Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 5B - Maršruts divās fāzēs (Art.274.5.6.) 100 cm, piedalās jātnieki līdz 16 gadu vecumam

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 5B Šķēršļu augstums 100 cm (Art.274.5.6)
Piedalās bērni līdz 16g.v.
  Z. nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. 1  Laiks  S.p.2 Kopā  Laiks 
1 248 Lukas Civinskas Endis 2004 LTU Bulat Hamlet E.Civinskas Sport/club Civinskų žirgai 0       40,40   0 0       20,54  
2 260 Junis Makhmud Rifas 2003 LJ Retro Babrungas Junis Makhmud UAB "Pajūrio žirgynas" 0       38,68   0 0       21,67  
3 448 Sabīne Siliņa Oniks             0       39,12   0 0       21,81  
4 394 Anda Židele Palmers 2005   Pedro   SIA Armando Auto JSK Reiteri 0       41,41   0 0       22,39  
5 315 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga 2009 LATV Lois J Guido E.E.Zandere Z/S Tīraines staļļi 0       42,72   0 0       22,47  
6 109 Roos Marie Laak Liberty d`Estella 2004 HL Lordano Ahorn Z Tõnu Laak SA Tallinna Ratsasp. 0       39,15   0 0       22,54  
7 264 Dagnė Davainytė Figaro 2002 Trak. Viskis Horalas L. Davainis UAB "Pajūrio žirgynas" 0       38,82   0 0       22,97  
8 243 Liudvikas Šalna Piratas 2007 POL Gluosnis Jantar V.Civinskas Sport/club Civinskų žirgai 0       44,10   0 0       23,88  
9 425 Denīze Hazane Talismans Pikabello Z 2004 BWP T`is Voltaire Abgar JJS JJS 0       46,00   0 0       24,39  
10 124 Saara Lorette Männisalu Muumitroll 2005 ESPony Mentor II   Saara Lorette Männisalu   0       40,25   0 0       24,72  
11 400 Beāte Bruksle Gvendolīne 2001 LS Gvidons Velūrs Dzintra Blūma Rīgas jātnieku sporta klubs 0       39,15   0 0       24,76  
12 337 Elizabete Krista Juraša Lavella 2005 Old Luxius Landadel Jānis Jurašs SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" 0       44,11   0 0       25,71  
13 445 Ilga Cimare Pesņar           JK Viktorija 0       43,04   0 0       26,65  
14 370 Liene Krūmiņa Kaprīze 2005 LS Cattio Malahīts ZA Kocēni ZA Kocēni 0       41,07   0 0       27,28  
15 393 Elīza Indriksone Perla 2008   Princis Ramses E. Indriksone JSK Reiteri 4       37,49   0 4       21,15  
16 308 Monta Pareiza Ruanda 2005 Žem.     Mārīte Pinte Saldus JSS 0       41,40   4 4       21,78  
17 382 Aleksandra Kalnozola Cagrija 2008 LS Colins Gigants Aleksandra Kalnozola Z/S "Tīraines staļļi" 0       40,80   4 4       22,29  
18 374 Elizabete Maija Liepa Luis 2007 LS Liberato H Hamlets N.Dreimane JJS 0       41,84   4 4       22,42  
19 271 Tadeuš Tretiak Edvinn             4       41,65   0 4       22,89  
20 395 Arta Židele Vetra 2007       T. Židele JSK Reiteri 0       42,24   4 4       23,25  
21 270 Zigmantas Jasas Santana             4       39,70   0 4       25,49  
22 366 Laine Daila Muktupaule Rio 2007 LS Salana Radiant Magnets A.Muktupaule JSK Mežstrazdiņi 0       38,51   4 4       25,90  
23 446 Helēna Laizāne   Lora           4       43,71   0 4       27,55  
24 334 Elizabete Reinholde Lalibela 2007 LS Lord-Palaco Lemon Kristīne Reinholde JJS 4       44,95   0 4       28,05  
25 127 Margareth Eikner Claudia-Cardinale 2003 LAT Cattio Doms   SA tallinna ratsaspordikool 0       39,96   4 4       31,05  
26 126 Hanne-Lore Väin Odelia 2003 LAT   LOBBY- B DIDZIS Hanne-Lore Väin 7       56,86   0 7       22,40  
27 266 Lena Makhmud Rivjera 2008 LJ Grafas Weserstar S Pranas Milkintas UAB "Pajūrio žirgynas" 8       40,01   0 8       25,37  
28 379 Anna Ruķere Lavanda 2008 LS Levantus 1 Ramzes Raimonds Ruķeris Sport De LUX 4       42,28   4 8       31,41  
29 399 Helena Toomingas Bigija 2008 LS Bertran   Priit Toomingas z/s Tīraines Staļļi 0       43,62   10 10       40,53  
30 354 Elizabete Griķe Adella 2004 Ls Ako Daions Dmitrijs Šillers Mēmeles JSK 11       59,17   0 11       28,26  
31 387 Laura Luize Leinerte Passo 2006 LS Pipars Stasis Laura L.Leinerte JSK Kriķi 12       40,69   0 12       22,63  
32 342 Sabīne Siliņa Luvra         Irēna Elksne Mežstrazdiņi 8       41,11   4 12       28,42  
33 381 Anna Ruķere Agretta 2009 LS Arettino Goido Raimonds Ruķeris Sport De LUX 4       41,78   9 13       37,22  
34 380 Anna Ruķere Mis Agape 2009 LS Mio Ako Raimonds Ruķeris Sport De LUX 15       59,02   4 19       27,50  
  330 Sendija Apškalne Adventa 2000 LS Ampērs Tormoz   JSS Kleisti izsl     izsl  
  250 Ugne Uzgalyte Karys 2004 Žem. Aitvaras Agentas Jolanta Berzonskiene   8       37,27   izsl izsl  
35 444 Inese Tītmane Profesors         E.Tītmanis JK Viktorija izsl     izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX