Sacensību grafiks : ARHĪVS :

2014

 413825/sac.gr.2014.v27.xls (32.50 KB)

 

20.11.2014.                                                                                                                                                                                    Apstiprinu :    
LJF prezidents Agris Blaus  
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2014. g.
               
 
SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
04.01.       04.01.    
05.01.       05.01.    
             
11.01.       11.01.    
12.01.       12.01.    
             
18.01.   Pajūgu braukšana - Ziema 2014 Rīga 18.01.    
19.01.       19.01.    
             
25.01. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Rīga 25.01.    
26.01.       26.01.    
             
Februāris
               
01.02.       01.02.    
02.02.       02.02.    
             
08.02. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Rīga 08.02.    
09.02.       09.02.    
             
15.02. * LR Ziemas čempionāts paralimpiskajā iejādē Rīga 15.02.    
16.02.   Pajūgu braukšana - Ziema 2014 Rīga 13.-16.02. CSI2*, CSIYH1*, Maskavas apg.NEP "RUS" RUS
             
22.02. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Rīga 22.02.    
23.02.       20.-22.02. CSI3* , Sopot POL
             
Marts
               
01.03. * LJF Ziemas čempionāts iejādē 1.posms Rīga 01.03.    
02.03.       02.03.    
             
08.03. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Rīga 08.03.    
09.03.       06-09.03. CSI2*, CSIJ-A, Lublin POL
             
15.03. * LJF Ziemas čempionāts iejādē 2.posms Rīga 15.03.    
16.03.       13.-16.03. CSI3*-W LF, CSIJ-A, Warsaw POL
             
22.03. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Rīga 22.03.    
23.03.       23.03.    
             
29.03.       29.03.    
30.03.       30.03.    
             
Aprīlis
04.04. * CAI1* - H1, H2, P1, P2 - starpt. sac. pajūgu braukšanā Ķekava   04.04. CAI1* - H1, H2, P1, P2 - int.comp.driving - Ķekava LAT
05.04. * LJF Ziemas čempionāts iejādē 3.posms Rīga 05.04.    
05.04. * Burtnieku pavasaris konkūrā Burtnieki 06.04.    
06.04. * CAI1* - H1, H2, P1, P2 - starpt. sac. pajūgu braukšanā  un Ziema 2014 Ķekava 06.04. CAI1* - H1, H2, P1, P2 - int.comp.driving - Ķekava LAT
12.04.       12.04.    
13.04       13.04    
             
19.04.   Ozoli Eko Lieldienu kauss 2014 Babīte 19.04.    
20.04.       20.04.    
             
26.04.   Valmieras kauss Valmiera 26.-27.04. Carriage driving - Hevosopisto/Ypäjä FIN
27.04. * LJF kauss iejādē 1.posms (sezonas atklāšanas sac.) Rīga 26.-27.04. Baltic Dressage League - Ratomka BLR
             
Maijs
               
03.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms (sezonas atklāšanas sac.) Rīga 01.-05.05. CSIAm-B,CSICh-A,CSIJ-B, Maskavas apg. RUS
04.05. * LJF kauss konkūrā ponijiem un amatieriem 1.posms (sezonas atklāšanas sac.) Rīga 01.-04.05. CSIO3* Celje SLO
             
09.-11.05. * Baltic Cup 2014 Babīte 08.-11.05. CSIO4* Linz AUT
10.05. * Pajūgu braukšana Tērvete 08.-11.05. CSIO3*-NC Drammen NOR
             
17.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Rīga 15.-18.05. CSIO3* Copenhagen DEN
18.05. * LJF kauss konkūrā ponijiem un amatieriem 2.posms Rīga 18.05.    
             
24.05. * Inčukalna pavasaris Inčukalns 22.-25.05. Ruila Spring Tour EST
24.05. * LJF kauss iejādē 2.posms Rīga 22.-25.05. CSI3*, CSIYH1*, Konakovo RUS
24.05. * LJF kauss paralimpiskajā iejādē 1.posms Rīga 24.-25.05. Carriage driving - Loimura/Loimaa FIN
             
31.05. * Zāgkalnu kauss konkurā Renda 29.05.-01.06. CSIO4* Maskava, Bitsa RUS
01.06       29.05.-01.06. CSIO3* Lisbon POR
             
             
Jūnijs
               
07.-08.06. * LR čempionāts konkūrā pieaugušajem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem Rīga 05.-08.06. CSIO3*-NC Sopot POL
07.06.   Ercenu Kauss iejādē Carnikava 08.06.    
             
14.06. * LR čempionāts paralimpiskajā iejādē Rīga 12.-15.06. CSI4*,CSIYH1*,Maskavas apg.NEP "RUS" (Levadia) RUS
13.-15.06. * Baltic Dressage League 2014 Jaunmārupe 13.-15.06. Baltic Dressage League 2014 LAT
14.06. * Garkalnes novada kauss konkūrā Garkalne 13.-15.06.    
15.06. * Demoras kauss 2014 Ventspils      
             
21.06. * LJF kauss iejādē 3.posms Rīga 18.-22.06. CSI3*-W, Maskava,Otrada RUS
21.06. * Mārupes kauss Tīraine      
             
28.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Rīga 26.-29.06.    
29.06. * LJF kauss konkūrā ponijiem un amatieriem 3.posms Rīga 29.06.    
             
Jūlijs
               
05.-06.07.   Zirgu Dienas 2014 Inčukalns 03.-06.07. CSIO3*-W-NC Budapest HUN
06.07.       03.-06.07. CSI3*-W,S-Pēterburga,Derbi RUS
        04.-06.07. Baltic Driving League 2014 EST
12.07. * LJF kauss iejādē 4.posms Rīga 10.-13.07 CSIO3* Prague CZE
12.07. * LJF kauss paralimpiskajā iejādē 2.posms Rīga 10.-13.07 CSI2*, CSIYH1*,Leningradas apg., RUS
12.07.   Čiekurkalnu kauss 2014 Limbaži 11.-13.07 Carriage driving - SRS/Teerisalo FIN
12.07.   Lāčplēša kauss 2014 Lielvārde 13.-15.07 Carriage driving - Urhu/Urjala FIN
             
19.07.   Viktorijas kauss Inčukalns 17.-20.07. Baltic Jumping League 2014 - Žagare LTU
        18.-20.07. Baltic Dressage League - Vaana EST
             
25.-27.07. * CSI2*-W/CSIYH1* Riga Rīga 25.-27.07. CSI2*-W/CSIYH1* Riga LAT
25.-27.07. * Pajūgu braukšana - Baltijas Valstu sadraudzības sacensības Ķekava      
        31.07-03.08 CSI2*-YH Ekaterinburg RUS
31.07-03.08. * (ATCELTAS) CSIO2* Inčukalns 31.07-03.08 (CANCELED) CSIO2* Inchukalns LAT
Augusts
02.08.   Cesvaines kauss Cesvaine        
02.-03.08. * Drostalu kauss Iecavas nov. 01.-03.08. Husr/Savijärvi (SM) FIN
02.08. * LJF kauss paralimpiskajā iejādē 3.posms Rīga 01.-03.08. Baltic Driving League 2014 LIT
02.-03.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Rīga 03.08.    
             
             
             
09.08. * LJF kauss konkūrā 4.posms Rīga      
10.08. * LJF kauss konkūrā ponijiem un amatieriem 4.posms Rīga 07.-10.08. CSI3*-W Bratislava SVK
09.-10.08. * LJF kauss pajūgu braukšanā Tilža   CSI3*-YH Khanty-Mansiysk RUS
             
16.08. * (ATCELTAS) Burtnieku kauss konkūrā Burtnieki 14.-17.08. CSIO3* Helsinki FIN
17.08.       14.-17.08. CSI2*-W Vazgaikiemis LTU
        15.-17.08. Baltic Dressage League – „ Audruvis” LTU
             
22.-24.08. * Baltic Driving League 2014, Nac.čemp. pajūgu braukšanā Kocēni 22.-24.08. Baltic Driving League 2014 LAT
22.08. * Kocēnu kauss 2014 iejādē Kocēni 21.-24.08. World Equestrian Games FRA
23.08. * Kocēnu kauss 2014 konkūrā Kocēni 21.-24.08. (CANCELED) CSI2*, CSIYJ-B, Vazgaikiemis LTU
23.08.   (ATCELTAS) Ercenu kauss konkūrā Carnikava      
             
30.-31.08. * LR čempionāts konkūrā jaunzirgiem, ponijiem un amatieriem Rīga 30.08.    
31.08.       31.08.    
             
Septembris
02.-03.09. * FEI World Dressage Challenge Rīga   04.-07.09. WEG: World Championship FRA
06.-07.09. * Baltic Jumping League 2014 Rīga 06.-07.09. Baltic Jumping League 2014 - Rīga LAT
06.09. * Pajūgu braukšana Kalvene 05.09. Carriage driving - SRK14/Hevosopisto FIN
             
13.09. * LJF kauss iejādē 5.posms Rīga 11.-14.09. (CANCELED) CSI4*, CSIAm-A Chernyahovsk RUS
13.09. * LJF kauss paralimpiskajā iejādē 4.posms Rīga 12.-14.09. Carriage driving - LoimURa/Loimaa FIN
        13.-14.09. Baltic Jumping League 2014 — RUILA EST
             
20.09.   Zelta Rudens 2014 Inčukalns 18.-21.09.    
20.-21.09. * LJF kauss pajūgu braukšanā - pārcelts uz 27-28.09.2014. Priekule 21.09.    
             
27.09.   Čiekurkalnu rudens 2014 Limbaži 27.09.    
27.09.   Zāgkalnu rudens kauss konkūrā Renda 28.09.    
27.-28.09. * LJF kauss pajūgu braukšanā Priekule      
Oktobris
               
04.10.       03.-05.10. CSI3*-W, CDI1* Tallinn Horseshow EST
05.10.       05.10.    
             
11.10.       11.10.    
12.10.       09.-12.10. CSI2*-W, Šauliai LTU
             
18.10.       18.10.    
19.10.       19.10.    
             
25.10.       25.10.    
26.10.       23.-26.10. CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A BLR
             
Novembris
               
01.11.       01.11.    
02.11.       02.11.    
             
08.11.       08.11.    
09.11.       07.-09.11. CSI3*-W, Leszno POL
             
15.11.       15.11.    
16.11.       16.11.    
             
22.11.       21.-23.11. CSI2*,CSIYH 1* ,Celje SLO
23.11.       21.-23.11. CSI1*, CSIYH1*, CSIAm, Leszno POL
             
29.11.       27-30.11. CSI2*, CSIJ-A,CSICh-A, Jackowo POL
30.11.       28.-30.11. CSI2*-W ,Celje SLO
             
Decembris
               
06.12.       06.12.    
07.12.       04.-07.12. CSI3*-W, Poznan POL
             
13.12. * Rīgas pilsētas atklātais čempionāts konkūrā Rīga 13.12.    
14.12. * Rīgas pilsētas atklātais čempionāts iejādē Rīga 14.12.    
             
20.12.       20.12.    
21.12.       21.12.    
             
27.12.       27.12.    
28.12.       28.12.    
             
 
  * - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2014  
     

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX