Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 13-14.08.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE Latvia-2016 - Kleisti, Rīga :

14.08.2016. START LIST

 

Baltic Dressage League, Latvia - 2016

 
Riga, 14.08.2016.              
START LIST  
                   
    Rider name, surname Rider NF  Show Nr.   Horse name  Year of birth   Breed  Owner
                 
Juniors II            
FEI Preliminary Test Juniors  
9.00 1 Everita Daubure LAT 51 Kuba 2009 LTU D.Druva
9.07 2 Kätlin Nõgu EST 12 Staccato G 2006 LAT OÜ NIITVÄLJA RATSAKOOL
9.14 3 Elisabeth Skjoldby EST  24 Donna Del Lago 2007 EST LIIVAKU TALLID OÜ
9.21 4 Elza Alma Graumane LAT 50 Leipo 2009 LAT A.Graumanis
9.28 5 Sabīne Saļma LAT 71 Lering 2007 LV Ilze Saļma
9.35 6 Ilva Lazdina LAT 56 Kolers     A.Mainiece
9.42 7 Kasparas Kaminskas LTU 80 Turandot 2008 LTU A.A.Juskys
9.49 8 Rose Marie Skjoldby EST  32 Ounce of Gold 2003 EST R.M.Skjoldby
9.56 9 Anastasija Titova LAT 43 Flamenko 2008 LAT G.Loja
10.03 10 Carinee Ainola  EST  22 Rant 2007 EST BESTAMER OÜ
10.10 11 Helena Kaal EST  28 Cassander 2010 EST E.Kaal
10.17 12 Stella-Marii Tamme EST  34 Calendula 2007 EST OÜ NIITVÄLJA RATSAKOOL
10.24 13 Everita Daubure LAT 52 Lady Sun 2008 LAT E.Daubure
         
Break 35 min.                
Children II
FEI Children Team Test   
11.09 1 Irina Pobortseva LAT 58 DoTrust in Me 2007 GER V.Pobortsev
11.15 2 Sonja Roberta Sedin EST 18 Mimii 2006 EST OÜ NOVEARENDUS
11.21 3 Sintija Gile LAT 72 Gundega 2007 LAT A.Kukaine
11.27 4 Rose Marie Skjoldby EST  33 Rosinante 2009 EST LIIVAKU TALLID OÜ
11.33 5 Anni Aleksandra Algus EST  20 Summer Wine 2008 EST G.Kangur
11.39 6 Elisabeth Atamanski EST 11 William 2005 EST OÜ NIITVÄLJA RATSAKOOL
11.45 7 Ieva Renate Petersone LAT 55 Karlo 2011 LAT G.Bendrupa
11.51 8 Carinee Ainola  EST  22 Rant 2007 EST BESTAMER OÜ
11.57 9 Barbora Jakilaite LTU 77 Havanna 2010    
12.03 10 Helena Kaal EST  28 Cassander 2010 EST E.Kaal
12.09 11 Irina Pobortseva LAT 57 Baron 2008 GER I.Sorokina
Break 45 min.      
                 
Seniors II
Intermediate I - KUR
13.00 1 Agnese Kukaine LAT 35 Londay Light 2004 GER A.Kukaine
13.08 2 Heli Hussar EST  29 Miss Smila 2006 EST OÜ Devoran
13.16 3 Olga Koroļenko LAT 69 Raskanio 2007 LAT Laura Gustsone
13.24 4 Marika Vunder EST  31 Helifar 2003 EST Õie Malmberg
13.32 5 Aiga Silavniece LAT 38 Diona Haleja 2007 LAT A.Kukaine
13.40 6 Dalia Katinaite - Pranckeviciene LTU 78 Lafontenas MG 2005 LTU D.Katinaite - Pranckeviciene
13.48 7 Grete Hussar EST  27 Rohan Warrior 2005 EST OÜ Devoran
13.56 8 Getter Kangur EST  26 Ashwan 2005 NED Getter Kangur
14.04 9 Sandra Sysojeva LTU 82 FURST 2008 GER S. Sysojeva
14.12 10 Agnese Kukaine LAT 37 Eko 2008 LAT A. Kukaine
                 
Break 10 min.                
                 
                 
Young Riders II
FEI Preliminary Test Young Rider
14.30 1 Aiga Silavniece LAT 38 Diona Haleja 2007 LAT A.Kukaine
14.37 2 Stella-Marii Tamme EST  34 Calendula 2007 EST OÜ NIITVÄLJA RATSAKOOL
 
   
Seniors II OC            
Grand Prix-kur
14.44 1 Tereze Rozenberga LAT 73 Kivi 2002 LAT J.Meznieks
   
Break 45 min.          
Amateurs II - ARENA I            
FEI Children Team Test   
15.37 1 Ieva Aleksandrova- Eklone LAT 54 Milords   LAT Ieva Aleksandrova- Eklone
15.43 2 Rita Parts EST 17 Millenna 2000 EST Rita Parts
15.49 3 Vineta Kusina  LAT 75 Marendo 2008 LAT V.Kusina
15.55 4 Anastasija Popova LAT 42 Kardināls Rišeljē 2009 LAT A.Popova
16.01 5 Iveta Daubure LAT 59 Lapsa Lulu 2010 LAT A.Mainiece
16.07 6 Daiga Gravite LAT 48 Leilani 2006 LAT D.Gravite
16.13 7 Kistiana Kuzmane LAT 61 Wallace 2007 LAT S.Strake
16.19 8 Patricija Kokina LAT 85 La Mason  2008 LAT  P.Kokina
16.25 9 Kristine Filipova LAT 62 Levade 2011 LAT D.Brigmane
16.31 10 Diana Suvorova LAT 49 Flamenco 2010 GER A.Mainiece
16.37 11 Liis Liblikmaa EST 14 Chocolate 2007 GER MAARIKA KULEŠAS
16.43 12 Gunita Sumska-Zagata LAT 53 Dustnov V 2008 NED G.Sumska - Zagata
16.49 13 Liga Gile LAT 72 Gundega 2007 LAT A.Kukaine
     
Open L II-ARENA II
FEI Children Individual Test 
15.37 1 Elisabeth Skjoldby EST   Sahib     LIIVAKU TALLID OÜ
15.43 2 Heli Hussar EST  30 Richard Lionheart 2006 EST OÜ Devoran
15.49 3 Miriam Tamm EST 16 Sir Forsythe CL 2007 EST RANGI TALU 2
15.55 4 Olga Kirčenko LAT 68 Vivijāns 2008 LAT O. Kirčenko
16.01 5 Inese Tomase LAT 83 Eldīvo 2007 LAT K.Ļevašova
   
Open M II - ARENA II
FEI Team Test Juniors
16.07 1 Mailika Ivalo EST 15 Donna Dana 2001 GER Mailika Ivalo
16.14 2 Elisabeth Skjoldby EST  24 Donna Del Lago 2007 EST LIIVAKU TALLID OÜ
16.21 3 Dagnija Druva LAT 47 Luvrs 2007 LAT D.Druva
16.28 4 Laima Lace LAT   Roids      
16.35 5 Deimantė Budnikaitė LTU 79 Sonata 2007 LTU L.Bogomolnikovas
16.42 6 Heli Hussar EST  30 Richard Lionheart 2006 EST OÜ Devoran
16.49 7 Julija Kosova LAT 60 Rhadamanthus 2008 LAT A.Apsitis
16.56 8 Tiina Kuusmann EST 19 Rimbaud 2009 EST KASUMAA HOBUSED OÜ
17.03 9 Aleksandra Panovska LAT 39 Ester 2009 GER I.Sorokina
17.10 10 Olga Sakurova LAT 70 Lord Nelson 2007 GER I.Sorokina
17.17 11 Agnese Kukaine LAT 36 Funky 2010 NED A.Kukainis
17.24 12 Tereze Rozenberga LAT 74 Kvarcs 2007 LAT A.Janovskis

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX