Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 21.05.2016. LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2016.g. - II posms, LJF Kauss paralimpiskajā iejādē - Kleisti, Rīga :

Shēma I AM, Shēma I OC

 
LJF kausa izcīņas sacensības iejādē - II posms        
Rīgā, 2016. gada  21. maijā   REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis E Tatjana Malikova (AM ), Edite Rozote (OC)
                Tiesnesis C Anita Mangale(AM), Sandra Karisa (OC)
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
B % vieta C % vieta
Shēma I AM                          
1 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata 208,0 69,33 1 201,0 67,00 1   409,0 68,17
2 Atis (AM) Zariņš Kostarika JSB Lagoss Dressage A.Zariņa 201,5 67,17 2 200,0 66,67 2   401,5 66,92
3 Liene (AM) Cepurīte Aleko ZS "Tīraines  staļļi" P.Kulaga 194,0 64,67 5 198,5 66,17 3 1 392,5 65,42
4 Jeļena (AM) Mackeviča Consors RJSK   197,0 65,67 4 194,5 64,83 4 1 391,5 65,25
5 Beāte (AM) Jurševska Kuba LSVK "Harmonija" D.Druva 199,5 66,50 3 187,5 62,50 5   387,0 64,50
6 Viktorija (AM) Rutkovska Kruizs RJSK Biedrība "LJF" 194,0 64,67 5 183,0 61,00 6   377,0 62,83
7 Olga (AM) Kiričenko Vivijāns JSK "Temperaments" O.Kirčenko 191,5 63,83 7 182,0 60,67 7 1 373,5 62,25
8 Milena (AM) Starostina Gvineta RJSK A.Mangale 189,0 63,00 8 182,0 60,67 7   371,0 61,83
9 Laura (AM) Čaunāne Doma SIA "Core Division" A.Cukermane 184,0 61,33 10 179,0 59,67 9 1 363,0 60,50
10 Uldis (AM) Strautiņš Rokenrols JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs" 184,5 61,50 9 177,5 59,17 10   362,0 60,33
11 Andriana (AM) Ivančika Constanza Corazon JSK "Mežstrazdiņi" I.Ivančika 184,0 61,33 10 170,0 56,67 11 2 354,0 59,00
12 Uldis (AM) Strautiņš Korsārs JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs" 178,5 59,50 12 163,5 54,50 12 2 342,0 57,00
Shēma I OC                          
1 Rasa (OC) Kavaliauskaite F.B.I. Lietuva N.Šipaila 208,0 69,33 1 200,5 66,83 1   408,5 68,08
2 Rasa (OC) Kavaliauskaite Gorgeous Lietuva R.Kavaliauskaite 202,5 67,50 2 198,5 66,17 2   401,0 66,83
3 Gundega (OC) Krīgere Doroteja SK "GKSPORT" V.Laicāne 201,5 67,17 3 195,0 65,00 3   396,5 66,08
4 Beatrise (OC) Dinsberga Don De Fieros JSK "Reiteri" D.Dinsberga 189,0 63,00 4 183,0 61,00 4 1 372,0 62,00
5 Sabīne (OC) Saļma Monako JK "Erceni" I.Saļma 188,5 62,83 5 180,5 60,17 5   369,0 61,50
                             
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale                      
               Sekretāre ___________________ T.Sadovina                      

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX