Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : IEJĀDE 2015 : 11.04.2015. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2015 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem - „Kleisti”, Rīga :

Shēma I OC, AM

 

LJF Ziemas čempionāts iejādē - III posms

       
Rīgā, 2015. gada 11. aprīlī   REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis H Tatjana Maļikova  
                Tiesnesis C Irina Ludina    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
H % vieta C % vieta
Shēma I AM        
1 Dina (AM) Endziņa Boulahrouz JSK "Temperaments" D.Endziņa 185.0 68.52 1 187.0 69.26 1 4 368.0 68.15
2 Beāte (AM) Barčevska-Mukāne Dunava JSK "Mežstrazdiņi" Z/s "Erlain" 179.0 66.30 4 181.0 67.04 3   360.0 66.67
3 Liene (AM) Cepurīte Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi" 181.0 67.04 2 179.0 66.30 5   360.0 66.67
4 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata 176.0 65.19 7 183.5 67.96 2   359.5 66.57
5 Iveta  (AM) Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece 181.0 67.04 2 178.0 65.93 6   359.0 66.48
6 Kristiāna (AM) Orlovska Roterdāma Z/s "Lielceri" K.Orlovska 179.0 66.30 4 179.5 66.48 4   358.5 66.39
7 Līva (AM) Girgensone-Čačka Cor Meum SK "Mustangs" L.Girgensone-Čačka 178.0 65.93 6 178.0 65.93 7   356.0 65.93
8 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece 175.0 64.81 8 176.5 65.37 8   351.5 65.09
9 Elizabete (AM) Dambe Krokuss JSK "Telfas" E.Dambe 169.0 62.59 11 175.0 64.81 9 4 340.0 62.96
10 Diāna (AM) Kokoreviča Poertoriko Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi" 173.5 64.26 9 165.0 61.11 10   338.5 62.69
11 Kristiāna (AM) Politere Coltons LLU sporta klubs LLU 173.0 64.07 10 163.0 60.37 11   336.0 62.22
Shēma I OC                          
1 Agnese (OC) Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis 186.0 68.89 1 190.0 70.37 1   376.0 69.63
2 Gundega (OC) Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva 186.0 68.89 1 186.5 69.07 2   372.5 68.98
3 Agnese (OC) Kukaine Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine 185.0 68.52 3 186.0 68.89 3   371.0 68.70
4 Liāna (OC) Pelše Kandass LLU sporta klubs LLU 178.0 65.93 4 179.0 66.30 4   357.0 66.11
5 Maija (OC) Briška H-Duce JSK "Laimīgais pakavs" T.Pavlova 168.0 62.22 6 175.5 65.00 5   343.5 63.61
6 Nauris (OC) Klāviņš Prestižs JSK "Telfas" O.Šellere 166.5 61.67 7 167.0 61.85 6   333.5 61.76
7 Maija (OC) Briška Bella Donte JSK "Laimīgais pakavs" M.Briška 169.0 62.59 5 164.5 60.93 7   333.5 61.76
                             
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale                    
               Sekretēre ___________________ T.Sadovina                    

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX