Rezultāti : ARHĪVS : 2012 : IEJĀDE 2012 :

LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2012 - kopvērtējums

  
LR Ziemas čempionāts iejādē - kopvērtējums






N.p.k. Vārds Uzvārds Zirga vārds Sporta klubs Īpašnieks I posms II posms III posms Kopā:
Rīga Rīga Lielceri
Vidējā balva II



1 AIRISA PENELE RAVELS Z/S "LIELCERI" A.PENELE 68,07
68,95 137,02
2 KRISTĪNA ROZĪTE BRODORS LLU SK K.ROZĪTE
65,26 65,09 130,35
3 JULIJA TKAČOVA ORFEJS JSK "AMBERS" J.TKAČOVA
61,58
61,58
4 TERĒZE PĒTERSONE KIVI SK "MEŽSTRAZDIŅI" J.MEŽNIEKS
57,11
57,11
Mazā balva



1 AGNESE KUKAINE DOUBLE POWER JSK "TEMPERAMENTS" A.KUKAINE
66,75 64,56 131,31
2 GUNDEGA KRĪGERE DONNERWELLE JSK "TEMPERAMENTS" KRĪGERU ĢIMENE
64,12 64,04 128,16
3 OLGA ŠAKUROVA PENTAGON RĪGAS JSK E.MILLERE
62,11 62,63 124,74
4 GUSTAVS MAZBĒRZIŅS CHIKOS SON LIMBAŽU JK Z/S "AKMEŅLAUKI" 55,26
57,89 113,15
5 INGA BISTROVA LORD RUBINSTEIN JSK "AMBERS" A.MURAVSKIS
60,00
60,00
Shēma III



1 LINDA JOSTA CHAMBERMAID JSK "SPORT DE LUX" L.JOSTA 65,00
61,14 126,14
2 TERĒZE ROZENBERGA LORDS RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 62,25
60,88 123,13
3 ALEKSANDRA PANOVSKA CANDIJA RĪGAS JSK M.DZENĪTIS 59,90
59,12 119,02
4 LĪGA BREIKŠA KAILIJA JSK "SPORT DE LUX" L.BREIKŠA 58,63
57,11 115,74
5 INGA BISTROVA RADAMIRA JSK "AMBERS" V.JEFIMOVS 63,82

63,82
6 DAIGA GRĀVĪTE DON GRAFFITI Z/S LIELCERI"" D.GRAVĪTE

58,25 58,25
7 PATRICIJA KOKINA VIMBLDONS Z/S LIELCERI"" I.KOKINA

58,16 58,16
8 MĀRĪTE DAVIDSONE LE CARERA JSS "KLEISTI" M.DAVIDSONE 57,06

57,06




























































LR Ziemas čempionāts iejādē - kopvērtējums
Shēma II



1 GUNDEGA KRĪGERE LANDROSS JSK "TEMPERAMENTS" Z/S "ĶAUPES"
65,86 66,96 132,82
2 AGNESE KUKAINE DIONA HALEJA JSK "TEMPERAMENTS" A.KUKAINE 66,78
65,22 132,00
3 AGNESE KUKAINE KOHINURS JSK "TEMPERAMENTS" A.KUKAINE 65,23
65,65 130,88
4 JŪLIJA (B) EZĪTE HILTONS RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 63,39
63,48 126,87
5 GUSTAVS MAZBĒRZIŅŠ LEDUS LIMBAŽU JK K.NERETNIEKS 54,48
63,48 117,96
6 SABINE (B) IRBE LAVANDA RĪGAS JSK Biedrība "LJF"
56,67 60,29 116,96
7 OLGA ŠAKUROVA LIBRETTO RĪGAS JSK N.ŠAKUROVA
66,16
66,16
8 ENNĪ ŽUKA CALINEROS
D.PĒTERSONE 62,59

62,59
9 LAURA (B) IVANOVA TRAUM-FURST JSK "AMBERS" J.BORISOVA
62,22
62,22
10 ERNESTS PETKEVIČS KVINTA SK "HARMONIJA" J.MEŽNIEKS
61,72
61,72
11 ANNA (B) LAPSA IBARH RĪGAS JSK Biedrība "LJF"
61,72
61,72
12 ERNESTS PETKEVIČS DONRADO SK "HARMONIJA" A.MAINICECE
58,48
58,48
13 ANNA (B) LAPSA IBARH RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 57,70

57,70
14 ANNA ROMAŠEČKINA PASTORS RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 57,07

57,07
15 ELĪNA AUGSTKALNIETE BORDEO SK "HARMONIJA" Biedrība "LJF"
56,36
56,36






























LR Ziemas čempionāts iejādē - kopvērtējums










Shēma II - amatieri




1 ANGELINA (AM) KOSTINA BONDS JSS "KLEISTI" A.KOSTINA
66,52
66,52
2 MARIA (AM) JANSONE RADARS SIA "BURTNIEKU R" SIA "BURTNIEKU R" 64,02

64,02
3 MARIANNA (AM) FROLOVA BETSAIDA SIA "WILDE TRANSPORTS" M.FROLOVA
60,81
60,81
4 AIJA (AM) PATMALNIECE MONTE KRISTO LJAA A.PATMALNIECE

60,72 60,72
5 TATJANA (AM) SOROKINA KAGORS JSS "KLEISTI" T.SOROKINA 59,54

59,54
6 ANNA (AM) ŠČOGOĻA SKIFS
A.ŠCOGOLA 58,45

58,45
Shēma I- amatieri




1 TOMS (AM) PULMANIS PEDĀLE JSS "KLEISTI" Biedrība "LMPF" 63,52
60,86 124,38
2 ZANE (AM) BRIEDE HILMENDA RĪGAS JSK A.MANGALE
63,88 57,59 121,47
3 DAGNIJA (AM) ĀRGULE RIGONDA SK "HARMONIJA" Biedrība "LJF"
63,28
63,28
4 DAIGA (AM) GAVERE KASTILIO Z/S LIELCERI"" A.STRUPIŠS

62,41 62,41
5 SANNA (AM) HAMALA ROKI JSS "KLEISTI" S.HAMALA 61,48

61,48
6 JŪLIJA (AM) PETROVA GVENDA RĪGAS JSK A.MANGALE
59,66
59,66
7 TATJANA (AM) SOROKINA KAGORS JSS "KLEISTI" T.SOROKINA
59,66
59,66
8 INESE (AM) BALTIŅA LAND ROVER Z/S LIELCERI"" I.BALTIŅA

58,45 58,45
9 JOLANTA (AM) LAPIŅA LAVIŅŠ RVA K.PAVĀRE 56,94

56,94






























LR Ziemas čempionāts iejādē jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem
Jaunie jatnieki




1 AGESE RITUMA LĪVIJA SK "REITERI"

54,12 56,14 110,26
2 LIĀNA PELŠE DIMANTS SK "HARMONIJA" A.MAINIECE
61,40
61,40
3 ELZA ZAĶE LĒDIJA JSS "KLEISTI" Biedrība "LMPF" 58,80

58,80
Juniori




1 KSENIJA (JUN) PETROVA MA CHERIE JSK "DRESSUR" K.PETROVA 66,18
63,42 129,60
2 AIGA (JUN) SILAVNIECE LONDAY LIGHT JSK "TEMPERAMENTS" A.KUKAINE
59,01 64,30 123,31
3 LOLLIJA (JUN) LUKAŠOVA AMIGO SK "HARMONIJA" J.TARVIDA 58,33

58,33
4 LAURA (JUN) IVANOVA TRAUM-FURST JSK "AMBERS" J.BORISOVA 57,65

57,65
5 EVERITA (JUN) DAUBURE REMARKS SK "HARMONIJA" Ž.JEGOROVA
56,13
56,13










Bērni




1 JŪLIJA (14) EZĪTE HILTONS RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 66,30
65,78 132,08
2 SABINE (14) IRBE LAVANDA RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 64,91
63,45 128,36
3 LELDE MAIJA (14) LĪCE MI MI JSK "KRIĶI" K.NIKOLAISONE 63,43
56,72 120,15
4 ELZA PATRĪCIJA (14) PARISA HOTELIS JSK "TEMPERAMENTS" A.KUKAINE 57,41
59,05 116,46
5 SINDIJA (13) ALKSNE DIMANTS SK "HARMONIJA" A.MAINIECE 65,37

65,37
6 ANNA (15) LAPSA IBARH RĪGAS JSK Biedrība "LJF"
62,67
62,67
7 KRISTIĀNA (15) ORLOVSKA ROTERDĀMA Z/S LIELCERI"" R.ORLOVSKIS

62,16 62,16
8 KRISTĪNE (15) RUŠTANE KAOGI Z/S LIELCERI"" A.STRUPIŠS

58,45 58,45
9 ANNA (14) MAĻUGA RONDA RĪGAS JSK Biedrība "LJF"
57,16
57,16
10 KRISTĪNE (13) ČERNECKA AMFORA JSS "KLEISTI" Biedrība "LJF" 56,48

56,48
11 ANNA (14) MAZURE LORETTA RĪGAS JSK Biedrība "LJF" 46,20

46,20

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX