Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : IEJĀDE 2015 : 26.09.2015. Rīgas atklātais čempionāts, jaunatnes meistarsacīkstes un sezonas noslēguma sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē - „Kleisti”, Rīga :

Shēma II OC, Shēma II AM

 

Sezonas noslēguma sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē 2015

       
Rīgā, 2015. gada 26. septembrī REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis C Edīte Rozīte    
                Tiesnesis E Tatjana Maļikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
E % vieta C % vieta
Shēma II OC        
1 Laima (OC) Lāce Dustinov V Z/s "Tīraines staļļi" G.Šumska-Žagata 250.5 67.70 1 249.5 67.43 2   500.0 67.57
2 Inese (OC) Tomase Eldīvo JSS "Kleisti" K.Levashova 249.0 67.30 2 247.0 66.76 3   496.0 67.03
3 Sabīne (OC) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma 239.0 64.59 4 252.0 68.11 1   491.0 66.35
4 Aleksandra (OC B) Sīle Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 239.0 64.59 5 246.0 66.49 4   485.0 65.54
5 Ruta (OC) Nemanyte Erotik Plius SK "Miražas" G.Gutkauskas 236.5 63.92 6 243.0 65.68 5 1 479.5 64.80
6 Milena (OC) Starostina Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 236.5 63.92 7 238.5 64.46 6   475.0 64.19
7 Ruta (OC) Nemanyte Quo Vagis G SK "Miražas" G.Gutkauskas 244.5 66.08 3 229.5 62.03 7   474.0 64.05
8 Beāte (OC) Jurševska Rigonda LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF" 227.0 61.35 8 227.0 61.35 8   454.0 61.35
Shēma II AM        
1 Laima (AM) Lāce Kolards Z/s "Tīraines staļļi" L.Lāce 253.0 68.38 1 257.0 69.46 1   510.0 68.92
2 Aleksandra (AM) Panovska Barons RJSK I.Sorokina 248.0 67.03 2 253.5 68.51 2   501.5 67.77
3 Daiga (AM) Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 235.0 63.51 6 250.0 67.57 4   485.0 65.54
4 Jeļena (AM) Tretjakova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Tretjakova 237.5 64.19 5 245.5 66.35 6   483.0 65.27
5 Elza Alma (AM) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis 241.5 65.27 3 241.5 65.27 9   483.0 65.27
6 Anastasija (AM) Morozova Karaoke RJSK  A.Morozova 230.0 62.16 11 252.0 68.11 3   482.0 65.14
7 Dagnija (AM) Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 232.5 62.84 8 246.0 66.49 5   478.5 64.66
8 Kristiāna (AM) Kuzmane Wallace Z/s ""Tīraines staļļi" S.Strāķe 232.5 62.84 9 245.5 66.35 7   478.0 64.59
9 Zane (AM) Legzdiņa  Lambordžini JSK "Kleisti" I.Ikauniece 233.0 62.97 7 243.0 65.68 8 1 476.0 64.32
10 Vineta (AM) Kusiņa Marendo JSK "GK SPORT" V.Kusina 238.0 64.32 4 238.0 64.32 10   476.0 64.32
11 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone 231.0 62.43 10 237.0 64.05 11   468.0 63.24
12 Marianna (AM) Bondere Ronda RJSK Biedrība "LJF" 222.0 60.00 12 232.5 62.84 12   454.5 61.42
13 Maija (AM) Briška H-Duce JSK "Laimigais Pakavs" T.Pavlova 221.0 59.73 13 232.0 62.70 13   453.0 61.22
                     
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale              Sekretāre ___________________ T.Sadovina                  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX