Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 23-24.07.2016. LR Nacionālais čempionāts iejādē :

24.07.2016. Starta kārtība

LR Nacionalais čempionāts iejādē , LR Nacionalais čempionāts iejādē jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem

Rīgā, 2016. gada  24. jūlijā                
STARTA PROTOKOLS
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds   Zirga   Šķirne   Tēvs   Mātes   Sporta klubs Īpašnieks
 dz.g.       tēvs 
    Grāde IA - Team Test            
10.00 1 Ruslans Homenko Dukāts 2003 Ls       R.Jedinaka
10.08 2 Vita Miezīte Draugs         JSK "Telfas"  
    Freestyle                
10.16 1 Rihards Snikus King of the dance 2008 Ls Kadilak Kaiva JSK "Telfas" I.Andrusa
    Pārtraukums 20 min.              
    Jaunie Jatnieki - Freestyle  YR 2009              
10.44 1 Laura (JJ) Ivanova Lord Rubinstein 2000 OLD Rubinstein 1 Lord Liberty JSK "Ambers" A.Muravskis
    Lielā balva - KUR                
10.52 1 Terēze  Rozenberga Kivi 2002 Ls Calano II Vintas JSK "Mežstrazdiņi" J.Mežnieks
    Vidējā balva I - KUR              
11.00 1 Agnese  Kukaine Eko 2008 KWPN Zeb-Element Calano II JSK "Temperaments" A.Kukaine
    Mazā balva - KUR              
11.08 1 Marina Žagata Basnja 2003 Ls     Z/s "Ekvi" M.Grundule
11.16 2 Elza Zaķe A Splash Of Class 2009 Ls Arthur Grannus JSK "Drostalas" J.Trubanovs
    Jaunie Jatnieki - Freestyle  YR 2009              
11.24 2 Everita (JJ) Daubure Lady Sun 2008 Ls Levantos Doms LSVK "Harmonija" E.Daubure
11.32 3 Aiga (JJ) Silavniece Diona Haleja 2007 Ls Donnerbube Vintas JSK "Temperaments" A.Kukaine
11.40 4 Laura (JJ) Ivanova Radamira 2004 OLD Relevant Donnerhall JSK "Ambers" J.Savickis
    Partraukums 30 min., apbalvošana zirgos              
    Shēma III un Juniori - Freestyle Juniors 2009              
12.18 1 Ieva Renāte (JUN) Pētersone Karlo 2011 Ls Caliano Lankruiser JSB Lagoss Dressage G.Bendrupa
12.26 2 Elza Alma (JUN) Graumane Leipo 2009 LS Landros Pedro SK "GKSPORT" A.Graumanis
12.34 3 Everita (JUN) Daubure Luvrs 2007 Ls Levantos I Ramses LSVK "Harmonija" D.Druva
12.42 4 Ilva (JUN) Lazdiņa Kolers 2009 Ls Korlandos Lakmuss LSVK "Harmonija" A.Mainiece
12.50 5 Anastasija (JUN) Titova Flamenko         RJSK G.Loja
12.58 6 Jeļena  Tretjakova Idaļgo         LSVK "Harmonija" J.Tretjakova
13.06 7 Kristīne  Filipova Levāde 2011 Ls Lavander Valdajs JSB Lagoss Dressage D.Brigmane
    Partraukums 10 min.              
13.24 8 Gundega Krīgere Bolero DEL 2005 AN Cafetero III Esplendido XIII SK "GKSPORT" L.Čepāne
13.32 9 Kristīna Rozīte Korellī 2008 Ls Kvarts Langolds JSB Lagoss Dressage K.Rozīte
13.40 10 Aleksandra  Panovska Ester         RJSK  I.Sorokina
13.48 11 Laima  Lāce Roids 2004 Ls Ramses Dolārs Z/s ""Tīraines staļļi" B.Videniece
13.56 12 Jūlija  Kosova Rhadamantus 2008 OL Rohdiamant Samba Hit JSK "Temperaments" A.Apsītis
14.04 13 Laura  Ivanova Gardums 2007 Ls Geliuss Ampers JSK "Ambers" J.Savickis
14.12 14 Terēze  Rozenberga Kvarc 2009 Ls Kivi Dancing Prince JSK "Mežstrazdiņi" A.Janovskis
14.20 15 Olga  Šakurova Lord Nelson 2007   Lord Weingard Ewergreen RJSK I.Sorokina
    Partraukums 30 min., apbalvošana zirgos              
                     
    Shēma I - Preliminary Children Test B 2016            
14.58 1 Aleksandra (B) Sīle Zefirs         RJSK Biedrība "LJF"
15.05 2 Sintija Elizabete (B) Apsīte Doloresa   Ls De Lordo Abats JSK "Reiteri" S.Dombrovska
15.12 3 Alise Greta (B) Baranovska Iron Lady 2008 Ls Indejec Ravels JSK "Reiteri" D.Baranovska
15.19 4 Marija (B) Bratkiv Hiltons         RJSK Biedrība "LJF"
15.26 5 Gerda Madara (B) Ziemele Lord Sinclair 2009 Ls Latango Calando IV JSB Lagoss Dressage M.Poleško
15.33 6 Sanija (B) Opse Bordeo         LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF"
15.40 7 Ance (B) Koškina Abula 2009 LS Abats Lagoss LLU LLU
15.47 8 Darta Katrīna (B) Birkmane Leo Vinter 2009 Ls Lords Velūrs JSK "Princis" D.Samuša
15.54 9 Letīcija (B) Politere Colton 2007 OLD Corall   LLU LLU
16.01 10 Sintija (B) Stalidzāne Val Di Sole 2007 Ls Valdajs Legato JSK "Princis" D.Samuša
16.08 11 Karīna (B) Ivancova Bordeo         LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF"
16.15 12 Laura (B) Jerāne Lavanda         LSVK "Harmonija" Biedrība "LJF"
16.22 13 Sintija (B) Ģīle Gundega 2007   Glazgo Sadko JSK "Temperaments" A.Kukaine
16.29 14 Žanna (B) Kudinova Shamrock         RJSK Ž.Kudinova
16.36 15 Aleksandra (B) Sīle Dina         RJSK Biedrība "LJF"
    Partraukums 20 min., apbalvošana zirgos              
    Shēma I - Preliminary Children Test B 2016            
17.03 1 Agnese (OC) Dedze Care         SIA "Wilde Transports" S.Blaua
17.09 2 Gundega (OC) Krīgere Doroteja 2010 Ls Danone I Hohenstein SK "GKSPORT" V.Laicāne
17.15 3 Nora (OC) Nukša Valdniece Šēra 2005 LS Vintas Šahs SK "GKSPORT" R.Jedinaka
17.21 4 Viktorija (OC) Rutkovska Kruizs         RJSK V.Rutkovska
17.27 5 Anastasija (OC) Kļujkova Vabank         RJSK Biedrība "LJF"
17.33 6 Diana (AM) Suvorova Flamenko         LSVK "Harmonija" A.Mainiece
17.39 7 Aiga (AM) Marčenoka Puma 2008 Ks Pelynas Ursus Norholm JSK "Reiteri" A.Marčenkova
17.45 8 Uldis (AM) Strautiņš Rokenrols 2008 Ls Rouletto Retro JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs"
17.51 9 Atis (AM) Zariņš Kostarika 2009 Ls Centuryo Calando IV JSB Lagoss Dressage A.Zariņa
    Partraukums 10 min., apbalvošana OC              
18.07 10 Beata  (AM) Jurševska Kuba 2009 TRAK Eisfreund Fetišas LSVK "Harmonija" D.Druva
18.13 11 Eleonora (AM) E.Jankovska-Vagnere Baronet         SIA "Wilde Transports" E.Jankovska-Vagnere
18.19 12 Žanna (AM) Jegorova Lady Sun 2008 Ls Levantos Doms LSVK "Harmonija" E.Daubure
18.25 13 Laura (AM) Čaunāne Doma 2003 Ls Donnnerbube II Maratons SIA "Core Division" A.Cukermane
18.31 14 Jeļena (AM) Mackeviča Consors         RJSK N.Šakurova
18.37 15 Anastasija (AM) Popova Kardināls Rišelje 2009 Ls Kadilak Rigoleto Z/s ""Tīraines staļļi" A.Blauberga
18.43 16 Liene (AM) Cepurīte Aleko 1999 LS Azimuts Baikāls ZS "Tīraines  staļļi" P.Kulaga
18.49 17 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V 2008 KWPH Ustinov Obalia Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata
18.55 18 Uldis (AM) Strautiņš Korsārs 2003 Ls Kvass Bendijs JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs"
19.01 19 Nora (OC) Nukša Don Rasson 2008 LS Donnerbube Stanford 687 SK "GKSPORT" A.Bērziņa

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX