Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : IEJĀDE 2015 :

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2015.g. - kopvērtējums

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē

 
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks I posms II posms III posms IV posms V posms Kopā:
09.05. 23.05. 20.06. 11.07.    
Lielais aplis
1 Terēze  Rozenberga Kivi LSVK "Harmonija" J.Mežnieks 63,07 68,00 61,43     192,50
Vidējais aplis
1 Ksenija (JJ) Petrova Ma Cherie JSK "Dressur" K.Petrova 68,46 68,63   66,62   203,71
2 Linda Josta Chambermaid SIA "IES" L.Josta     67,19 66,45 68,13 201,77
2 Oksana Žguna Goldvejs JSK "Laimīgais pakavs" O.Žguna 60,92 62,75   61,01   184,68
Mazais aplis        
1 Nora (JJ) Nukša Linda SK "GKSPORT" Lāsma Stanke 62,15 64,29     63,83 190,27
2 Everita (JUN) Daubure Lady Sun LSVK "Harmonija" E.Daubure 61,14     58,68 65,25 185,07
3 Elza Zaķe Legolass JSK "EquiLat" G.Zonbergs 60,79 61,63 61,71     184,13
4 Aiga (JJ) Silavniece Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine 63,11       66,33 129,44
5 Kristīne Lisovska Chardonnay JSK "Kriķi" E.Treibergs 63,82 65,29       129,11
6 Olga  Šakurova Pentagons RJSK I.Sorokina       67,06   67,06
Shēma III  
1 Laura (JUN) Ivanova Radamira JSK "Ambers" J.Savickis 68,33 67,00     68,08 203,41
2 Terēze  Rozenberga Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece   68,42 67,03 67,72   203,17
3 Anita  Lapina Furst JSK "Dressur" K.Petrova 67,79 68,00   67,28   203,07
4 Laura (JUN) Ivanova Lord-Rubinstein JSK "Ambers" A.Muravskis   67,83   63,90 68,63 200,36
5 Sabīne (JUN) Irbe Dina RJSK S.Mayer 66,13   64,46   69,54 200,13
6 Anastasija (JUN) Titova Lando RJSK Biedrība "LJF"   64,54 65,14   64,58 194,26
7 Laura  Ķere Amulets LLU SK LLU 62,99   63,38 58,90   185,27
8 Marija (JUN) Bogachek Double Power Z/s "Lielceri" M.Bogachek 70,00 70,71       140,71
9 Linda  Lejiete Rikardo JSK "Ambers" A.Muravskis 67,84 67,58       135,42
10 Airisa  Penele Landino Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri"   67,54     67,67 135,21
11 Agnese  Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine 65,95 66,08       132,03
12 Laura (JUN) Ivanova Monte-Cristo JSK "Ambers" A.Muravskis 62,70     65,61   128,31
13 Jūlija  Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" A.Apsītis 65,00 62,83       127,83
14 Angelīna  Kostina Bonds JSS "Kleisti" A.Kostina 63,09 61,88       124,97
15 Marija (JUN) Bogachek Leru Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri" 66,67         66,67
16 Aija Patmalniece MonteKristo RJSK "Sport de Lux"" A.Patmalniece       61,14   61,14
17 Jūlija  Ezīte Gvineta RJSK A.Mangale 60,64         60,64
18 Ilona Buiko Amulets JSS "Kleisti" I.Buiko 57,65         57,65
Shēma II  AM                    
1 Aleksandra (AM) Panovska Barons RJSK  I.Sorokina     66,33 68,19 67,56 202,08
2 Laima (AM) Lāce Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi"   67,57   66,81 67,06 201,44
3 Daiga (AM) Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 66,42     66,13 67,13 199,68
4 Kristiāna (AM) Politere Glāsma LLU sporta klubs LLU     67,50 64,44 66,19 198,13
5 Žanna(AM) Jegorova Remarks JSS "Kleisti" Ž.Jegorova 64,42   66,17   65,88 196,47
6 Kristiāna (AM) Kuzmane Wallace Z/s ""Tīraines staļļi" S.Strāķe 65,42   65,17   65,13 195,72
7 Jeļena (AM) Borisova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Borisova   65,27   66,06 64,19 195,52
8 Vineta (AM) Kusiņa Marendo SK "GKSPORT" V.Kusina     64,75 63,25 65,81 193,81
9 Dagnija (AM) Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 63,33   65,58   64,25 193,16
10 Ināra  (AM) Krūmiņa Roleksa JSS "Kleisti" O.Sirotenko     60,17 60,19 61,00 181,36
11 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece       58,56 59,44 118,00
12 Anastasija (AM) Morozova Karaoke JSK  A.Morozova 65,25 65,54   65,88   196,67
13 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone 64,92 63,11 60,83     188,86
14 Marianna (AM) Bondere Ronda RJSK Biedrība "LJF" 62,33 61,22 62,42     185,97
15 Līga (AM) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 67,33 68,04       135,37
16 Linda (AM) Ansule Weimāra Z/s "Lielceri" I.Toropova   61,76 66,58     128,34
17 Ksenija (AM) Kuznecova Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 61,50 58,58       120,08
18 Elza Alma (AM) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis 58,83 59,19       118,02
19 Evita (AM) Avena Lakonta LSVK "Harmonija" E.Avena     65,33     65,33
20 Madara (AM) Bojare Legro Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"     64,17     64,17
21 Jekaterina (AM) Poleško Kaliostro RJSK "Sport de Lux" M.Poleško       61,00   61,00
22 Madara (AM) Bojare Princese Ipola Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi" 56,92         56,92
Shēma II OC        
1 Terēze (OC) Rozenberga Kvarc LSVK "Harmonija" A.Janovskis 68,17 70,07     68,69 206,93
2 Laima (OC) Lāce Dustinov V Z/s "Tīraines staļļi" G.Šumska-Žagata   67,70   66,94 67,63 202,27
3 Aija  (OC) Rutka Dorle SIA "`Wilde Transports" T.Reznuka 64,67     68,69 68,69 202,05
4 Marina (OC) Tarvida-Ščegoļeva Flamenko LSVK "Harmonija" A.Mainiece     65,42 67,38 66,81 199,61
5 Liāna (OC) Pelše Kandass LLU sporta klubs LLU     66,25 64,44 67,38 198,07
6 Beāte (AM) Jurševska Rigonda LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF"   61,49 61,67   61,94 185,10
7 Ilva (B) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece   63,58 67,17 67,88   198,63
8 Inese (OC) Tomase Eldīvo JSS "Kleisti" K.Ļevašova 63,75 64,93   68,19   196,87
9 Sabīne (OC) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma 62,92   65,00 63,63   191,55
10 Milena (OC) Starostina Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 62,42   62,83   58,94 184,19
11 Kristīne (OC) Černecka Doctor Wayne JSS "Kleisti" SIA "Wilde Transports"     67,75   65,00 132,75
12 Sintija (B) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 66,75 65,34       132,09
13 Gundega (OC) Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva   66,42 65,58     132,00
14 Jūlija  (OC) Ezīte Vitality RJSK K.Rikmane 65,33 65,61       130,94
15 Kristīne (OC) Černecka Cuba JSS "Kleisti" D.Druva 63,00 65,68       128,68
16 Elza  (B) Timofejeva Kigē Z/s "Ekvi" E.Birzniece     58,67 57,06   115,73
17 Agnese (OC) Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis     70,50     70,50
18 Sintija (B) Ģīle Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine         69,19 69,19
19 Jūlija (OC) Pumpure Lengli RJSK        66,75     66,75
20 Agnese (OC) Kukaine Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine     66,50     66,50
21 Aleksandra (B) Sīle Zefirs RJSK Biedrība "LJF"   64,12       64,12
22 Marija (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule 63,83         63,83
23 Anna  (OC) Vainute Dragūns JSK "Reiteri" K.Zauers 63,42         63,42
24 Rebeka (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule 61,17         61,17
25 Gundega (B) Gerke Legro Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"     60,67     60,67
26 Antra (OC) Cukermane Rolls Royce SIA "Core Division" A.Cukermane 58,00         58,00
Shēma I AM        
1 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata   66,17 67,67 66,17   200,01
2 Iveta (AM)  Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece     66,03 63,92 67,07 197,02
3 Kristiāna (AM) Orlovska Roterdame Z/s "Lielceri" K.Orlovska   65,58 66,72 64,33   196,63
4 Sabīne (AM) Andersone Caruzo Z/s "Lielceri" S.Andersone     65,78 64,75 64,91 195,44
5 Beāte (AM) Barčevska-Mukāne Dunava JSK "Mežstrazdiņi" Z/s "Erlain"   63,00   64,83 65,78 193,61
6 Liene (AM) Cepurīte Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi"   65,17   62,50 64,31 191,98
7 Ināra  (AM) Krūmiņa Roleksa JSS "Kleisti" I.Krūmiņa 64,00 65,00     61,00 190,00
8 Jekaterina (AM) Poleško Lakidors RJSK "Sport de Lux" M.Poleško     61,81 63,17 62,50 187,48
9 Uldis (AM) Strautiņš Korsārs JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs"     60,95 60,75 63,36 185,06
10 Sindija (AM) Blicane Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine     62,67   69,14 131,81
11 Aleksandra (AM) Panovska Ester RJSK I.Sorokina     67,59   63,88 131,47
12 Patricija (AM) Kokina La Masson Z/s "Lielceri" P.Kokina       61,42 68,02 129,44
13 Dina (AM) Endziņa Boulahrouz JSK "Temperaments" D. Endziņa     66,90 61,00   127,90
14 Katrīne (AM) Buša Igo Drosmīgais Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi" 63,75 63,92       127,67
15 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece 60,75 63,33       124,08
16 Diana (AM) Kokoreviča Poertoriko Z/s "Ekvi" D.Kokoreviča     60,86   61,38 122,24
17 Jūlija (AM) Ressele Remarks JSS "Kleisti" Ž.Jegorova 59,92 53,50       113,42
18 Monta (AM) Kļaviņa Iron Lady JSK "Reiteri" D.Baranovska 55,33 56,00       111,33
19 Katrīne (AM) Buša King of the dance Z/s "Tīraines staļļi" I.Andrusa       68,25   68,25
20 Marina (AM) Žagata Winnera Z/s "Ekvi" M.Žagata     65,52     65,52
21 Jekaterina (AM) Poleško Kaliostro RJSK "Sport de Lux" M.Poleško     65,43     65,43
22 Maksims (AM) Kadnikovs Kruizs RJSK Biedrība "LJF"     63,97     63,97
23 Jolanta (AM) Tihenko Rafaēls SIA "Core Division" A.Cukermane 60,25         60,25
24 Ivars  (AM) Ketners Valdniece Šēra JSK "Mežstrazdiņi" R.Jedinaka     59,66     59,66
25 Laura (AM) Ķere Karlo LLU SK G.Bendrupa 59,00         59,00
26 Laura (AM) Čaunāne Rafaēls SIA "Core Division" A.Cukermane 58,50         58,50
27 Ivars  (AM) Ketners Valdnirce Šera JSK "Mežstrazdiņi" R.Jedinaka       56,00   56,00
                     
Shēma I OC                    
1 Kristīne (OC) Černecka Cuba JSS "Kleisti" D.Druva 66,75 64,50       131,25
2 Agnese (OC) Kukaine Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine 65,58 65,42       131,00
3 Maija (OC) Briška H-Duce JSK "Laimīgais pakavs" T.Pavlova 56,83 63,75       120,58
4 Gundega (OC) Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva 68,00         68,00
5 Diana (OC) Kokoreviča Poertoriko Z/s "Ekvi" D.Kokoreviča       60,42   60,42
6 Pāvels (OC) Maksimkins Kvebeks JSS "Kleisti" Biedrība "LJF"   59,83       59,83
7 Nauris (OC) Kļaviņš Prestižs JSK "Telfas" O.Šellere       59,08   59,08
Shēma I bērni                    
1 Sintija Elizabete (B) Apsīte Samba Lady JSK "Reiteri" S.E.Apsīte     68,53 66,58 69,31 204,42
2 Ieva Renāte (B) Pētersone Karlo LLU SK G.Bendrupa     68,88 67,17 67,16 203,21
3 Daria (B) Mileeva Kardigan Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri" 64,08     67,33 68,02 199,43
4 Ilva (B) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece   65,25 67,59 66,42   199,26
5 Aleksandra (B) Sīle Lavanda RJSK Biedrība "LJF"     64,91 65,83 67,41 198,15
6 Anastasija (B) Kļujkova Ibarh RJSK Biedrība "LJF" 62,92 63,25 66,21     192,38
7 Aleksandra (B) Sīle Zefirs RJSK Biedrība "LJF"   62,25 65,95 63,58   191,78
8 Leticija (B) Politere Coltons LLU sporta klubs LLU     63,53 62,83 64,40 190,76
9 Raina (B) Šmelde Abula LLU sporta klubs LLU     62,33 61,58 65,09 189,00
10 Anna (B) Belova Ragnars RJSK Biedrība "LJF"     58,10 60,17 65,00 183,27
11 Rebeka (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule     66,90   67,33 134,23
12 Alise Grēta (B) Baranovska Līvija JSK "Reiteri" A.Apsītis     67,59 65,08   132,67
13 Marija (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule     65,86   66,72 132,58
14 Ance (B) Koškina Karlo LLU sporta klubs G.Bendrupa     67,16     67,16
15 Sintija (B) Stalidzāne Lainers JSK Princis D.Samuša     64,22     64,22
16 Keita (B) Filatova Abula LLU sporta klubs LLU     63,02     63,02
17 Anastasija (B) Lobašinska Prelūdija RJSK Biedrība "LJF"     58,97     58,97
18 Letīcija (B) Politre  Glāsma LLU sporta klubs LLU 57,92         57,92
Jaunzirgi - 4.g.v.
1 Ieva Dundure Rafaello LJAA M.Prūsis     76,40 78,00 76,40 230,80
2 Elza Zaķe Coco Chanel JSK "EquiLat" G.Zaķe 66,20   74,00   64,20 204,40
3 Gelinta Apse Campari JSK "Demora" G.Apse     68,40     68,40
4 Marina Žagata Matrix Maestro Z/s "Ekvi" "M.Žagata     68,40     68,40
5 Alise Kitija Pabērza Streips "Tukuma JSK" A.Pabērzs       67,60   67,60
6 Kristīne Filipova Levāde LLU SK D.Brigmane 66,20         66,20
Jaunzirgi - 5.g.v.
1 Agnese Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis 72,60 73,40       146,00
2 Iveta   Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece 67,20         67,20
2 Dalia Katinaite  Pranckeviciene Chordena MG Lietuva D.K.Pranckeviciene 65,80         65,80

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē   
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks I posms II posms III posms IV posms V posms Kopā:
09.05. 23.05. 20.06. 11.07.    
Lielais aplis
1 Terēze  Rozenberga Kivi LSVK "Harmonija" J.Mežnieks 63,07 68,00 61,43     192,50
Vidējais aplis
1 Ksenija (JJ) Petrova Ma Cherie JSK "Dressur" K.Petrova 68,46 68,63   66,62   203,71
2 Linda Josta Chambermaid SIA "IES" L.Josta     67,19 66,45 68,13 201,77
2 Oksana Žguna Goldvejs JSK "Laimīgais pakavs" O.Žguna 60,92 62,75   61,01   184,68
Mazais aplis        
1 Nora (JJ) Nukša Linda SK "GKSPORT" Lāsma Stanke 62,15 64,29     63,83 190,27
2 Everita (JUN) Daubure Lady Sun LSVK "Harmonija" E.Daubure 61,14     58,68 65,25 185,07
3 Elza Zaķe Legolass JSK "EquiLat" G.Zonbergs 60,79 61,63 61,71     184,13
4 Aiga (JJ) Silavniece Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine 63,11       66,33 129,44
5 Kristīne Lisovska Chardonnay JSK "Kriķi" E.Treibergs 63,82 65,29       129,11
6 Olga  Šakurova Pentagons RJSK I.Sorokina       67,06   67,06
Shēma III  
1 Laura (JUN) Ivanova Radamira JSK "Ambers" J.Savickis 68,33 67,00     68,08 203,41
2 Terēze  Rozenberga Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece   68,42 67,03 67,72   203,17
3 Anita  Lapina Furst JSK "Dressur" K.Petrova 67,79 68,00   67,28   203,07
4 Laura (JUN) Ivanova Lord-Rubinstein JSK "Ambers" A.Muravskis   67,83   63,90 68,63 200,36
5 Sabīne (JUN) Irbe Dina RJSK S.Mayer 66,13   64,46   69,54 200,13
6 Anastasija (JUN) Titova Lando RJSK Biedrība "LJF"   64,54 65,14   64,58 194,26
7 Laura  Ķere Amulets LLU SK LLU 62,99   63,38 58,90   185,27
8 Marija (JUN) Bogachek Double Power Z/s "Lielceri" M.Bogachek 70,00 70,71       140,71
9 Linda  Lejiete Rikardo JSK "Ambers" A.Muravskis 67,84 67,58       135,42
10 Airisa  Penele Landino Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri"   67,54     67,67 135,21
11 Agnese  Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine 65,95 66,08       132,03
12 Laura (JUN) Ivanova Monte-Cristo JSK "Ambers" A.Muravskis 62,70     65,61   128,31
13 Jūlija  Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" A.Apsītis 65,00 62,83       127,83
14 Angelīna  Kostina Bonds JSS "Kleisti" A.Kostina 63,09 61,88       124,97
15 Marija (JUN) Bogachek Leru Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri" 66,67         66,67
16 Aija Patmalniece MonteKristo RJSK "Sport de Lux"" A.Patmalniece       61,14   61,14
17 Jūlija  Ezīte Gvineta RJSK A.Mangale 60,64         60,64
18 Ilona Buiko Amulets JSS "Kleisti" I.Buiko 57,65         57,65
Shēma II  AM                    
1 Aleksandra (AM) Panovska Barons RJSK  I.Sorokina     66,33 68,19 67,56 202,08
2 Laima (AM) Lāce Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi"   67,57   66,81 67,06 201,44
3 Daiga (AM) Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 66,42     66,13 67,13 199,68
4 Kristiāna (AM) Politere Glāsma LLU sporta klubs LLU     67,50 64,44 66,19 198,13
5 Žanna(AM) Jegorova Remarks JSS "Kleisti" Ž.Jegorova 64,42   66,17   65,88 196,47
6 Kristiāna (AM) Kuzmane Wallace Z/s ""Tīraines staļļi" S.Strāķe 65,42   65,17   65,13 195,72
7 Jeļena (AM) Borisova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Borisova   65,27   66,06 64,19 195,52
8 Vineta (AM) Kusiņa Marendo SK "GKSPORT" V.Kusina     64,75 63,25 65,81 193,81
9 Dagnija (AM) Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 63,33   65,58   64,25 193,16
10 Ināra  (AM) Krūmiņa Roleksa JSS "Kleisti" O.Sirotenko     60,17 60,19 61,00 181,36
11 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece       58,56 59,44 118,00
12 Anastasija (AM) Morozova Karaoke JSK  A.Morozova 65,25 65,54   65,88   196,67
13 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone 64,92 63,11 60,83     188,86
14 Marianna (AM) Bondere Ronda RJSK Biedrība "LJF" 62,33 61,22 62,42     185,97
15 Līga (AM) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 67,33 68,04       135,37
16 Linda (AM) Ansule Weimāra Z/s "Lielceri" I.Toropova   61,76 66,58     128,34
17 Ksenija (AM) Kuznecova Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 61,50 58,58       120,08
18 Elza Alma (AM) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis 58,83 59,19       118,02
19 Evita (AM) Avena Lakonta LSVK "Harmonija" E.Avena     65,33     65,33
20 Madara (AM) Bojare Legro Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"     64,17     64,17
21 Jekaterina (AM) Poleško Kaliostro RJSK "Sport de Lux" M.Poleško       61,00   61,00
22 Madara (AM) Bojare Princese Ipola Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi" 56,92         56,92
Shēma II OC        
1 Terēze (OC) Rozenberga Kvarc LSVK "Harmonija" A.Janovskis 68,17 70,07     68,69 206,93
2 Laima (OC) Lāce Dustinov V Z/s "Tīraines staļļi" G.Šumska-Žagata   67,70   66,94 67,63 202,27
3 Aija  (OC) Rutka Dorle SIA "`Wilde Transports" T.Reznuka 64,67     68,69 68,69 202,05
4 Marina (OC) Tarvida-Ščegoļeva Flamenko LSVK "Harmonija" A.Mainiece     65,42 67,38 66,81 199,61
5 Liāna (OC) Pelše Kandass LLU sporta klubs LLU     66,25 64,44 67,38 198,07
6 Beāte (AM) Jurševska Rigonda LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF"   61,49 61,67   61,94 185,10
7 Ilva (B) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece   63,58 67,17 67,88   198,63
8 Inese (OC) Tomase Eldīvo JSS "Kleisti" K.Ļevašova 63,75 64,93   68,19   196,87
9 Sabīne (OC) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma 62,92   65,00 63,63   191,55
10 Milena (OC) Starostina Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 62,42   62,83   58,94 184,19
11 Kristīne (OC) Černecka Doctor Wayne JSS "Kleisti" SIA "Wilde Transports"     67,75   65,00 132,75
12 Sintija (B) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 66,75 65,34       132,09
13 Gundega (OC) Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva   66,42 65,58     132,00
14 Jūlija  (OC) Ezīte Vitality RJSK K.Rikmane 65,33 65,61       130,94
15 Kristīne (OC) Černecka Cuba JSS "Kleisti" D.Druva 63,00 65,68       128,68
16 Elza  (B) Timofejeva Kigē Z/s "Ekvi" E.Birzniece     58,67 57,06   115,73
17 Agnese (OC) Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis     70,50     70,50
18 Sintija (B) Ģīle Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine         69,19 69,19
19 Jūlija (OC) Pumpure Lengli RJSK        66,75     66,75
20 Agnese (OC) Kukaine Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine     66,50     66,50
21 Aleksandra (B) Sīle Zefirs RJSK Biedrība "LJF"   64,12       64,12
22 Marija (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule 63,83         63,83
23 Anna  (OC) Vainute Dragūns JSK "Reiteri" K.Zauers 63,42         63,42
24 Rebeka (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule 61,17         61,17
25 Gundega (B) Gerke Legro Z/s "Ekvi" Z/s "Ekvi"     60,67     60,67
26 Antra (OC) Cukermane Rolls Royce SIA "Core Division" A.Cukermane 58,00         58,00
Shēma I AM        
1 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata   66,17 67,67 66,17   200,01
2 Iveta (AM)  Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece     66,03 63,92 67,07 197,02
3 Kristiāna (AM) Orlovska Roterdame Z/s "Lielceri" K.Orlovska   65,58 66,72 64,33   196,63
4 Sabīne (AM) Andersone Caruzo Z/s "Lielceri" S.Andersone     65,78 64,75 64,91 195,44
5 Beāte (AM) Barčevska-Mukāne Dunava JSK "Mežstrazdiņi" Z/s "Erlain"   63,00   64,83 65,78 193,61
6 Liene (AM) Cepurīte Kolards Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi"   65,17   62,50 64,31 191,98
7 Ināra  (AM) Krūmiņa Roleksa JSS "Kleisti" I.Krūmiņa 64,00 65,00     61,00 190,00
8 Jekaterina (AM) Poleško Lakidors RJSK "Sport de Lux" M.Poleško     61,81 63,17 62,50 187,48
9 Uldis (AM) Strautiņš Korsārs JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs"     60,95 60,75 63,36 185,06
10 Sindija (AM) Blicane Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine     62,67   69,14 131,81
11 Aleksandra (AM) Panovska Ester RJSK I.Sorokina     67,59   63,88 131,47
12 Patricija (AM) Kokina La Masson Z/s "Lielceri" P.Kokina       61,42 68,02 129,44
13 Dina (AM) Endziņa Boulahrouz JSK "Temperaments" D. Endziņa     66,90 61,00   127,90
14 Katrīne (AM) Buša Igo Drosmīgais Z/s "Tīraines staļļi" Z/s "Tīraines staļļi" 63,75 63,92       127,67
15 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece 60,75 63,33       124,08
16 Diana (AM) Kokoreviča Poertoriko Z/s "Ekvi" D.Kokoreviča     60,86   61,38 122,24
17 Jūlija (AM) Ressele Remarks JSS "Kleisti" Ž.Jegorova 59,92 53,50       113,42
18 Monta (AM) Kļaviņa Iron Lady JSK "Reiteri" D.Baranovska 55,33 56,00       111,33
19 Katrīne (AM) Buša King of the dance Z/s "Tīraines staļļi" I.Andrusa       68,25   68,25
20 Marina (AM) Žagata Winnera Z/s "Ekvi" M.Žagata     65,52     65,52
21 Jekaterina (AM) Poleško Kaliostro RJSK "Sport de Lux" M.Poleško     65,43     65,43
22 Maksims (AM) Kadnikovs Kruizs RJSK Biedrība "LJF"     63,97     63,97
23 Jolanta (AM) Tihenko Rafaēls SIA "Core Division" A.Cukermane 60,25         60,25
24 Ivars  (AM) Ketners Valdniece Šēra JSK "Mežstrazdiņi" R.Jedinaka     59,66     59,66
25 Laura (AM) Ķere Karlo LLU SK G.Bendrupa 59,00         59,00
26 Laura (AM) Čaunāne Rafaēls SIA "Core Division" A.Cukermane 58,50         58,50
27 Ivars  (AM) Ketners Valdnirce Šera JSK "Mežstrazdiņi" R.Jedinaka       56,00   56,00
                     
Shēma I OC                    
1 Kristīne (OC) Černecka Cuba JSS "Kleisti" D.Druva 66,75 64,50       131,25
2 Agnese (OC) Kukaine Lakrica JSK "Temperaments" A.Kukaine 65,58 65,42       131,00
3 Maija (OC) Briška H-Duce JSK "Laimīgais pakavs" T.Pavlova 56,83 63,75       120,58
4 Gundega (OC) Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva 68,00         68,00
5 Diana (OC) Kokoreviča Poertoriko Z/s "Ekvi" D.Kokoreviča       60,42   60,42
6 Pāvels (OC) Maksimkins Kvebeks JSS "Kleisti" Biedrība "LJF"   59,83       59,83
7 Nauris (OC) Kļaviņš Prestižs JSK "Telfas" O.Šellere       59,08   59,08
Shēma I bērni                    
1 Sintija Elizabete (B) Apsīte Samba Lady JSK "Reiteri" S.E.Apsīte     68,53 66,58 69,31 204,42
2 Ieva Renāte (B) Pētersone Karlo LLU SK G.Bendrupa     68,88 67,17 67,16 203,21
3 Daria (B) Mileeva Kardigan Z/s "Lielceri" Z/s "Lielceri" 64,08     67,33 68,02 199,43
4 Ilva (B) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece   65,25 67,59 66,42   199,26
5 Aleksandra (B) Sīle Lavanda RJSK Biedrība "LJF"     64,91 65,83 67,41 198,15
6 Anastasija (B) Kļujkova Ibarh RJSK Biedrība "LJF" 62,92 63,25 66,21     192,38
7 Aleksandra (B) Sīle Zefirs RJSK Biedrība "LJF"   62,25 65,95 63,58   191,78
8 Leticija (B) Politere Coltons LLU sporta klubs LLU     63,53 62,83 64,40 190,76
9 Raina (B) Šmelde Abula LLU sporta klubs LLU     62,33 61,58 65,09 189,00
10 Anna (B) Belova Ragnars RJSK Biedrība "LJF"     58,10 60,17 65,00 183,27
11 Rebeka (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule     66,90   67,33 134,23
12 Alise Grēta (B) Baranovska Līvija JSK "Reiteri" A.Apsītis     67,59 65,08   132,67
13 Marija (B) Japiņa Basnja Z/s "Ekvi" M.Grundule     65,86   66,72 132,58
14 Ance (B) Koškina Karlo LLU sporta klubs G.Bendrupa     67,16     67,16
15 Sintija (B) Stalidzāne Lainers JSK Princis D.Samuša     64,22     64,22
16 Keita (B) Filatova Abula LLU sporta klubs LLU     63,02     63,02
17 Anastasija (B) Lobašinska Prelūdija RJSK Biedrība "LJF"     58,97     58,97
18 Letīcija (B) Politre  Glāsma LLU sporta klubs LLU 57,92         57,92
Jaunzirgi - 4.g.v.
1 Ieva Dundure Rafaello LJAA M.Prūsis     76,40 78,00 76,40 230,80
2 Elza Zaķe Coco Chanel JSK "EquiLat" G.Zaķe 66,20   74,00   64,20 204,40
3 Gelinta Apse Campari JSK "Demora" G.Apse     68,40     68,40
4 Marina Žagata Matrix Maestro Z/s "Ekvi" "M.Žagata     68,40     68,40
5 Alise Kitija Pabērza Streips "Tukuma JSK" A.Pabērzs       67,60   67,60
6 Kristīne Filipova Levāde LLU SK D.Brigmane 66,20         66,20
Jaunzirgi - 5.g.v.
1 Agnese Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis 72,60 73,40       146,00
2 Iveta   Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece 67,20         67,20
2 Dalia Katinaite  Pranckeviciene Chordena MG Lietuva D.K.Pranckeviciene 65,80         65,80

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX