Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : KONKŪRS 2016 :

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - kopvērtējums

 
Jātnieki ar I un II grupas ponijiem          
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Elizabete Apsīte JSK "Reiteri" 20 18   38
2 Anna Stavrova JSK "Imakas" 18 16   34
3 Patrīcija Liberte JJSK "Meždruvas-1" 4 20   24
4 Jana Zēberga JJS 14 4   18
5 Magdalēna Pildere JSK "Zāgkalni" 3 14   17
6 Anna Greitāne JJSK "Meždruvas-1" 16     16
7 Anna Līne  z/s "Tīraines staļļi" 8 8   16
8 Ņikita Aleksejevs JJS 1 12   13
9 Tīna Dreimane JJSK "Meždruvas-1" 12     12
10 Anna Annija Alsiņa z/s "Tīraines staļļi" 6 6   12
11 Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 10     10
12 Līva Dreimane JJSK "Meždruvas-1"   10   10
13 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK   3   3
14 Anna Arcihovska JSK "Zelta pakavs" 2     2
15 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK "Mustangs"   2   2
16 Luize Dinsdorfa JSK "Imakas"   1   1
Jātnieki līdz 16 gadu vecumam          
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Tīna Dreimane JJSK "Meždruvas-1" 18 20   38
2 Elizabete Maija Liepa JJSK "Meždruvas-1" 20 16   36
3 Laurutė Fiodorovaitė Zigmo žirgai   18   18
4 Berit Lehtsaar Viljandimaa RSK 16     16
5 Kristīna Zomera JSK "Mustangs" 12 3   15
6 Nikola Alīna Djubina Baltic Equestrian Team 14     14
7 Laura Luīze Leinerte JSK "Mežstrazdi;ni"   14   14
8 Marlen Ojaste EST 10 2   12
9 Magdalēna Pildere JSK "Zāgkalni"   12   12
10 Emilija Rogačiovaitė Zigmo žirgai   10   10
11 Josiine Vekram Vändra RSK 8     8
12 Emīlija Paškeviča  JJSK "Meždruvas-1"   8   8
13 Linda Klovāne  JSK "Princis"  6     6
14 Kristīne Krūmiņa  z/s "Lielceri"   6   6
15 Aleksandra Kalnozola z/s "Tīraines staļļi" 4     4
16 Anna Annija Alsiņa z/s "Tīraines staļļi"   4   4
17 Sigita Rumberga z/s "Zemenes" 3     3
18 Anete Paula Stakinova RJSK "Sport De Lux" 2     2
19 Kristiina Tammeleht Pärnumaa RSK 1     1
20 Adriāna Anna Arāja RJSK "Sport De Lux"   1   1
Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam          
               
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Ģirts Bricis Skato RJSK Sport de Lux 18 6   24
2 Annabel Lõuke Genius EST 20     20
3 Annika Veerpalu Quentina EST   20   20
4 Beāta Laseviča Le Mexico JJS   18   18
5 Guna Vasiljeva Genius ZA Kocēni 16     16
6 Linda Josta Goldfinger B SAI IES   16   16
7 Ivo Ots Charly EST 14     14
8 Gintare Malinauskaite Bonopardas Audruvis   14   14
9 Gintare Malinauskaite Lyjanero Audruvis 12     12
10 Krista Kliesmete Solo JJS   12   12
11 Teet Juul B Captain Norman EST 10     10
12 Gintare Malinauskaite Arboretto Audruvis   10   10
13 Gintare Malinauskaite Contremont Audruvis 8     8
14 Madara Pētersone Golda JSK Princis   8   8
15 Emīlija Elizabete Zandere Zwarovski Z Z/S Tīraines staļļi 6     6
16 Guntars Siliņš Graziano S JSK Mežstrazdiņi 4     4
17 Līga Pētersone Lakrica JSK Princis   4   4
18 Lauma Birzniece Luzi Veti Active 3     3
19 Amelija Stonkutė Registras Zigmo žirgai   3   3
20 Arunas Baltrimas Cantara Horsenmarket 2     2
21 Anna Romašenko Matadors JK Mežezeri   2   2
22 Ričardas Vismeris Amber Uno Horsenmarket 1     1
23 Katrīne Buša Gammon Paola Z/S Tīraines staļļi   1   1
Jātnieki līdz 25 gadu vecumam          
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 20 3   23
2 Beāta Laseviča JJS 1 20   21
3 Laura Penele z/s "Lielceri" 18     18
4 Kristupas Petraitis Audruvis   18   18
5 Stefani Sabrodin EST 16     16
6 Toms Andrejs Plīkša SK GKSPORT   16   16
7 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 14     14
8 Laila Bergsone JSK "Mustangs" 12 2   14
9 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai 10 4   14
10 Matīss Ozols LPJSK    14   14
11 Kristīne Egle SK Top Sport   12   12
12 Helēna Laizāne z/s "Lielceri" 4 6   10
13 Heili Püümann  EST   10   10
14 Miia Varula EST 8     8
15 Keitija Racina Baltic Equestrian Team   8   8
16 Elizabete Krista Juraša Burtnieku Zirgaudzētava 6     6
17 Sabīne Siliņa JSK "Mežstrazdiņi" 3     3
18 Diāna Miķelsone JJS 2     2
19 Anete Paula Stakinova RJSK Sport de Lux   1  
Labākais JJS jātnieks 2016.gada sezonā        
             
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Maira Leja JJS 12 16   28
2 Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 16 10   26
3 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 20 3   23
4 Kristupas Petraitis Audruvis   20   20
5 Aleksas Seilius Lietuva 18     18
6 Matas Petraitis Audruvis   18   18
7 Laimondas Skerys Horsenmarket 14     14
8 Laura Penele Z/s "Lielceri"   14   14
9 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai   12   12
10 Andrius Būzas  Ltu 10     10
11 Jonas Bacevicius Ltu 8     8
12 Indrek Lootus ESHKS   8   8
13 Hanno Ellermann EST 6     6
14 Simis Puzauskas Aukstaitijos zirgynas   6   6
15 Tadas Šeškas Zigmo žirgai 4     4
16 Kristīne Egle SK Top Sport   4   4
17 Georg Koppel KRT 3     3
18 Sabīne Siliņa JSK "Mežstrazdiņi" 2     2
19 Marit Künnapuu RSK KRT   2   2
20 Linda Ansule Z/s "Lielceri" 1     1
21 Mārtiņš Pilders JSK Zāgkalni   1   1