Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 1A – Maršruts divās fāzēs (Art.274.5.6.) 115/120 cm (ar handikapu), piedalās juniori 18/21 g.v.

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 1A Šķēršļu augstums 115/120 cm (Art.274.5.6)
Piedalās juniori līdz 18g.v. un jaunie jātnieki līdz 21g.v.
  Z. nr. Vārds, uzvārds J.dz.g. Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. 1  Laiks  S.p.2 Kopā  Laiks 
1 283 Ginte Vezauskaite   Levas             0      40,78   0 0      28,26  
2 259 Mantas Šeškas 1994 Hakas 2007 Trak Veimaras Vulkanas Z.Šeškas Zigmo žirgai 0      38,34   0 0      28,70  
3 319 Mārtiņš Pilders 1999 Picaso 2007 LATV A Pikachu de Muze Kopernik N.Dreimane Zs zāgkalni 0      41,42   0 0      28,95  
4 125 Camille Mahoni  1998 Orlymeja  2007 crossbred Orly Chin de Muze Calano II Ingrid Mahoni SA Tallinna Ratsasp. 0      37,10   0 0      29,01  
5 210 Aiste Nefedjevaite   Lordano 2004 OLDBG Lordanos Cantus Sigitas Petraitis  Audruvis 0      40,88   0 0      30,67  
6 300 Beāta Laseviča 1999 Rokoko 2007 LAT     E.Lasevičs JJS 0      42,44   0 0      31,29  
7 315 Emīlija Elizabete Zandere 2000 Lādoga 2009 LATV Lois J Guido E.E.Zandere Z/S Tīraines staļļi 0      44,37   0 0      31,84  
8 368 Mikhail Pashkov 2000 Art 2005 Ter Hvorost   I. Sorokina Rīgas Jātnieku Klubs 0      41,14   0 0      32,00  
9 339 Karolina Koročkina 2000 Calandria 2007 KW Triple Grandeur K. Koročkina JSK "Temperaments" 0      40,06     0      32,08  
a/k 206 Aiste Nefedjevaite   Bartas Lordano  2009 BH Lordano  Baloubet du Rouet  Sigitas Petraitis  Audruvis 0      42,41   0 0      34,74  
10 123 Stella-Ingrid Liinamäe 1997 Calimero von Cimely 2003 mix         0      46,19   0 0      34,75  
11 340 Monika Cālīte 1995 Lemon Squash 2003 HANN Le Primeur Sandro Monika Cālīte SK Top Sport 0      40,81   1 1      42,71  
12 268 Egle Zavadskyte 1997 Candilo Star 2001 HAN Candilo Calando Gediminas Gutkauskas Mirazas 1      47,23   1 2      40,39  
13 316 Nellija Nulle 1997 Baniki 2006 KWPN Indoctro Ahorn Anda Ķeņģe Gaujas Krasti 0      37,01   4 4      30,20  
14 358 Monta Pareiza 1999 Kaffe 2008 LS Stolpegardens Castello   Mārīte Pinte Saldus JSS 9      41,62   4 4      30,84  
15 341 Sabīne Siliņa 1999 Kalgari 2000 LATV Kardināls Smak J.Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 0      37,24   4 4      30,86  
16 320 Mārtiņš Pilders 1999 Korida 2006 LATV Calano 2 Daions M. Pilders Zs zāgkalni 4      41,03     4      34,69  
17 314 Keitija Racina 1999 Quidams Flipper 2007 Wastf Quidam de Ravel Flipper D`Elle Keitija Racina Baltic Equestrian Team 4      39,55   0 4      35,75  
18 349 Anastasija Popova 1996 Ladies Boy 2007 Latvijas Ladiesman Pajaco A.Popova JSS "Kleisti" 4      38,98   0 4      39,52  
19 248 Lukas Civinskas   Endis 2004 LTU Bulat Hamlet E.Civinskas Sport/club Civinskų žirgai 4      40,79   1 5      40,11  
20 280 Domantas Bagarauskas   Brukne             4      40,94   1 5      40,84  
21 345 Terēze Zalte 1995 Kvartet 2007 LS Calliano Vāgners Sergejs Bertaitis SIA "IES" 0      42,92   5 5      42,02  
22 256 Goda Kujalytė Michael Buble 2002   Condios   G.Kujalyte     4      41,34   2 6      44,72  
23 111 Helene Marie Rägo 1999 Verso de Lee 2003 Tori Verso de Paulstra Lexsis Urmas Rägo   4      39,36   4 8      31,06  
24 405 Ieva Katrīna Apalupa 1995 Skandi 2005 LS Sultans Durmans A.Apalups JK Erceni 4      41,32   4 8      32,31  
25 317 Krista Kristiāna Alksne 1995 Cloney 2007 KWPN Hamar Topas K.K.Alksne RJSK Sport De Lux 8      41,95   0 8      36,99  
26 251 Aiste Berzonskyte 1999 Artekas Plius 2003 Trak Eolas Privet J. Berzonskiene   4      44,58   4 8      38,77  
27 128 Margareth Eikner   Chica Cirone Z             9      49,14   2 11      47,40  
28 404 Diāna Miķelsone 1994 Ak - Vo 2003 LS Ako Velvets D. Miķelsone JJS 8      43,43   4 12      35,35  
29 417 Anna Šellere 1996 Aldaris 2006 Ls Atrejs Amaretto Olga Šellere JSK"Telfas" 0      43,53   12 12      54,00  
30 390 Krista Lorberga 1998 Vaļhora 2003 LATV Vibors Horist N.Pokhil JSS Kleisti 4      43,60   9 13      41,65  
31 410 Sindija Samohvalova 1999 Sindi Wind 2007 Tīrasiņu Temple Wind Zambor S. Samohvalova RVA 4      40,62   9 13      42,26  
32 255 Goda Kujalytė   Bossanova 2004   Belissimo M   G.Kujalyte   12      45,00   9 21      41,17  
33 313 Keitija Racina 1999 Arhimeds 2004 LATV Ako Hasans Irina Grase Baltic Equestrian Team 4      39,35   117 21      59,25  
  109 Roos Marie Laak 1999 Liberty d`Estella 2004 HL Lordano Ahorn Z Tõnu Laak SA Tallinna Ratsasp. izsl     izsl  
  389 Valters Celms 1998 Karero 2008 Latvijas Castello Lambordžini LJF JSS Kleisti izsl     izsl  
  126 Hanne-Lore Väin   Odelia 2003 LAT   LOBBY- B DIDZIS Hanne-Lore Väin izsl     izsl  
  130 Deily Aul   Pardon             izsl     izsl  
  272 Eiminta Gelažnikaite   Corsar de G             izsl     izsl  
  434 Marta Brūniņa-Buile 1995 Cleo 2007 LAT Cattio Guido SIA Princis JSK Princis 4      47,79   izsl izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX