Nolikumi : ARHĪVS : 2016 :

05-08.2016

==== LATVIJĀ ====
 
7.05.2016. IEJĀDES SACENSĪBAS EKVI 2016 - Z/S EKVI, „RASAS”, EIMURI, CARNIKAVAS NOV.
7.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- I POSMS - KLEISTI, RĪGA
8.05.2016. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2016 - I POSMS - KLEISTI, RĪGA
8.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2016 - I POSMS - KLEISTI, RĪGA
14.05.2016. HORSE TRAIL “ERCENI” 2016 - „ASTRI”, CARNIKAVAS NOV.
14.05.2016. LJF IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ „TĒRVETES PAVASARIS” - TĒRVETES NOV.
14.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- II POSMS - KLEISTI, RĪGA
15.05.2016. LJF KAUSS PONIJU JĀŠANĀ - 2016 - II POSMS - KLEISTI, RĪGA
15.05.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ AMATIERIEM - 2016 - II POSMS UN MARŠRUTI BEZ IEROBEŽOJUMIEM - KLEISTI, RĪGA
21.05.2016. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 2.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
21.05.2016. LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
21.05.2016. ZĀGKALNU KAUSS 2016 - „ZĀGKALNI”, RENDAS PAG., KULDĪGAS NOV.
28-29.05.2016. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.POSMS - JJS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
4.06.2016. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
18.06.2016. GARKALNES NOVADA UN PIERĪGAS PAŠVALDĪBU KAUSS KONKŪRĀ 2016 - “KRIĶI“, GARKALNES NOV.
25-26.06.2016. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016- III POSMS - KLEISTI, RĪGA
26.06.2016. JSK “DEMORA” MAZAIS KAUSS 2016 - JSK “DEMORA”, “LAIMIŅĀS”, TĀRGALES PAG. , VENTSPILS NOV.
 29.06.2016. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
2.07.2016. LATVIJAS IV OLIMPIĀDES SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ - KLEISTI, RĪGA
2-3.07.2016. IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ ‘’ZELTA RATU KAUSS 2016’’ - 2.POSMS - „ZELTA RATI”, „BRAUERI - 1”, ĶEKAVAS PAG., ĶEKAVAS NOV.
2-3.07.2016. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ 2.POSMS - JJS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
6.07.2016. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
9.07.2016. „CESVAINES KAUSS” - „PAKAVS”, CESVAINES NOV.
4.06, 10.07.2016. „DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2016 - „DROSTALĀS”, IECAVAS NOV.
20.07.2016. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
23.07.2016. REĢIONĀLĀS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ „KALNENIEKI - 2016” - „KALNENIEKI”, KALVENES PAG., AIZPUTES NOV.
23-24.07.2016. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
23-24.07.2016. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM UN BĒRNIEM (IEJĀDE) - KLEISTI, RĪGA
24.07.20016. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDE - KLEISTI, RĪGA
23-24.07.2016. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - SACENSĪBU PROGRAMMA
28-31.07.2016. CSI2*-W, CSIYH1* - RIGA, LATVIA
29-31.07.2016. WORLD CUP CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA –2016 - PASAULES KAUSA CENTRĀLEIROPAS ZONAS POSMA SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ JĀTNIEKU SPORTĀ, KVALIFIKĀCIJA EIROPAS ČEMPIONĀTAM - SACENSĪBU PROGRAMMA
29.07.2016. NACIONĀLĀS SACENSĪBAS ZIRGIEM LĪDZ 5 G.V. UN BĒRNIEM LĪDZ 16 G.V. CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA-2016 SACENSĪBU PROGRAMMĀ - KLEISTI, RĪGA
7.08.2016. GREEN HORSE KAUSS IEJĀDĒ - “BIRZĪTĒS”, TĪNŪŽU PAG., IKŠĶILES NOV.
13-14.08.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE LATVIA-2016 - KLEISTI, RĪGA
13-14.08.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE LATVIA-2016 - SACENSĪBU PROGRAMMA (LAT)
13-14.08.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE LATVIA-2016 - PROGRAMME (ENG)
17.08.2016. (ATCELTAS) LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
24.08.2016. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
27-28.08.2016. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2016 PIEAUGUŠAJIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM, JUNIORIEM, BĒRNIEM, PONIJU JĀTNIEKIEM, AMATIERIEM UN JAUNZIRGIEM - KLEISTI, RĪGA
26.08.2016. KOCĒNU KAUSS 2016 IEJĀDĒ - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI, „ASTRAS”, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV.
26-28.08.2016. BALTIJAS KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ/ LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PAJŪGU BRAUKŠANĀ/ KOCĒNU KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - „ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI”, „ASTRAS”, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV.
27.08.2016. KOCĒNU KAUSS 2016 KONKŪRĀ - ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI, „ASTRAS”, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV.
   
=== CITĀS VALSTĪS ===
 
28.04-1.05.2016. CSI1*, CSIAm-B, CSICh-A (M), CSIJ-B, CSIY-B, CSIYH1* - Maxima Park, Moscow region, RUS
28.04-1.05.2016. CSI1* (A), CSI2*, CSICh-A, CSIJ-A, CSIYH1* - Linz-Ebelsberg, AUT
4-8.05.2016. CAI2*-H4/H2/H1, CAI2*-P4/P2/P1 - VIECHTWANG, AUT
5-8.05.2016. FURUSIYYA FEI NATIONS CUP CSIO****. CSIYH*, CSIU25 EY CUP, CSIAM-B, CSIAM-A - LINZ, AUSTRIA
5-8.05.2016. NORWAY GRAND PRIX - CSIO3*, CSI1*, CSIYH1* - DRAMMEN, NOR
5-8.05.2016. JUMPING INTERNATIONAL STRASBOURG - CSI1*, CSIAM-B - LA WANTZENAU, FRA
5-8.05.2016. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-B - MANTES LA JOLIE, FRA
5-8.05.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Bonheiden, BEL
9-11.05.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Valkenswaard, NED
12-15.05.2016. CSIO3*, CSI1*, CSIYH1* - CELJE, SLOVENIA
12-16.05.2016. AMADEUS JUNIOR SPECIALS - CSIOY, CSIOJ, CSIOP, CSIOCH, CSIU25-A - LAMPRECHTSHAUSEN, AUSTRIA
12-16.05.2016. CSI2*/1* - ODENSE, DEN
13-16.05.2016. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* - BÉTHUNE, FRA
14-16.05.2016. CSI1*, CSIAM-B - CLUNY, FRA
16-18.0.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Valkenswaard, NED
18-22.05.2016. CSIOY, CSIOJ, CSIOP, CSICH-A - ODENSE, DEN
19-22.05.2016. CAI1*-H1, CAI1*-P1, CAI2*-H1, CAI2*-H2, CAI2*-P1, CAI3*-H1, CAI3*-H2, CAI3*-P1 - Bendoriai, LTU
21-22.05.2016. BALTIC JUMPING LEAGUE 2016, LITHUANIA - ZAGARE, LITHUANIA
26-29.05.2016. CAI2*-H2/H1, CAI2*-P4/P2/P1, CAIY2*-H1, CAIY2*-P2/P1, CAIJ2*-P2/P1, CAICH2*-P1 - ZISTERSDORF, AUT
26-29.05.2016. CSI2*, CSIYH1*, CSIAM-B - ARNAS SAUVAGEONNE, FRA
26-29.05.2016. CDI-W - LIPICA, SLO
17.05-5.06.2016. BALTICA SPRING TOUR - CIEKOCINKO STABLES, POL
25.05-5.06.2016. CSI2*, CSIYH1*, CSICH-A - MAGNA RACINO – EBREICHSDORF, AUT
1-5.06.2016. CAI - HIPPODROME DE VERRIE - CAI3*-H2/1, CAI2*-P4/2/1, CAIO4*-H4/1, CAI-YH1 5/6/7YO - SAUMUR, VERRIE, FRA
2-5.06.2016. CAI2* H2, CAI3* H1,H2 WCUP Q H4 - TOPOLCIANKY, SVK
2-5.06.2016. CSI4*-W, CSIYH1*, CSICH-A - POZNAŃ, POL
3-5.06.2016. CIC(O)2*/1* - LAINTAL, AUT
9-12.06.2016. CSI3*, CSIYH*, CSIAMB - LONS LE SAUNIER, FRA
9-12.06.2016. CSI2*/1*, CSIYH1* - ASTEN, NED
10-12.06.2016. CSI2*, CSIYH1* - PEGAS, MOSCOW, RUSSIA
11-12.06.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE 2016 - RUILA EQUESTRIAN CENTRE, ESTONIA
16-19.06.2016. CPEDI 3* - SOMMA LOMBARDO, ITALY
16-19.06.2016. CSI2*-W, CSIYH1*, CSICH-A, CSIJ-B - OTRADA, MOSCOW, RUS
16-19.06.2016. CSI2*, CSIAM-B - GRENOBLE JARRIE, FRA
23-26.06.2016. CSI4* - HICKSTEAD, GBR
23-26.06.2016. CSI3*-W, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A - EQUINE SPORT CENTRE OLOMOUC, CZE
23-26.06.2016. CSI1* (A), CSI2* (A), CSIYH1* - Kronenberg, NED
28.06-2.07.2016. 11TH WORLD UNIVERSITY EQUESTRIAN CHAMPIONSHIP 2016 - FLYINGE, SWE
28.06-2.07.2016. CPEDI3* / NBCH - YPÄJÄ, FINLAND
29.06.-3.07.2016. CSI1*, CSIOY, CSIOJ, CSIOP, CSIOCH - YPÄJÄ, FIN
29.06-3.07.2016. CAI3*-H2/H1, CAI3*-P4/P2/P1, CAI2*-H4/H1, CAI-YH1 5/6/7YO - CHABLIS, FR
30.06-3.07.2016. OUTDOOR GELDERLAND - CSI3*, CSI1* - ARNHEM, NL
30.06-3.07.2016. CSI2*-W, CSIYH1* - “DERBY”, ST. PETERSBURG, RUS
28.06-10.07.2016. EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT 2016 PART I - CSI2*/CSI YH1* - WIENER NEUSTADT LAKE ARENA, AUT
30.06-3.07, 6-10.07.2016. CSI3*/2*/1*, CSIL1*, CSIYH2*/1* - MASSONGY, FRA
7-10.07.2016. VENTA CSI2*/CSIYH1* - SAINT PETERSBURG, RUS
7-10.07.2016. CAI2*-H2/H1, CAI2*-P4/P2/P1, CAIY2*-H1, CAIY2*-P2/P1, CAIJ2*-H1, CAIJ2*-P2/P1 - SAVIJÄRVI/SIPOO, FINLAND
7-10.07.2016. CSI2* SUMMER JUMPING - KOŁOBRZEG, POL
11-13.07.2016. CSIYH2* incl. 8yo - Valkenswaard, NED
14-16.07.2016. CDI-W, CDI2* - RUILA, ESTONIA
14-17.07.2016. BALTIC SUMMER CUP - CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A - RUILA, ESTONIA
14-17.07.2016. CSI1*, CSIYH1* - BLAYE, FRA
14-17.07.2016. CSI2*, CSIYH1* - Zuidwolde, NED
14-17.07, 20-24.07.2016. CSI3*/1*, CSIU25-A, CSIJ-A, CSICH-A - WILKÓW, JAKUBOWICE, POL
15-17.07.2016. CSI1*, CSIV-B - DEAUVILLE, FRA
16-17.07.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE, LITHUANIA - 2016 - ZAGARE, LITHUANIA
15-17, 22-24.07.2016. GRAND PRIX CLASSIC - CSI2* CSI* CSIL* CSIYH* CSIAM-B - FONTAINEBLEAU, FRA
21-24.07.2016. CSI3*, CSIYH*, CSIAMB - VICHY, FRA
21-24.07.2016. CSI2*, CSIYH1* - Zuidwolde, NED (838.13 KB)
21-24.07.2016. CSI2*, CSIYH1* - Zuidwolde, NED
22-24.07.2016. CSI3*-W, CSIYH1*, CSIAM-B - BRATISLAVA, SVK
23-24.07.2016. CHAMPIONSHIP FOR YOUNG HORSES 2016 - RUILA, EST
28-31.07.2016. CAIO4*-H4 WCUPQ, CAI3*-H2/H1, CAI3*-P4/P2 - NEBANICE, CZE
28-31.07.2016. CSI OMMEN - CSI3* / CSI1* - OMMEN, NETHERLANDS
28-31.07.2016. CSI2*, CSIAm-B, CSIO3*, CSIU25-A (A), CSIYH1* - Samorin, SVK
29-31.07.2016. CDI-W / CDI2* - RUILA, ESTONIA
29-31.07.2016. CAI2*-H2/H1, CAI2*-P2/P1, CAI1*-H4/H2/H1, CAI1*-P2/P1, CAI-YH1 5/6/7YO - OLUSTVERE, EST
29-31.07.2016. CSI1*, CSIAM-B - BARBASTE, FRA
3-7.08.2016. CH-M-A 1 - Piber Köflach, AUT
4-7.08.2016. (CANCELLED) CSI2*/1*, CSIYH1*, CSIAM-B - LE TOUQUET, FRA
4-7.08.2016. CSI2*, CSI1* - DEAUVILLE CEDEX, FRA
9-28.08.2016. BALTICA SUMMER TOUR - Ciekocinko stables, POL
11-14.08.2016. CSI**/ CSIYH* - LINZ, AUSTRIA
11-14.08.2016. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - PSC DEN GOUBERGH, ROOSENDAAL, NED
11-14.08.2016. CSI2*, CSIYH1*, CSIAM-B - ARNAS CHAMPBURCY, FRA
12-15.08.2016. NORMANDIE HORSE SHOW - CSI 1* - CSI YH – CSI*** - CENTRE DE PROMOTION DE L'ELEVAGE, SAINT-Lô, FRA
13.08.2016. „LIETUVOS TAURĖ“ - JUSAIČIŲ KM, BUBIŲ SEN., ŠIAULIŲ RAJ.
17-21.08.2016. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* - VERBIER, SWITZERLAND
18-21.08.2016. CSI1*, CSI2*, CSIYH1* - Lier, BEL
9-28.08.2016. BALTICA SUMMER TOUR - CIEKOCINKO STABLES, POL
16-28.08.2016. EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT 2016 PART II - CSI2*/CSI YH1* - WIENER NEUSTADT LAKE ARENA, AUT
25-28.08.2016. SI1*, CSI YH1*, CSI CH-B, CSI AM-B - REGATUL CAILOR EQUESTRIAN CLUB, ADUNATII COPACENI, GIURGIU, ROU
25-28.08.2016. CSI2*, CSIYH1*, CSIAM-B - MAISONS-LAFFITTE, FRA
26-28.08.2016. CDI-W, CDIJ - LISNYKY, UKR