Sacensību grafiks : ARHĪVS :

2013

 412809/sac.gr.2013.v28.xls (32.00 KB)

17.09.2013.                                                                                Apstiprinu :
  LJF prezidents                  Agris Blaus

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2013. g.

 

SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
05.01.       05.01.    
06.01.       06.01.    
             
             
12.01.       12.01.    
13.01.       13.01.    
             
             
19.01.       19.01.    
20.01.       20.01.    
             
             
26.01. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Rīga 26.01.    
27.01.       27.01.    
             
             
Februāris
               
02.02.       02.02.    
03.02.       03.02.    
             
             
09.02. * Ziemas čempionāts konkūrā 1.p. Rīga 09.02.    
10.02.       10.02.    
             
             
16.02.       16.02.    
17.02       17.02    
             
             
23.02. * Ziemas čempionāts konkūrā 2.p. Rīga 23.02.    
24.02.       24.02.    
        27.02.-1.03. Maskavas atkl. Čemp. konkūrā - Bitca RUS
        28.02.-3.03. CSI2* Cavaliada Lublin POL
Marts
               
02.03. * Ziemas čempionāts paralimpiskajā iejādē Rīga 1-3.03. CSI3*/CSI AM A+B/ CDI3* - Bremen GER
02.03. * Ziemas čempionāts iejādē 1.p. Rīga 03.03.    
             
             
09.03.       07-10.03. CEL FINAL CSI3*-W LF, CSIJ-A -Warsaw POL
10.03.       10.03.    
             
             
16.03. * Ziemas čempionāts konkūrā 3.p. Rīga 13-17.03. CSI4* - Int Springprüfungen - Braunschweig GER
17.03       17.03    
             
             
23.03.       23.03.    
24.03.       24.03.    
             
             
30.03. * Ziemas čempionāts iejādē 2.p. Rīga 30.03.    
31.03.       31.03.    
             
             
Aprīlis
               
06.04. * Burtnieku pavasaris konkūrā Burtnieki 4-7.04. CSI2*/ CSIYH1* - RANSHOFEN AUT
06.04.       07.04.    
07.04.            
             
13.04.       11-14.04. CSI2* / CSIYH1* - Linz AUT
14.04.       14.04.    
             
             
20.04       20.04.    
21.04.       21.04.    
             
             
27.04.       24-28.04. Rolex FEI World Cup™ Jumping 2012/2013 Final SWE
28.04.       26-28.04. CSI1*,CSICh-A, CSIYH1* Zhashkiv UKR
28.04.            
             
Maijs
03-05.05 * Baltic cup 2013 un LJF kauss konkūrā 1.p. Babīte        
04.05. * Sezonas atklāšanas sacensības un Rīgas čemp. iejādē Rīga 04-05.05. Carriage driving - Vastse Kuuste EST
05.05.       05.05.    
             
11.05            
11.05.   JJS sacensības konkūrā Inčukalns 11.05.    
12.05.       12.05.    
             
             
18.05. * LJF kauss iejādē 1.p. Rīga 17-19.05. CSI1*,CSICh-A, CSIYH1*,CSIj-A Zhashkiv UKR
18.05. * Valmieras kauss Valmiera 17-19.05. CSI2*-W/ CSIYH1*/ CSIJ-A/ CSIY-A Vazgaikiemis LTU
        17-19.05. Carriage driving Baltic Cup LTU
             
25.05. * Garkalnes novada kauss konkūrā Garkalne 23-26.05. CSIJ-B,CSIO3*-NC,CSIYH1* Minsk BLR
26.05.       24-26.05. CSI1*,CSIJ-B,CSIYH1* Ruila EST
             
             
Jūnijs
               
01.06. * LJF kauss iejādē 2.p. Rīga 30.05-02.06. CSI1*,CSIJ-B,CSIYH1* Ruila EST
01.06.   Zāgkalnu kauss Renda 30.05-02.06. CSIO5*-NC, CSIYH1* Moscow,Bitsa RUS
        02.06. Carriage driving - Juurimaa EST
08.06. * Pajūgu braukšana Kalvene      
08-09.06. * LR čempionāts konkūrā pieaugušajem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem Rīga 5-9.06. СSI2* - Konakovo, Tver region RUS
09.06.       09.06.    
             
             
13.06. * Latvijas Jaunatnes olimpiāde 2013 konkūrā un iejādē Ventspils 13-16.06. CSI4*, CSIYH1* Moscow,Bitsa RUS
15.06. * Mārupes kauss Tiraine 16.06.    
             
        20-23.06. CSI2*-W, CSICh-A, CSIJ-A ,Otrada RUS
22.06.   Lāčpleša kauss konkūrā Lielvārde 22.06. ŽAGARĖ DRESSAGE CUP (indoor) LTU
22.06.       22-23.06. ŽAGARĖS TAURĖS KONKŪRŲ VARŽYBOS LTU
        22-23.06. Carriage driving - Tartu Lunnja EST
29.06. * LJF kauss paralimpiskajā iejādē Rīga      
29.06. * LJF kauss konkūrā 2.p. Rīga 29.06.    
30.06. * LJF kauss ponijiem un amatieriem 2.p. Rīga 30.06.    
             
             
Jūlijs
               
06-07.07. * LR čempionāts iejādē Rīga 04-07.07. CSI3*-W, CSIYH1* St.Petersburg, Derby cl RUS
06.07. * Demoras kauss konkūrā Ventspils 06.07. Carriage driving - Reiu EST
             
             
13.07.       11-14.07. CSI2*, CSIJ-B, CSIYH1* St.Petersburg RUS
13.07. * LJF kauss konkūrā 3.p. Rīga 14.07.    
14.07 * LJF kauss ponijiem un amatieriem 3.p. Rīga      
             
20.07.   Apes kauss Ape 18-21.07. CSI2*-W/CSIYH1* Zagare LTU
20-21.07.   Vislatvijas Zirgu dienas Inčukalns      
21.07.       20-21.07. Carriage driving NC- Rapla EST
             
             
26-28.07. * CSI2*-W/CSIYH1* Riga Rīga 26-28.07. CSI2*-W/CSIYH1* Riga LAT
28.07.       28.07.    
             
             
Augusts
               
03.08. * Burtnieku kauss konkūrā Burtnieki 03-04.08. Carriage driving - Hiiumaa EST
03.08. * LJF kauss iejādē 3.p. Rīga 04.08.    
03.08.   Cesvaines kauss konkūrā Cesvaine      
             
09-11.08. * "Baltic Open" sacensības konkūrā Inčukalns      
10.08. * LJF kauss pajūgu braukšanā 3.p. Tilža 10.08.    
        11.08.    
             
17.08. * LR čempionāts paralimpiskajā iejādē Rīga      
17.08. * LJF kauss iejādē 4.p. Rīga 15-18.08.    
17-18.08. * LR čempionāts jaunzirgiem, ponijiem, amatieriem Rīga 18.08.    
             
22-25.08. * Baltijas Kauss 3.p. un LR čempionāts pajūgu braukšanā Kocēni      
24.08. * Kocēnu kauss konkūrā 2013 Kocēni 22-25.08. CSI2*, CSIYH1* Moscow reg., Levadia RUS
25.08. * Kamenes kauss poniju jāšanā konkūrā Baldone 25.08.    
             
31.08            
31.08   Arizonas kauss 2013 konkūrā Ventspils 30.08.-01.09. CSI2*-W,CSIJ-A,CSIY-A,CSIYH1*Vazgaikiemis LTU
31.08.-01.09.   "Latvijas zirgu audzētāju dienas" /Latvian warmblood horse show 2013 Mušķi 30.08.-01.09. CSI5*-W Donetsk UKR
Septembris
               
01.09. * LJF kauss iejādē 5.p. Rīga 01.09.    
             
        05-09.09. CSI5*-W Donetsk UKR
07.09. * Baltijas Cerību kauss konkūrā Lielceri 6-8.09. CSI2*-W/ CSICh-A/ CSI YH 1* - PEZINOK SVK
07.-08.09.   FEI World Dressage Challenge Riga 06-08.09. CSI4*, CSIAm-B Cherrnyakhovsk RUS
             
        12-15.09. CSI4* - Donaueschingen GER
14.09.   JJS sacensības konkūrā Inčukalns 12-15.09. CSIO3*-W , CSIYH1* Celje SLO
15.09.       13-15.09. Carriage driving Baltic Cup Final EST
             
21.09.            
21.09. * LJF kauss konkūrā 4.p. Rīga 21.09.    
22.09. * LJF kauss ponijiem un amatieriem 4.p. Rīga 22.09.    
             
             
28.09. * LJF kauss pajūgu braukšanā 4.p. Rīga 28.09.    
29.09.       29.09.    
             
             
Oktobris
               
05.10.       04-06.10. CSI2*-W/ CSIYH1*/ CSIY-A Tallinn EST
06.10.       06.10.    
             
             
12.10.       10-13.10. CSI2*/ CSIYH1* Siauliai LTU
13.10.       13.10.    
             
             
19.10. * Rīgas pilsētas atklātais čempionāts iejādē Rīga 19.10.    
20.10.       20.10.    
             
             
26.10. * Rīgas pilsētas atklātais čempionāts konkūrā Rīga 25-27.10. CSI1*/CSIYH1*/CSIJ -B/CSICh-А - Ratomka BLR
26.10.       27.10.    
             
        31.10.-3.11. CSI3*/CSIYH1*/CSI-Am A + B - München GER
Novembris
               
02.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Rīga 03-05.11. CSI3* , CSIYH1* Leszno POL
02.11.       03.11.    
             
             
09.11.       09-11.11. CSI3*-W , CSIYH1* Leszno POL
10.11.       10.11.    
             
             
16.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Rīga 15-17.11. CSI2* , CSIYH1* Celje SLO
16.11.       17.11.    
             
             
23.11.       23.11.    
24.11.       24.11.    
             
             
30.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Rīga 30.11.    
             
Decembris
               
01.12.       01.12.    
             
             
07.12.       5-8.12. CAVALIADA POZNAN 2013 - CSI3*W/CSIJ-A POL
08.12.       08.12.    
             
             
14.12.       12-15.12. CSI-2* & CSI-YH1* – Roosendaal NED
15.12.       15.12.    
             
             
21.12.       19-22.12. Frankfurter Festhallenreitturnier 2013 GER
22.12.       22.12.    
             
             
28.12.       28.12.    
29.12.       29.12.    
             
             
 
  * - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2013  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX