Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : IEJĀDE 2015 : 11.07.2015. LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2015.g. - 4.posms - „Kleisti”, Rīga :

Shēma II OC, Shēma II AM

 
LJF kausa izcīņas sacensības iejādē - IV posms        
Rīgā, 2015. gada  11. jūlijā REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis C Ginta Vilde    
                Tiesnesis E Tatjana Maļikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
E % vieta C % vieta
Shēma II OC        
1 Aija  (OC) Rutka Dorle SIA "Wilde Transports" T.Reznuka 268.5 67.13 2 281.0 70.25 1   549.5 68.69
2 Inese (OC) Tomase Eldīvo JSS "Kleisti" K.Levashova 272.0 68.00 1 273.5 68.38 4   545.5 68.19
3 Terēze (OC) Rozenberga Kvarc LSVK "Harmonija" A.Janovskis 268.0 67.00 3 277.0 69.25 2   545.0 68.13
4 Ilva (OC B) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece 267.0 66.75 5 276.0 69.00 3   543.0 67.88
5 Marina (OC) Tarvida-Ščegoļeva Flamenko LSVK "Harmonija" A.Mainiece 266.5 66.63 6 272.5 68.13 5   539.0 67.38
6 Laima (OC) Lāce Dustinov V Z/s "Tīraines staļļi" G.Šumska-Žagata 267.5 66.88 4 268.0 67.00 6   535.5 66.94
7 Liāna (OC) Pelše Kandass LLU sporta klubs LLU 258.5 64.63 7 257.0 64.25 7   515.5 64.44
8 Sabīne (OC) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma 256.5 64.13 8 252.5 63.13 8   509.0 63.63
9 Elza  (OC B) Timofejeva Kigē Z/s "Ekvi" E.Birzniece 234.5 58.63 9 222.0 55.50 9   456.5 57.06
Shēma II  AM                          
1 Aleksandra (AM) Panovska Barons RJSK I.Sorokina 273.0 68.25 1 272.5 68.13 1   545.5 68.19
2 Laima (AM) Lāce Kolards Z/s "Tīraines staļļi" L.Lāce 273.0 68.25 2 261.5 65.38 4   534.5 66.81
3 Daiga (AM) Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 264.5 66.13 5 264.5 66.13 2   529.0 66.13
4 Jeļena (AM) Tretjakova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Tretjakova 267.0 66.75 3 261.5 65.38 5   528.5 66.06
5 Anastasija (AM) Morozova Karaoke RJSK  A.Morozova 265.0 66.25 4 262.0 65.50 3   527.0 65.88
6 Kristiāna (AM) Politere Glāsma LLU sporta klubs LLU 255.5 63.88 6 260.0 65.00 6   515.5 64.44
7 Vineta (AM) Kusiņa Marendo JSK "GK SPORT" V.Kusina 253.5 63.38 8 252.5 63.13 7   506.0 63.25
8 Dagnija (AM) Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 254.5 63.63 7 249.0 62.25 8   503.5 62.94
9 Jekaterina (AM) Poleško Kaliostro RJSK "Sport de Lux" M.Poleško 252.5 63.13 9 235.5 58.88 10   488.0 61.00
10 Ināra  (AM) Krūmiņa Roleksa JSS "Kleisti" O.Sirotenko 246.0 61.50 10 235.5 58.88 9   481.5 60.19
11 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece 241.0 60.25 11 227.5 56.88 11   468.5 58.56
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale                          
               Sekretāre ___________________ T.Sadovina                    

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX