Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 4.07.2015. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - Zirgaudzētava “Kocēni”, Valmiera :

Maršruts Nr.2. – 115cm (Art.238.2.2.) sacensības ar vienu pārlekšanu uz laiku

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE 2015 Bitmap
Bitmap
2015. gada  4 jūlijs
Konkūrs
Maršruts Nr.2. – 115cm (Art.238.2.2.)  Distance 353 m Laika norma  92 sek
sacensības ar vienu pārlekšanu uz laiku
04.07.2015 14:55
  Jātnieka vārds,uzvārds Zirga vārds Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Pašvaldība Soda p-ti Laiks Soda p.par laiku Kopā Punkti
Sabīne Siliņa Kalgari LAT Tumši bēra Kardināls Smak J.Mežnieks Ropažu novads 0 82.15 0 1  
Karolina Koročkina Caandria KW Ruda Triple Grandeur K. Koročkina Jūrmalas pilsēta 0 79.58 0 0  
Krista Lorberga Vaļhora LAT   LS1563 Vibors Horist N. Pokhil Rīgas pilsēta 0 88.38 0 0  
Monta Pareiza Kaffe LAT Bēra Stolp.Castello Fedijs Saldus JSS Saldus novads 0 84.58 0 0  
Mārtiņš Pilders Picaso LAT Sirma A Pikachu de Muze Kopernik N. Dreimane Kuldīgas novads 0 84.21 0 0  
VI Beāta Laseviča Rokoko LAT Ruda Rikardo Colano 2 E.Lasevičs Babītes novads 4 76.51 0 4 16
7 Sidnija Freimane Amadeo LAT Sirma Ako II Limits S.Pētersone Talsu novads 4 83.08 0 4 15
8 Elīna Kaimiņa Lagūna-N LAT Bēra Land - Lover Gotārs SIA IGL Serviss Burtnieku novads 4 85.20 0 4 14
9 Linda Pilpe Belcanto LAT Bēra Bastejs Kovbojs Māra Pilpe Raunas novads 4 85.85 0 4 13
10 Valters Celms Karero LAT Bēra DH15Stolpengardens Castello                                    LJF HL Lambordzini LJF Rīgas pilsēta 4 86.25 0 4 12
11 Beate Bruksle Gvendolīne LAT Salni ruda Gvidons Velūrs Dzintra Blūma Rīgas pilsēta 4 91.74 0 4 11
12 Aleksandra Voitenko Kalgaro LAT Ruda Kapričo H218Gepatīts A.Voitenko Rīgas pilsēta 4 92.59 1 5 10
13 Sindija Samohvalova Sindi Wind Tīrasiņu  Bēra Temple Wind Zambor S. Samohvalova  Cēsu novads 8 74.38 0 8 9
14 Anna Ruķere Agretta LAT Bēra Arettino Guido Raimonds Ruķeris Ķekavas novads 8 103.32 3 11 8
15 Līga Šitka Matrix LAT Ruda KapteinPremium iMadrids Ellada Kazašvili Vecumnieku novads 12 82.37 0 12 7
16 Laine Daila Muktupaule Rio LAT   Salana-Radiants Magnets A.Muktupaule Salaspils novads 12 96.60 2 14  
17 Patricija Keistere Don Karleone Oldenburgas Dūkana     Patricija Keistere Mārupes novads 20 88.89 0 20  
18 Valērija Mickeviča Fantastika LAT Tumši bēra Furioso Despots Tatjana Jankovska Raunas novads 24 112.80 6 30  
19 Anete Paula Stakinova Rapsodija LAT Ruda Donnerbube II Royaldik Anete Paula Stakinova Rīgas pilsēta       izsl.  
20 Laura Grušina Bavio LAT Bēra Bankets Juvelieris Evija Brauna-Upīte Cēsu novads       izsl.  
21 Katrīna Anna Krūklīte Cartje LAT Sirma Catio Doms Karīna Kļaviņa Kocēnu novads       nest.  
Tiesnesis  D.Līvmanis
Pārlekšana 1,6,5,4AB,7B,8  Distance 275 m Laika norma  47 sek
Nr. Jātnieka vārds,uzvārds Zirga vārds Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Pašvaldība Soda p-ti Laiks Soda p.par laiku Kopā Punkti
I Sabīne Siliņa Kalgari LAT Tumši bēra Kardināls Smak J.Mežnieks Ropažu novads 0 38.61 0 0 30
II Karolina Koročkina Caandria KW Ruda Triple Grandeur K. Koročkina Jūrmalas pilsēta 0 40.88 0 0 25
III Mārtiņš Pilders Picaso LAT Sirma A Pikachu de Muze Kopernik N. Dreimane Kuldīgas novads 0 41.16 0 0 22
IV Monta Pareiza Kaffe LAT Bēra Stolp.Castello Fedijs Saldus JSS Saldus novads 0 41.49 0 0 20
V Krista Lorberga Vaļhora LAT   LS1563 Vibors Horist N. Pokhil Rīgas pilsēta 12 55.26 9 21 18
Tiesnesis  D.Līvmanis

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX