Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 23-24.07.2016. LR Nacionālais čempionāts iejādē :

Shēma III - Team Competition Test Juniors 2016, Shēma III - KUR

LR Nacionalais čempionāts iejādē 
Rīgā, 2016. gada 23.jūlijā   REZULTĀTU   PROTOKOLS              
                Tiesnesis E Natālija Šakurova      
                Tiesnesis C Maija  Kleinberga      
                Tiesnesis M Ginta Vilde    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
E % vieta C % vieta M % vieta
Shēma III -  Team Competition Test  Juniors 2016
1 Olga  Šakurova Lord Nelson RJSK I.Sorokina 254.0 68.65 1 257.5 69.59 1 263.0 71.08 1   774.5 69.77
2 Terēze  Rozenberga Kvarc JSK "Mežstrazdiņi" A.Janovskis 245.0 66.22 2 246.0 66.49 2 248.0 67.03 2   739.0 66.58
3 Laura  Ivanova Gardums JSK "Ambers" J.Savickis 244.0 65.95 3 243.5 65.81 3 244.5 66.08 3   732.0 65.95
4 Jūlija  Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" A.Apsītis 234.0 63.24 7 242.0 65.41 4 238.0 64.32 4   714.0 64.32
5 Laima  Lāce Roids Z/s ""Tīraines staļļi" B.Videniece 239.0 64.59 5 238.5 64.46 5 233.0 62.97 6   710.5 64.01
6 Aleksandra  Panovska Ester RJSK  I.Sorokina 241.0 65.14 4 233.0 62.97 8 232.0 62.70 7 1 706.0 63.60
7 Kristīna Rozīte Korellī JSB Lagoss Dressage K.Rozīte 234.5 63.38 6 236.0 63.78 7 233.5 63.11 5   704.0 63.42
8 Gundega Krīgere Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepāne 226.5 61.22 8 230.5 62.30 9 230.0 62.16 8   687.0 61.89
9 Aija Patmalniece MonteKristo RJSK "Sport de Lux"" A.Patmalniece 224.0 60.54 9 237.5 64.19 6 220.0 59.46 9   681.5 61.40
10 Jana  Veide Ideāls JSK "Temperaments" J.Veide 217.5 58.78 10 222.0 60.00 10 210.0 56.76 11   649.5 58.51
11 Kristīne  Filipova Levāde JSB Lagoss Dressage D.Brigmane 213.0 57.57 11 220.5 59.59 11 215.5 58.24 10   649.0 58.47
              Tiesnesis E Natālija Šakurova          
              Tiesnesis C Ginta Vilde          
  Tiesnesis M Tatjana Maļikova          
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
E % vieta C % vieta M % vieta
Shēma III -  KUR
1 Olga  Šakurova Lord Nelson RJSK I.Sorokina 274.5 68.63 1 285.0 71.25 1 278.0 69.50 3   837.5 69.79
2 Laura  Ivanova Gardums JSK "Ambers" J.Savickis 271.5 67.88 2 283.0 70.75 2 281.0 70.25 1   835.5 69.63
3 Jūlija  Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" A.Apsītis 269.5 67.38 3 281.0 70.25 3 280.5 70.13 2   831.0 69.25
4 Terēze  Rozenberga Kvarc JSK "Mežstrazdiņi" A.Janovskis 260.5 65.13 6 269.0 67.25 4 270.5 67.63 5   800.0 66.67
5 Jeļena  Tretjakova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Tretjakova 265.5 66.38 4 260.5 65.13 10 272.5 68.13 4   798.5 66.54
6 Aleksandra  Panovska Ester RJSK  I.Sorokina 265.5 66.38 5 266.5 66.63 6 266.0 66.50 6   798.0 66.50
7 Kristīna Rozīte Korellī JSB Lagoss Dressage K.Rozīte 259.0 64.75 7 262.0 65.50 8 252.5 63.13 9   773.5 64.46
8 Gundega Krīgere Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepāne 254.5 63.63 8 264.5 66.13 7 250.5 62.63 10   769.5 64.13
9 Laima  Lāce Roids Z/s ""Tīraines staļļi" B.Videniece 253.5 63.38 9 261.5 65.38 9 253.5 63.38 7   768.5 64.04
10 Kristīne  Filipova Levāde JSB Lagoss Dressage D.Brigmane 246.5 61.63 10 267.5 66.88 5 253.5 63.38 7   767.5 63.96
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale              Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX