Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 5A - Maršruts divās fāzēs (Art.274.5.6.) 100 cm, piedalās zirgi līdz 5 gadu vecumam

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 5A Šķēršļu augstums 100 cm (Art.274.5.6)
Piedalās zirgi līdz 5g.v.
  Z. nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. 1  Laiks  S.p.2 Kopā  Laiks 
1 Stasys Jasas   Dalasas 2010 LTJ * * Makarauskai   0         44,12   0 0       20,70  
2 200 Matas Petraitis Bacardi Boy  2010 BH Bacardi Surprise Sigitas Petraitis  Audruvis 0         46,17   0 0       20,96  
3 347 Terēze Zalte Lion des Terdrix 2010 KWPN Levistan Esotico Star Sergejs Bertaitis SIA "IES" 0         41,52   0 0       21,82  
4 321 Kristaps Neretnieks Baccaratzz 2010 LS Bacardi Carson ASK Petras Jankunas JJS 0         45,48   0 0       22,04  
5 217 Gintare Malinauskaite Dionn 2010 HANN Diarado  Wanderbursch II  Sigitas Petraitis  Audruvis 0         41,09   0 0       22,17  
6 344 Laura Penele Flipperboy 2010 KWPN Emillion Tenerife VDL Airisa Penele Lielceri 0         42,06   0 0       22,58  
7 372 Nikolajs Zaicevs Cool Boys 2010 Westf Calmaro Lancer III SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" 0         41,10   0 0       22,73  
8 265 Junis Makhmud Zorro 2010 KWPN Zorro Contact V/D Junis Makhmud UAB "Pajūrio žirgynas" 0         41,55   0 0       23,05  
9 377 Aigars Bregże Catch Me 2010       Anna Orlova Z/s Lielceri 0         43,75   0 0       23,50  
10 376 Aigars Bregże Cosidos Victory 2010   Cosido Cantus Anna Orlova Z/s Lielceri 0         51,44   0 0       23,98  
11 362 Mārīte Pinte Lady Bird 2010 LS Ladiesman Vibors S.Nabatnikovs Saldus JSS 0      443,25   0 0       24,23  
12 253 Kamile Berzonskyte Inga 2010 WLKP Gluosnis XX Mywill Jolanta Berzonskiene   0         45,02   0 0       24,48  
13 429 Tija Alīse Jurjāne Carlos Z 2010 ZG Clintissimo Z Landor S Edgars Treibergs Baltic Equestrian Team 0         46,19   0 0       25,06  
14 436 Jaroslavs Trubanovs Lord Wander 2010 LS Lords Velūrs GUNTARS ZONBERGS JSK "Equilat" 0         43,35   0 0       25,19  
15 371 Nikolajs Zaicevs Arno 2010 LS Avellynus OL10 Salana Radiants DH 4 SIA"GZ Jaunbrinumi" SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" 0         42,84   0 0       25,58  
16 326 Krista Kliesmete Kellija 2010 LS Calano II Legato Indra Neretniece JJS 0         50,07   0 0       26,83  
17 103 Piret Ervald Alejandro 2010           0         46,67   0 0       29,20  
18 418 Anna Šellere Reikija 2010 Ls Reinaldo Le Cowando Andra Ulme JSK"Telfas" 0         51,42   0 0       35,56  
19 233 Ruta Morkunaite L`Avenir 2011 BW Nabab de Rave Chellano Gerd Sosath   1         53,07   1 2       37,26  
20 245 Vincas Civinskas Chazo 2010 LTU Hamlets Laralee E.Civinskas Sport/club Civinskų žirgai 0         43,37   4 4       19,03  
21 311 Ģirts Bricis Rigonda 2000 LS Donnerbube Rayaldik Kate Ansone Sport De Lux 0         43,40   4 4       20,89  
22 443 Toms Andrejs Plīkša Camerlane 2010 Holst. Cardenio Clearway T.A.Plīkša RJSK Sport de Lux 4         42,10   0 4       25,36  
23 348 Terēze Zalte Goldfinger B 2011 KWPN Cassini Gold Weinberg Sergejs Bertaitis SIA "IES" 4         43,85   0 4       26,39  
24 386 Kristīne Egle Freule 2010 KWPN Caleandro Concorde Gundars Egle TOP SPORT 0         43,98   4 4       27,30  
25 303 Līga Pētersone Liberts 2010 LAT Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 4         46,00   0 4       27,47  
26 440 Andis Vārna For Sale 2010 HANN For Edition Escudo II Anna Arkhipova SK Quatro 4         47,21   0 4       27,83  
27 419 Gustavs Mazberzins Conquesta 2010 LAVIJAS Caraoki Escudo II Ruta Kalnina JJS 4         44,54   0 4       28,30  
28 102 Andres Udeküll Faranka 2010 KWPN O`Brien Little Rock Sporthobuste Haldamise MTÜ   4         44,92   0 4       28,90  
29 230 Žydrūnas Garbenis Lord Up 2011 HL Lordanos Come on Horsemarket   4         46,86   0 4       33,04  
30 258 Giedrius Butkus Can`t Get Enough 2010 HOL Cassini II Heraldik V G. Brijunas Bitaiciu zirgai 4         48,27   0 4       35,40  
31 235 Arunas Baltrimas Levis 2011 Old Levisonn Landjonker Gerd Sosath   1         52,80   4 5       35,73  
32 236 Arunas Baltrimas Caretani 2010 HL Caretino Cartani Gerd Sosath   6         52,56   0 5       36,00  
33 413 Olga Šellere Wind`s Lirona 2010 Ls Bleisbergs Liwius 769 Lemon F2 Z/s Zviedru Birzes zirgi JSK"Telfas" 4         46,54   4 8       30,18  
ā/k 261 Aleksas Seilius Amaranth 2009 LS Acobat III Lear Linda Sudāre   0         50,24   9 9       37,56  
34 234 Ruta Morkunaite Lara Quick 2010 Old Lord Quidam Quick Star Gerd Sosath   12         49,58   0 12       36,88  
35 327 Krista Kliesmete Leksus 2010 LS LandCruiser Calano II Indra Neretniece JJS 14         74,73   0 14       30,80  
36 325 Krista Kliesmete Perfect 2010 LS Pedro Karamele Indra Neretniece JJS 21         69,75   0 21       30,94  
  391 Artūras Stonkus Self Lucky 2010 LV Serrano Lacantus Sarmīte Pētersone JSK Demora izsl     izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX