SACENSĪBAS LATVIJĀ |
|
STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS |
Datums |
|
Sacensību nosaukums |
vieta |
Datums |
Sacensību nosaukums |
Valsts |
Janvāris |
16.01. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā
|
Rīga
|
|
|
|
|
17.01. |
|
|
|
|
|
|
23.01. |
|
Ziemas č-ts 1.p.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
24.01. |
|
Ziem.č.1.p. ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
30.01. |
|
|
|
|
|
|
31.01. |
|
|
|
|
|
|
Februāris |
6.02. |
|
|
|
|
|
|
|
7.02. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā |
Rīga |
|
|
|
13.02. |
|
Ziemas č-ts 2.p.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
14.02. |
|
Ziem.č.2.p. ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
20.02. |
|
Ziemas č-ts 1.p.iejādē |
Rīga |
|
|
|
21.02. |
|
Ziem.č-ts Paralimpiskajā iejādē |
Rīga |
|
|
|
27.02. |
|
|
|
|
|
|
28.02. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā |
Rīga |
|
|
|
Marts |
6.03. |
|
Ziemas č-ts 3.p.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
|
7.03. |
|
Ziem.č.3.p. ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
13.03. |
|
Ziemas č-ts 2.p.iejādē |
Lielceri |
12-14.03. |
CSI3*-W Warszawa |
POL |
14.03. |
|
|
|
|
|
|
20.03. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā
|
Rīga
|
18-21.03. |
CSI3*-W Tallinn |
EST |
21.03. |
|
|
|
|
|
|
27.03. |
|
Ziemas č-ts iejādē JJ,Jun.,bērni |
Rīga |
|
|
|
28.03. |
|
|
|
|
|
|
Aprīlis |
3.04. |
|
Burtnieku pavasaris konkūrā |
Burtnieki |
|
|
|
|
4.04. |
|
|
|
|
|
|
10.04. |
|
|
|
|
|
|
11.04. |
|
|
|
|
|
|
17.04. |
|
|
|
|
|
|
18.04. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā |
Rīga |
|
|
|
24.04. |
|
LJF kauss 1.p.-pajūgu braukšanā |
Kocēni |
|
|
|
25.04. |
|
|
|
|
|
|
Maijs |
1.05. |
|
Talsu jātnieku kluba sac. Konk. |
Talsi |
|
1-2.05. |
Starpt.sac.-pajūgu br.Luunja |
EST |
1.05. |
|
Sez.atkl.sac.iejāde |
Rīga |
|
|
|
1.05. |
|
|
|
|
|
|
8.05. |
|
LJF kauss 1.p.Sez.atkl.sac.konk. |
Rīga |
|
|
|
9.05. |
|
LJFkauss 1.p. ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
15.05. |
|
LJF kauss 1.p.iejāde |
Rīga |
14-16.05. |
CSI2* Donbass |
UKR |
16.05. |
|
LJF kauss 2.p.-pajūgu braukšanā |
Brīvdabas muz. |
|
|
|
22.05. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā |
Rīga |
21-23.05. |
CSI3* Donbass |
UKR |
22.05. |
|
Nac.č-ts paralimpiskajā iejādē |
Rīga |
22-23.05. |
Rapla Rakend, pajūgu br. |
EST |
29.05. |
|
|
|
28-30.05. |
CSI1* Ruila |
EST |
30.05. |
|
|
|
|
|
|
Jūnijs |
5.06. |
|
|
|
|
4-6.06. |
CSI1* Ruila |
EST |
5.06. |
|
Klasifikācijas sac. konkūrā |
Rīga |
|
|
|
6.06. |
|
|
|
|
|
|
12.06. |
|
LJF kauss 2.p.konkūrā |
Rīga |
8-13.06. |
CDI-W Novgorod |
RUS |
13.06. |
|
LJFkauss 2.p.ponijiem un amatieriem |
Rīga |
10-13.06. |
CSI3* Maskava |
RUS |
19.06. |
|
Mārupes kauss konkūrā |
Tīraine |
12-13.06. |
Balt. kauss 1 p.-pajūgu br.Viļņā |
LTU |
19.06. |
|
LJF kauss 2.p.iejāde |
LLU |
|
|
|
20.06. |
|
|
|
17-20.06. |
CSI3* Maskava |
RUS |
26.06. |
|
|
|
|
|
|
27.06. |
|
|
|
23-27.06. |
CSI4* Maskava |
RUS |
Jūlijs |
3.07. |
|
LJF k.3.p.+LRČ.JJ,jun,bērni iej. |
Rīga |
|
|
|
|
4.07. |
|
|
|
|
|
|
9,07 |
|
|
|
|
|
|
9-11.07. |
|
CSI2*-W Riga |
Rīga |
9-11.07. |
CSI2*-W Riga |
LAT |
17.07. |
|
LR Nac.č-ts ponijem un amatieriem
|
Rīga
|
|
|
|
18.07. |
|
Demora kauss konkūrā |
Venspils raj. |
16-18.07. |
CSI3* S-Pēterburga |
RUS |
24.07. |
|
|
|
24-25.07. |
Starpt.sac.pajūgu br. Tartumaa |
EST |
24.07. |
|
LR Nac.č-ts konkūrā |
Rīga |
|
Eiropas č-ts iejāde jun.,jaun.jātn. |
GER |
25.07. |
|
LR Nac.č-ts konkūrā |
Rīga |
|
|
|
31.07. |
|
Pajūgu braukšanas sac. |
Tilza |
|
|
|
31.07.-1.08. |
|
LR Nac.č-ts iejādē |
Rīga |
30.07.1.08. |
CDI3*/CDI2*Leningr.o. |
RUS |
31.07.-1.08. |
|
Burtnieku kauss konkūrā |
Burtnieki |
|
|
|
Augusts |
1.08. |
|
|
|
|
|
|
|
6-7-8.08. |
|
CSI1*Baltijas kauss konkūrā 2.posms. |
Inčukalns |
7-8.08. |
Starpt.sac.pajūgu br. Ruila |
EST |
8.08. |
|
|
Rīga |
|
|
|
14.08. |
|
LJF kauss 4.p.iejādē |
Piņķi |
|
|
|
14.08. |
|
Garkalnes nov.čemp.konk |
Kriķi |
|
|
|
15.08. |
|
RJSK"Sport de Lux" |
Rīgas raj. |
|
|
|
21.08. |
|
LJF kauss paralimpiskajā iejādē |
Rīga |
20-22.08. |
CSI2*-W Vilnius |
LTU |
21-22.08. |
|
Balt.kauss 2.p.un Nac.č-ts pajūgu br. |
Cēsu rajons |
21-22.08. |
Balt.kauss 2.p.pajūgu br. Kocēnos |
LAT |
21.08. |
|
Kocēnu kauss 2010.g. |
Kocēni |
|
|
|
22.08. |
|
Saulkrastu kauss konkūrā |
Saulkrasti |
27-29.08. |
CSI2*Baltijas kauss konk.3.posms |
LTU |
28.08. |
|
LPJSK kauss konkūrā |
Lielvārde |
27-29.08. |
CDIYH (jaunz.)Maskava |
RUS |
29.08. |
|
|
|
27-29.08. |
CSI2* Donbass |
UKR |
Septembris |
4.09. |
|
LJF kauss 5.p.iejādē-fināls |
Rīga |
|
2-5.09. |
CDI2*/CDI3*-W Maskava |
RUS |
4.09. |
|
TJK balva konk. |
Talsi |
3-5.09. |
CSI4* Donbass |
UKR |
11.09. |
|
|
|
11-12.09. |
Balt.kauss 3.p.pajūgu br.Luunja |
EST |
12.09. |
|
|
|
|
|
|
18.09. |
|
|
|
|
|
|
19.09. |
|
|
|
|
|
|
25-26.09. |
|
LJF kauss 3.p.-pajūgu braukšanā |
Liepāja |
|
|
|
25.09. |
|
LJF kauss 3.p.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
26,09 |
|
LJFkauss 3.p.ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
Oktobris |
2.10. |
|
LJF kauss 4.p.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
|
3.10. |
|
LJFkauss 4.p.ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
9.10. |
|
LJF Sez.noslēg.sac.pajūgu braukšanā |
Rāmava |
|
|
|
9.10. |
|
|
|
|
|
|
10.10. |
|
|
|
|
|
|
16.10. |
|
LJF kauss 5.p.konkūrā |
Rīga |
|
|
|
17.10. |
|
LJFkauss 5.p.ponijiem un amatieriem |
Rīga |
|
|
|
24.10. |
|
|
|
|
|
|
30.10. |
|
|
|
|
|
|
Novembris |
6.11. |
|
|
|
|
5-7.11. |
CSI3* Leszno |
POL |
7.11. |
|
|
|
|
|
|
13.11. |
|
|
|
11-14.11. |
CSI3* -W Leszno |
POL |
14.11. |
|
|
|
|
|
|
20.11. |
|
|
|
|
|
|
21.11. |
|
|
|
|
|
|
27.11. |
|
|
|
|
|
|
28.11. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Decembris |
4.12. |
|
|
|
|
2-5.12. |
CSI3*/CSIJ-A/CSIY-A |
POL |
5.12. |
|
|
|
|
Katovice |
|
11.12. |
|
|
|
|
|
|
12.12. |
|
|
|
|
|
|
18.12. |
|
|
|
|
|
|
19.12. |
|
|
|
|
|
|
25.12. |
|
|
|
|
|
|
26.12. |
|
|
|
|
|
|