Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : IEJĀDE 2016 : 13-14.08.2016. BALTIC DRESSAGE LEAGUE Latvia-2016 - Kleisti, Rīga :

14.08. Amateurs - FEI Children Team Test B 2016

 

Baltic Dressage League, Latvia - 2016

 
      RESULTS              
  Riga, 13.-14.08.2016.                    
                     
                Judge H Judra Kašarina (LTU)    
                  Judge C Irina Ludina (RUS)
                  Judge B Eva-Maria Vint-Warmington (EST)  
Final Placing Rider name, surname Rider NF  Horse name  Owner Results Error Total points %
H % Placing C % Placing B % Placing
Amateurs - FEI Children Team Test B 2016  
1 Liga Gile LAT Gundega A.Kukaine 206.0 68.67 1 203.0 67.67 1 199.5 66.50 1   608.5 67.611
2 Daiga Gravite LAT Leilani D.Gravite 205.0 68.33 2 202.0 67.33 2 199.5 66.50 1   606.5 67.389
3 Gunita Sumska-Zagata LAT Dustnov V G.Sumska - Zagata 202.5 67.50 5 200.5 66.83 3 196.0 65.33 3   599.0 66.556
4 Patricija Kokina LAT La Mason  P.Kokina 200.0 66.67 7 197.5 65.83 4 191.0 63.67 4   588.5 65.389
5 Kistiana Kuzmane LAT Wallace S.Strake 205.0 68.33 2 197.0 65.67 5 176.0 58.67 8   578.0 64.222
6 Iveta Daubure LAT Lapsa Lulu A.Mainiece 194.0 64.67 9 194.0 64.67 7 185.0 61.67 5   573.0 63.667
7 Vineta Kusina  LAT Marendo V.Kusina 200.5 66.83 6 196.5 65.50 6 175.5 58.50 9   572.5 63.611
8 Kristine Filipova LAT Levade D.Brigmane 203.5 67.83 4 193.5 64.50 8 175.5 58.50 9   572.5 63.611
9 Anastasija Popova LAT Kardināls Rišeljē A.Popova 195.0 65.00 8 185.5 61.83 10 174.0 58.00 11   554.5 61.611
10 Liis Liblikmaa EST Chocolate MAARIKA KULEŠAS 192.0 64.00 10 177.5 59.17 14 181.5 60.50 6   551.0 61.222
11 Rita Parts EST Millenna Rita Parts 178.0 59.33 14 185.0 61.67 11 181.0 60.33 7   544.0 60.444
12 Ieva Aleksandrova- Eklone LAT Milords Ieva Aleksandrova- Eklone 186.0 62.00 11 186.5 62.17 9 160.0 53.33 13   532.5 59.167
13 Alise Šteinberga LAT Crystal Cloud Alise Šteinberga 181.5 60.50 13 184.5 61.50 12 161.5 53.83 12   527.5 58.611
14 Diana Suvorova LAT Flamenco A.Mainiece 184.0 61.33 12 179.5 59.83 13 159.5 53.17 14   523.0 58.111
                               
President of Ground Jury: __________________________ (Irina Ludina) Secretary: __________________________ (Tatjana Sadovina)  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX