Nolikumi : ARHĪVS : 2011 :

07-09.2011

 

==== LATVIJĀ ====

1-3.07.2011. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES NOLIKUMS
2-3.07.2011. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ
2-3.07.2011. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES JĀTNIEKU SPORTĀ SACENSĪBU PROGRAMMA
2.07.2011. LJF SACENSĪBAS KONKŪRĀ RĪGA-2011
6.07.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
8.07.2011. SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ JSK „MUSTANGS” - VALMIERA
9.07.2011. ZĀGKALNU KAUSA IZCĪŅA KONKŪRĀ - „ZĀGKALNI”, RENDAS PAG, KULDĪGAS NOV
9-10.07.2011. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ
9-10.07.2011. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ BĒRNIEM, JUNIORIEM UN JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM
9-10.07.2011. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - SACENSĪBU PROGRAMMA
16.07.2011. SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ “VIKTORIJAS KAUSS 2011” - INČUKALNS, „ZUSTRENES”, JAUNO JĀTNIEKU SKOLA
17.07.2011. JĀTNIEKU SPORTA SACENSĪBAS KONKŪRĀ JSK "DEMORA" - TĀRGALES PAG. "LAIMIŅĀS", VENTSPILS NOV
22-24.07.2011. CSI2*-W/CSIYH1* - RIGA, LAT
22-24.07.2011. CSI2*-W/CSIYH1* - RIGA, LAT - SACENSĪBU PROGRAMMA (LAT)
22.07.2011. LJF RĪKOTĀS SACENSĪBAS JUNIORIEM UN JAUNZIRGIEM CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA 2011 SACENSĪBU PROGRAMMĀ
27.07.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
30.07.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2011- III POSMS
31.07.2011. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2011 - III POSMS
31.07.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2011 - III POSMS
6.08.2011 LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2011.G - 4.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
6.08.2011. TRENIŅSACENSĪBAS KULDĪGAS NOVADA ĪVANDES PAGASTĀ – VISAS DIENAS GARUMĀ - „ZĀĢERI”
6.08.2011. „BURTNIEKU KAUSS 2011”
6-7.08.2011. „ZVIEDRU CEPURES” KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - II POSMS - PRIEKULES NOV., VIRGAS PAGASTS, „STIEBRIŅI”
11-14.08.2011. BALTIC RIDERS TOUR 2011 CSI1*/ CSIYH1*/CSIJY-B - INČUKALNS, LATVIA
13-14.08.2011. IV VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS - JAUNO JĀTNIEKU SKOLA, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV., RĪGAS RAJ
13.08.2011. LJF KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ III POSMA SACENSĪBAS
17.08.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
20.08.2011. „ZVIEDRU CEPURES” KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - III POSMS
20.08.2011. GARKALNES NOVADA UN PIERĪGAS PAŠVALDĪBU KAUSA IZCĪŅA JĀŠANAS SPORTĀ ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ
21.08.2011. TRENIŅU SACENSĪBAS TĀRGALES PAGASTĀ PŪRKALNOS
24.08.2011. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
26-28.08.2011. BALTIJAS KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ -2011 FINĀLS, LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PAJŪGU BRAUKŠANĀ, KOCĒNU KAUSS 2011 PAJŪGU BRAUKŠANĀ - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI, KOCĒNU NOVADS
14.05, 28.05, 18.06, 6.08, [27.08.2011] LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2011.G.
27-28.08.2011. LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2011.G.-5.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
27.08.2011. KOCĒNU KAUSS 2011 KONKŪRĀ - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI
3-4.09.2011. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS (KONKŪRS) - 2011
5-9.09.2011. FEI WORLD DRESSAGE CHALLENGE
10.09.2011. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PONIJU JĀŠANĀ -2011
10.09.2011. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS AMATIERIEM - 2011
11.09.2011. LŠZAA ČEMPIONĀTS JAUNZIRGIEM (DIVCĪŅA) - 2011 - LLU ZMC „MUŠĶI”, OZOLNIEKU NOVADS
17.09.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2011- IV POSMS
18.09.2011. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2011 - IV POSMS
18.09.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2011 – IV POSMS
24.09.2011. SEZONAS NOSLĒGUMA SACENSĪBAS IEJĀDĒ-2011
24-25.09.2011. LJF KAUSA PAJŪGU BRAUKŠANAS SACENSĪBU IV POSMS - „STIEBRIŅI” VIRGAS PAG. PRIEKULES NOV.
24.09.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2011- V POSMS
25.09.2011. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2011 - V POSMS
25.09.2011. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2011 – V POSMS
25.09.2011. LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS PARALIMPISKAJĀ UN SPECIĀLAJĀ OLIMPISKAJĀ IEJĀDĒ
 

=== CITĀS VALSTĪS ===

30.06-3.07.2011. CPEDI3* - CASORATE SEMPIONE, ITALY
30.06-3.07.2011. NORDIC/BALTIC CHAMPIONSHIP CDIO-J/YR/P - MIDDELFART RIDECENTER (MCR), DEN
30.06-3.07.2011. NORDIC/BALTIC CHAMPIONSHIP CSIO-J/Y/P - MIDDELFART RIDECENTER (MCR), DEN
30.06-3.07.2011. CDI 3*/2*/YR/J - SAINT PETERSBURG, RUSSIA
1-3.07.2011. 11TH YOUNG NEIGHBOURS MEETING, CSIU25 A, NATIONAL JUMPING AND DRESSAGE COMPETITIONS - NEUBEEREN (CLOSE TO BERLIN)
1-3.07.2011. CSI3* + CSI1* + CSIYH1* - CORTINA D’AMPEZZO, ITALY
1-3.07.2011. LITHUANIAN OPEN SHOW JUMPING CHAMPIONSHIP. “VMG” CUP – 2011 - DARGUZIAI VILLAGE, KLAIPEDA DISTRICT, LTU
4-10.07.2011. CH-EU-CH-J-YR - COMPORTA, POR
5–10.07.2011. CSI2*/CSICH-A/CSIJ-A/CSIY-A/CSIU25-A/CSIYH1* - EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT 2011 - WIENER NEUSTADT, AUSTRIA
8-10.07.2011. CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-B “BALTIC RIDERS TOUR” - SAINT PETERSBURG, RUS - CANCELED
8-10.07.2011. CSI** SANTANDER - SPAIN
8-10.07.2011. CSI2*-W - RUILA, ESTONIA
9-10.07.2011. SELECTION TRIALS FOR OLYMPIC GAMES LONDON 2012 - AACHEN, GERMANY
9-10.07.2011. SELECTION TRIALS FOR OLYMPIC GAMES LONDON 2012, CSI - AACHEN, GERMANY
12–17.07.2011. CSI2*/CSICH-A/CSIJ-A/CSIY-A/CSIU25-A/CSIYH1* - EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT 2011 - WIENER NEUSTADT, AUSTRIA
13-15.07.2011. CPEDI3* - HARTPURY, GBR
14–17.07.2011. CSI2*, CSIJ-A - FREDENSBORG, DEN
14-17.07.2011. ESTONIAN CHAMPIONSHIPS 2011 (DRESSAGE) RUILA STABLES, KERNU VALD, HARJUMAA, ESTONIA
15-17.07.2011. CSI3*-W ; CSIYH1* - SAINT-PETERSBURG, LENINGRAD REGION, RUS
15-17.07.2011. CSI3*-W ; CSIYH1* - SAINT-PETERSBURG, LENINGRAD REGION, RUS - INVITATION
15-17.07.2011. ŽAGARĖS VYŠNIŲ FESTIVALIS 2011 - ZAGARISKIU VILLAGE, JONISKIO DISTRICT, LITHUANIA
15-17.07.2011. JUMPING INTERNATIONAL 3* VICHY 2011 - FRANCE - COMMUNIQUÉ
19–24.07.2011. CH-EU-YJ - BROHOLM, DEN
6-10, 13-17, [20-24].07.2011. GERA SUMMER MEETING 2011 CSI2*/CSIYH1*/[CSI U25]/CSI AM A + B - GERA, GER
21-24.07.2011. CPEDI2*/Y/J - BISHOP BURTON, GBR
21-24.07.2011. CSI2* - BAKU, AZE
22-24.07.2011. 2011 BALTIC DRIVING CUP, LITHUANIAN DRIVING CHAMPIONSHIP, BALTIC CUP AMATEUR SHOW JUMPING, LAAA DRESSAGE COMPETITION - BENDORIU VILLAGE, VILNIUS DISTRICT, LTU
22-24.07.2011. ZAWODY REGIONALNE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - KLUB SPORTOWY NAD WIGRAMI SP.ZO.O., MIKOŁAJEWO
26-31.07.2011. FEI EUROPEAN PONIES CHAMPIONSHIPS JUMPING, DRESSAGE AND EVENTING CH-EU-P C/D/S, CSIP - JASZKOWO, POL
28-31.07.2011. CSIO2*-W CSIJ-CAT.B/CSIYH1* - MINSK, RATOMKA, BLR
29-31.07.2011. CSI4* - LA CORUñA - CASAS NOVAS, ESP
30-31.07.2011. LUUNJA CUP 2011 - LUUNJA, ESTONIA
3-7.08.2011. CH-M-D YH/CDI3*/CSI2*/CSIYH1*CSI AM A+B - VERDEN, GER
3-7.08.2011. CCI2* & CIC3*-W - MALMÖ, SWEDEN
4–7.08.2011. CSI2* CSIYH1* - ZELTWEG-FARRACH, AUT
5-7.08.2011. CSIOJ/CSI2* - HAMMARÖ, SWE
6-7.08.2011. X KÄRDLA HORSE DAYS - SUMMERS JUMPING COP OF ESTONIAN EQUESTRIAN FEDERATION 2011 - LINNUMÄE RIDING CENTRE, HIIUMAA ISLAND, ESTONIA
11-14.08.2011. CSIO 3* - W - BRATISLAVA, SLOVAK EQUESTRIAN FEDERATION
18-20.08.2011. CSI2* CSIYH1* CSIYJ-B - RANSHOFEN, AUSTRIA
19-21.08.2011. CSI3*/CSIYH1* - KHANTY-MANSIYSK, RUSSIA
19-21.08.2011. CSI 2 * & CSI J – B - LE SIEPI - CERVIA, ITA
19-21.08.2011. CSI2*-W/CSIYH1* - VAZGAIKIEMIS VILLAGE, LITHUANIA
25-28.08.2011. CSI2* CSICH-A CSIJ-A CSIY-A CSIYH1* - MAGNA RACINO-EBREICHSDORF, AUSTRIA
2-5.06, 8-10.07, 22-24.07, 11-14.08, [26-28.08.2011.] RULES FOR BALTIC RIDERS TOUR 2011
26-28.08.2011. CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-B BALTIC RIDERS TOUR 2011 - VAZGAIKIEMIS VILLAGE, LITHUANIA
26-28.08.2011. CSI2*-W - ZHASKOV, UKR
1-4.09.2011. CPEDI4* EUROPEAN PARA EQUESTRIAN DRESSAGE CHAMPIONSHIP - MOORSELE, BEL
1-4.09.2011. CSI 3*-W - PEZINOK, SLOVAK REPUBLIC
2-4.09.2011. CDI-W2* - "OTRADA", MOSCOW REGION, RUS
2-4.09.2011. CSI4* - DONETSK, UKR
3-4.09.2011. OTWARTYCH MISTRZOSTW PODLASIA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - MIKOŁAJEWO, POL
9-11.09.2011. CSI4* / CSIAM-B - CHERNYAKHOVSK, RUS
9-11.09.2011. INTERNATIONAL DRESSAGE COMPETITIONS CDI-W/CDIJY - WROCLAW, POL
16-18.09.2011. CSI 2* CSIYH 1* CSICH-A CSIJ-A - PIBER - KÖFLACH, AUT
22-25.09.2011. INVITATION FOR CSIO YOUTH - PASSO FUNDO – RIO GRANDE DO SUL, BRASIL
22-25.09.2011. CDI-W / CDI2*/ CDIJ / CDIYH - MINSK, RATOMKA, BLR
23-25.09.2011. CIC1*/CIC2*/CIC1*YH /6 YEARS OLD - STRZEGOM, POL
 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX