Rezultāti : ARHĪVS : 2016 :

KONKŪRS 2016

23.01.2016. LJF ZIEMAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - „Kleisti”, Rīga
6.02.2016. LJF ZIEMAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - „Kleisti”, Rīga
20.02.2016. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2016- I posms - „Kleisti”, Rīga
5-6.03.2016. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2016- II posms - „Kleisti”, Rīga
19-20.03.2016. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2016- III posms - „Kleisti”, Rīga
LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2016 - kopvērtējums
2.04.2016. LJF PAVASARA SACENSĪBAS KONKŪRĀ - „Kleisti”, Rīga
16.04.2016. LJF PAVASARA KAUSS KONKŪRĀ - „Kleisti”, Rīga
30.04.2016. TURNĪRS KONKŪRĀ „Valmieras kauss” 2016 - Valmiera
7.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- I posms - Kleisti, Rīga
8.05.2016. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2016 - I posms - Kleisti, Rīga
8.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2016 - I posms - Kleisti, Rīga
14.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- II posms - Kleisti, Rīga
21.05.2016. ZĀGKALNU KAUSS 2016 - „Zāgkalni”, Rendas pag., Kuldīgas nov.
28-29.05.2016. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.posms - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov.
18.06.2016. Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību Kauss konkūrā 2016 - “Kriķi“, Garkalnes nov.
25-26.06.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- III posms - Kleisti, Rīga
26.06.2016. JSK “Demora” mazais kauss 2016 - JSK “Demora”, “Laimiņās”, Tārgales pag. , Ventspils nov.
2.07.2016. Latvijas IV Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - KONKŪRS - Kleisti, Rīga
2-3.07.2016. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ 2.posms - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov.
JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - kopvērtējums
9.07.2016. „CESVAINES KAUSS” - „Pakavs”, Cesvaines nov.
28-31.07.2016. CSI2*-W, CSIYH1* - Riga, Latvia
29.07.2016. NACIONĀLĀS SACENSĪBAS zirgiem līdz 5 g.v. un bērniem līdz 16 g.v. CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA-2016 SACENSĪBU PROGRAMMĀ - Kleisti, Rīga
27-28.08.2016. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2016 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem, poniju jātniekiem, amatieriem un jaunzirgiem - Kleisti, Rīga
27.08.2016. KOCĒNU KAUSS 2016 konkūrā - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI, „Astras”, Kocēnu pag., Kocēnu nov.
2-4.09.2016. DROSTALU KAUSS 2016 - „Drostalās”, Iecavas nov.
10.09.2016. Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jātnieku sportā 2016.gada konkūrā - Kleisti, Rīga
16-18.09.2016. IX VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS UN TURNĪRA 3. POSMS - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov.
24-25.09.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- IV posms - Kleisti, Rīga
LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016 - Kopvērtējums
1.10.2016. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga
29.10.2016. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga
12.11.2016. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga
26.11.2016. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga
10.12.2016. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga
17.12.2016. Jāšanas sporta svētku pasākums ģimenēm “ZIEMASSVĒTKU KAUSS 2016” - Kleisti, Rīga
=== CITĀS VALSTĪS ===
4-7.02.2016. Cavaliada Lublin - CSI2* - Lublin, POL
9-14.02.2016. COSTA DEL SOL EQUESTRIAN TOUR - CSI2*, CSIYH1* - Mijas, ESP
25-28.02.2016. CSI3*W Cavaliada Warszawa, CEL Final - Warszawa, POL
15-20.03.2016. COSTA DEL SOL EQUESTRIAN TOUR - CSI2*, CSIYH1* - Mijas, ESP
22-27.03.2016. COSTA DEL SOL EQUESTRIAN TOUR - CSI2*, CSI*, CSIYH1* - Mijas, ESP
12-17.04.2016. SPRING TOUR LUMMEN 2016 WITH 4 LONGINES FEI RANKING CLASSES/WEEK - CSI3*, CSI1*, CSIYH1* - LUMMEN, BEL
20-24.04.2016. CSI2*, CSICh-A, CSIJ-A, CSIYH1* - Eschweiler, GER
28.04-1.05.2016. CSI1*, CSIAm-B, CSICh-A (M), CSIJ-B, CSIY-B, CSIYH1* - Maxima Park, Moscow region, RUS
28.04-1.05.2016. CSI1* (A), CSI2*, CSICh-A, CSIJ-A, CSIYH1* - Linz-Ebelsberg, AUT
5-8.05.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Bonheiden, BEL
9-11.05.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Valkenswaard, NED
12-16.05.2016. AMADEUS JUNIOR SPECIALS - CSIOY, CSIOJ, CSIOP, CSIOCh, CSIU25-A - LAMPRECHTSHAUSEN, Austria
16-18.0.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Valkenswaard, NED
17.05-5.06.2016. BALTICA SPRING TOUR - Ciekocinko stables, POL
9-12.06.2016. CSI2*/1*, CSIYH1* - Asten, NED
23-26.06.2016. CSI3*-W, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A - Equine Sport Centre Olomouc, CZE
23-26.06.2016. CSI1* (A), CSI2* (A), CSIYH1* - Kronenberg, NED
30.06-3.07.2016. CSI2*-W, CSIYH1* - “Derby”, St. Petersburg, RUS
7-10.07.2016. Venta CSI2*/CSIYH1* - Saint Petersburg, RUS
7-10.07.2016. CSI2* Summer Jumping - Kołobrzeg, POL
11-13.07.2016. CSIYH2* incl. 8yo - Valkenswaard, NED
14-17.07.2016. Baltic Summer Cup - CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A - Ruila, Estonia
14-17.07.2016. CSI2*, CSIYH1* - Zuidwolde, NED
14-17.07, 20-24.07.2016. CSI3*/1*, CSIU25-A, CSIJ-A, CSICh-A - Wilków, Jakubowice, POL
21-24.07.2016. CSI2*, CSIYH1* - Zuidwolde, NED
28-31.07.2016. CSI2*, CSIAm-B, CSIO3*, CSIU25-A (A), CSIYH1* - Samorin, SVK
9-28.08.2016. BALTICA SUMMER TOUR - Ciekocinko stables, POL
18-21.08.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Lier, BEL
7-11.09.2016. CSI2*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-B, CSIAm-B - MAXIMA PARK, Moscow region, RUS
15-18.09.2016. FEI/WBFSH World Breeding Jumping Championships for Young Horses & FEI Sires of the World - ZANGERSHEIDE, LANAKEN, BELGIUM
15-18.09.2016. CSI2*-W, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-B, CSIAm-B - MAXIMA PARK, Moscow region, RUS
6-9.10.2016. CSI3*, CSIYH1* incl. 8yo - Kiel, GER
7-9.10.2016. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - Saku Suurhall, Tallinn, Estonia
13-16.10.2016. CSI2*-W, CSIYH1*, “ŠIAULIAI ARENA“ NATIONAL JUMPING COMPETITIONS - "Siauliai arena", Siauliai, Lithuania
18.10-13.11.2016. CSI1* (A), CSI2* (A), CSIV-B (A), CSIYH1* - Oliva, Valencia, ESP
28.11-4.12.2016. Cavaliada - CSI3*-W/ CSIYH/ CSI1* - Poznań, POL