Kopvērtējums

 

LR Nacionālais Čempionāts konkūrā 2016.g. 27-28.08.2016

 

Piedalās jātnieki ar 1.gr.ponijiem
Kopvērtējums
Vieta Vārds Uzvārds Komanda M nr.1 Mnr.9 Kopā
1 Tīna Leite Saldus JSS 25 18 43
2 Anete  Freiberga Saldus JSS 21 21 42
3 Helēna Šaule Saldus JSS 14 25 39
4 Monta Jurcika Saldus JSS 16 16 32
5 Evelina Beierbaha Salduss JSS 18 14 32
6 Marta Vildava JSK Princis 12 12 24
  Līva  Dreimane JJSK Meždruvas-1      
 

 

Piedalās jātnieki ar 2.gr.ponijiem  
Kopvērtējums
Vieta Vārds Uzvārds Komanda M nr.2 M nr.10 Kopā
1 Amanda Otto Saldus JSS 21 25 46
2 Madara Pētersone JSK Princis 16 21 37
3 Anna Line Z/S Tīraines Staļļi 8 18 26
4 Sintija Elizabete Apsīte SK Reiteri 25   25
5 Heidija Krastiņa Saldus JSS 18   18
6 Anna Annija  Alsiņa Z/S Tīraines Staļļi 14   14
7 Ance Aleksandrova Salduss JSS 12   12
8 Magdalēna Pildere Z/S Zāgkalni 10   10
 

 

Piedalās zirgi līdz 5.g.v.
Kopvērtējums
Vieta Vārds Uzvārds Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M nr.3 M nr.11 Kopā
1 Linda Josta Goldfinger B 2011 KWPN Cassini Gold Weinberg S.Bertaitis SIA IES 14 25 39
2 Līga Pētersone Lakrica 2011 LATV Lacapo Calliano SIA Princis JSK Princis 21 18 39
3 Ģirts Bricis Skato 2011 HANN Satisfaction Contender Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 21 12 33
4 Lelde Bāra Priscilla 2011 LATV Princis Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 25 8 33
5 Monta Pareiza Gaja 2011 KWPN     Saldus JSS Saldus JSS 10 21 31
6 Linda Josta Kolinso 2011 LATV Kadiljaks Lobby-B S.Bertaitis SIA IES 16 14 30
7 Arta  Židele Klaine Mann 2011 LATV Caldans Contender SIA Armando auto JSK Reiteri 12 16 28
8 Anna Arhipova Adriana 2011 LATV Arboletto   S.Karisa RIT Team 8 10 18
 

 

Piedalās zirgi līdz 6/7.g.v.
Kopvērtējums  
Vieta Vārds Uzvārds Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M nr.4 M nr.12 Kopā
1 Kristīne Egle Casquetta 2010 Holšt. Casquetto Coronado K.Egle SK Top Sport 21 25 46
2 Andis  Vārna Florentea 2010 KWPN Clinton Goeverneur D.Bērziņa SK Quattro 18 21 39
3 Ģirts Bricis Berlini 2010 Holšt. Kaspar-Berlin Calgari Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 16 18 34
4 Kristīne Egle Cincinatti Z 2009 Z Commanchi Bentley LH G.Egle/K.Egle SK Top Sport 25 8 33
5 Andis  Vārna KS Conguesta 2010 LATV Caraoki Escudo II M.Blumbaha SK Quattro 4 16 20
6 Anna Šellere Apriori 2010 LATV Akords Pilits E.Kazašvili JSK Telfas 14 5 19
7 Andis  Vārna Celestial 2010 OLD Conthargos Landfriese II P.Kokina SK Quattro 2 14 16
8 Sabīne Siliņa Fantast 2010 KWPN Indoctro Voltaire N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi 3 12 15
9 Anna Arhipova For Sale 2010 Hann     RIT Team RIT Team 5 7 12
10 Kristīne Egle Freule 2010 KWPN Caleandro Concorde G. Egle SK Top Sport 12   12
11 Einārs Cēsnieks Pescarolo 2009 LATV Pedro Capucino M.Polesko RJSK Sport de Lux 1 10 11
12 Laila Bergsone Elima 2009 KWPN Douglas Indoctro L.Bergsone JSK Mustangs 8 2 10
13 Dainis Ozols Allegro 2010       D.Ozols LPJSK 7 3 10
14 Anna Arhipova Lancaster 2009       A.Janovskis RIT Team 10   10
15 Līga Pētersone Liberts 2010 LATV Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 6 1 7
16 Sintija Semeņkova Carlos Z 2010 ZG Clintissimo Z Landor S E.Treibergs JSK Kriķi   6 6
17 Jolanta Ādamsone Luksora 2009 LATV Louis J Calando IV A.Bērziņa/J.Ādamsone LJAA   4 4
  Ģirts Bricis Solsbury Hili 2 2009 HANN Stakkato Castro Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux      
 

 

Piedalās pieaugušie  
Kopvērtējums      
Nr. Vārds Uzvārds Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M nr.5 M nr.13 Kopā
1 Andis  Vārna KS Coradina 2007 LATV Corlensky G Cardento SIA Kurzemes Sēklas SK Quattro 6.1 0 6.1
2 Maira Leja Corrwiko 2007 OLD Corrado I Balou de Ruet JSK Laimīgais Pakavs JJS 3.92 5 8.92
3 Sintija Semeņkova Irwind Wind 2008 LATV Irasir Calliano E.Treibergs JSK Kriķi 4.92 8 12.92
4 Dainis Ozols Alibi 2005 LATV Aromats Gvidons D.Ozols LPJSK 0 izsl.  
5 Ģirts Bricis Caprie 2006 KWPN Carties van de Heffinc Burggraaf Ģ.Bricis/A.Vasiļjevs RJSK Sport de Lux 12.87 ns  

 

Piedalās bērni līdz 16.g.v.  
Kopvērtējums  
Vieta Vārds Uzvārds Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M nr.6 M nr.14 Kopā
1 Elizabete Krista Juraša Lagūna N 2003 LATV Land Rover Gotārs SIA IGL Vet.serviss SIA Burtnieku Z/A 25 16 41
2 Kārlis Lipšāns Alfi Van De Zeept 2000 BS Canadian River Major de la Cour Petersone JSK Princis 12 25 37
3 Emīlija Elizabete Zandere Lādoga 2009 LATV Louis J Guido E.E.Zandere Z/S Tīraines Staļļi 18 18 36
4 Magdalēna Pildere Korida 2006 LATV Calano 2 Daions M.Pilders Z/S Zāgkalni 10 21 31
5 Laura Luize Leinerte Passo 2006 LATV Pipars Stasis L.L.Leinerte JSK Mežstrazdiņi 14 14 28
6 Anna Annija  Alsiņa Princis 2006 LW Pegass Devējs SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 21 7 28
7 Eva Vīnava Dreifs 1996 LATV Dolārs Flaudis SIA Princis JSK Princis 16 6 22
8 Karolīna Koročkina Lion des Tendrix 2010 KWPN Levistan   K.Koročkina JSK Temperaments 7 10 17
9 Denīze Hazane Talisman Pikabello Z 2004 BWP T`is Voltaire Abgar JJS JJS 4 12 16
10 Madara Pētersone Kosta 2008 LATV Kaptenis Cukurs Otbors SIA Princis JSK Princis   8 8
11 Nikola Alīna Djubina Amadeo 2003 LATV Ako   S.Pētersone Baltic Equestrian Team 8    
12 Adriāna Anna Arāja Conterina 2008 Holšt. Contendro II Lorino Ģ.Bricis/A.Vasiļjevs RJSK Sport de Lux 6    
13 Grēta Martina Endola Leandra II 2009 LATV Levantos I A-Leandra D.Javorivska Z/S Tīraines Staļļi 5    
  Anete Paula Stakinova Kalvins 2009 LATV Centuryo   A.Stakinova JSK Sport de Lux      

 

Piedalās juniori līdz 18.g.v.un jaunie jātnieki līdz 21.g.v.
Kopvērtējums
Vieta Vārds Uzvārds Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M nr.7 M nr.15 Kopā
1 Monta Pareiza Kaffē 2008 LATV Stolp.Castello Fedijs M.Pinte Saldus JSS 21 25 46
2 Sabīne Siliņa Kalgari 2000 LATV Kardināls Smak J.Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 25 21 46
3 Keitija Racina Loreal 2009 BH Lordano Surprise S.Sondore-Kukule Baltic Equestr. Team 16 18 34
4 Mārtiņš Ernests Pilders Korida 2006 LATV Calano 2 Daions M.Pilders Z/S Zāgkalni 18 16 34
5 Laura Penele Asfort Z 2009 Zang Asca Z Fort Pile L.Penele Z/S Lielceri 14 12 26
6 Sintija Semeņkova Clair de Lune 2008 HANN Contagio Graf Sponeck E.Treibergs JSK Kriķi   14 14
7 Anastasija Popova Ladies Boy 2007 LATV Ladiesman Pajaco A.Popova JSS Kleisti 12   12
8 Monika Cālīte Lemon Squash 2003 HANN Le Primeur Shadee M.Cālīte SK Top Sport 10   10
  Valters  Celms Karero 2008 LATV Castello Lambordžini LJF JSS Kleisti      

 

Piedalās amatieri  
Kopvērtējums
Vieta Vārds Uzvārds Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M nr.8 M nr.16 Kopā
1 Sanita Lapiņa Rigonda 2010 LATV Royaldik Donnerbube II K.Ansone RJSK Sport de Lux 21 25 46
2 Līva  Dzenovska Chandra H 2002 HANN Chasseur Drosselkland Kate Ansone RJSK Sport De Lux 18 21 39
3 Amanda Tartilova Čarlijs 2002 Holšt. Caretino Literat A.Tartilova JSK Princis 25 12 37
4 Irina Grase Arhimeds 2004 LATV Ako Hasans SIA TGI Baltic Equestrian Team 14 18 32
5 Svetlana Lopatina Kardens 2006 LATV Colins Dozators S.Lopatina JSS Kleisti 12 16 28
6 Katrīna Anna Krūklīte Dilaila 2009 LATV Donnerbube II Lagerfeld L.A.Kaca JSK EquiLat 16 6 22
7 Sabīne Andersone Candillo Star 2001 Holšt. Candillo Carolus I S.Andersone Z/S Lielceri 6 14 20
8 Ilze Krūmiņa Pekina 2006 LATV Pedro Calando IV I.Krūmiņa JSK EquiLat 10 7 17
9 Nanete Laima Ozola Roberts Lī 2009 LATV Radalyn Ritms N.L.Ozola JSK Princis 3 10 13
10 Jūlija Ravinska Zafiera G 2004 KWPN Tangelo Voltaire L.Pavličenko JSK Laimīgais Pakavs 8 5 13
11 Vineta  Janena Delli 2001 LATV Disko Horeograf M.Dubrovska/K.Ansone RJSK Sport de Lux 4 8 12
12 Linda Ansone Niagāra 2009 LATV Nicky Des Princis SIA Princis JSK Princis 7 4 11
13 Valērijs Drozds Rūzvelts 2007 LATV Radiants Vāgners V.Drozds Z/S Tīraines Staļļi 5   5
14 Patrīcija Keistere Don Karleone 2006 OLD Don Grigorus Ushod P.Keistere JJS 2   2
  Veronika Milta Kvinters 2005 LATV Karnetto Vernisažas Z/S Šarlote JSS Kleisti      
  Solvita  Strāķe Wallace 2007 LATV Willy Mis Eiropa S.Strāķe Z/S Tīraines Staļļi