Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 4.07.2015. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - Zirgaudzētava “Kocēni”, Valmiera :

Komandu bērnu shēma (Team Competition Children Test 2015)

  
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde










Sporta veids: Jātnieku sports












Disciplīna: iejāde












"Kocēni", 2015. gada 04. jūlijā






Tiesnesis
E Natālija Šakurova


REZULTĀTU PROTOKOLS
Tiesnesis
C Edite Rozīte












Tiesnesis
M Kristīne Lisovska


Vieta Vārds Uzvārds Dz. Dzimš. Pašvaldība Zirga vārds Zirga īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
gads E % vieta C % vieta M % vieta




















1 Ilva Lazdiņa Siev. 2000 Rīgas pilsēta Dimants A.Mainiece 213,0 71,00 1 204,0 68,00 3 198,5 66,17 3
615,5 68,39
2 Sabīne Saļma Siev. 1999 Carnikavas novads Lering I.Saļma 207,0 69,00 3 209,0 69,67 1 193,0 64,33 6
609,0 67,67
3 Everita Daubure Siev. 1998 Rīgas pilsēta Lady Sun E.Daubure 200,0 66,67 5 203,5 67,83 6 204,0 68,00 1
607,5 67,50
4 Katrīna Anna Krūklīte Siev. 1998 Kocēnu novads Columbs SIA "ZA Kocēni"" 206,5 68,83 4 203,5 67,83 4 195,0 65,00 5
605,0 67,22
5 Kristīne Čerņecka Siev. 1999 Rīgas pilsēta Doctor Wayne SIA "Wilde Transports" 209,5 69,83 2 203,5 67,83 4 191,5 63,83 7
604,5 67,17
6 Anastasija Titova Siev. 1998 Rīgas pilsēta Lando Biedrība "LJF" 199,5 66,50 6 205,0 68,33 2 196,5 65,50 4
601,0 66,78
7 Milena Starostina Siev. 1999 Rīgas pilsēta Hiltons Biedrība "LJF" 183,0 61,00 14 191,0 63,67 10 199,0 66,33 2
573,0 63,67
8 Beāte Jurševska Siev. 1999 Rīgas pilsēta Luvrs D.Druva 195,5 65,17 8 188,5 62,83 12 183,5 61,17 10
567,5 63,06
9 Maksims Kadnikovs Vir. 1999 Rīgas pilsēta Kruīzs Biedrība "LJF" 197,5 65,83 7 187,5 62,50 14 182,0 60,67 12
567,0 63,00
10 Betija Ezerkalne Siev. 2000 Kocēnu novads Coriandra B.Ezerkalne 190,5 63,50 10 188,0 62,67 13 186,5 62,17 9
565,0 62,78
11 Laura Volfa Siev. 1998 Iecavas novads Vinalds L.Volfa 188,0 62,67 11 198,5 66,17 7 177,0 59,00 15
563,5 62,61
12 Gundega Gerke Siev. 1999 Carnikavas novads Legro M.Žagata 192,5 64,17 9 192,5 64,17 8 178,0 59,33 14
563,0 62,56
13 Elza Alma Graumane Siev. 1999 Mārupes novads Leipo A.Graumanis 181,5 60,50 16 185,0 61,67 15 188,5 62,83 8
555,0 61,67
14 Elīna Logina Siev. 2001 Iecavas novads Adlera E.Logina 182,5 60,83 15 192,0 64,00 9 180,5 60,17 13
555,0 61,67
15 Elza Timofejeva Siev. 1999 Carnikavas novads Winnera/Kigē M.Žagata 177,5 59,17 17 190,5 63,50 11 176,5 58,83 16
544,5 60,50
16 Liene Krūmiņa Siev. 1999 Kocēnu novads Kaprīze SIA "ZA Kocēni"" 183,5 61,17 13 182,0 60,67 16 175,0 58,33 18
540,5 60,06
17 Karlīna Adata Siev. 2000 Kocēnu novads Cleopatra SIA "ZA Kocēni"" 184,5 61,50 12 173,0 57,67 19 182,5 60,83 11
540,0 60,00
18 Elīna Kaimiņa Siev. 1998 Burtnieku novads Winzer 193 SIA "Līvēni" 173,0 57,67 18 174,0 58,00 18 175,5 58,50 17
522,5 58,06
19 Elizabete Rasmusena Siev. 2000 Kocēnu novads Holda SIA "ZA Kocēni"" 167,5 55,83 19 180,5 60,17 17 168,5 56,17 19
516,5 57,39
20 Elīza Dzene Siev. 1998 Iecavas novads


0,00

0,00

0,00

0,0 izslēgta
21 Līga Lielmane Siev. 1999 Tukuma novads Palermo D.Podēna
0,00

0,00

0,00

0,0 izslēgta









































Galvenais tiesnesis: _________________________A.Mangale













Sekretāre:_________________________T.Sadovina












 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX