Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 10.07.2016. „DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2016 - 2.posms - „Drostalās”, Iecavas nov. :

Mazā balva, Shēma III - Preliminary Competition Test Juniors 2016

 

"Drostalu" kauss iejādē 2016

Drostalās, 2016. gada  10. jūlijā                
      REZULTĀTU   PROTOKOLS Tiesnesis B Gita Zaķe    
                Tiesnesis C Kristīne Lisovska  
                Tiesnesis H Tatjana Maļikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
B % vieta C % vieta H % vieta
Mazā balva
1 Agnese  Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine 242.0 63.68 1 260.5 68.55 1 257.0 67.63 1   759.5 66.62
2 Olga  Šakurova Pentagons RJSK I.Sorokina 236.0 62.11 4 254.0 66.84 3 251.5 66.18 2   741.5 65.04
3 Airisa  Penele Landino Z/s "Lielceri" A.Penele 240.0 63.16 3 251.5 66.18 4 244.5 64.34 4   736.0 64.56
4 Aiga (JJ) Silavniece Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine 242.0 63.68 1 242.5 63.82 6 250.5 65.92 3   735.0 64.47
5 Olga  Korolenko Raskanio JSK "Temperaments" L.Gustsone 233.5 61.45 6 256.5 67.50 2 240.0 63.16 6   730.0 64.04
6 Elza Zaķe A Splash Of Class JSK "Drostalas" J.Trubanovs 236.0 62.11 5 249.5 65.66 5 242.5 63.82 5   728.0 63.86
Shēma III -  Preliminary Competition Test  Juniors 2016
1 Olga  Šakurova Lord Nelson RJSK I.Sorokina 220.5 64.85 2 246.5 72.50 1 231.5 68.09 2   698.5 68.48
2 Elza Zaķe A Splash Of Class JSK "Drostalas" J.Trubanovs 227.0 66.76 1 232.5 68.38 3 232.5 68.38 1   692.0 67.84
3 Aija Rutka Dorle SIA "Wilde Transports" T.Reznuka 209.5 61.62 4 228.5 67.21 4 227.0 66.76 3   665.0 65.20
4 Kristīna Rozīte Korellī JSB Lagoss Dressage K.Rozīte 204.5 60.15 9 233.5 68.68 2 223.5 65.74 5   661.5 64.85
5 Aija Patmalniece MonteKristo RJSK "Sport de Lux"" A.Patmalniece 209.0 61.47 5 222.0 65.29 6 227.0 66.76 3   658.0 64.51
6 Gundega Krīgere Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepāne 210.5 61.91 3 222.5 65.44 5 218.0 64.12 8   651.0 63.82
7 Iveta  Andersone Bugatti Mēmeles JSK I.Andersone 209.0 61.47 5 219.0 64.41 7 213.5 62.79 9   641.5 62.89
8 Ieva Renāte (JUN) Pētersone Karlo JSB Lagoss Dressage G.Bendrupa 205.0 60.29 8 216.5 63.68 8 218.5 64.26 7   640.0 62.75
9 Olga Korolenko Dustinov V JSK "Temperaments" G.Šumska-Žagata 202.5 59.56 10 211.5 62.21 10 220.0 64.71 6   634.0 62.16
10 Elza Alma (JUN) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis 201.5 59.26 11 212.0 62.35 9 212.0 62.35 11 1 625.5 61.32
11 Antra  Cukermane Roxandra SIA "Core Division" A.Cukermane 206.5 60.74 7 205.0 60.29 11 213.5 62.79 9   625.0 61.27
12 Sabīne (JUN) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma 200.5 58.97 12 203.0 59.71 12 209.0 61.47 12   612.5 60.05
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale
             Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX