Kursi un semināri : ARHĪVS : 2016 :

2-3.04.2016. Leif Hamberger iejādes seminārs - JSK „Temperaments”

 416270/Seminars 2016. aprili.doc (23.00 KB)

Semināra dalībnieku saraksts 2.04.2016 >>>

Semināra dalībnieku saraksts 3.04.2016 >>>

 

2-3 aprīlī JSK „Temperaments” notiks iejādes seminārs, kuru vadīs Laifs Hambergers (Leif Hamberger) Kopā ar viņu pirmo reizi Latvijā ieradīsies ieradīsies zirgu fizioterapeits Filips Lomakss (Philipp Lomax)

Informācija Par Filipu Lomaksu (Philipp Lomax) no viņa mājaslapas.

„Filips ir studējis zirgu fizioterapiju Equinus- skolā Bavārijā, kopš 2004. gada strādā kā zirgu fizioterapeits. Fizioterapijas procedūras uz ilgu laiku var uzlabot zirga kustības, līdz ar to tiek uzlabota ari zirga labsajūta, spējas un gatavība labākiem rezultātiem. Mērķis ir atbrīvot zirgu no sāpēm, lai viņš būtu harmonijā ar sevi un savu jātnieku.

Filips vienmēr koncentrējos uz zirga veselību ilgtermiņā, rezultātu paaugstināšanu un zirga labsajūtu. Tādēļ strādā ar dažādām terapijas metodēm, kuras katram zirgam piemeklē individuāli.


Pirmās vizītes laikā es izveidoju zirga profila analīzi ar vecuma un eksterjera aprakstu, kā arī papildus apmācības un treniņa stāvokļa aprakstu.

Palpācijas analīzes laikā es manuāli izmeklēju zirga muskulatūras reakciju uz sāpēm, funkciju, tonusu un reakciju. Beigās seko dažādu pasīvo kustību rādiusu tests, un es veicu nepieciešamo gaitas izvērtējumu.

Pārbaudot ekipējumu, es pārliecinos, lai segli un trenze būtu optimāli piemēroti.” Vairāk skatīt: http://www.equinephysio.de

Filips ir strādājis ar mums zināmu cilvēku: Laifa Hambergera (Leif Hamberger), Ingas Bistrovas, Zintas Lāces trenētajiem zirgiem. No visiem ir saņemtas vislabākās atsauksmes. Ar katru zirgu Filips strādā aptuveni 40 min. Parasti zirgam nepieciešama viena terapijas diena un pēc ilgāka laika atkārtojums. Ja mūsu sadarbība būs veiksmīga, Filips piekrita, ka varētu turpināt ierasties Latvijā atkārtoti.

Maksa par vienas dienas fizioterapiju- 140.00 Eur

Iejādes semināra klasītāju dalības maksa: 10 Eur dienā.

(Fizioterapijai, kā arī iejādes semināra dalībniekiem - jātniekiem lūdzu pieteikties pa tel. 29194587 )