Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : IEJĀDE 2015 : LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2015 - kopvērtējums :

Pieaugušie, OC, AM

LJF Ziemas čempionāts iejādē

      Kopvērtējums      
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks I posms II posms III posms Kopā:  
14.03. 28.03. 11.04.  
Vidējā balva II                  
1 Terēze  Rozenberga Kivi LSVK "Harmonija" J.Mežnieks 64.34   68.88 133.22  
Mazā balva                   
1 Linda Josta Chambermaid SIA "IES" L.Josta   64.25 68.08 132.33  
2 Kristīne Lisovska Chardonnay JSK "Kriķi" E.Treibergs 62.68   64.88 127.56  
3 Oksana Žguna Goldvejs JSK "Laimīgais pakavs" O.Žguna 60.35   61.29 121.64  
Shēma III                  
1 Terēze  Rozenberga Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece   66.54 68.33 134.87  
2 Linda  Lejiete Rikardo JSK "Ambers" A.Muravskis   64.69 67.96 132.65  
3 Indra  Gabaliņa Crystal JSS "Kleisti" I.Gabaliņa 64.12   66.63 130.75  
4 Elza Zaķe Legolass JSK "EquiLat" G.Zonbergs 64.31   65.04 129.35  
5 Airisa  Penele Landino Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri"   61.97 66.83 128.8  
6 Aija Patmalniece MonteKristo RJSK "Sport de Lux"" A.Patmalniece 63.73   62.96 126.69  
7 Olga  Korolenko Raskanio JSK "Temperaments" L.Gustsone 61.23 59.25   120.48  
8 Agnese Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine 63.73     63.73  
9 Angelīna  Kostina Bonds JSS "Kleisti" A.Kostina 62.21     62.21  
10 Iveta  Andersone Bugatti Mēmeles JSK I.Andersone 57.65     57.65  
                     
                     
Shēma II - OC                    
1 Terēze (OC) Rozenberga Kvarc LSVK "Harmonija" A.Janovskis   67.25 68.59 135.84  
2 Anna  (OC) Vainute Dragūns JSK "Reiteri" K.Zauers   66.08 65.86 131.94  
3 Laima (OC) Lāce Dustinov V Z/s "Tīraines staļļi" G.Šumska-Žagata 66.17   65.47 131.64  
4 Ilva (OC) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece   65.92 65.63 131.55  
5 Inese (OC) Tomase Eldīvo JSS "Kleisti" I.Tomase 64.92 65.67   130.59  
6 Sabīne (OC) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma   65.58 65 130.58  
7 Agnese (OC) Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine   63.17 65.08 128.25  
8 Beāte (OC) Jurševska Rigonda LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF"   59.5 60.55 120.05  
9 Elza (OC) Timofejeva Kigē Z/s "Ekvi" E.Birzniece   54.17 54.53 108.7  
10 Katrīne (OC) Buša Lamora Z/s ""Tīraines staļļi" Z/s ""Tīraines staļļi" 56     56  
11 Gundega  (OC) Gerķe Princese Ipola Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"   52.5   52.5  
                     
Shēma II - AM                    
1 Līga (AM) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine   67.92 67.34 135.26  
2 Laima (AM) Lāce Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi" 66.25 67.92   134.17  
3 Linda (AM) Ansule Weimāra Z/s "Lielceri" I.Toropova 64.17 65.92   130.09  
4 Jeļena (AM) Borisova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Borisova   65 64.3 129.3  
5 Kristiāna (AM) Kuzmane Wallace Z/s ""Tīraines staļļi" S.Strāķe   65.67 63.05 128.72  
6 Marianna (AM) Bondere Ronda RJSK Biedrība "LJF"   64.5 62.66 127.16  
7 Daiga (AM) Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 63.67 63.25   126.92  
8 Tatjana (AM) Sorokina Kagors JSS "Kleisti" T.Sorokina 61.75 63.92   125.67  
9 Dagnija (AM) Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva   63.83 61.25 125.08  
10 Iveta (AM) Titova Kvatro SK "GKSPORT" Krīgeru ģimene 61.67 63   124.67  
11 Elza Alma (AM) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis   62.67 61.8 124.47  
12 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone   60.75 60.86 121.61  
13 Anastasija (AM) Morozova Karaoke RJSK  A.Morozova   59.17 61.48 120.65  
14 Madara (AM) Bojare Princese Ipola Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"   59.92 55.08 115.00  
                     
                     
Shēma I OC                  
1 Agnese (OC) Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis   69.4 69.63 139.03  
2 Gundega (OC) Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva   68.28 68.98 137.26  
3 Agnese (OC) Kukaine Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine   64.22 68.7 132.92  
4 Liāna (OC) Pelše Kandass LLU sporta klubs LLU   66.03 66.11 132.14  
5 Maija (OC) Briška H-Duce JSK "Laimīgais pakavs" T.Pavlova 63.89 64.91   128.8  
6 Nauris (OC) Klāviņš Prestižs JSK "Telfas" O.Šellere   62.41 61.76 124.17  
7 Maija (OC) Briška Bella Donte JSK "Laimīgais pakavs" M.Briška   60.52 61.76 122.28  
8 Gundega (OC) Krīgere Doroteja SK "GKSPORT" V.Laicāne 66.2     66.2  
9 Maksims  (OC) Kadnikovs Kruizs RJSK Biedrība "LJF" 59.81     59.81  
10 Olga (OC) Šellere Sharon 163 JSK "Telfas" V.Roze 59.72     59.72  
11 Elīna (OC) Kaimiņa Agave SK "Mustangs" I.Visendorfa 59.44     59.44  
                     
                     
Shēma I AM                   
1 Dina (AM) Endziņa Boulahrouz JSK "Temperaments" D.Endziņa   63.62 68.15 131.77  
2 Liene (AM) Cepurīte Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi"   64.57 66.67 131.24  
3 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata   64.66 66.57 131.23  
4 Iveta  (AM) Daubure Lapsa Lalu LSVK "Harmonija" A.Mainiece   62.76 66.48 129.24  
5 Kristiāna (AM) Politere Coltons LLU sporta klubs LLU 63.7 63.36   127.06  
6 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece 61.67   65.09 126.76  
7 Līva (AM) Girgensone-Čačka Cor Meum SK "Mustangs" L.Girgensone-Čačka 59.63   65.93 125.56  
8 Elizabete (AM) Sorokina Cuba LSVK "Harmonija" D.Druva 61.3 63.02   124.32  
9 Sabīne (AM) Andersone Caruzo Z/s "Lielceri" S.Andersone 63.33 59.57   122.9  
10 Katrīne (AM) Buša King of the dance Z/s "Tīraines staļļi" I.Andrusa   68.62   68.62  
11 Beāte (AM) Barčevska-Mukāne Dunava JSK "Mežstrazdiņi" Z/s "Erlain"     66.67 66.67  
12 Kristiāna (AM) Orlovska Roterdāma Z/s "Lielceri" K.Orlovska     66.39 66.39  
13 Inara (AM) Krūmiņa Roleksa JSS "Kleisti" O.Sirotenko 63.43     63.43  
14 Anna (AM) Veidemane Dālija JSK "Mežstrazdiņi" Z/s "Erlain" 63.24     63.24  
15 Elizabete (AM) Dambe Krokuss JSK "Telfas" E.Dambe     62.96 62.96  
16 Diāna (AM) Kokoreviča Poertoriko Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"     62.69 62.69  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX