB)

     

Latvijas Jātnieku Federācija - Tiesneši
Uz 23.08.2017.      
       
Tiesneši konkūrā  
       
Starptautiskās kategorijas tiesneši: Līmenis
       
1. Līvmanis Dainis 3
2. Miķelsone Inga 3
3. Miķelsons Ivo 2
4. Neilands Kārlis 2
5. Siņavskis  Leonards R
       
Nacionālās kategorijas tiesneši konkūrā:  
       
1. Ansone Kate  
2. Arāja Linda  
3. Dubrovska Marija  
4. Kinžalova Inese  
5. Kleinberga Maija  
6. Līvmane Oksana  
7. Mangale Anita  
8. Panovska Aleksandra  
9. Rutkovskis Vladislavs  
10. Šakurova Natālija  
11. Šakurovs Sergejs  
12. Stafecka Anna  
13. Šteinbergs Rolands  
14. Treibergs Edgars  
       
Maršrutu sastādītāji konkūrā  
       
Starptautiskās kategorijas maršrutu sastādītāji: Līmenis
       
1. Miķelsons Ivo 3
2. Šakurovs Sergejs 2
       
Nacionālās kategorijas maršrutu sastādītāji:  
       
1. Agulis Māris  
2. Ansone Kate  
3. Bricis Ģirts  
4. Broks Egils  
5. Cēsnieks Einārs  
6. Dubrovska Marija  
7. Kleinberga Maija  
8. Līvmanis Dainis  
9. Miķelsone Inga  
10. Neretnieks Roberts  
11. Ozols Dainis  
12. Šakurovs Aleksandrs  
13. Šellere Olga  
14. Stafecka Anna  
       
Tiesneši iejādē  
       
Nacionālās kategorijas tiesneši iejādē:  
       
1. Belovzorova Astrīda  
2. Bistrova Inga  
3. Borisova Jeļena  
4. Karisa Sandra  
5. Kleinberga Maija  
6. Kukaine Agnese  
7. Lisovska Kristīne  
8. Loja Guna  
9. Mainiece Aina  
10. Maļikova Tatjana  
11. Mangale Anita  
12. Penele Airisa  
13. Rozīte Edīte  
14. Šakurova Natālija  
15. Treibergs Edgars  
16. Vilde Ginta  
17. Zaķe Gita  
       
Tiesneši pajūgu braukšanā  
       
Starptautiskās kategorijas tiesneši: Līmenis
       
1. Biteniece Ligija 2
2 Kursīte Inga 2
       
Nacionālās kategorijas sacensību tiesneši  
       
1. Caune Kristaps  
2. Kleinberga Maija  
3. Klitončika Larisa  
4. Krīgere Gundega  
5. Kronberga Laila  
6. Krūmiņa Zane  
7. Lūkina Māra  
8. Mangale Anita  
9. Neilands Kārlis  
10. Pavlovska Aija  
11. Pavlovska Anda  
12. Stūre Dace  
13. Varnovska Sintija  
       
Maršrutu sastādītāji pajūgu braukšanā  
       
Starptautiskās kategorijas maršrutu sastādītāji: Līmenis
       
1. Caune Kristaps 2