Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 31.07-2.08.2015. CSI2* - W/CSIYH1* RĪGA-2015 - Qualifiers for Olympic Games RIO 2016 / Kvalifikācija Olimpiskajām Spēlēm RIO 2016 - Riga, LAT :

Competition Nr. 1 (120/125 cm) Art. 274.5.3. Competition in two phases. 6/7 years old horses

 
Event Name: World Cup CSI2*-W/CSIYH1 N° Art. :   274.5.3.
First Day Event : 31.07.2015 Height :   120/125
Last Day Event : 02.08.2015        
Competition N° : 1   Prize Money:   1300
    Currency :   EUR
Start N° Show N° Rider`s Information Horse`s Information Phase 1 Phase 2 Prize
Rider`s Full Name (First Name-Name) Rider NF Horse`s Name Horse`s Details (Stud Book/Age/Sex/Color/Country of Birth/Sir/Dam/Owner) Pts Time Pts Time
1 15 Kostas GAIGALAS LTU EDELSTER Bay / Cantos / 2009 / KWPN / 15 / Reizende Ster / / Nabatnikov Sergei 0  41,19 0  27,87  325,00
2 22 Lukasz TROSZCZYNSKI POL CATLIN Bay / Ulisses   (KWPN) / 2009 / PZHK / 22 / Catosale   (austr) / / Eco Abi Ewa Fabinska 0  42,80 0  28,66  260,00
3 14 Gabriele DOMINAUSKAITE LTU HAITI Grey / Baldini II / 2008 / WESTF / 14 / Hellana / / Daiva Dominauskiene/,,Paringuvio ukis",0" 0  40,71 0  28,84  195,00
4 17 Zydrunas GARBENIS LTU ALEXIS Chestnut / Acolydor / 2008 /   / 17 / Marleen / / Maxim Shchibrik 0  40,85 0  28,93  91,00
5 32 Dainis OZOLS LAT CRISTAL Other / Carenzo DE 431314008403 / 2008 /   / 32 / Cascade De 331311606398 / / Maris Millers 0  42,08 0  29,88  71,50
6 37 Andis VARNA LAT KS EMERTON Bay / Sam R  99.08604 / 2009 /   / 37 / BO 528003 06.00407 / / SIA Kurzemes seklas" 0  39,00 0  31,05  52,00
7 23 Lukasz TROSZCZYNSKI POL LA CASA Bay / Clinton (Holst) / 2009 / PZHK / 23 / La Paloma (sp) / / Eco Abi Ewa Fabinska 0  42,17 0  31,90  39,00
8 11 Renek ROSENBERG EST PALOMO TT Bay / Casiro II / 2009 / HOLST / 11 / Charlott / / Tsura Talu Ltd 0  40,48 0  32,26  39,00
9 12 Heiki VATSEL EST ILAYZA Bay / Berlin / 2008 / BWP / 12 / Ratina / / Heiki Vatsel & Marianne Saar 0  41,50 0  32,84  32,50
10 10 Gunnar KLETTENBERG EST VIVALDI Bay / Verdi / 2009 / ESHB / 10 / Valentina / / Gunnar Klettenberg 0  42,05 0  33,05  32,50
11 2 Vital DZIUNDZIKAU BLR DAYTON P Grey / Clinton / 2008 / KWPN / 2 / Nancara / / BUKARANOVA, Julia 0  43,43 0  40,16  32,50
12 31 Kristaps NERETNIEKS LAT CHIPPENDALE Bay / Chiro  / 2008 /   / 31 / Monserata LS / / Kristaps Neretnieks 0  41,47 4  26,20  
13 25 Girts BRICIS LAT CONTERINA Bay / Contendro II  / 2008 /   / 25 / Madeira II / / Girts Bricis, Aleksandrs Vasiljevs 0  38,34 4  26,97  
14 19 Aleksas SEILIUS LTU CARIBBEAN BLUE Bay / Carentan / 2009 /   / 19 / Vienna / / Daiva Dominauskiene/,,Paringuvio ukis",0" 0  41,91 4  32,99  
15 6 Rein PILL EST CINTE Z Chestnut / Cadence vant`t Gelutt Z / 2009 / ZANG / 6 / Terrifica M / / Trojan Horses Ltd & Rein Pill 0  40,99 8  56,33  
16 28 Tija-Alise JURJANE LAT GRACIO Chestnut / PR.H. GRASCO OLD / 2008 /   / 28 / Queen Live Westf. / / Tija Alise Jurjane 4  37,91      
17 24 Jolanta ADAMSONE LAT LUKSORA Bay / HL257  Louis J HL / 2009 /   / 24 / LS5284 Kalvita LS / / Anita Berzina 4  38,30      
18 18 Elena MAKARAUSKIENE LTU FANTAST Grey / Casillas / 2008 /   / 18 / Reape / / Giedre Kasperaviciute/ Elena Makarauskiene 4  38,60      
19 4 Tarmo KUTSAR EST LITTLE JOHN N Bay / Lord Z / 2009 / ESHB / 4 / Zamira / / Tarmo Kutsar 4  40,67      
20 26 Tija-Alise JURJANE LAT CASSINI S  CHRISTMAS Grey / Cassini II HOL / 2009 /   / 26 / Romantica I HOL / / Sandra Sondore-Kukule 4  42,11      
21 9 Tiit KIVISILD EST VULCANO Bay / Verdi / 2009 / ESHB / 9 / Lara II / / Trojan Horses Ltd & Tiit Kivisild 4  42,16      
22 33 Laura PENELE LAT DUNDAS V.D.M. Bay / Cardento HL / 2008 /   / 33 / Jersina KWPN / / Laura Penele, Mairis Penelis 8  37,70      
23 20 Valdemaras ZUKAUSKAS LTU CHEVAL CHIRAC BS Bay / Corlensky G / 2009 / OLDBG / 20 / Petite Cherie / / UAB Pasirvis"" 8  40,26      
24 7 Rein PILL EST SINEQUAMON Bay / Looping / 2008 / ASSI / 7 / Gatta Ci Cova / / Trojan Horses Ltd & Rein Pill & Linda Randpere 8  40,46      
25 36 Marite PINTE LAT LAKARDO Chestnut / HL270 Ladiesman  HL / 2009 /   / 36 / Valhora LS / / Saldus JSS 8  40,56      
26 5 Oliver KARMA EST HANGSTONE JT Z Bay / Hardrock Z / 2008 / ZANG / 5 / Twilly / / Jouni Kinkkula & Oliver Karma 8  41,31      
27 34 Einars CESNIEKS LAT PESCAROLO Bay / WE2  Pedro WE / 2009 /   / 34 / LS5522 Kaprize / / Marina Polesko 8  42,20      
28 27 Sergey KLOKOV LAT LIPTONS Bay / DH14 Le Cowando DK9900977 DH / 2008 /   / 27 / LS5216 Sudana LS / / Sergejs Klokovs, Irina Sorokina 8  43,17      
29 38 Tereze ZALTE LAT EASTWOOD Bay / Singapore DE421000631203 / 2009 /   / 38 / Tripoli   00.05274 / / Sergejs Bertaitis 12  37,45      
30 13 Jorine PILKES EST ZONDER Z QUATTRO Bay / Zento / 2008 / ESHB / 13 / Rosette / / Hendrik PIlkes 12  41,44      
31 21 Lina LEONAVICIUTE LTU ELDORADO Grey / Enrico / 2009 /   / 21 / La Perna / / Vincas Civinskas 12  42,32      
32 29 Kristaps NERETNIEKS LAT PINK DREAM Bay / Shandor / 2009 /   / 29 / Palete / / Andrius Petrovas 12  42,68      
33 30 Gustavs MAZBERZINS LAT IRWINDS WING Bay / ZV3 IRASIR SE0044040101418 / 2008 /   / 30 / Winderline LV000217550020 / / Edgars Treibergs 16  41,94      
  3 Angelina FRYDRYKH BLR LEKSUS Other / LESKOR / 2009 /   / 3 / SALVANA / / Minsk region olympic reserv equestrian centre el        
  8 Tiit KIVISILD EST FRED Other / Fighting Fit / 2008 / HANN / 8 / Chantal / / Kristiina Pähn & Erik Aedviir el        
  35 Marite PINTE LAT KARTINI Bay / DH15 Stolpegardens Castello DH / 2008 /   / 35 / Kalla LS / / SIA Saldus JSS el        

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX