Nolikumi : ARHĪVS : 2011 :

04-06.2011

==== LATVIJĀ ====

5.03, 19.03, 2.04.2011. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2011
2.04.2011. BURTNIEKU PAVASARIS 2011
9.04.2011. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2011- V POSMS
10.04.2011. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS PONIJU JĀŠANĀ - 2011 - III POSMS
10.04.2011. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2011 - III POSMS
23.04.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
23.04.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ
30.04.2011. SEZONAS ATKLĀŠANAS SACENSĪBAS UN PĀRDAUGAVAS SPORTA SPĒLES KONKŪRĀ – 2011
30.04.2011. LJF KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANAS SACENSĪBĀS -- I POSMS
1.05.2011. SEZONAS ATKLĀSANAS SACENSĪBAS UN PĀRDAUGAVAS SPORTA SPĒLES IEJĀDĒ – 2011
1.05.2011. SACENSĪBAS KONKŪRĀ “INČUKALNA PAVASARIS 2011”
7.05.2011. „ZVIEDRU CEPURES” KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - I POSMA SACENSĪBAS
7.05.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2011- I POSMS
8.05.2011. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2011 - I POSMS
8.05.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2011 - I POSMS
14.05.2011. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 1.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
21.05.2011. „LIELCERU KAUSS 2011” SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ
28.05.2011. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 2.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
8.06.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
11.06.2011. LJF KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANAS SACENSĪBĀS II POSMS - ĶEKAVAS PAGASTS
11.06.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2011- II POSMS
12.06.2011. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2011 - II POSMS
12.06.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2011 - II POSMS
18.06.2011. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 3.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
18.06.2011. MĀRUPES KAUSS 2011
25.06.2011. JĀŅU KAUSA IZCĪŅA 2011 - KRIĶI, UPESCIEMS, GARKALNES NOVADS

 

=== CITĀS VALSTĪS ===

1-3.04.2011. CSIJ-A, CSICH - LESZNO, POLAND
1-3.04.2011. CDI3/CDIJ/CDIYH - ZHASHKOV, UKR (APPROVED)
15.03-10.04.2011. CSI3* - CSIYH1* - CSIP – CSIJ-B – CSICH-A - AREZZO TOSCANA TOUR, ITALY
8-10.04.2011. CDI3/CDIJ/CDIYH - ZHASHKOV, UKR (APPROVED)
21-24.04.2011. HEYDAR ALIYEV CUP - CSI4* - BAKU, AZE

22-25.04.2011. EUROPEAN PONY CHALLENGE - CSIOYJPCH - AREZZO, ITALIA

28.04-1.05, 20-22.05.2011. CSI 1* & CSI 2* -J -YR SAINT NORBERT – ZDUCHOVICE, CZECH REPUBLIC
29.04–1.05.2011. CDI3*/CDIJYP - RADZIONKOW, POL
3-5.05.2011. CSI2* - ZHASHKOV, UKR

6-8.05.2011. CSI2* - ZHASHKOV, UKR
11-14.05.2011. CSI3*-W - BAKU, AZE

13-15.05.2011. CSI3*/CSIJ CAT B - DONETSK, UKR
13-15.05.2011. CSI2* - TOLEDO, ESP
17-19.05.2011. CSI2* - ZHASHKOV, UKR

4–22.05.2011. MAGNA RACINO SPRING TOUR 2011 CSI3* CSI2* CSI1* CSICH-A - EBREICHSDORF- MAGNA, AUSTRIA

19-22.05.2011. CSIP/CSICH-A - JASZKOWO, POLAND
28.04-1.05, [20-22.05].2011. CSI 1* & CSI 2* -J -YR SAINT NORBERT – ZDUCHOVICE, CZECH REPUBLIC
20-22.05.2011. CSI2* - ZHASHKOV, UKR
20-22.05.2011. CSI2*-W/CSIJ-A/CSICH-A/CSIYH1* - LIPICA, SLOVENIA
26-29.05.2011. CDI3*-W/CDIJ/YR,LIPICA, SLOVENIA
26-29.05.2011. CDI***-W/CDIJ/CDIY - LIPICA, SLOVENIA
26-29.05.2011. CSI3*/CSIY-B/CSIJ-B / CSIYH1* - LAMPRECHTSHAUSEN, AUSTRIA
26-29.05.2011. CSI1*, CSIJ-A, CSIYH1* - PEZINOK, SLOVAK REPUBLIC
27–29.05.2011. RUILA SPRINGTOUR 2011, CSI1*/CSIYH1*/CSIJY-B - RUILA, ESTONIA
27-29.05.2011. DRIVING - BALTIC CUP 2011 I STAGE - SAKSA RIDING SCHOOL, LUUNJA, SIRGU, TARTUMAA, EST
28-29.05.2011. ZAWODY REGIONALNE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - MIKOŁAJEWO, POL
2–5.06.2011. RUILA SPRINGTOUR 2011 - BALTIC RIDERS TOUR 2011, CSI1*/CSIYH1*/CSIJY-B - RUILA, ESTONIA
2‐5.06.2011. BALTICCUP EPONA - KRISTIANSAND, NOR
3–5.06.2011. BALTIC CUP - PONIES KAT II (C) & KAT III (B) – EPONA – NORWAY
3-5.06.2011. CSIP/CSIJ-A - EPONA RYTTERSENTER, KRISTIANSAND, NOR
9-12.06.2011. CSIO3*/CSIYH1* SOPOT, POLAND
9-12.06.2011. CSI3*/CSICH-A - MOSCOW, PLANERNAYA, RUSSIA
9-12.06.2011. CSIO2*-W, CSIJ-A/YH - MARKOPOULO OLYMPIC EQUESTIAN CENTER, ATHENS, GRE
10-12.06.2011. CDI-W - NIZHNIY NOVGOROD,RUSSIA
9-13.06.2011. CSIOP / CSIOCH / CSIOJ / CSIOY / CSIU25-A - LAMPRECHTSHAUSEN, AUSTRIA
15-19.06.2011. YOUNG RIDERS FESTIVAL, CSIOJ /CSIOY / CSIOP / CDIOJ / CDIOY / CDIOP - HAGEN, GER
15-19.06.2011. CSIOJ/ CSIOY/ CSIOP/ CSICHA/ CDIOJ/ CDIOY/ CDIOP - HAGEN A.T.W., GER
17–19.06.2011. XXXVIII FINNDERBY CSI1* - YPÄJÄ, FINLAND
17–19.06.2011. XXXVIII FINNDERBY CDI3* / CDI-J /CDI-Y - YPÄJÄ, FINLAND
17–19.06.2011. CSI2* - POZNAN, POL
17-19.06.2011. THE CUP OF GOVERNOR OF THE MOSCOW REGION CSI**-W - MOSCOW, OTRADA, RUS
23–26.06.2011. CSI 4* - HICKSTEAD, GBR
23-26.06.2011. CSI2* - RYTTERFORENINGEN SUSÅ, HERLUFMAGLE, DENMARK
23-26.06.2011. CSI2* - SUSAA, HERLUFMAGLE, DENMARK
23-26.06.2011. CSIP / CSICH-A / CSIJ-A / CSIY-A / CSIU25-A - MARIA WÖRTH - REIFNITZ, AUSTRIA
24-26.06.2011. CPEDI3*/4* AND NORDIC BALTIC CHAMPIONSHIP - MIDDELFART, DENMARK
25.06.2011. NORDIC/BALTIC CHAMPIONSHIP (NBM) CEI1* 80KM, CEI2* 122KM (NBM-SENIOR), CEI2* 122KM (NBM-YR), CEI2* 122KM (OPEN) - KNUTHENBORG, DENMARK

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX