Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : IEJĀDE 2015 : 25-26.07.2015. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :
Starta kārtība 26.07.2015.
LR Nacionālais čempionāts iejādē |
|
Rīgā, 2015. gada 25-26. jūlijā |
|
|
|
|
|
|
|
|
STARTA PROTOKOLS |
26.06.2015. |
|
PROJEKTS |
|
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Zirga vārds |
Zirga |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes |
Sporta klubs |
Īpašnieks |
dz.g. |
|
|
tēvs |
Lielā balva -KUR |
|
|
|
|
|
|
|
|
10,00 |
1 |
Terēze |
Rozenberga |
Kivi |
2002 |
Ls |
Calano II |
Vintas |
LSVK "Harmonija" |
J.Mežnieks |
Vidējā balva I- KUR |
|
|
|
|
|
|
|
|
10,08 |
|
Raimonda |
Palionyte |
Linguist G |
2007 |
LT |
Landgold |
Rover |
Lietuva |
R.Palionyte |
10,16 |
|
Olga |
Šakurova |
Pentagons |
2003 |
Rhld |
Phoenix |
Ferrblick |
RJSK |
I.Sorokina |
10,24 |
|
Linda |
Josta |
Chambermaid |
2004 |
WE |
Co-Pilot |
Fruhlingsball |
SIA "IES" |
L.Josta |
Mazā balva -KUR |
|
|
|
|
|
|
|
|
10,32 |
|
Everita (JUN) |
Daubure |
Lady Sun |
2008 |
Ls |
Levantus |
|
LSVK "Harmonija" |
E.Daubure |
10,40 |
|
Nora (JJ) |
Ņukša |
Linda |
2001 |
LS |
Lemmon |
Dēmons(Dovod) |
SK "GKSPORT" |
L. Stanke |
Pārtraukums 35 minūtes, apbalvošana |
|
|
|
|
|
|
|
Shēma III - KUR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11,20 |
|
Laura (JUN) |
Ivanova |
Lord Rubinstein |
2000 |
OLD |
Rubinstein |
|
JSK "Ambers" |
A.Muravskis |
11,28 |
|
Ruta |
Nemanyte |
Radzi |
2007 |
LRH |
Rubinstein Star |
Vystel |
SK "Miražas" |
R.Kalvaitiene |
11,36 |
|
Jūlija |
Kosova |
Rhadamantus |
2008 |
Ls |
Rohdiamant |
Samba Hit |
JSK "Temperaments" |
A.Apsītis |
11,44 |
|
Agnese |
Kukaine |
Eko |
2008 |
KWPN |
Zeb-Element |
Calano II |
JSK "Temperaments" |
A.Kukaine |
11,52 |
|
Olga |
Korolenko |
Raskanio |
2007 |
Ls |
Salana-Radiant |
Solārs |
JSK "Temperaments" |
L.Gustsone |
12,00 |
|
Tatjana |
Maļikova |
Gatoro |
2008 |
Ls |
Goultjers |
Hamlets |
RJSK |
N.Šakurova |
12,08 |
|
Anita |
Lapina |
Furst |
2008 |
Ls |
Florenciano |
Furst Piccolo |
JSK "Dressur" |
K.Petrova |
12,16 |
|
Terēze |
Rozenberga |
Kolers |
2009 |
Ls |
Korlandos |
Lakmuss |
LSVK "Harmonija" |
A.Mainiece |
12,24 |
|
Anastasija (JUN) |
Titova |
Lando |
2005 |
Ls |
Levo |
Arums |
RJSK |
Biedrība "LJF" |
12,32 |
|
Sabīne (JUN) |
Irbe |
Dina |
2003 |
BWP |
Caesar van de Helle |
Sun Light van de Zuuthoeve |
RJSK |
A.Šakurovs |
12,40 |
|
Everita (JUN) |
Daubure |
Bonds |
2004 |
Ls |
Bastejs |
Didzis |
LSVK "Harmonija" |
A.Kostina |
12,48 |
|
Laura (JUN) |
Ivanova |
Radamira |
2003 |
OLD |
Relevant |
Donnerhall |
JSK "Ambers" |
J.Savickis |
Pārtraukums 30 minūtes, apbalvošana zirgos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma I - Preliminary Children Test B 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
13,25 |
1 |
Ruta (OC) |
Nemanyte |
Contender G |
2009 |
LRH |
Caruso Gut |
Veimaras |
SK "Miražas" |
G.Gutkauskas |
13,31 |
2 |
Anastasija (B) |
Kljuikova |
Ibarh |
|
|
|
|
RJSK |
Biedrība "LJF" |
13,37 |
3 |
Sintija Elizabete (B) |
Apsīte |
Samba Lady |
2002 |
Ls |
Samba Hit |
Jerome |
JSK "Reiteri" |
S.Dombrovska |
13,43 |
4 |
Rebeka (B) |
Japiņa |
Basnja |
2003 |
Ls |
|
|
Z/s "Ekvi" |
M.Grundule |
13,49 |
5 |
Ilva (B) |
Lazdiņa |
Dimants |
2001 |
REIN |
Dream of Glori |
|
LSVK "Harmonija" |
A.Mainiece |
13,55 |
6 |
Sintija (B) |
Ģīle |
Diona Haleja |
2007 |
Ls |
Donnerbube |
Vintas |
JSK "Temperaments" |
A.Kukaine |
14,01 |
7 |
Aleksandra (B) |
Sīle |
Lavanda |
|
|
|
|
RJSK |
Biedrība "LJF" |
14,07 |
8 |
Marija (B) |
Japiņa |
Basnja |
2003 |
Ls |
|
|
Z/s "Ekvi" |
M.Grundule |
14,13 |
9 |
Anna (B) |
Belova |
Kvebeks |
|
|
|
|
RJSK |
Biedrība "LJF" |
14,19 |
10 |
Alise Grēta (B) |
Baranovska |
Līvija |
1995 |
Ls |
Langets |
Vdumčivij |
JSK "Reiteri" |
A.Apsītis |
14,25 |
11 |
Anastasija (B) |
Lobašinska |
Prelūdija |
|
|
|
|
RJSK |
Biedrība "LJF" |
14,31 |
12 |
Beāte (B) |
Jurševska |
Rigonda |
|
|
|
|
LSVK "Harmonija" |
Biedrība "LJF" |
14,37 |
13 |
Viktorija (OC) |
Rutkovska |
Kruizs |
|
|
|
|
RJSK |
Biedrība "LJF" |
14,43 |
14 |
Liāna (OC) |
Pelše |
Kandass |
2006 |
Ls |
Kaldans |
Irtišs |
LLU sporta klubs |
LLU |
14,49 |
15 |
Ruta (OC) |
Nemanyte |
Erotik Plius |
2006 |
TRAK |
Erotas |
Cheopsas |
SK "Miražas" |
G.Gutkauskas |
14,55 |
16 |
Kristīne (AM) |
Filipova |
Levāde |
2011 |
Ls |
Lavanders |
Valdajs |
LLU SK |
D.Brigmane |
Pārtraukums 15 minūtes, apbalvošana bērniem |
|
|
|
|
|
|
|
15,16 |
17 |
Beate (AM) |
Barčevska-Mukāne |
Dunava |
2007 |
Ls |
Donnerbube |
Vintas |
JSK "Mežstrazdiņi" |
Z/s "ERLAIN" |
15,22 |
18 |
Diana (AM) |
Kokoreviča |
Poertoriko |
2006 |
Ls |
Poet |
Razmen |
Z/s "Ekvi" |
D.Kokoreviča |
15,28 |
19 |
Elza Alma (AM) |
Graumane |
Leipo |
2009 |
LS |
Landros |
Pedro |
SK "GKSPORT" |
A.Graumanis |
15,34 |
20 |
Liene (AM) |
Cepurīte |
Kolards |
2008 |
Ls |
Korlandos |
Vibors |
Z/s "Tīraines staļļi" |
L.Lāce |
15,40 |
21 |
Iveta (AM) |
Daubure |
Lapsa Lulu |
2010 |
Ls |
Lords |
Arods |
LSVK "Harmonija" |
A.Mainiece |
15,46 |
22 |
Dina (AM) |
Endziņa |
Boulahrouz |
2006 |
KWPN |
Houston |
Fantasie |
JSK "Temperaments" |
D.Endziņa |
15,52 |
23 |
Patricija (AM) |
Kokina |
La Mason |
2008 |
OLD |
Levantos I |
Mitjutlands |
Z/s "Lielceri" |
I.Kokina |
15,58 |
24 |
Gunita (AM) |
Šumska-Žagata |
Dustinov V |
2008 |
KWPH |
Ustinov |
Amaretto I |
Z/s "Lielceri" |
G.Šumska-Žagata |
15,64 |
25 |
Uldis (AM) |
Strautiņš |
Korsārs |
2011 |
Ls |
Kvarcs |
Bendijs |
JSK "Laimīgais pakavs" |
JSK "Laimīgais pakavs" |
15,70 |
26 |
Sabīne (AM) |
Andersone |
Caruzo |
2003 |
Ls |
Kvass |
Bendijs |
Z/s "Lielceri" |
S.Andersone |
15,76 |
27 |
Ivars (AM) |
Ketners |
Valdnirce Šera |
2005 |
Ls |
Vintas |
Šahs |
JSK "Mežstrazdiņi" |
R.Jedinaka |
15,82 |
28 |
Dagnija (AM) |
Druva |
Luvrs |
2007 |
Ls |
Levantos I |
Ramses |
LSVK "Harmonija" |
D.Druva |
15,88 |
29 |
Ruta (OC) |
Nemanyte |
Spirit G |
2010 |
LRH |
Surprise |
Malachitas |
SK "Miražas" |
G.Gutkauskas |
Pārtraukums 20 minūtes, apbalvošana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paralimpiskā shemā GRADE 1A - Team Test |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mareks |
Jedinaks |
Princis-Narcis |
2008 |
Ls |
Passi |
Nazjif |
|
R.Jedinaka |
|
2 |
Rihards |
Snikus |
King of the dance |
2008 |
Ls |
Kadilak |
Kaiva |
Z/s "Tīraines staļļi" |
I.Andrusa |
|