JAUNUMI
REZULTĀTI
KONKŪRS
IEJĀDE
PAJŪGU BRAUKŠANA
PARALIMPISKĀ IEJĀDE
LR SPORTISTU IZPILDĪTĀS SPORTA KLASES
LATVIJAS REPUBLIKAS LABĀKAIS JĀTNIEKS
ARHĪVS
SACENSĪBU GRAFIKS
NOLIKUMI
NOTEIKUMI
KURSI UN SEMINĀRI
GALERIJA
LJF BIEDRI
KĀ IESTĀTIES LJF
LJF DARBĪBAS STRUKTŪRA
LJF STRUKTŪRU NOLIKUMI
JĀŠANAS SEKCIJAS
PADOMES
KOMISIJAS
TIESNEŠI
STJUARTI
TRENERU SERTIFIKĀCIJA
LJF ĒTIKAS KODEKSS
LJF PADOMNIEKI UN KOORDINATORI
LJF IZPILDINSTITŪCIJA
LJF STATŪTI
SARAKSTI
VETERINĀRIJA
ANTIDOPINGS
KONTAKTI
Rezultāti
:
ARHĪVS
:
2014
:
Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2014
:
AMATIERI
Amatieri- konkūrs II gr.
Dalībnieks
Sporta klubs
1
Laima Lāce
367
Z/S Tīraines Staļļi
2
Sabīne Andersone
320
Z/S Lielceri
3
Olga Šellere
288
SK Telfas
4
Kate Ansone
224
RJSK Sport De Lux
5
Kristīne Baradovska
183
JSK Princis
6
Jaroslavs Trubanovs
157
JSK Princis
7
Gelinta Egendorfa
143
JSK Demora
8
Aija Pope
132
Z/S Tīraines Staļļi
9
Linda Josta
90
RJSK Sport De Lux
10
Katrīna Buša
76
Z/S Tīraines Staļļi
Amatieri- konkūrs I gr.
1
Elīna Kandevica
346
SK Mežezeri
2
Unda Egendorfa
162
JSK Demora
3
Anna Romašenko
92
SK Mežezeri
4
Linda Ansone
91
JSK Princis
5
Kristiāna Ozoliņa
85
Saldus JSS
6
Linda Sudāre
82
JJS
7
Kitija Līniņa
71
Saldus JSS
8
Anastasija Loginova
68
Rīgas Jātnieku Klubs
9
Marta Smilga
59
JSK Temperaments
10
Jolanta Ādamsone
55
Z/S Ozoliņi
Amatieri- iejāde II gr.
Dalībnieks
Sporta klubs
1
Līga Ģīle
362
JSK"Temperaments"
2
Daiga Grāvīte
243
ZS"Lielceri"
3
Laima Lāce
168
ZS"Tīraines staļļī"
4
Olga Koroļenko
114
JSK"Temperaments"
5
Marianna Bondare
104
RJSK
6
Daiga Ramiņa
88
Tukuma JSK
7
Edīte Vāgnere
82
JSK"Zelta pakavs"
8
Kristiāna Politere
78
SK"LLU"
9
Ieva Aleksandrova-Eklone
76
ZS"Ekvi"
10
Sabīne Mutule
72
ZS"Lielceri"
Amatieri- iejāde I gr.
1
Dina Endziņa
165
JSK"Temperaments"
2
Laima Lāce
144
ZS"Tīraines staļļī"
3
Dagnija Druva
102
LSVK"Harmonija"
4
Katrīne Buša
91
ZS"Tīraines staļļī"
5
Katrīna AnnaKrūklīte
77
SIA "Zirgaudzētava Kocēni"
6
Kristiāna Kuzmane
71
ZS"Tīraines staļļī"
7
Evita Avena
51
SIA "Core Division"
7
Linda Ansule
51
ZS"Lielceri"
9
Sandra Kromane
35
RJSK
10
Kristīne Baradovska
33
JSK"Princis"
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai.
LASĪT VAIRAK
X