Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 9.04.2016. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2016 - 2.posms, LJF Ziemas Čempionāts paralimpiskajā iejādē - „Kleisti”, Rīga :

Jaunie jātnieki, Juniori, Bērni

 
LR Ziemas čempionāts iejādē - II posms        
Rīgā, 2016. gada 09.aprīlī REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis H Tatjana Maļikova JJ,J; Edīte Rozīte      
                Tiesnesis C Ginta Vilde JJ,J; Sandra Karisa
                Tiesnesis M Natālija Šakurova JJ,J; Anita Mangale
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
H % vieta C % vieta M % vieta
Jaunie jātnieki
1 Laura (JJ) Ivanova Radamira JSK "Ambers" J.Savickis 288.0 72.00 1 282.5 70.63 1 276.5 69.13 1   847.0 70.58
2 Aiga (JJ) Silavniece Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine 284.5 71.13 2 277.5 69.38 2 269.5 67.38 3   831.5 69.29
3 Laura (JJ) Ivanova Lord Rubinstein JSK "Ambers" A.Muravskis 273.0 68.25 3 267.0 66.75 3 273.5 68.38 2   813.5 67.79
4 Everita (JJ) Daubure Lady Sun LSVK "Harmonija" E.Daubure 260.5 65.13 4 246.5 61.63 4 242.5 60.63 4   749.5 62.46
Juniori
1 Anastasija (JUN) Titova Flamenko RJSK G.Loja 274.0 68.50 2 276.0 69.00 1 293.0 73.25 1   843.0 70.25
2 Everita (JUN) Daubure Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 274.5 68.63 1 274.5 68.63 2 275.0 68.75 2   824.0 68.67
3 Ilva (JUN) Lazdiņa Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece 267.0 66.75 3 257.5 64.38 4 274.5 68.63 3   799.0 66.58
4 Aleksandra (JUN) Sīle Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 236.5 59.13 6 261.5 65.38 3 253.0 63.25 4   751.0 62.58
5 Daria (JUN) Mileeva Kardigan Z/S Lielceri   255.0 63.75 4 239.5 59.88 6 243.0 60.75 5   737.5 61.46
6 Everita  (JUN) Daubure Kuba LSVK "Harmonija" D.Druva 249.5 62.38 5 240.5 60.13 5 240.0 60.00 6   730.0 60.83
Bērni
1 Aleksandra (B) Sīle Dina RJSK S.Mayer 185.5 68.70 1 189.0 70.00 1 186.0 68.89 1   560.5 69.20
2 Laura (B) Jerāne Zefīrs RJSK Biedrība "LJF" 183.5 67.96 2 182.0 67.41 4 178.5 66.11 2   544.0 67.16
3 Ance (B) Koškina Abula LLU LLU 180.5 66.85 3 183.0 67.78 2 172.0 63.70 4   535.5 66.11
4 Letīcija (B) Politere Colton LLU LLU 171.5 63.52 7 183.0 67.78 2 173.5 64.26 3   528.0 65.19
5 Tina (B) Rodina Parnas SIA "ZA Kocēni" E.Kozulāne 175.5 65.00 5 181.0 67.04 5 166.0 61.48 9   522.5 64.51
6 Elizabete (B) Hudko Hilmenda RJSK A.Mangale 177.0 65.56 4 175.0 64.81 7 169.5 62.78 7   521.5 64.38
7 Žanna (B) Kudinova Chamrock LSVK"Harmonija" Ž.Kudinova 169.5 62.78 8 174.5 64.63 8 166.0 61.48 10   510.0 62.96
8 Marta Alise (B) Auceviča Vinarda JSK "Drostalas"   174.5 64.63 6 165.5 61.30 10 169.5 62.78 8   509.5 62.90
9 Sanija (B) Opsa Bordeo LSVK"Harmonija" Biedrība "LJF" 168.5 62.41 9 178.0 65.93 6 162.0 60.00 11   508.5 62.78
10 Marija (B) Bratkiv Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 163.5 60.56 10 167.5 62.04 9 172.0 63.70 5   503.0 62.10
11 Frančeska (B) Ozola Levando RJSK F.Ozola 157.0 58.15 11 162.5 60.19 11 172.0 63.70 6   491.5 60.68
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale
               Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX